О признании утратившим силу решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2023 года № 30 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Нуринском районе"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2026 года № 210. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2026 года № 38003
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Нуринский районный маслихат Карагандинской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 27 июня 2023 года № 30 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Нуринском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6447-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Нуринского районного маслихата К. Жунусбеков

Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 30 "Нұра ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 210 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 18 ақпанда № 38003 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұра ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6447-09 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Нұра аудандық мәслихатының төрағасы К. Жунусбеков