Об утверждении субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2025 год
Постановление акимата Туркестанской области от 10 февраля 2025 года № 29. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 10 февраля 2025 года № 6657-13. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209), акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических удобрений) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Н. Кушеров
Приложение к постановлению
от 10 февраля 2025 года № 29
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических удобрений) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения тонна, литр, килограмм
Нормы субсидий, тенге
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N-34,4
тонна
62 500,0
Селитра аммиачная гранулированная пористая модифицированная
N-34,4
тонна
Селитра аммиачная марка Б
N-34,0-34,4
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4%
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N 34,4
тонна
Селитра аммиачная первый сорт
N-34,4
тонна
Селитра аммиачная пористая модифицированная
N-34,3
тонна
Селитра аммиачная, марки Б
N-34,4
тонна
Селитра аммиачная, сорта: первый, второй, третий
N-34.4%
тонна
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
тонна
80 357,0
3
нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
тонна
400 000,0
4
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
тонна
48 719,0
сульфат аммония
N-21.S-34
тонна
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21%, S-24%
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
тонна
Сульфат аммония гранулированный марка Б
N-21, S-24
тонна
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
тонна
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21%, S-24%
тонна
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
тонна
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)

2025 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялауды бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 10 ақпандағы № 29 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 10 ақпанда № 6657-13 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидия нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Н. Кушеров
2025 жылғы 10 ақпандағы
№ 29 қаулысына қосымша
2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидия нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы, %
Өлшем бірлігі тонна, литр, килограмм
Субсидиялар нормалары, теңге
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиакты селитра
N-34,4
тонна
62 500,00
Түйіршіктелген кеуекті түрлендірілген аммиакты селитра
N-34,4
тонна
Б маркалы аммиакты селитра
N-34,0-34,4
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4%
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N 34,4
тонна
Бірінші сұрыпты аммиак селитрасы
N-34,4
тонна
Түрлендірілген кеуекті аммиакты селитра
N-34,3
тонна
Аммиакты селитра, маркасы Б
N-34,4
тонна
Аммиак селитрасы, сұрыптары: бірінші, екінші, үшінші
N-34.4%
тонна
2
Құрамында азот бар аммиак-нитратты тыңайтқыш 33,5 %
N-33,5
тонна
80 357,00
3
сұйық аммоний нитраты, маркасы Б
NH4NO3-52
тонна
400 000,00
4
Маркалы түйіршікті аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы Жылы
N-21, S-24
тонна
48 719,00
аммоний сульфаты
N-21.S-34
тонна
Аммоний сульфаты – жанама өнім (В маркасы)
N-21%, S-24%
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты маркасы Б
N-21, S-24
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты маркасы Жылы
N-21, S-24
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты маркасы Жылы (күкірт қышқылды аммоний)
N-21%, S-24%
тонна
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
SiB маркалы аммоний сульфаты (түрлендірілген минералдық тыңайтқыш)

N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13, 2,5*10^5, КОЕ/г
тонна
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
5
Карбамид
N-46,2
тонна
80 000,0
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
тонна
Карбамид марка Б
N-46,2
тонна
Карбамид марки Б
N 46
тонна
Карбамид марки Б (высший сорт)
N 46,2
тонна
Карбамид марки Б
N-46,2
тонна
Карбамид, марка Б
N-46,2
тонна
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5, КОЕ/г
тонна
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+S
N-33-40%, S-4-12%
тонна
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
6
Азотное удобрение coten
N-42, N-NH2-42
тонна
1 325 000,0
7
Жидкое азотное удобрение марки КАС-28
N-28
тонна
71 766,0
Жидкое азотное удобрение марки КАС-30
N-30
тонна
Жидкое азотное удобрение марки КАС-32
N-32
тонна
Жидкое азотное удобрение, марка КАС+PKS
N-26, P-0.9, K-0.6, S-1.5
тонна
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N-31,7-32,3
тонна
Удобрение жидкие азотные (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-32%
тонна
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-28
тонна
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-32
тонна
Удобрения жидкие азотные КАС
N-32
тонна
Удобрения жидкие азотные марок КАС-32
N-32
тонна
Фосфорные удобрения
8
Суперфосфат марки А (аммонизированный суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
тонна
19 643,0
Суперфосфат порошкообразный, обогащенный микроэлементами
P2О5-21,5
тонна
9
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5КОЕ/г
тонна
85 500,0
10
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
тонна
424 000,0
11
Аммофос
N-10, P-46
тонна
100 000,0
Аммофос 12:52
N-12, P-52
тонна
Аммофос 12:52, Sib (марки модифицированное минеральное удобрение)
N-12. P2O5-52.
тонна
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
тонна
АММОФОС 12:52+BMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
тонна
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
тонна
Аммофос 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос 12-52 (МАР 12:52)
N-12, P-52
тонна
Аммофос без добавок и с добавками микроэлементов
N-12, P-52
тонна
Аммофос высший сорт
N-12, P-52
тонна
Аммофос марка 10-46
N-10, P-46
тонна
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос марки 10:33
N-10%, P-33%
тонна
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
тонна
Аммофос марки 10:39
N-10, P-39
тонна
Аммофос марки 11:42
N-11, P-42
тонна
Аммофос марки 12:39
N-12, P-39
тонна
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
тонна
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос марки N10, P36
N-10, P-36
тонна
Аммофос марки N10, P39
N10, P39
тонна
Аммофос марки N10. P33
N10. P33
тонна
Аммофос марки N11, P42
N11, P42
тонна
Аммофос марки N12, P39
N12, P39
тонна
Аммофос марки: 10:33
N-10%, P-33%
тонна
Аммофос марки: 10:36
N-10, P-36
тонна
Аммофос марки: 10:39
N-10, P-39
тонна
Аммофос марки: 11:42
N-11, P-42
тонна
Аммофос марки; А (высший сорт), марки: А (первый сорт)
N-12, P-52
тонна
Аммофос плюс

N-21, S-24, Bacillus subtilis С-13, 2,5*10^5, КОЕ/ж
тонна
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
5
Мочевина
N-46,2
тонна
80 000,00
Мочевина + БМЗ (аа)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
тонна
Б маркалы карбамид
N-46,2
тонна
Б маркалы карбамид
N 46
тонна
Б маркалы карбамид
N 46,2
тонна
Б маркалы карбамид (жоғары сорт)
N-46,2
тонна
Карбамид, маркасы Б
N-46,2
тонна
Карбамид, SiB маркалы (түрлендірілген минералдық тыңайтқыш)
N-46,2, Bacillus subtilis С-13, 2*10^5, КОЕ/ж
тонна
Мочевина+БЦМЗ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+БМЗ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+S
N-33-40%, S-4-12%
тонна
Карбамид+ЖылыCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Карбамид+ЖылыMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
6
Азотты тыңайтқыш coten
N-42, N-NH2-42
тонна
1 325 000,00
7
КАС-28 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-28
тонна
71 766,00
КАС-30 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-30
тонна
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-32
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыш, КАС+PKS маркасы
N-26, P-0.9, K-0.6, S-1.5
тонна
КАС-32 маркалы азотты сұйық тыңайтқыш
N-31,7-32,3
тонна
Тыңайтқыш сұйық азотты (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
тонна
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-32%
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-28
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыштар КАС
N-32
тонна
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыштар
N-32
тонна
Фосфорлы тыңайтқыштар
8
А маркалы суперфосфат (аммонизацияланған суперфосфат (ASSP))
Р2О5-15, К2О-2
тонна
19 643,00
Микроэлементтермен байытылған ұнтақ тәрізді суперфосфат
P2О5-21,5
тонна
9
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш, SiB маркасы (түрлендірілген минералдық тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis С-13-1,7*10^5КОЕ/ж
тонна
85 500,00
10
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш маркасы: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
тонна
424 000,00
11
Аммофос
N-10, P-46
тонна
100 000,00
Аммофос 12:52
N-12, P-52
тонна
Аммофос 12:52, Sib (модификацияланған минералды тыңайтқыш маркасы)
N-12. P2O5-52.
тонна
Аммофос 12:52+Б
N-12, P-52, B-0,03
тонна
АММОФОС 12:52+БМЗ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
тонна
Аммофос 12:52+BMZ(аа)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
тонна
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
тонна
Аммофос 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос 12-52 (НАУРЫЗ 12:52)
N-12, P-52
тонна
Аммофос қоспасыз және микроэлементтер қоспалары бар
N-12, P-52
тонна
Аммофостың ең жоғары сорты
N-12, P-52
тонна
Аммофос маркасы 10-46
N-10, P-46
тонна
Аммофос маркасы 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос маркалы 10:33
N-10%, P-33%
тонна
Аммофос маркалы 10:36
N-10, P-36
тонна
Аммофос маркалы 10:39
N-10, P-39
тонна
Аммофос маркасы 11:42
N-11, P-42
тонна
Аммофос маркасы 12:39
N-12, P-39
тонна
Аммофос маркасы 12:52
N-12, P-52
тонна
Аммофос маркалы 12-52
N-12, P-52
тонна
Аммофос маркасы N10, P36
N-10, P-36
тонна
Аммофос маркасы N10, P39
N10, P39
тонна
Аммофос маркалы N10. P33
N10. P33
тонна
Аммофос маркасы N11, P42
N11, P42
тонна
Аммофос маркасы N12, P39
N12, P39
тонна
Аммофос маркалы: 10:33
N-10%, P-33%
тонна
Аммофос маркалы: 10:36
N-10, P-36
тонна
Аммофос маркалы: 10:39
N-10, P-39
тонна
Аммофос маркалы: 11:42
N-11, P-42
тонна
Аммофос маркалы; А ( жоғары сорт), маркалары: А (бірінші сорт)
N-12, P-52
тонна
Аммофос плюс

