О признании утратившими силу некоторых совместных постановлений акимата города Сатпаев и решений Сатпаевского городского маслихата
Совместные постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 20 марта 2026 года № 14/03 и решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 20 марта 2026 года № 262. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2026 года № 38271
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые совместные постановления акимата города Сатпаев и решения Сатпаевского городского маслихата в соответствии с приложением к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата города Сатпаев и решения Сатпаевского городского маслихата возложить на курирующего заместителя акима города и на председателя постоянной комиссии городского маслихата по вопросам социальной сферы, правопорядка и социальной защиты населения.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев М. Бурибаев
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов
Приложение к совместному
постановлению и решению
Акимат города Сатпаев
от 20 марта 2026 года № 14/03 и
Сатпаевского городского маслихата
от 20 марта 2026 года № 262
Перечень некоторых совместных постановлений акимата города Сатпаев и решений Сатпаевского городского маслихата, признанных утратившими силу
1. Совместное постановление акимата города Сатпаев от 2 апреля 2014 года № 06/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 223 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Сатпаев для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2601).
2. Совместное постановление акимата города Сатпаев от 31 мая 2019 года № 33/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 31 мая 2019 года № 405 "О внесении изменения в совместное постановление акимата города Сатпаев от 2 апреля 2014 года № 06/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 223 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Сатпаев для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5378).

Сәтбаев қаласы әкімдігінің және Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір бірлескен қаулыларының және шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 20 наурыздағы № 14/03 бірлескен қаулысы және Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 20 наурыздағы № 262 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 1 сәуірде № 38271 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Сәтбаев қаласы әкімдігінің және Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір бірлескен қаулылары мен шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бірлескен Сәтбаев қаласы әкімдігі қаулысының және Сәтбаев қалалық мәслихаты шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына және қалалық мәслихаттың әлеуметтік сала, құқықтық тәртіп және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі М. Бурибаев
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов
Сәтбаев қаласының әкімдігі
2026 жылғы 20 наурыздағы № 14/03 мен
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2026 жылғы 20 наурыздағы № 262
бірлескен қаулысы мен
шешіміне қосымша
Сәтбаев қаласы әкімдігінің және Сәтбаев қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір бірлескен қаулылары мен шешімдерінің тізбесі
1. "Сәтбаев қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 06/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 223 бірлескен қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2601 болып тіркелген).
2. "Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 06/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 223 "Сәтбаев қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 33/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 мамырдағы № 405 бірлескен қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5378 болып тіркелген).

3. Совместное постановление акимата города Сатпаев от 3 февраля 2021 года № 09/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 3 февраля 2021 года № 21 "О внесении изменения в совместное постановление акимата города Сатпаев от 2 апреля 2014 года № 06/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 223 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Сатпаев для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6188).
4. Совместное постановление акимата города Сатпаев от 21 сентября 2023 года № 61/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 20 сентября 2023 года № 56 "О внесении изменения в совместное постановление акимата города Сатпаев от 2 апреля 2014 года № 06/01 и решение Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 223 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Сатпаев для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 54-20).

3. "Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 06/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 223 "Сәтбаев қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 09/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 ақпандағы № 21 бірлескен қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6188 болып тіркелген).
4. "Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 06/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 223 "Сәтбаев қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 61/01 және Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 56 бірлескен қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 54-20 болып тіркелген).