Об признании утратившими силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 24 апреля 2026 года № 27/322. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2026 года № 38593
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахста"О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского
областного маслихата
Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного
маслихата от 24 апреля 2026
года № 27/322
Перечень некоторых решений Мангистауского областного маслихата признанных утратившими силу
1) Решение Мангистауского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 17/211 "О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Мангистауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3570);
2) Решение Мангистауского областного маслихата от 30 мая 2018 года № 19/237 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 17/211 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Мангистауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3634);
3) Решение Мангистауского областного маслихата от 9 декабря 2022 года № 16/182 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 20 марта 2018 года № 17/211 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Мангистауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31209).

Маңғыстау облыстық маслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 27/322 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2026 жылғы 30 сәуірде № 38593 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші осы шешімнің қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық
мәслихатының 2026 жылғы
24 сәуірдегі № 27/322 шешіміне
қосымша
Маңғыстау облыстық маслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 17/211 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3570 тіркелген);
2) "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 17/211 "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 30 мамырдағы № 19/237 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3634 тіркелген);
3) "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 17/211 "Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 16/182 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31209 тіркелген).