N-10%, Р-48%
тонна
Аммофос Плюс марка А
N-12%, P-52%
тонна
Аммофос, марки: 10:33
N-10, P-33
тонна
Аммофос, марки: 10:36
N-10, P-36
тонна
Аммофос, марки: 10:39
N-10, P-39
тонна
Аммофос, марки: 11:42
N-11, P-42
тонна
Аммофос, марки: 12:39
N-12, P-39
тонна
Калийные удобрения
12
Калий хлористый
K-60
тонна
113 839,0
13
YaraTera Krista SOP (сульфат калия)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
тонна
120 000,0
Агрохимикат Фертика Сульфат калия (калий сернокислый)
K-50
тонна
Калий сернокислый (сульфат калия)
K-53, S-18
тонна
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
К2О-53,0; S-18,0
тонна
Калий сернокислый очищенный (сульфат калия)
K2O-53,0 S-18,0
тонна
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
тонна
Сульфат Калия Солюпоташ
Калий водорастворимый (К2О) - 50%, Сера (S) - 18%
тонна
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
тонна
Сульфат калия (Solupotasse®)
K-53, S-18
тонна
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
тонна
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
тонна
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
тонна
Фертика сульфат калия
К2О-50
тонна
Фертика Сульфат калия (калий сернокислый)
К2О-50±1, SO4-51±0,5
тонна
Сложные удобрения
14
SEMELE
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
литр
2 496,0
15
Агрофлор Цинк раствор концентрированный
Zn - 15%, S - 7%, NH2 - 4,5%
литр
2 188,0
16
Гумат Сахалинский марки ВР 10%
Органическое Вещество-5,5 , Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-0,85%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Железо (Fe) – 0,144%; К2O – 1,225%; Магний (MgO) – 0,0205%; Медь (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,1%; P2O5 – 0,1%; Цинк (Zn) — 0,001%, Na-0,17% CaO-0,345%
литр
660,0

N-10%, Р-48%
тонна
Аммофос Плюс маркасы А
N-12%, P-52%
тонна
Аммофос, маркалары: 10:33
N-10, P-33
тонна
Аммофос, маркалары: 10:36
N-10, P-36
тонна
Аммофос, маркалары: 10:39
N-10, P-39
тонна
Аммофос, маркалары: 11:42
N-11, P-42
тонна
Аммофос, маркалары: 12:39
N-12, P-39
тонна
Калийлі тыңайтқыштар
12
Хлорлы калий
K-60
тонна
113 839,00
13
YaraTera Krista SOP (сульфат калий)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
тонна
120 000,00
Агрохимикат Фертика Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K-50
тонна
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K-53, S-18
тонна
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
К2О-53,0; S-18,0
тонна
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53,0 S-18,0
тонна
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
тонна
Солюпоташ калий сульфаты
Суда еритін калий (К2О) - 50%, күкірт (S) - 18%
тонна
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
тонна
Калий сульфаты (Solupotasse®)
K-53, S-18
тонна
Сульфат калий (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
тонна
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
тонна
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
тонна
Фертика калий сульфаты
К2О-50
тонна
Фертика Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
К2О-50±1, SO4-51±0,5
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
14
SEMELE
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
литр
2 496,00
15
Агрофлор Концентрацияланған мырыш ерітіндісі
Zn - 15%, S - 7%, NH2 - 4,5%
литр
2 188,00
16
Гумат Сахалинский маркасы ВР 10%
Органикалық заттар-5,5 , органикалық заттардағы гумин қышқылдары- 50%, дисперсиясы-1,0%, жалпы калий (К2О)-0,85%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Темір (Fe) – 0,144%; К2О – 1,225%; Магний (MgO) – 0,0205%; Мыс (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,1%; Р2О5 – 0,1%; Мырыш (Zn) — 0,001%, Na-0,17% CaO-0,345%
литр
660

Гумат Сахалинский марки ВР 2,5%
Органическое Вещество-1,3, Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-0,2%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Железо (Fe) – 0,048%; К2O – 0,4083%; Магний (MgO) – 0,0068%; Медь (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,033%; P2O5 – 0,1%; Цинк (Zn) — 0,001%, Na-0,057% CaO-0,115%
литр
Гумат Сахалинский марки ВР 20%
Органическое Вещество-11 , Гуминовых кислот в органическом веществе- 50%, Дисперсность-1,0%, общий калий (К2О)-1,75%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Азот (N) – 0,2%; P2O5 – 0,1%; К2O – 2,45%; Магний (MgO) – 0,041%; Железо (Fe) – 0,288%. Цинк (Zn) — 0,001% Медь (Cu) — 0,001%, Na-0,34% CaO-0,69%
литр
Гумат Сахалинский марки ВР 5%

Гумат Сахалинский маркасы ВР 2,5%
Органикалық заттар - 1,3, органикалық заттардағы гумин қышқылдары- 50%, дисперсиясы-1,0%, жалпы калий (К2О)-0,2%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Темір (Fe) – 0,048%; К2О – 0,4083%; Магний (MgO) – 0,0068%; Мыс (Cu) — 0,001%; Азот (N) – 0,033%; P2O5 – 0,1%; Мырыш (Zn) — 0,001%, Na-0,057% CaO-0,115%
литр
Гумат Сахалинский маркасы ВР 20%
Органикалық заттар - 11 , органикалық заттардағы гумин қышқылдары- 50%, дисперсиясы -1,0%, жалпы калий (К2О)-1,75%, РН-9,0-10,5%, S - 0,002%, Азот (N) – 0,2%; P2O5 – 0,1%; K2O – 2,45%; Магний (MgO) – 0,041%; Темір (Fe) – 0,288%. Мырыш (Zn) — 0,001% Мыс (Cu) — 0,001%, Na-0,34% CaO-0,69%
литр
Гумат Сахалинский маркасы ВР 5%

215
PLANTIN ROOT
N-3,7%, NH4-1,0%, NH2-2,0%, органический азот-0,6%, P2O5-5,1%, K2O-3,2%, SO3-1,6%, Zn-0,1013%, органические вещества (смесь аминокислот и витаминов в водном растворе)-20%
литр
6 000,0
216
Poly Milat
Свободные аминокислоты - 120,2 г/л Азот (N) - 165,4 г/л Ca - 33,2 г/л
литр
9 240,0
217
Poly React
Протеин - 280 г/кг EDTA кальций динатрий - 220 г/кг Аминокислоты - 200 г/кг Ca - 100 г/кг N - 100 г/кг Mg - 30 г/кг Na - 30 г/кг
килограмм
20 240,0

215
PLANTIN ROOT
N-3,7%, NH4-1,0%, NH2-2,0%, органикалық азот-0,6%, P2O5-5,1%, K2O-3,2%, SO3-1,6%, Zn-0,1013%, органикалық заттар (сулы ерітіндідегі амин қышқылдары мен витаминдер қоспасы)-20%
литр
6 000,00
216
Poly Milat
Бос аминқышқылдары - 120,2 г/л Азот (N) - 165,4 г/л Ca - 33,2 г/л
литр
9 240,00
217
Poly React
Протеин - 280 г/кг EDTA кальций дисодийі - 220 г/кг Амин қышқылдары - 200 г/кг Ca - 100 г/кг N - 100 г/кг Mg - 30 г/кг Na - 30 г/кг
килограмм
20 240,00

