О признании утратившим силу некоторых решений Каркаралинского районного маслихата
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 26 августа 2026 года № VIII-57/446. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2026 года № 39722
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
1) решения Каркаралинского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Каркаралинскому району" от 09 ноября 2021 года № VII-11/86 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25363);
2) решения Каркаралинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 09 ноября 2021 года № VII-11/86 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Каркаралинскому району" от 14 сентября 2023 года № VIII-9/69 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6482-09).
2. Государственному учреждению "Аппарат Каркаралинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каркаралинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Каркаралинского районного маслихата С. Оспанов

Қарқаралы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 тамыздағы № VIII-57/446 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 28 тамызда № 39722 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп тану:
1) Қарқаралы аудандық мәслихатының "Қарқаралы ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 09 қарашадағы № VII-11/86 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25363 болып тіркелген);
2) Қарқаралы аудандық мәслихатының "Қарқаралы ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 09 қарашадағы № VII 11/86 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № VIII-9/69 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6482-09 болып тіркелген).
2. "Қарқаралы ауданының мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қарқаралы ауданының мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы аудандық мәслихатының төрағасы С. Оспанов