Об утверждении форм документов, касающихся организации и проведения особого контроля и надзора в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 марта 2026 года № 23. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2026 года № 38091
В соответствии с пунктом 5 статьи 51-1 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму полугодового списка субъектов (объектов) особого контроля и надзора согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму акта о назначении проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму дополнительного акта о продлении сроков проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму акта о результатах проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму решения Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан о проведении мониторинга с посещением объекта особого контроля и надзора согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму акта о продлении сроков мониторинга с посещением объекта особого контроля и надзора согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму акта о результатах мониторинга с посещением объекта особого контроля и надзора согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму предписания об устранении выявленных нарушений согласно приложению 8 к настоящему приказу.
2. Комитету санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Альназарова
Приложение 1 к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 3 марта 2026 года № 23
форма
Полугодовой список субъектов (объектов) особого контроля и надзора на ____ полугодие 20__года
________________________________________________________________
(наименование государственного органа и сферы деятельности, в которой
осуществляется государственный контроль)
№ п/п
Наименование субъекта особого контроля и надзора
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
Наименование проверяемого объекта особого контроля и надзора
Местонахождение проверяемого объекта особого контроля и надзора
Вид деятельности, на которое выделено финансирование из государственного бюджета
Группа риска
Приложение 2 к приказу
форма
Акт о назначении проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора
№____ "____" ______20____года

Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында ерекше бақылау мен қадағалауды ұйымдастыруға және жүргізуге қатысты құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2026 жылғы 3 наурыздағы № 23 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 4 наурызда № 38091 болып тіркелді
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 51-1-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес ерекше бақылау және қадағалау субъектілерінің (объектілерінің) жартыжылдық тізімінің нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру тағайындау туралы актінің нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес ерекше бақылау және қадағалау субъектілерін (объектілерін) тексеру мерзімдерін ұзарту туралы қосымша актінің нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес ерекше бақылау және қадағалау субъектілерін (объектілерін) тексеру нәтижесі туралы актінің нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитариялық дәрігерінің ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг жүргізу туралы шешімінің нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторингілеу мерзімін ұзарту туралы актінің нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг нәтижесі туралы актінің нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес анықталған бұзушылықтарды жою туралы нұсқаманың нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
А. Альназарова
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
2026 жылғы 3 наурыздағы
№ 23 бұйрығына
1- қосымша
Нысан
Ерекше бақылау және қадағалау субъектілерінің (объектілерінің) 20 _ _ жылдың _ жартыжылдығына арналған жартыжылдық тізімі
____________________________________________________________________
(мемлекеттік органның және мемлекеттік бақылау жүзеге асырылатын қызмет саласының атауы
р/с №
Ерекше бақылау және қадағалау субъектісінің атауы
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
Тексерілетін ерекше бақылау және қадағалау объектісінің атауы
Ерекше бақылау және қадағалау объектісінің орналасқан жері
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыруға бөлінген қызмет түрі
Тәуекел тобы
бұйрығына 2-қосымша
Нысан
Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру тағайындау туралы акті
20___жылғы "____" ________ №________

1. Наименование органа контроля и надзора ___________________________
_________________________________________________________________
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица (лиц),
уполномоченного на проведение проверки субъектов (объектов) особого
контроля и надзора ________________________________________________
_________________________________________________________________
3. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых
для проведения проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
4. Наименование проверяемого субъекта особого контроля и надзора, перечень
объектов (наименование юридического лица или его филиала и (или)
представительства, фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица,
в отношении которого назначено проведение особого контроля и надзора),
его местонахождение, индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер, участок территории _________________
_________________________________________________________________
5. Предмет назначенной проверки субъектов (объектов) особого контроля
и надзора, в том числе нормативные правовые акты, обязательные требования
которых подлежат проверке _________________________________________
__________________________________________________________________
6. Срок проведения проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора
с "___" ____20____года по "___" _____20___года
7. Основания проведения проверки субъектов (объектов) особого контроля
и надзора _________________________________________________________
________________________________________________________________
8. Проверяемый период с "___" ______ 20___ года по "__" _______ 20___ года
9. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица уполномоченного подписывать
акты ____________________________________________________________
________________________________________________________________
10. QR-код
11. Подпись руководителя юридического лица либо его уполномоченного лица,
физического лица о получении или отказе в получении акта о назначении проверки
субъектов (объектов) особого контроля и надзора ______________________
_________________________________________________________________
Приложение 3 к приказу
Форма
Дополнительный акт о продлении сроков проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора
№____ "____" ______20____года

1. Бақылау және қадағалау органының атауы ______________________
________________________________________________________________
2. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы__________________________________________________
______________________________________________________________
3. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру жүргізу үшін тартылатын мамандар, консультанттар және сарапшылар туралы мәліметтер _________________________________________________________
______________________________________________________________
4. Тексерілетін ерекше бақылау және қадағалау субъектісінің атауы, объектілердің тізбесі (заңды тұлғаның немесе оның филиалының және (немесе) өкілдігінің атауы, оған қатысты ерекше бақылау және қадағалау жүргізу тағайындалған жеке адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)), оның орналасқан жері, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі, аумақтың учаскесі___________________________________________________
______________________________________________________________
5. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тағайындалған тексерудің нысанасы, оның ішінде міндетті талаптары тексерілуге жататын нормативтік құқықтық актілер________________________
______________________________________________________________
6. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру жүргізу мерзімі 20___ жылғы "___" ______бастап 20____жылғы "___" _______дейін
7. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру жүргізудің негіздері _________________________________________________
______________________________________________________________
8. Тексерілетін кезең 20___ жылғы "___" ______бастап 20____жылғы "___" _______дейін
9. Актілерге қол қоюға уәкілетті адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)________________________________________________________________ _________________________________________________________________
10. QR-код
11. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеруді тағайындау туралы актіні алғаны немесе алудан бас тартқаны туралы заңды тұлға басшысының не оның уәкілетті адамының, жеке адамның қолы_______________________________________________________________
________________________________________________________________
бұйрығына 3-қосымша
Нысан
Ерекше бақылау және қадағалау субъектілерін (объектілерін) тексеру мерзімдерін ұзарту туралы қосымша акті
20___жылғы "____" ________ №________

1. Наименование органа контроля и надзора __________________________
________________________________________________________________
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица (лиц),
уполномоченного на проведение проверки субъектов (объектов) особого
контроля и надзора _______________________________________________
________________________________________________________________
3. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых
для проведения проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора
________________________________________________________________
4. Наименование проверяемого субъекта особого контроля и надзора, перечень
объектов (наименование юридического лица или его филиала и (или)
представительства, фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица,
в отношении которого назначено проведение особого контроля и надзора),
его местонахождение, индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер, участок территории _______________
_______________________________________________________________
5. Предмет назначенной проверки субъектов (объектов) особого контроля
и надзора _______________________________________________________
________________________________________________________________
6. Срок проведения проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора
с "___" _______20____года по "___" ________20___года.
7. Проверка субъектов (объектов) особого контроля и надзора продлена
с "____" ________20_______года по "___" _______20____года.
8. Правовые основания продления сроков проверки субъектов (объектов)
особого контроля и надзора ________________________________________
________________________________________________________________
9. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица уполномоченного
подписывать акты ________________________________________________
10. QR-код
Приложение 4 к приказу
форма
Акт о результатах проверки субъектов (объектов) особого контроля и надзора
№___ "____" ________ 20____ года
место составления акта _________________________
время _____
1. Наименование органа контроля и надзора
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
2. Дата и номер акта о назначении проверки субъекта (объекта) особого контроля
и надзора, на основании которого проведена проверка
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________

1. Бақылау және қадағалау органының атауы_________________________
______________________________________________________________
2. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы __________________________________________________
______________________________________________________________
3. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру жүргізу үшін тартылатын мамандар, консультанттар және сарапшылар туралы мәліметтер ________________________________________________________
______________________________________________________________
4. Тексерілетін ерекше бақылау және қадағалау субъектісінің атауы, объектілердің тізбесі (заңды тұлғаның немесе оның филиалының және (немесе) өкілдігінің атауы, оған қатысты ерекше бақылау және қадағалау жүргізу тағайындалған жеке адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)), оның орналасқан жері, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі, аумақтың учаскесі __________________________________________________
______________________________________________________________
5. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тағайындалған тексеру нысанасы ______________________________________
______________________________________________________________
6. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілеріне (объектілеріне) тексеру жүргізу мерзімі 20___ жылғы "___" ______бастап 20____жылғы "___" _______ аралығында.
7. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілерін (объектілерін) тексеру 20___ жылғы "___" ______бастап 20____жылғы "___" _______ аралығына ұзартылды.
8. Ерекше бақылау және қадағалау субъектілерін (объектілерін) тексеру мерзімдерін ұзартудың құқықтық негіздері______________________________
______________________________________________________________
9. Актілерге қол қоюға уәкілетті адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)____________________________________________________________
10. QR-код
бұйрығына 4-қосымша
Нысан
Ерекше бақылау және қадағалау субъектілерін (объектілерін) тексеру нәтижесі туралы акті
20___жылғы "____" ________ №________
Акті толтырылған орын ________________________
Уақыты _____
1. Бақылау және қадағалау органының атауы_________________________
______________________________________________________________
2. Тексеру негізделіп жүргізілген ерекше бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) тексеруді тағайындау туралы актінің күні мен нөмірі __________________________________________________________________ ___________________________________________________________________