218
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10; P2O5-52; K2O-10
тонна
125 000,0
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12; P2O5-42; K2O-8
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12; P2O5-45; K2O-12
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12; P2O5-9; K2O-34
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
тонна

218
Poly-Feed™ Формулалар: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10; P2O5-52; K2O-10
тонна
125 000,00
Poly-Feed™ Формулалар: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12; P2O5-42; K2O-8
тонна
Poly-Feed™ Формулалар: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12; P2O5-45; K2O-12
тонна
Poly-Feed™ Формулалар: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12; P2O5-9; K2O-34
тонна
Poly-Feed™ Формулалар: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
тонна
Poly-Feed™ Формулалар: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
тонна

QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм
1 296,0

QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10%, оның ішінде Нитратты азот (NO3) – 4%, амидті азот (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 40%; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; Хелатталған күйдегі марганец (Mn) ( EDTA) – 0,01%; Хелатталған түрдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; Хелатталған түрдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор (C) – 0,01%
килограмм
1 296,00

QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20

QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10%, оның ішінде. Аммоний азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 10%; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор (C) – 0,01%
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20

Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм

Жалпы азот (N) – 20%, соның ішінде. Нитратты азот (NO3) – 2%, амидті азот (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 20%; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; Хелатталған күйдегі марганец (Mn (EDTA) – 0,01%; Хелатталған түрдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; Хелатталған түрдегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; Суда еритін бор (C) – 0,01%
килограмм

QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
килограмм

QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, оның ішінде. Амидті азот (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 5%; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Mn) хелатталған күйде (EDTA Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған күйде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
килограмм

228
QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
литр
1 920,0
229
QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
литр
2 854,0
230
QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
литр
3 818,0
231
QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%; Полисахариды – 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
литр
2 278,0
232
RADIX CAL
СаО – 14,96%, N нитратный – 6,93%, Fe – 0,02% органические кислоты 163 г/л
литр
1 683,0
233
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1 683,0
234
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
литр
4 291,0
235
Reasil Forte КомбоАктив
Азот(N) общий-8% в.т.ч (N) органический-2% в.т.ч (N) мочевинный -18% Медь(Сu) c агентом -3,5% Марганец (Mn) с агентом -3,5% Цинк (Zn ) с агентом-4% Гидроксикарбоновые кислоты-16% Аминокислоты-8%
литр
2 500,0
236
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
литр
8 727,0
237
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
литр
2 627,0
238
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
литр
3 252,0
239
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
литр
2 627,0
240
Root Promoter
Экстракт водорослей (Seaweed extract) 200 г/л, Органическое вещество (Organic matter) 80 г/л, Фосфор в пересчете на P2O5 25 г/л, Калий в пересчете на К2О 60 г/л, Азот (N) общий 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
литр
2 550,0
241
RUTER AA V
N общий -5,65, P2O5-5, K2O-3,5, Fe (ЭДТА) - 0,044, Mn (ЭДТА) - 0,05, Zn (ЭДТА) - 0,07, Mo-0,10, свободные аминокислоты - 7
литр
1 679,0
242
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
килограмм
4 750,0
243
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Экстракт из морских водорослей (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгиновая кислота (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
литр
3 150,0
244
Searent
Альгиновая кислота - 37,38 г/кг Аминокислоты - 5,6 г/кг Органическое вещество - 43,8 г/кг N - 1,49 г/кг К2О - 20,64 г/кг Са - 0,26 г/кг Mg - 0,58 г/кг B - 0,56 г/кг Zn - 0,53 г/кг Fe - 0,64 г/кг
литр
8 800,0

228
QadamFerti Boromax
Бос аминқышқылдары – 2%; жалпы азот (N) – 3,2%; суда еритін бор (C) – 6%
литр
1 920,00
229
QadamFerti Silimax
Суда еритін калий оксиді (К2О) – 15%; суда еритін калий диоксиді (SiO2) – 10%
литр
2 854,00
230
QadamFerti Start
Бос аминқышқылдары – 4%; Жалпы азот (N) – 4%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 8%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 3%; Полисахаридтер – 15%; Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDDHA) – 0,1%; Мырыш (Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,02%; Суда еритін бор (C) – 0,03%, цитокининдер – 0,05%
литр
3 818,00
231
QadamFerti Unileaf
Бос аминқышқылдары – 4%; Жалпы азот (N) – 4%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 6%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 2%; Полисахаридтер – 12%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,2%; Мырыш (Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,2%
литр
2 278,00
232
RADIX CAL
СаО – 14,96%, N нитратты – 6,93%, Fe – 0,02% органикалық қышқылдар 163 г/л
литр
1 683,00
233
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1 683,00
234
RADIX TIM FORTE+
N-3,72% w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары-5,76 % w/v
литр
4 291,00
235
Reasil Forte Құрама белсенді зат
Жалпы азот(N) - 8% с.т.с (N) органикалық-2% соның ішінде (N) мочевина -18% Мыс(Cu) -3,5% агентімен Марганец (Mn) -3,5% агентімен Мырыш (Zn ) -4% агентімен Гидроксикарбон қышқылдары-16% Амин қышқылдары-8%
литр
2 500,00
236
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
литр
8 727,00
237
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
литр
2 627,00
238
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
литр
3 252,00
239
RedoniQ Мырыш
N-4,8, Zn-1,1
литр
2 627,00
240
Root Promoter
Балдырлар сығындысы (Seaweed extract) 200 г/л, Органикалық зат (Organic matter) 80 г/л, Фосфор Р2О5-ке шаққанда 25 г/л, Калий К2О-ға шаққанда 60 г/л, Азот (N) жалпы 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
литр
2 550,00
241
RUTER AA V
N жалпы -5,65, P2O5-5, K2O-3,5, Fe (EDTA) - 0,044, Mn (EDTA) - 0,05, Zn (EDTA) - 0,07, Mo-0,10, бос аминқышқылдары - 7
литр
1 679,00
242
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
килограмм
4 750,00
243
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Теңіз балдырларынан алынған сығынды (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгин қышқылы (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
литр
3 150,00
244
Searent
Альгин қышқылы - 37,38 г/кг Амин қышқылдары - 5,6 г/кг Органикалық заттар - 43,8 г/кг N - 1,49 г/кг K2O - 20,64 г/кг Ca - 0,26 г/кг Mg - 0,58 г/кг B - 0,56 г/кг Zn - 0,53 г/кг Fe - 0,64 г/кг
литр
8 800,00

367
Водорастворимое NPK удобрение марка 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
125 000,0
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
тонна
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марка 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+4MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
368
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
тонна
125 000,0
369
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
килограмм
1 250,0
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
килограмм
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
килограмм
370
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
тонна
125 000,0
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15

367
Суда еритін NPK тыңайтқышы маркасы 12:8:31+2МгО+МЕ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Бастапu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
125 000,00
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштар: 18:18:18+3MgO+ME
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
тонна
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштар: 3:11:38+3МгО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, Жылы-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштар: 6:14:35+2МгО+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы маркасы 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Бастапu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыш: 15:15:30 +1,5 MgO +ME
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, Жылы-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыш: 20:20:20+ЭМ
N-20, P-20, K-20, Жылы-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыш: 3:11:38+4МдО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
368
Суда еритін Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейінгі кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (DTPA)-0,054%, Zn (EDTA)-0,014%, Cu (EDTA)-0,01%, Mn (EDTA)-0,042%, Mo-0,004%, B-0,02%
тонна
125 000,00
369
Суда еритін тыңайтқыш NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Бастапu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
килограмм
1 250,00
Суда еритін тыңайтқыш NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Бастапu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
килограмм
Суда еритін тыңайтқыш NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Бастапu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
килограмм
370
Аммоний нитраты бар суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 10.0.1. Poly-Feed формуласы GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
тонна
125 000,00
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1 Формуласы: Poly-Feed GG 15-30-15

N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12; P2O5-5; K2O-40; 2MgO
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14; P2O5-7; K2O-21; 2MgO
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14; P2O5-7; K2O-28; 2MgO
тонна

N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12; P2O5-5; K2O-40; 2MgO
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14; P2O5-7; K2O-21; 2MgO
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14; P2O5-7; K2O-28; 2MgO
тонна

Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12; P2O5-5; K2O-40
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16; P2O5-8; K2O-34
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
тонна
371
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- ГИСИНАР-М
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
литр
3 080,0

Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12; P2O5-5; K2O-40
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16; P2O5-8; K2O-34
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
тонна
371
Микроэлементтермен модификацияланған полиэлектролитті гидрогель,- ГИСИНАР-М
жабыстырғыш (проп-2-эной қышқылының проп-2-энамид натрий тұзы бар полимері) - 30-50%, хелатталған күйдегі микроэлементтер мен макроэлементтер - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
литр
3 080,00

N-10%, P2O5-52%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
480
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
килограмм
625,0
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE

N-10%, P2O5-52%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro маркалы кешенді тыңайтқыштың маркасы: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro маркалы кешенді тыңайтқыштың маркасы: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro маркалы кешенді тыңайтқыштың маркасы: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышының маркалары: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
480
NPK GOLD 12-12-36+ТЕ кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
килограмм
625
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK GOLD 16-8-24+ТЕ кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы

N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE

N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK MIRACLE 10-40-10+ТЕ кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK MIRACLE 10-50-10+ТЕ кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK MIRACLE 19-19-19+TE кешенді тыңайтқышы

N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
481
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
700,0
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE

N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
481
NPK PREMIUM 10-52-5+ТЕ кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
700
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы

P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
литр
1 908,0
609
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Бор
B-12,32, Mo-1,0
литр
3 430,0
610
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
литр
2 640,0
611
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
литр
1 650,0
612
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
литр
1 800,0
613
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
литр
2 000,0
614
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
литр
1 345,0
615
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
литр
1 495,0
616
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
литр
1 250,0
617
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
1 700,0
618
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 719,0
619
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином NPK 10:40:10
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
литр
1 313,0
620
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином NPK19:19:19
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
литр
1 098,0
621
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином Амбре-бор
N-70г/л, В-150г/л, янтарная кислота-100 г/л
литр
2 143,0
622
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином Амино Комплекс
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
литр
3 911,0
623
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином Амино Медь-Марганец
Cu 50 Mn 50 L-аминокислот и олигопептидов 150
литр
3 750,0
624
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином Амино Сидс
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминокислот и олигопептидов 200
литр
2 973,0

P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
литр
1 908,00
609
Изагри-М минералды тыңайтқышы, Бор маркасы
B-12,32, Mo-1,0
литр
3 430,00
610
Изагри-М минералды тыңайтқышы, маркасы Күш Өсу
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
литр
2 640,00
611
МЕГАМИКС – Магний-Мырыш минералдық тыңайтқышы
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
литр
1 650,00
612
МЕГАМИКС – Күкірт минералды тыңайтқышы
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
литр
1 800,00
613
МЕГАМИКС – Фосфор минералды тыңайтқышы
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
литр
2 000,00
614
МЕГАМИКС-Азот минералды тыңайтқышы
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
литр
1 345,00
615
МЕГАМИКС-Бор минералды тыңайтқышы
N-5, B-10
литр
1 495,00
616
МЕГАМИКС-Калий минералды тыңайтқышы
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
литр
1 250,00
617
МЕГАМИКС-Профи минералды тыңайтқышы
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
литр
1 700,00
618
МЕГАМИКС минералды тыңайтқышы-Тұқымдар
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
литр
1 719,00
619
Бином NPK 10:40:10 микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5%, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер ( ӨР,Бірге,В1,В6)-4 г/л
литр
1 313,00
620
Бином NPK19:19:19 микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5%, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер ( ӨР,Бірге,В1,В6)-4 г/л
литр
1 098,00
621
Бином Амбре-бор микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70г/л, В-150г/л, янтарь қышқылы-100 г/л
литр
2 143,00
622
Бином Амин кешені микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60г/л, B-6г/л, Zn-15г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/л + L-амин қышқылдарының кешені және олигопептидтер -250 г/л
литр
3 911,00
623
Бином Амин Мыс-марганец микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Cu 50 Mn 50 L-амин қышқылдары мен олигопептидтер 150
литр
3 750,00
624
Бином Амин Сидс микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-амин қышқылдары мен олигопептидтер 200
литр
2 973,00

753
Органоминеральное удобрение Zargreen Natural Liquid Fertilizer
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты- 40, свободные аминокислоты L- 6, органический углерод- 11, органическое вещество-30
литр
3 000,0
754
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
литр
660,0
755
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
литр
660,0
756
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
литр
660,0
757
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
литр
660,0

753
Органоминералдық тыңайтқыш Zargreen Natural Liquid Fertilizer
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Амин қышқылдары- 40, бос амин қышқылдары L- 6, органикалық көміртек- 11, органикалық зат-30
литр
3 000,00
754
Органо-минералды ВР10 маркалы Сахалинский калий гуматы тыңайтқышы%
органикалық заттардың массалық үлесі – 5,5%–дан кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,85%–дан кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002%–дан аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,144%–дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О бойынша - 1,225%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,1% -дан аспайды , фосфордың массалық үлесі жалпы алғанда, Р2О5–ке шаққанда – 0,1%–дан аспайды, мырыштың массалық үлесі – 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,17%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,345-тен аспайды.%
литр
660
755
Органо-минералды ВР2,5 маркалы Сахалинский калий гуматы тыңайтқышы%
органикалық заттардың массалық үлесі – 1,3%–дан кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,2%–дан кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002%–дан аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,048%–дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О бойынша - 0,4083%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - артық емес 0,033%, фосфордың салмақтық үлесі жалпы алғанда, Р2О5–ке шаққанда – 0,1%–дан аспайды, мырыштың массалық үлесі – 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,057%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,115-тен аспайды.%
литр
660
756
Органо-минералды ВР20 маркалы Сахалинский калий гуматы тыңайтқышы%
органикалық заттардың массалық үлесі – 11%–дан кем емес, органикалық заттардағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50%–дан кем емес, дисперсия (100 мкм торлы електегі қалдықтың массалық үлесі) - 1%–дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - 1,75%–дан кем емес, препараттың 1% сулы ерітіндісінің рН – 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі - 0,002% -дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,288%-дан аспайды. , жаппай жалпы калийдің үлесі, К2О–ға шаққанда - 2,45%-дан аспайды, массалық үлес магний – 0,041%–дан аспайды, мыстың массалық үлесі – 0,001%–дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,2%–дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 бойынша – 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,34%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,69%-дан аспайды%
литр
660
757
Органо-минералды ВР5 маркалы Сахалинский калий гуматы тыңайтқышы%
органикалық заттардың массалық үлесі – 2,7%–дан кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,4%–дан кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002%–дан аспайды, темірдің массалық үлесі – 0,072%–дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О бойынша - 0,6125%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,05%-дан аспайды %, фосфордың салмақтық үлесі жалпы, Р2О5 бойынша есептегенде – 0,1%–дан аспайды, мырыштың массалық үлесі – 0,001%–дан аспайды, натрий - 0,085%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,1725-тен аспайды%
литр
660

829
Текнокель Амино Микс
N - 2%, Zn - 0,7%, Mn - 0,7%, B - 0,1%, Fe - 3%, Cu - 0,3%, Mo - 0,1%, L-аминокислоты - 6%
литр
2 064,0
830
Текнофит PH
поли-гидрокси-карбокислоты-20%
литр
3 130,0
831
Удобрение SunnyMix пшеница
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + орг-е кислоты-25 г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
литр
1 850,0
832
Удобрение SunnyMix семена зерновых
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
литр
2 200,0
833
Удобрение SunnyMix универсальный
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, MgO-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
литр
1 850,0
834
Удобрение Контур марки Контур Антистресс
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л; тритерпеновые кислоты - 2 г/л; комплекс аминокислот - 45 г/л, комплекс микроэлементов
литр
2 425,0
835
Удобрение Контур марки Контур Аргент
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; ионы серебра - 0,5 г/л; комплекс аминокислот - 40 г/л, комплекс микро (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
литр
2 800,0
836
Удобрение Контур марки Контур Профи
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, комплекс микроэлементов
литр
2 755,0
837
Удобрение Контур марки Контур Рост
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 40 г/л; комплекс аминокислот - 66 г/л, комплекс микроэлементов (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
литр
2 545,0
838
Удобрение Контур марки Контур Старт
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л, комплекс микроэлементов
литр
2 550,0
839
Удобрение Контур марки Контур
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
литр
2 425,0
840
Удобрение Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Железо (Fe) – 0,05%; - Цинк (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - Марганец (Mn) – 0,2%; - Медь (Cu) – 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
килограмм
1 495,0

