О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 8С-24-3 "О понижении размера ставки"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2026 года № 8С-53-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2026 года № 38207
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата "О понижении размера ставки" от 27 марта 2024 года № 8С-24-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8735-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жаксынского районного маслихата А. Бралина

Жақсы ауданының мәслихаты 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-24-3 "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 наурыздағы № 8С-53-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 27 наурызда № 38207 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2 тармағына сәйкес, Жақсы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Жақсы ауданының мәслихаты 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-24-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8735-03 болып тіркелген) күші жойылдыдеп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А. Бралина