О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 17 августа 2026 года № 218. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2026 года № 39620
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б.Исабаев
приложение к постановлению
акимата области Жетісу
от 17 августа 2026 года № 218
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата области Жетісу
1) Постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 87 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 182-19) "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов и режима их хозяйственного использования области Жетісу";
2) Постановление акимата области Жетісу от 09 мая 2024 года № 139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 209-19) "О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 87 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов и режима их хозяйственного использования области Жетісу";
3) Постановление акимата области Жетісу от 20 ноября 2024 года № 382 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 253-19) "О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 87 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов и режима их хозяйственного использования области Жетісу";
4) Постановление акимата области Жетісу от 24 апреля 2025 года № 126 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 305-19) "О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 20 марта 2024 года № 87 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов и режима их хозяйственного использования области Жетісу".

Жетісу облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2026 жылғы 17 тамыздағы № 218 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 19 тамызда № 39620 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жетісу облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б.Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің
2026 жылғы 17 тамыздағы
№ 218 қаулыға қосымша
Жетісу облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) "Жетісу облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 87 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 182-19 тіркелген);
2) "Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы "Жетісу облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 87 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 09 мамырдағы № 139 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 209-19 тіркелген) ;
3) "Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы "Жетісу облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 87 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 қарашадағы № 382 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 253-19 тіркелген);
4) "Жетісу облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы "Жетісу облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" № 87 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 126 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 305-19 тіркелген).