829
Текнокель Амин қоспасы
N - 2%, Zn - 0,7%, Mn - 0,7%, B - 0,1%, Fe - 3%, Cu - 0,3%, Mo - 0,1%, L-амин қышқылдары - 6%
литр
2 064,00
830
Текнофит РН
поли-гидрокси-карбон қышқылдары-20%
литр
3 130,00
831
SunnyMix бидай тыңайтқышы
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + органикалық қышқылдар-25 г/л + амин қышқылдары-25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырғыштар-10 г/л (+ жабысқақ, сурфактанттар, гумектанттар)
литр
1 850,00
832
Тыңайтқыш SunnyMix дәнді дақылдардың тұқымдары
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органикалық қышқылдар-25 г/л + амин қышқылдары-25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырғыштар-10 г/л (+ жабысқақ, беттік белсенді заттар, гумектанттар)
литр
2 200,00
833
Тыңайтқыш SunnyMix әмбебап
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, MgO-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органикалық қышқылдар-25г/л + амин қышқылдары-25г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырғыштар-10г/л ( + жабысқыш, сурфактанттар, гумектанттар)
литр
1 850,00
834
Контур Антистресс маркалы Контур тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; арахидон қышқылы -0,01 г/л; тритерпен қышқылдары - 2 г/л; амин қышқылдары кешені - 45 г/л, микроэлементтер кешені
литр
2 425,00
835
Контур Аргент маркалы Контур тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; күміс иондары - 0,5 г/л; амин қышқылы кешені - 40 г/л, микро кешені (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
литр
2 800,00
836
Контур Профи маркалы Контур тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; янтарь қышқылы - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, микроэлементтер кешені
литр
2 755,00
837
Контур Рост маркалы Контур тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; янтарь қышқылы - 40 г/л; амин қышқылы кешені - 66 г/л, микроэлементтер кешені (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
литр
2 545,00
838
Контур Старт маркалы Контур тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л; янтарь қышқылы - 30 г/л; арахидон қышқылы -0,01 г/л, микроэлементтер кешені
литр
2 550,00
839
Контур маркалы Контур тыңайтқышы
с.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л, микроэлементтер кешені темір 4%, мырыш 1,5%, магний 5,4%, мыс 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
литр
2 425,00
840
Нутривант Плюс дәнді (6-23-35) тыңайтқышы
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Темір (Fe) – 0,05%; - Мырыш (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - марганец (Mn) – 0,2%; - Мыс (Cu) – 0,25%; - молибден (Mo) – 0,002%
килограмм
1 495,00

912
Удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 250,0
913
Удобрение Nutrivant 10-50-10
NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
килограмм
1 624,0
914
Удобрение Oceangrow
N-1,7%; MgO-3,5%; SO3-7,1%; B-2,07%; Mo-0,02%; GA142-30%
литр
8 266,0
915
Удобрение PHOSPHIT-ONE (ФОСФИТ-1)
P2O5-30, K2O-15
литр
5 450,0
916
Удобрение Prairie Pride A (1-3-3)
N-1, P2O5-3, K2O-3
литр
1 100,0
917
Удобрение Prairie Pride В (10-40-6)
N-10, P2O5-40, K2O-6, S-4
килограмм
1 500,0
918
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
литр
4 363,0
919
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
литр
1 920,0
920
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3%, в т.ч. Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
литр
2 611,0
921
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
литр
2 854,0
922
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%, Общий Азот (N) – 4%, Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%, Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 3%, Полисахариды – 15%, Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%, Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%, Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
литр
3 818,0
923
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%, Общий Азот (N) – 4%, Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%, Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%, Полисахариды – 12%, Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%, Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%, Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
литр
2 278,0
924
Удобрение Radifarm (Радифарм)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
литр
7 984,0
925
Удобрение Raiza
N-4,5, свободные аминокислоты-12
литр
3 960,0
926
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, Фосфор(P2O5) с агентом - 6%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты - 4%
литр
3 062,0
927
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 18%, Гуминовые кислоты(гуматы) - 6%, Гидроксикарбонывые кислоты - 2%, Аминокислоты - 6%
литр
1 426,0
928
Удобрение Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) общий -8%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 6%, Медь(Cu) с агентом - 3,5%, Марганец(Mn) с агентом - 3,5%, Цинк(Zn) с агентом - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 16%, Аминокислоты -8%
литр
2 500,0

912
Тыңайтқыш NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Бастапu (EDTA)-0,012%, B- 0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 250,00
913
Nutrivant 10-50-10 тыңайтқышы
NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
килограмм
1 624,00
914
Oceangrow тыңайтқышы
N-1,7%; MgO-3,5%; SO3-7,1%; B-2,07%; Mo-0,02%; GA142-30%
литр
8 266,00
915
Тыңайтқыш PHOSPHIT-ONE (ФОСФИТ-1)
P2O5-30, K2O-15
литр
5 450,00
916
Prairie Pride A тыңайтқышы (1-3-3)
N-1, P2O5-3, K2O-3
литр
1 100,00
917
Prairie Pride тыңайтқышы Жылы (10-40-6)
N-10, P2O5-40, K2O-6, S-4
килограмм
1 500,00
918
Тыңайтқыш QadamFerti Aminoleaf
Бос аминқышқылдары – 30%; жалпы азот (N) – 6%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 1%; суда еритін калий оксиді (K2O) – 1%
литр
4 363,00
919
Тыңайтқыш QadamFerti Boromax
Бос аминқышқылдары – 2%; жалпы азот (N) – 3,2%; суда еритін бор (C) – 6%
литр
1 920,00
920
Тыңайтқыш QadamFerti pH Control
Жалпы азот (N) – 3%, оның ішінде. Амидті азот (NH2) – 3%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 15%; Иондық емес беттік белсенді зат – 25%
литр
2 611,00
921
Тыңайтқыш QadamFerti Silimax
Суда еритін калий оксиді (К2О) – 15%; суда еритін калий диоксиді (SiO2) – 10%
литр
2 854,00
922
Тыңайтқыш QadamFerti Start
Бос аминқышқылдары – 4%, жалпы азот (N) – 4%, суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 8%, суда еритін калий оксиді (K2O) – 3%, Полисахаридтер – 15%, Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDDHA) – 0,1%, Мырыш (Zn) хелатталған күйде (EDTA) – 0,02%, суда еритін бор (C) – 0,03%, цитокининдер – 0,05%
литр
3 818,00
923
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары – 4%, жалпы азот (N) – 4%, суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 6%, суда еритін калий оксиді (K2O) – 2%, Полисахаридтер – 12%, Хелатталған күйдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,4%, Хелатталған күйдегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,2%, хелатталған күйдегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,2%
литр
2 278,00
924
Тыңайтқыш Radifarm (Радифарм)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витаминдер, сапонин, бетаин, Белоктар, амин қышқылдары
литр
7 984,00
925
Райза тыңайтқышы
N-4,5, бос амин қышқылдары-12
литр
3 960,00
926
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) агентпен - 16%, фосфор(P2O5) агентпен - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары - 20%, Амин қышқылдары - 4%
литр
3 062,00
927
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-N-Humic
Жалпы азот(N) - 20%, оның ішінде (N) органикалық - 2%, оның ішінде (N) мочевина - 18%, Гумин қышқылдарыы(гуматтар) - 6%, Гидроксикарбонды қышқылдар - 2%, Амин қышқылдары - 6%
литр
1 426,00
928
Тыңайтқыш Reasil Forte Комбо Актив
Жалпы азот(N) -8%, соның ішінде.(N) органикалық - 2%, соның ішінде.(N) мочевина - 6%, мыс(Cu) агентпен - 3,5%, марганец(Mn) агентпен - 3,5%, Мырыш(Zn) агентпен - 4%, Гидроксикарбон қышқылдары - 16%, амин қышқылдары -8%
литр
2 500,00

929
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Гидроксикарбоновые и аминкислоты 24%, Азот (N) общий-8%, Цинк (Zn) комплекс с агентом-4%, Марганец (Mn)-3,5%, Медь (Cu) комплекс с агентом-3,5%
литр
2 500,0
930
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%
литр
2 600,0
931
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) общий – 10%, в т.ч.(N) органический – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден(Мо) с агентом -1%, Гуминовые кислоты(Гуматы) – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 4%, Аминокислоты – 4%
литр
4 594,0
932
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
Азот(N) общий - 10%, в т.ч.(N) органический - 1,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 12%, Молибден(Mo) с агентом -1%, Гуминовые кислоты(Гуматы) - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 4%, Аминокислоты - 4%
литр
4 594,0
933
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
литр
3 010,0
934
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
литр
4 118,0
935
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%
литр
686,0
936
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в-80-85%, Общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в**-90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ-95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ-4-5%, Органическиий Азот на с.в-1,2-1,7
килограмм
686,0

