О признании утратившими силу некоторых решений Туркестанского городского маслихата
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 19 декабря 2025 года № 37/170-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37638
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Туркестанского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев
Приложение к решению
Туркестанского городского
маслихата № 37/170-VIII
от 19 декабря 2025 года
Перечень утративших силу некоторых решений Туркестанского городского маслихата
1. Решение Туркестанского городского маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Туркестан" от 29 января 2021 года №2/13-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6053);
2. Решение Туркестанского городского маслихата "О внесении изменения в решение Туркестанского городского маслихата от 29 января 2021 года №2/13-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Туркестан" от 15 сентября 2021 года №11/54-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №24552);
3. Решение Туркестанского городского маслихата "О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 29 января 2021 года №2/13-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Туркестан" от 13 декабря 2023 года №10/45-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6420-13);
4. Решение Туркестанского городского маслихата "О внесении изменения в решение Туркестанского городского маслихата от 29 января 2021 года №2/13-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Туркестан" от 1 ноября 2024 года №24/103-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6614-13).

Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 37/170-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37638 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев
Түркістан қалалық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы № 37/170-VIII
шешіміне қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Түркістан қалалық мәслихатының "Түркістан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 29 қаңтардағы №2/13-VII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6053 болып тіркелген);
2. Түркістан қалалық мәслихатының "Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 қаңтардағы №2/13-VII "Түркістан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 15 қыркүйектегі №11/54-VII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №24552 болып тіркелген);
3. Түркістан қалалық мәслихатының "Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 қаңтардағы №2/13-VII "Түркістан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 13 желтоқсандағы №10/45-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6420-13 болып тіркелген);
4. Түркістан қалалық мәслихатының "Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 қаңтардағы №2/13-VII "Түркістан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2024 жылғы 1 қарашадағы №24/103-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6614-13 болып тіркелген).