О признании утратившими силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата области Жетісу
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26 августа 2026 года № 8-66-298. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2026 года № 39699
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Панфиловский районный маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата области Жетісу согласно приложению к настоящему решеию.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е.Шокпаров
Приложению к решению
Панфиловского районного
маслихата от 26 августа
2026 года № 8-66-298
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата
1. Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 25 декабря 2023 года № 8-14-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Панфиловского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №115-19).
2. Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 27 июня 2024 года № 8-25-112 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8-14-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Панфиловского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 229-19).
3. Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 5 декабря 2024 года № 8-35-143 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8-14-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Панфиловского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 257-19).
4. Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 21 апреля 2025 года № 8-41-179 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8-14-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Панфиловского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 303-19).

Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 тамыздағы № 8-66-298 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 27 тамызда № 39699 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е.Шокпаров
Панфилов аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
26 тамыздағы № 8-66-298
шешімге қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Панфилов ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-14-68 шешімі (Нормативтік құққықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 115-19 болып тіркелген).
2. "Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Панфилов ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 8-14-68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 8-25-112 шешімі (Нормативтік құққықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 229-19 болып тіркелген).
3. "Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Панфилов ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 8-14-68 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 8-35-143 шешімі (Нормативтік құққықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 257-19 болып тіркелген).
4. "Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Панфилов ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 8-14-68 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 8-41-179 шешімі (Нормативтік құққықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 303-19 болып тіркелген).

5. Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 16 апреля 2026 года № 8-59-257 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8-14-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Панфиловского района".

5. "Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Панфилов ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 8-14-68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 сәуірдегі № 8-59-257 шешімі.