О признании утратившим силу решение Сарканского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 21-90 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Сарканскому району"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 6 января 2026 года № 53-204. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2026 года № 37810
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 21-90 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Сарканском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №181-19).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков

"Сарқан ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 21-90 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 53-204 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 6 қаңтарда № 37810 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 20 наурыздағы № 21-90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №181-19 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков