О признании утратившими силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 16 февраля 2026 года № 25/298. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 февраля 2026 года № 37997
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мангистауского областного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 16 февраля 2026 года
№ 25/298
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
1. Решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/435 "О правилах общего водопользования в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2955).
2. Решение Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2017 года № 11/147 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/435 "О Правилах общего водопользования в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3423).
3. Решение Мангистауского областного маслихата от 30 мая 2018 года № 19/236 "О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/435 "О Правилах общего водопользования в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3653).
4. Решение Мангистауского областного маслихата от 26 апреля 2019 года № 26/317 "О внесении дополнений в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/435 "О Правилах общего водопользования в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3888).
5. Решение Мангистауского областного маслихата от 5 июля 2019 года № 29/345 "О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/435 "О Правилах общего водопользования в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3950).
6. Решение Мангистауского областного маслихата от 29 марта 2022 года № 9/113 "О внесении изменений и дополнения в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/435 "О Правилах общего водопользования в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27620).

Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 25/298 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2026 жылғы 17 ақпанда № 37997 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2 тармағына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2026 жылғы 16 ақпандағы
№ 25/298
шешіміне қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидалары туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2955 болып тіркелген).
2. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 4 тамыздағы № 11/147 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3423 болып тіркелген).
3. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 30 мамырдағы № 19/236 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3653 болып тіркелген).
4. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 26/317 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3888 болып тіркелген).
5. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 шілдедегі № 29/345 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3950 болып тіркелген).
6. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 9/113 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27620 болып тіркелген).

7. Решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2023 года № 7/76 "О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/435 "О Правилах общего водопользования в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4659-12).

7. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 7/76 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/435 "Маңғыстау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4659-12 болып тіркелген).