3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица (лиц),
проводившего проверку _____________________________________________
__________________________________________________________________
4. Наименование или фамилия, имя, отчество (при его наличии) проверяемого
субъекта (объекта) особого контроля и надзора, должность представителя
физического или юридического лица, присутствовавшего при проведении проверки
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
5. Дата, место и период проведения проверки субъекта (объекта) особого контроля
и надзора _________________________________________________________
__________________________________________________________________
6. Сведения о результатах проверки субъекта (объекта) особого контроля и надзора,
описание выявленных нарушений, их характер _________________________
__________________________________________________________________
7. Описание требований, по которым выявлены нарушения, со ссылкой
на структурный элемент нормативного правового акта ___________________
__________________________________________________________________
8. Подпись должностного лица (лиц), проводившего проверку _____________
___________________________________________________________________
9. Сведения об ознакомлении или отказе в ознакомлении с актом представителя
проверяемого субъекта (объекта) особого контроля и надзора, а также лиц,
присутствовавших при проведении проверки, их подписи или отказ от подписи
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
10. Замечания и (или) возражения по результатам проверки _______________
__________________________________________________________________
_______________________________________ приложение на "____" листах.
11. "____" ___________20____ года.
12. Сведения о вручении акта о результатах проверки субъекта (объекта) особого
контроля и надзора _________________________________________________
__________________________________________________________________
13. QR-код.
Приложение 5 к приказу
форма
Решение Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан о проведении мониторинга с посещением объекта особого контроля и надзора
"____" ________20____года
1. Наименование органа контроля и надзора ___________________________
_________________________________________________________________
2. Основание проведения мониторинга с посещением объекта особого контроля
и надзора ________________________________________________________
_________________________________________________________________

3. Тексеру жүргізген адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы _______________________________________________
_____________________________________________________________
4. Тексерілетін ерекше бақылау және қадағалау субъектісінің (объектісінің) атауы немесе тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), тексеру жүргізу кезінде қатысқан жеке немесе заңды тұлға өкілінің лауазымы ___________________________________________________________________
______________________________________________________________
5. Ерекше бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) тексеру жүргізу күні, орны және кезеңі ________________________________________
______________________________________________________________
6. Ерекше бақылау және қадағалау субъектісін (объектісін) тексеру нәтижесі туралы мәліметтер, анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы, олардың сипаты_____________________________________________________
_____________________________________________________________
7. Нормативтік құқықтық актінің құрылымдық элементіне сілтеме жасай отырып, бұзушылықтар анықталған талаптардың сипаттамасы ______________ __________________________________________________________________
8. Тексеру жүргізген лауазымды адамның (адамдардың) қолы _________
______________________________________________________________
9. Тексерілетін ерекше бақылау және қадағалау субъектісі (объектісі) өкілінің, сондай-ақ тексеру жүргізу кезінде қатысқан адамдардың актімен танысуы немесе танысудан бас тартуы туралы мәліметтер, олардың қолдары немесе қол қоюдан бас тартуы ________________________________________
______________________________________________________________
10. Тексеру нәтижесі бойынша ескертулер және (немесе) қарсылықтар __________________________________________________________________
_______________________________________ қосымша "____" парақта.
11. 20___жылғы "____" ________
12. Ерекше бақылау және қадағалау субъектісін (объектісін) тексеру нәтижесі туралы актіні тапсыру туралы мәліметтер _______________________ __________________________________________________________________
13. QR-код
бұйрығына 5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитариялық дәрігерінің ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг жүргізу туралы шешімі
20___жылғы "____" ________
1. Бақылау және қадағалау органының атауы _____________________
_____________________________________________________________
2. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг жүргізудің негізі _____________________________________________________
______________________________________________________________