929
Reasil Forte Құрама белсенді тыңайтқышы
Гидроксикарбон және амин қышқылдары 24%, жалпы азот (N) -8%, мырыш (Zn) кешені агентпен-4%, марганец (Mn)-3,5%, мыс (Cu) кешені агентпен-3,5%
литр
2 500,00
930
Тыңайтқыш Reasil Forte Семен Старт
Жалпы азот(N) - 6%, оның ішінде.(N) органикалық - 2%, оның ішінде.(N) мочевина - 4%, фосфор(P2O5) - агентпен - 2,5%, калий(K2O) агентпен - 2,5%, магний(MgO) агентпен - 2,5%, Бор(B) боретанолин - 2%, кобальт(Со) агентпен - 0,1%. Агентпен мыс(Cu) - 1%, агентпен темір(Fe) - 1,2%, агентпен марганец(Mn) - 1,2%, агентпен молибден(Mo) - 0,25%, Агенті бар мырыш(Zn) - 1,2%, гумин қышқылдары (Гуматтар) - 0,25%, Гидроксикарбон қышқылдары - 20%, Амин қышқылдары -8%
литр
2 600,00
931
Тыңайтқыш Reasil micro Amino B/Mo
Жалпы азот(N) – 10%, оның ішінде (N) органикалық – 1,5%, Бор(В) борэтанолин – 12%, Молибден(Мо) агентімен -1%, гумин қышқылдары (Гуматтар) – 4%, Гидроксикарбон қышқылдары – 4%, Амин қышқылдары – 4%
литр
4 594,00
932
Тыңайтқыш Reasil micro Amino B/Mo Humic
Жалпы азот(N) - 10%, оның ішінде (N) органикалық - 1,5%, Бор(B) боретаноламин - 12%, Молибден(Mo) -1% агентімен, Гумин қышқылдарыы(Гуматтар) - 4%, Гидроксикарбон қышқылдары - 4%, амин қышқылдары - 4%
литр
4 594,00
933
Тыңайтқыш Reasil micro Amino Zn
Жалпы азот(N) - 15%, соның ішінде.(N) органикалық - 2%, соның ішінде.(N) мочевина - 1%, соның ішінде.(N) нитрат - 12%, мырыш(Zn) агентпен - 12%, Гидроксикарбон қышқылдары - 18%, Амин қышқылдары - 8%
литр
3 010,00
934
Тыңайтқыш Reasil micro Hydro Mix
Жалпы азот(N) - 12%, соның ішінде.(N) органикалық - 2%, соның ішінде.(N) мочевина - 10%, магний(MgO) агентпен - 4%, Бор(B) боретаноломинмен - 2%, Кобальтпен(Co) агентпен - 0,1%. Мыс(Кс) агентпен - 0,8%, темір(Fe) агентпен -5%, марганец(Mn) агентпен - 2,5%, Молибден(Mo) агентпен - 0,25%, Мырыш(Zn) агентпен - 3%, Гидроксикарбон қышқылдары - 18%, амин қышқылдары - 8%
литр
4 118,00
935
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіруге арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
С.в.-дағы жалпы органикалық заттар* - 75-80%, Жалпы гуминді экстракт(ОГЕ) с.о.в.** - 90-95%, табиғи гумин қышқылдары ОГЕ - 54-56%, гумин қышқылдары (калий тұздары) ОГЕ - 40%, Табиғи фульвоқышқылдары ОГЕ - 4-6%, Органикалық азот (N) с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) с.в. - 1,5%, калий(K2O) с.в. - 1,5%
литр
686
936
Органикалық егіншілікке арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
С-тағы жалпы органикалық заттар.жылы-80-85%, с.о.-ға жалпы гуминді сығынды (ЖЭС)**-90-95 %, Табиғи гумин қышқылдары ОГЕ-95-96%, табиғи фульвоқышқылдары ОГЕ-4-5%, Органикалық азот с.в.-1,2-1,7
килограмм
686

1037
Удобрение Аминозол
аминокислоты-56-58%, N-9,4%
литр
8 151,0
1038
Удобрение Аминосит 33%(Aminosit 33%)
- Свободные аминокислоты - 33%; - Общее количество органических веществ – 48%; - Общее содержание азота (N) - 9,8%
литр
4 197,0
1039
Удобрение Бороплюс (Boroplus)
B – 11,0%
литр
2 000,0
1040
Удобрение Брексил Кальций (Brexil Ca)
CaO – 20,0% (LSA), B – 0,5%
килограмм
3 997,0
1041
Удобрение Брексил Мульти (Brexil Multi)
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
килограмм
3 975,0
1042
Удобрение ВМ86
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
литр
8 266,0
1043
Удобрение гелеобразное SUPER 7-7-7
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
килограмм
1 250,0
1044
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
Азот(N)общий 3,50, Азот (N) органический 0,25, Азот (N) мочевинный 3,25, Фосфор (P2O5) комплекс с агентом 0,50, Калий (К2О) комплекс с агентом 2,50, Магний (MgO) комплекс с агентом 0,10, Бор (В) бороэтаноламин 0,10, Кобальт (Со) комплекс с агентом 0,01, Медь (Сu) комплекс с агентом 0,05, Железо (Fе) комплекс с агентом 0,12, Марганец (Mn) комплекс с агентом 0,10, Молибден (Мо) комплекс с агентом 0,025, Цинк (Zn) комплекс с агентом 0,12, Гуминовые и фульвовые кислоты 10,00, Гидроксикарбоновые кислоты 0,60, АМИНОКИСЛОТЫ 2,40, Вода остальное
литр
1 125,0
1045
Удобрение Гумат натрия
Гуминовые кислоты-60,5%; гуматы натрия-35-40%
тонна
2 000 000,0
1046
Удобрение Гумат-Антистресс
N-0,32%, K2O-1,5%, рН -8,5-9,5%, Гуминовые и фульвовые кислоты-12,0%, Янтарная кислота -1,0%
литр
900,0
1047
Удобрение гуминовое жидкое (гумат натрия) из выветрелых углей Шубаркольского месторождения
N общ-2,27%, массовая доля гуминовых кислот-30-90%, массовая доля органического вещества-47,4%
литр
268,0
1048
Удобрение Доктор Грин - БОРНЫЙ
Сера-7,5, Бор-12,0, Железо-5,0
килограмм
1 272,0
1049
Удобрение Доктор Грин - ЗЕРНОВЫЕ
Магний-0,9, Сера-28,0, Бор-0,5, Медь-5,0, Железо-6,0, Марганец-8,0, Молибден-0,05, Цинк-2,0
килограмм
1 701,0
1050
Удобрение Доктор Грин - МАСЛИЧНЫЕ
Магний-0,5, Глицин-2,1, Сера-14,5, Бор-10,0, Медь-0,2, Железо-2,5, Марганец-5,0, Молибден-0,05, Цинк-2,0
килограмм
1 701,0
1051
Удобрение Доктор Грин - ПРАЙМ
Фосфор-25,0, Калий-17,0, Магний -1,5, Сера-17,0, Бор-0,25, Медь-0,175, Железо-3,5, Марганец-3,0, Молибден-0,025, Цинк-3,25
килограмм
10 491,0
1052
Удобрение Дрип 19-19-19 + 3MgО
дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-25%, нитрат калия (KNO3)-10%, карбамид (CH4N2O)-25%, сульфат магния (MgSO4)-2,5%, пекацид-0,5%
килограмм
1 651,0
1053
Удобрение Дрип 3-10-37
сульфат калия (K2SO4)-25%, дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-10%, нитрат Калия (KNO3)-10%, сульфат Магния (MgSO4)-10%, пекацид– 2.5%
килограмм
1 406,0

