О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата № 28/6 от 20 августа 2018 года "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2026 года № 39/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2026 года № 37885
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Темиртау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата № 28/6 от 20 августа 2018 года "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4930).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель городского маслихата А. Ломакин

"Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салық ставкалары туралы" Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 28/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 23 қаңтардағы № 39/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 26 қаңтарда № 37885 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салық ставкалары туралы" Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 28/6 (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4930 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Ломакин