О признании утратившим силу некоторых решений Темиртауского городского маслихата
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2026 года № 39/6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2026 года № 37888
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Темиртау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Темиртауского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Ломакин
Приложение
к решению
Темиртауского городского
маслихата
от 23 января 2026 года
№ 39/6
Перечень утративших силу некоторых решений Темиртауского городского маслихата
1. Решение Темиртауского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 27/6 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Темиртау и повышения ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4873).
2. Решение Темиртауского городского маслихата от 28 ноября 2019 года № 47/6 "О внесении изменения в решение 27 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 27/6 "О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5575).
3. Решение Темиртауского городского маслихата от 30 ноября 2021 года № 14/4 "О внесении изменений и дополнений в решение Темиртауского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 27/6 "О понижении или повышении ставок земельного налога и об утверждении схемы зонирования земель города Темиртау для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25666).

Теміртау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 23 қаңтардағы № 39/6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 27 қаңтарда № 37888 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теміртау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Ломакин
Теміртау қалалық
мәслихатының
2026 жылғы 23
қаңтардағы
№ 39/6
Шешіміне қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізімі Теміртау қалалық мәслихатының
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 27/6 "Теміртау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4873 болып тіркелген).
2. Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 47/6 "Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы 27 сессиясының № 27/6 "Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5575 болып тіркелген);
3. Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 14/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 27/6 "Жер салығының ставкаларын төмендету немесе жоғарылату туралы және салық салу мақсаты үшін Теміртау қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25666 болып тіркелген).