1037
Тыңайтқыш Аминозол
амин қышқылдары-56-58%, N-9,4%
литр
8 151,00
1038
Тыңайтқыш Аминосит 33%(Aminosit 33%)
- Бос аминқышқылдары - 33%; - Органикалық заттардың жалпы мөлшері – 48%; - Азоттың жалпы мөлшері (N) - 9,8%
литр
4 197,00
1039
Бороплюс (Boroplus) тыңайтқышы
B – 11,0%
литр
2 000,00
1040
Брексил кальций (Brexil Ca) тыңайтқышы
CaO – 20,0% (LSA), B – 0,5%
килограмм
3 997,00
1041
Брексил тыңайтқышы Мсоңғы (Brexil Multi)
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
килограмм
3 975,00
1042
Тыңайтқыш ВМ86
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
литр
8 266,00
1043
Гель тәрізді тыңайтқыш SUPER 7-7-7
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
килограмм
1 250,00
1044
Микроэлементтері бар гумат K/Na тыңайтқышы
Жалпы азот(N) 3,50, органикалық азот (N) 0,25, мочевина азоты (N) 3,25, Фосфор (P2O5) кешені 0,50 агентімен, калий (K2O) кешені 2,50 агентімен, Магний (MgO) кешені 0,10 агентімен, Бор (B) боретаноламин 0,10, Кобальт (C) 0,50 агентімен, калий (K) 0,50 агентімен, калий (K) 0,50 агентімен, калий (K) 0,50 агентімен.Бірге) 0,01 агентімен кешен, 0,05 агентімен мыс (Си) кешені, 0,12 агентімен темір (Fe) кешені, 0,10 агентімен марганец (Mn) кешені, 0,025 агентімен молибден (Mo) кешені, Мырыш (Zn) 0,12 агентімен кешен, Гумин және фульво қышқылдары 10,00, Гидроксикарбон қышқылдары 0,60, АМИН ҚЫШҚЫЛДАРЫ 2,40, Су қалғаны
литр
1 125,00
1045
Натрий гуматы тыңайтқышы
Гумин қышқылдары - 60,5%; натрий гуматтары -35-40%
тонна
2 000 000,00
1046
Гумат-Антистресс тыңайтқышы
N-0,32%, К2О-1,5%, рН -8,5-9,5%, Гуминді және фульв қышқылдары -12,0%, Янтарь қышқылы -1,0%
литр
900
1047
Шұбаркөл кен орнының тозған көмірінен алынған сұйық гуминді тыңайтқыш (натрий гуматы)
N жалпы-2,27%, массалық үлес гуминді қышқылдар -30-90%, органикалық заттардың массалық үлесі -47,4%
литр
268
1048
Доктор Грин - БОР тыңайтқышы
Күкірт-7,5, бор-12,0, темір-5,0
килограмм
1 272,00
1049
Доктор Грин тыңайтқышы - ДӘНДІ ДАҚЫЛДАР
Магний-0,9, күкірт-28,0, бор-0,5, мыс-5,0, темір-6,0, марганец-8,0, молибден-0,05, мырыш-2,0
килограмм
1 701,00
1050
Тыңайтқыш Доктор Грин - МАЙЛЫ ДАҚЫЛДАР
Магний-0,5, Глицин-2,1, күкірт-14,5, бор-10,0, мыс-0,2, темір-2,5, марганец-5,0, Молибден-0,05, Мырыш-2,0
килограмм
1 701,00
1051
Тыңайтқыш Доктор Грин - ПРАЙМ
Фосфор-25,0, калий-17,0, магний -1,5, күкірт -17,0, бор-0,25, мыс-0,175, темір-3,5, марганец-3,0, Молибден-0,025, Мырыш-3,25
килограмм
10 491,00
1052
Тыңайтқыш Дрип 19-19-19 + 3МдО
калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4)-25%, калий нитраты (KNO3)-10%, мочевина (CH4N2O)-25%, магний сульфаты (MgSO4)-2,5%, пекацид-0,5%
килограмм
1 651,00
1053
Тыңайтқыш Дрип 3-10-37
калий сульфаты (K2SO4)-25%, калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4)-10%, калий нитраты (KNO3)-10%, магний сульфаты (MgSO4)-10%, пекацид– 2.5%
килограмм
1 406,00

Nобщ, не менее 6,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 2,0; Zn 5,0; B 8,0; Mo 15; Co 3,0
литр
1 637,0
1074
Удобрение комплексное КомплеМет Голубика
Nобщ, не менее 3,7; P2O5, не менее 75; K2O, не менее 62; SО4, не менее 16; MgO, не менее 6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
литр
540,0
1075
Удобрение комплексное КомплеМет Железо
P2O5, не менее 80; K2O, не менее 39; SО4, не менее 51; Fe 30
литр
675,0
1076
Удобрение комплексное КомплеМет Железо+Цинк
P2O5, не менее 73; K2O, не менее 41; SО4, не менее 25; Fe 15; Zn 15
литр
673,0
1077
Удобрение комплексное КомплеМет Зерно
Nобщ, не менее 9,2; P2O5, не менее 96; K2O, не менее 105; SО4, не менее 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
литр
797,0
1078
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций
Nобщ, не менее 125; SО4, не менее 0,46; СaO, не менее 200; MgO, не менее 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
литр
276,0
1079
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций+Магний
N общ., не менее 109; CaO, не менее 160; MgO, не менее 42; B 2,3; органическое вещество 10
литр
666,0
1080
Удобрение комплексное КомплеМет Картофель
Nобщ, не менее 9,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 99; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
693,0
1081
Удобрение комплексное КомплеМет Лен
Nобщ, не менее 3,9; P2O5, не менее 92; K2O, не менее 85; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
803,0
1082
Удобрение комплексное КомплеМет Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14; Mn 30
литр
645,0
1083
Удобрение комплексное КомплеМет марка Голубика
Nобщ, не менее 3,7; P2O5, не менее 75; K2O, не менее 62; SО4, не менееь16; MgO, не менееь6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
литр
540,0
1084
Удобрение комплексное КомплеМет марка Кальций
Nобщ, не менее 125; SО4, не менее 0,46; СaO, не менее 200; MgO, не менее 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015;Co 0,005
литр
276,0
1085
Удобрение комплексное КомплеМет марка Хлопчатник
Nобщ, не менее 70; P2O5, не менее 90; K2O, не менее 80; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
литр
831,0
1086
Удобрение комплексное КомплеМет марки Томаты
Nобщ,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
литр
647,0
1087
Удобрение комплексное КомплеМет Медь

Nжалпы, кемінде 6,8; P2O5, кемінде 83; K2O, кемінде 103; SO4, кемінде 14; Mn 15; Cu 2,0; Zn 5,0; B 8,0; Mo 15; Co 3,0
литр
1 637,00
1074
Кешенді тыңайтқыш Көкжидек комплементін толықтырады
Nжалпы, 3,7-ден кем емес; P2O5, 75-тен кем емес; K2O, 62-ден кем емес; SO4, 16-дан кем емес; MgO, 6,2-ден кем емес; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
литр
540
1075
Кешенді тыңайтқыш Темірді толықтырады
P2O5, 80-нен кем емес; K2O, 39-дан кем емес; SO4, 51-ден кем емес; Fe 30
литр
675
1076
Кешенді тыңайтқыш Темір+Мырышты толықтырады
P2O5, 73-тен кем емес; K2O, 41-ден кем емес; SO4, 25-тен кем емес; Fe 15; Zn 15
литр
673
1077
Кешенді тыңайтқыш Астықты толықтырады
Nжалпы, 9,2-ден кем емес; P2O5, 96-дан кем емес; K2O, 105-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
литр
797
1078
Кешенді тыңайтқыш Кальцийді толықтырады
Nжалпы, 125-тен кем емес; ЅО4, 0,46-дан кем емес; БастапaO, кемінде 200; MgO, кемінде 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
литр
276
1079
Кешенді тыңайтқыш Кальцийді+ толықтырадыМагний
N жалпы., кем дегенде 109; CaO, кем дегенде 160; MgO, кем дегенде 42; B 2,3; органикалық заттар 10
литр
666
1080
Кешенді тыңайтқыш Картопты толықтырады
Nжалпы, 9,8-ден кем емес; P2O5, 83-тен кем емес; K2O, 99-дан кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
693
1081
Кешенді тыңайтқыш Зығырды толықтырады
Nжалпы, 3,9-дан кем емес; P2O5, 92-ден кем емес; K2O, 85-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
803
1082
Кешенді тыңайтқыш Марганецті толықтырады
Nжалпы, 12-ден кем емес; P2O5, 80-ден кем емес; K2O, 103-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 30
литр
645
1083
Кешенді тыңайтқыш Комплемент маркасы Көкжидек
Жалпы, 3,7-ден кем емес; P2O5, 75-тен кем емес; K2O, 62-ден кем емес; SO4, 16-дан кем емес; MgO, кем емес6,2; Fe 7,5; Mn 2,5; Cu 2,2; Zn 3,7; B 1,1; Mo 0,03; Co 0,01
литр
540
1084
Кешенді тыңайтқыш Комплемент маркасы Кальций
Nжалпы, 125-тен кем емес; ЅО4, 0,46-дан кем емес; БастапaO, кемінде 200; MgO, кемінде 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015;Co 0,005
литр
276
1085
Кешенді тыңайтқыш Мақтаның комплемент маркасы
Nжалпы, кемінде 70; P2O5, кемінде 90; K2O, кемінде 80; SO4, кемінде 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
литр
831
1086
КомплеМет маркалы кешенді тыңайтқыш Қызанақтар
Жалпы емес,не 3,7-ден аз; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 79-дан кем емес; SO4, 23-тен кем емес; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
литр
647
1087
Кешенді тыңайтқыш Мысты толықтырады

