О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 8 января 2026 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 января 2026 года № 37829
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области Б. Танжариков
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
водного хозяйства Министерства
водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
экологии по Костанайской
области Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства экологии и
природных ресурсов Республики
Казахстан"
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 8 января 2026 года
№ 4
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 429 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24442).
2. Постановление акимата Костанайской области от 26 мая 2022 года № 234 "О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 429 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28317).

Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 4 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 9 қаңтарда № 37829 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Б. Таңжарықов
Келісілді
"Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Қостанай
облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Су
ресурстары және ирригация
министрлігі Су шаруашылығы
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Қостанай облысы
бойынша экология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
Қостанай облысы әкімдігінің
2026 жылғы 8 қаңтардағы
№ 4 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Қостанай облысының су объектілері және су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм және спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 429 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24442 болып тіркелген).
2. "Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 429 "Қостанай облысының су объектілері және су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм және спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 234 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28317 болып тіркелген).

3. Постановление акимата Костанайской области от 23 января 2024 года № 28 "О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 10 сентября 2021 года № 429 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10131-10).

3. "Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 429 "Қостанай облысының су объектілері және су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм және спортқа арналған жерлерді белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 28 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10131-10 болып тіркелген).