3. Вид деятельности на объектах, в отношении которых назначено проведение
мониторинга с посещением объектов особого контроля и надзора
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
4. Предмет мониторинга с посещением объекта особого контроля и надзора
_________________________________________________________________
5. Территория, на которую назначается мониторинг с посещением объекта особого
контроля и надзора ________________________________________________
_________________________________________________________________
(Республика Казахстан или отдельные административно-территориальные единицы
Республики Казахстан)
6. Период осуществления мониторинга с посещением объекта особого контроля
и надзора с "___" ______ 20____года по "___" _______ 20___года.
Примечание: мониторинг с посещением объекта особого контроля и надзора
осуществляется без возбуждения административного производства в соответствии
с пунктом 1 статьи 51-4 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе
здравоохранения".
Должность подпись
Приложение 6 к приказу
форма
Акт о продлении срока мониторинга с посещением объекта особого контроля и надзора
№____ "____" ______20____года
1. Наименование органа контроля и надзора _________________________
_______________________________________________________________
2. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица (лиц),
уполномоченного на проведение мониторинга с посещением объекта особого
контроля и надзора ______________________________________________
_______________________________________________________________
3. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых
для проведения мониторинга с посещением объекта особого контроля и надзора
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
4. Наименование подлежащего мониторингу субъекта особого контроля и надзора,
перечень объектов (наименование юридического лица или его филиала и (или)
представительства, фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица,
в отношении которого назначено проведение особого контроля и надзора),
его местонахождение, индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер, участок территории
________________________________________________________________
________________________________________________________________
5. Предмет назначенного мониторинга с посещением объекта особого контроля
и надзора ________________________________________________________
_________________________________________________________________

3. Ерекше бақылау және қадағалау объектілеріне бару арқылы мониторинг жүргізуге тағайындалған объектілердегі қызмет түрі ___________
______________________________________________________________
4. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг нысанасы _______________________________________________________
_____________________________________________________________
5. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг тағайындалатын аумақ _______________________________________________
______________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы немесе Қазақстан Республикасының жекелеген әкімшілік-аумақтық бірліктері)
6. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторингті жүзеге асыру кезеңі 20___ жылғы "___" ______бастап 20____жылғы "___" _______дейін
Ескертпе: Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 51-4-бабының 1-тармағына сәйкес әкімшілік іс жүргізуді қозғамай жүзеге асырылады.
Лауазымы қолы
бұйрығына 6-қосымша
Нысан
Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторингілеу мерзімін ұзарту туралы акті
20___жылғы "____" ________ №________
1. Бақылау және қадағалау органының атауы________________________
______________________________________________________________
2. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы ____________________________________________________
______________________________________________________________
3. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг жүргізу үшін тартылатын мамандар, консультанттар және сарапшылар туралы мәліметтер ________________________________________________________
_____________________________________________________________
4. Мониторингілеуге жататын ерекше бақылау және қадағалау субъектісінің атауы, объектілердің тізбесі (заңды тұлғаның немесе оның филиалының және (немесе) өкілдігінің атауы, оған қатысты ерекше бақылау және қадағалау жүргізу тағайындалған жеке адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)), оның орналасқан жері, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі, аумақтың учаскесі________________________________
______________________________________________________________
5. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне тағайындалған бару арқылы мониторинг нысанасы_________________________________________ ___________________________________________________________________

6. Срок проведения мониторинга с посещением объекта особого контроля
и надзора с "___" _______20____года по "___" ________20___года.
7. Мониторинг с посещением объекта особого контроля и надзора продлен
с "____" ________20_______года по "___" _______20____года.
8. Правовые основания продления сроков мониторинга с посещением объекта
особого контроля и надзора ________________________________________
________________________________________________________________
9. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица уполномоченного
подписывать акты ________________________________________________
10. QR-код
Приложение 7 к приказу
форма
Акт о результатах мониторинга с посещением объекта особого контроля и надзора
№___ "____" ________20____года
место составления акта _________________________
1. Наименование органа контроля и надзора ______________________________
____________________________________________________________________
2. Дата и номер решения Главного государственного санитарного врача
Республики Казахстан о проведении мониторинга с посещением объектов
особого контроля и надзора, на основании которого проведен мониторинг
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица (лиц),
проводившего мониторинг с посещением объекта особого контроля и надзора
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
4. Наименование или фамилия, имя, отчество (при его наличии) проверяемого
субъекта (объекта) особого контроля и надзора, должность представителя
физического или юридического лица, присутствовавшего при проведении
мониторинга ________________________________________________________
____________________________________________________________________
5. Дата, место и период проведения мониторинга с посещением объекта особого
контроля и надзора __________________________________________________
___________________________________________________________________
6. Сведения о результатах мониторинга с посещением объекта особого контроля
и надзора, описание выявленных нарушений, их характер _________________
___________________________________________________________________
7. Описание требований, по которым выявлены нарушения, со ссылкой
на структурный элемент нормативного правового акта ____________________
___________________________________________________________________

6. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг жүргізу мерзімі 20___ жылғы "___" ______бастап 20____жылғы "___" _______аралығында.
7. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторингілеу 20___ жылғы "___" ______бастап 20____жылғы "___" _______аралығына ұзартылды.
8. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторингілеу мерзімдерін ұзартудың құқықтық негіздері_________________ ___________________________________________________________________
9. Актілерге қол қоюға уәкілетті адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ______________________________________________________________
10. QR-код
бұйрығына 7-қосымша
Нысан
Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг нәтижесі туралы актісі
20___жылғы "____" ________ №________
Акті толтырылған орын ________________________
1. Бақылау және қадағалау органының атауы _______________________
______________________________________________________________
2. Мониторинг негізделіп жүргізілген Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитариялық дәрігерінің ерекше бақылау және қадағалау объектілеріне бару арқылы мониторинг жүргізу туралы шешімінің күні мен нөмірі______________________________________________________________
______________________________________________________________
3. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг жүргізген адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы _________________________________________________________
_____________________________________________________________
4. Тексерілетін ерекше бақылау және қадағалау субъектісінің (объектісінің) атауы немесе тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), мониторинг жүргізу кезінде қатысқан жеке немесе заңды тұлға өкілінің лауазымы___________________________________________________________
______________________________________________________________
5. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг жүргізу күні, орны және кезеңі _________________________________________
______________________________________________________________
6. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг нәтижесі туралы мәліметтер, анықталған бұзушылықтардың сипаттамасы, олардың сипаты______________________________________________________
______________________________________________________________
7. Нормативтік құқықтық актінің құрылымдық элементіне сілтеме жасай отырып, бұзушылықтар анықталған талаптардың сипаттамасы______________
______________________________________________________________

8. Подпись должностного лица (лиц), проводившего мониторинг ___________
___________________________________________________________________
9. Сведения об ознакомлении или отказе в ознакомлении с актом представителя
субъекта (объекта) особого контроля и надзора, в отношении которого проведен
мониторинг, а также лиц, присутствовавших при проведении мониторинга,
их подписи или отказ от подписи ______________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
10. Замечания и (или) возражения по результатам мониторинга ____________
___________________________________________________________________
_____________________________________ приложение на "____" листах.
11. "____" ___________20____ года.
12. Сведения о вручении акта о результатах мониторинга с посещением объекта
особого контроля и надзора ___________________________________________
___________________________________________________________________
13. QR-код.
Приложение 8 к приказу
форма
Предписание об устранении выявленных нарушений
№___ "____" ________20____года
место составления предписания _________________________
время _____
1. Наименование органа контроля и надзора _______________________________
_____________________________________________________________________
2. Дата и номер акта о назначении проверки субъекта (объекта) особого контроля
и надзора/решения Главного государственного санитарного врача Республики
Казахстан о проведении мониторинга с посещением объектов особого контроля
и надзора, на основании которого проведена проверка или мониторинг
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
3. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность лица (лиц), проводившего
проверку или мониторинг с посещением объекта особого контроля и надзора
_____________________________________________________________________
4. Наименование проверяемого, подлежащего мониторингу субъекта особого
контроля и надзора, перечень объектов (наименование юридического лица или его
филиала и (или) представительства, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
физического лица, в отношении которого назначено проведение особого контроля
и надзора), его местонахождение, индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер, участок территории
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

