О признании утратившим силу решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 марта 2024 года № 11/64 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 июня 2026 года № 33/207. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июня 2026 года № 38950
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "O правовых актах", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 марта 2024 года № 11/64 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4681-12).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Актауского городского маслихата С. Закенов

"Ақтау қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 11/64 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 5 маусымдағы № 33/207 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 12 маусымда № 38950 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 11/64 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4681-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Закенов