О признании утратившим силу решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2024 года № 15/5-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Шемонаихинском районе"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2025 года № 41/4-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2025 года № 37486
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2024 года № 15/5-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Шемонаихинском районе" (зарегистрирована в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8991-16).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шемонаихинского районного маслихата Г. Акулов

Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 15/5-VIII "Шемонаиха ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 41/4-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 27 қарашада № 37486 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 15/5-VIII "Шемонаиха ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8991-16 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Шемонаиха аудандық мәслихатының төрағасы Г. Акулов