8. Мониторинг жүргізген лауазымды адамның (адамдардың) қолы______ ___________________________________________________________________
9. Мониторинг жүргізілген ерекше бақылау және қадағалау субъектісі (объектісі) өкілінің, сондай-ақ мониторинг жүргізу кезінде қатысқан адамдардың актімен танысуы немесе танысудан бас тартуы туралы мәліметтер, олардың қолдары немесе қол қоюдан бас тартуы__________________________
______________________________________________________________
10. Мониторинг нәтижесі бойынша ескертулер және (немесе) қарсылықтар________________________________________________________
_________________________________________қосымша "____" парақта.
11. 20___жылғы "____" ________
12. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы мониторинг нәтижесі туралы актіні тапсыру туралы мәліметтер ______________________
______________________________________________________________
13. QR-код
бұйрығына 8-қосымша
Нысан
Анықталған бұзушылықтарды жою туралы нұсқама
20___жылғы "____" ________
Нұсқама толтырылған орын ____________
Уақыты _____
1. Бақылау және қадағалау органының атауы ______________________
_____________________________________________________________
2. Оған негізделіп тексеру немесе мониторинг жүргізілген ерекше бақылау және қадағалау субъектісін (объектісін) тексеруді тағайындау туралы актінің/ ерекше бақылау және қадағалау объектілеріне бару арқылы мониторинг жүргізу туралы Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттік санитариялық дәрігерінің шешімінің күні мен нөмірі _____________________
______________________________________________________________
3. Ерекше бақылау және қадағалау объектісіне бару арқылы тексеру немесе мониторинг жүргізген адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы ____________________________________________ ___________________________________________________________________
4. Мониторингілеуге жататын, тексерілетін ерекше бақылау және қадағалау субъектісінің атауы, объектілердің тізбесі (заңды тұлғаның немесе оның филиалының және (немесе) өкілдігінің атауы, оған қатысты ерекше бақылау және қадағалау жүргізу тағайындалған жеке адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), оның орналасқан жері, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі, аумақтың учаскесі__________________ __________________________________________________________________

5. Дата, место и период проведения проверки субъекта (объекта) особого контроля
и надзора или мониторинга с посещением объектов особого контроля и надзора
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
6. За нарушение законодательства и других нормативных правовых актов
Республики Казахстан предписываю выполнить следующие мероприятия:
Перечень выявленных нарушений (описание требований, по которым выявлены нарушения, со ссылкой на структурный элемент нормативного правового акта)
Рекомендации и указания по устранению выявленных нарушений, сроки их устранения
1.
2.
7. Сведения об ознакомлении или отказе в ознакомлении с предписанием
представителя субъекта (объекта) особого контроля и надзора (руководителя
юридического лица либо его уполномоченного лица, физического лица), а также лиц,
присутствовавших при проведении проверки или мониторинга с посещением объекта
особого контроля и надзора, их подписи или отказ от подписи
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
8. Предписание внес (ФИО (при его наличии) должностного лица уполномоченного
органа, проводившего проверку или мониторинг с посещением объекта особого
контроля и надзора, подпись) _________________________________________
___________________________________________________________________
9. Предписание получил (ФИО (при его наличии), руководителя юридического лица
либо его уполномоченного лица, физическое лицо), подпись
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
"____" ____________ 20___ год.

5. Ерекше бақылау және қадағалау субъектісіне (объектісіне) тексеру жүргізу немесе ерекше бақылау және қадағалау объектілеріне бару арқылы мониторинг жүргізу күні, орны және кезеңі_____________________________
_______________________________________________________________
6. Қазақстан Республикасының заңнамасын және басқа да нормативтік құқықтық актілерін бұзғаны үшін мынадай іс шараларды орындауға нұсқама беремін:
Анықталған бұзушылықтардың тізбесі (нормативтік құқықтық актінің құрылымдық элементіне сілтеме жасай отырып, бұзушылықтар анықталған талаптардың сипаттамасы)
Анықталған бұзушылықтарды жою жөніндегі ұсынымдар мен нұсқаулар, оларды жою мерзімдері
1.
2.
7. Ерекше бақылау және қадағалау субъектісі (объектісі) өкілінің (заңды тұлға басшысының не оның уәкілетті адамының, жеке адамның), сондай-ақ тексеру немесе ерекше бақылау және қадағалау объектілеріне бару арқылы мониторинг жүргізу кезінде қатысқан адамдардың нұсқамамен танысуы немесе танысудан бас тартуы туралы мәліметтер, олардың қолдары немесе қол қоюдан бас тартуы________________________________________________________
______________________________________________________________
8. Нұсқаманы енгізді (тексеру немесе ерекше бақылау және қадағалау объектілеріне бару арқылы мониторинг жүргізген уәкілетті органның лауазымды адамының ТАӘ (бар болса), қолы) ____________________________
______________________________________________________________
9. Нұсқаманы алды (заңды тұлға басшысының не оның уәкілетті адамының ТАӘ (бар болса), жеке адам), қолы ____________________________
______________________________________________________________
20___жылғы "____" ________