1147
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353,0
1148
Удобрение микробиологическое СТЕРНЯ-12
4 штамма спорообразующих бактерий Bacillus subtilis (не менее 108 КОЕ/мл); 3 штамма гриба Trichoderma, молочнокислые, фосфор- и калий мобилизующие, азотфиксирующие бактерии (не менее 4х108 КОЕ/мл); комплекс целлюлозолитических ферментов (активность не менее 5 ед./мл); природные полисахариды, фитогормоны, витамины, L-аминокислоты; гумат калия - 0,5 %
литр
1 516,0
1149
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
килограмм
893,0
1150
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
килограмм
1 250,0
1151
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
килограмм
1 250,0
1152
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
килограмм
1 250,0
1153
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
литр
1 250,0
1154
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
литр
1 050,0
1155
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
литр
1 050,0
1156
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
литр
1 200,0
1157
Удобрение Нановит Моно Бор
В-10,95%, аминокислоты-1,5%, моносахариды-0,00368%, фитогормоны-0,00042%
литр
1 200,0
1158
Удобрение Нановит Моно Марганец
Mn-10,84%, N-2,66%, SO3-4,41%, аминокислоты-1,39%, органические кислоты-7,20%, моносахариды-0,00329%, фитогормоны-0,00038%
литр
1 200,0

1147
Тыңайтқыш Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1 353,00
1148
СТЕРНЯ-12 микробиологиялық тыңайтқышы
спора түзетін бактериялардың 4 штаммы Bacillus subtilis (кем дегенде 108 CFU/мл); Триходерма саңырауқұлақтарының 3 штаммы, сүт қышқылы, фосфор- және калийді жұмылдыратын, азотты бекітетін бактериялар (кемінде 4x108 CFU/мл); целлюлолитикалық ферменттер кешені (белсенділігі кемінде 5 бірлік/мл); табиғи полисахаридтер, фитогормондар, витаминдер, L-амин қышқылдары; калий гуматы - 0,5 %
литр
1 516,00
1149
Пекацид минералды тыңайтқышы
Фосфаттардың массалық үлесі (Р₂O₅) жылы % кем дегенде 59-60, Калийдің массалық үлесі (К₂О) % -бен 19-20-дан кем емес
килограмм
893
1150
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА таңбалары: ФЕРТИКА Жапырақты 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
килограмм
1 250,00
1151
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА таңбалары: ФЕРТИКА Жапырақты БАСТАЛУЫ 13.40.13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
килограмм
1 250,00
1152
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА таңбалары: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
килограмм
1 250,00
1153
Тыңайтқыш НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; амин қышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
литр
1 250,00
1154
Нановит Макро тыңайтқышы
N -11,1%; P2O5 - 4,03%; K2O - 6,47%; SO3 – 0,02%; Cu – 0,01%; B – 0,02%; Fe – 0,02%; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; амин қышқылдары – 3,0 %; органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахаридтер – 0,00388 %; фитогормондар – 0,00044 %
литр
1 050,00
1155
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; амин қышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдары- 0,045
литр
1 050,00
1156
Тыңайтқыш Нановит Молибденді
N – 3,34%, SO3 – 0,25%; B – 0,5%; Mo – 3,0 %; Zn – 0,5 %; амин қышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5%; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
литр
1 200,00
1157
Тыңайтқыш Нановит Монобор
В-10,95%, амин қышқылдары-1,5%, моносахаридтер-0,00368%, фитогормондар-0,00042%
литр
1 200,00
1158
Тыңайтқыш Нановит Моно Марганец
Mn-10,84%, N-2,66%, SO3-4,41%, амин қышқылдары-1,39%, органикалық қышқылдар-7,20%, моносахаридтер-0,00329%, фитогормондар-0,00038%
литр
1 200,00

1159
Удобрение Нановит Моно Медь
N-5,40%, SO3-2,66%, Cu-5,65%, аминокислоты-2,68%, органические кислоты-6,20%, моносахариды-0,00397%, фитогормоны-0,00045%
литр
1 200,0
1160
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминокислоты – 2,86 %; органические кислоты – 2,3%; полисахариды – 0,00403 %; фитогормоны – 0,00046 %)
литр
1 050,0
1161
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
литр
1 050,0
1162
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
литр
1 050,0
1163
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%
литр
1 500,0
1164
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
литр
1 200,0
1165
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
литр
1 200,0
1166
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
литр
1 200,0
1167
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
литр
1 200,0
1168
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
литр
1 200,0
1169
Удобрение Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)
P-20%, K-33%, MgO-1%, S-7,5%, Zn-0,02%, B-1,5%, Mn-0,5%, Cu-0,0025%, Mo-0,001%
килограмм
1 662,0
1170
Удобрение органоминеральное Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч. калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
литр
660,0
1171
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
литр
1 350,0
1172
Удобрение Осеаn
N-2%; P2O5-1,8%; K2O-1,2%; GA142-46,5%; Свободные аминокислоты-12%
литр
7 976,0
1173
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1 565,0

1159
Тыңайтқыш Нановит Моно Мыс
N-5,40%, SO3-2,66%, Cu-5,65%, амин қышқылдары-2,68%, органикалық қышқылдар-6,20%, моносахаридтер-0,00397%, фитогормондар-0,00045%
литр
1 200,00
1160
Тыңайтқыш Нановит Супер
N – 10,0%, K2O– 5,0%; MgO-2,46%; B – 0,37%; Zn – 0,21%; SO3 – 0,35%; Cu-0,37%; Mo-0,002%; амин қышқылдары – 2,86%; органикалық қышқылдар – 2,3%; полисахаридтер – 0,00403%; фитогормондар – 0,00046 %)
литр
1 050,00
1161
3:18:18 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
литр
1 050,00
1162
5:20:5 маркалы НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
литр
1 050,00
1163
Тыңайтқыш Нановит Фосфорлы
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, амин қышқылдары-0,08%, органикалық қышқылдар-4,5%, полисахаридтер-0,00365%, фитогормондар-0,00042%
литр
1 500,00
1164
НАНОВИТТІ тыңайтқыш: Кальцийлі
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; амин қышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
литр
1 200,00
1165
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Бор
В-10,95; амин қышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
литр
1 200,00
1166
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; амин қышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
литр
1 200,00
1167
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно мыс
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; амин қышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
литр
1 200,00
1168
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно Мырыш
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; амин қышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
литр
1 200,00
1169
Тыңайтқыш Нутривант Плюс майлы дақыл (0-20-33)
P-20%, K-33%, MgO-1%, S-7,5%, Zn-0,02%, B-1,5%, Mn-0,5%, Cu-0,0025%, Mo-0,001%
килограмм
1 662,00
1170
Органоминералды тыңайтқыш калий гуматы
Фульв қышқылдарының тұздары 20 г/л, Гумин қышқылдарының тұздары 180 г/л оның ішінде калий 30 г/л, Амин қышқылдары 25 г/л, Микроэлементтер 10 г/л
литр
660
1171
Органоминералды тыңайтқыш КомплеМет маркасы Эластико
Р2О5, 34-тен кем емес; К2О, 76-дан кем емес; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық заттар 300
литр
1 350,00
1172
Осеа тыңайтқышыn
N-2%; P2O5-1,8%; K2O-1,2%; GA142-46,5%; Бос аминқышқылдары-12%
литр
7 976,00
1173
Тыңайтқыш Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1 565,00

1174
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1 565,0
1175
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1 565,0
1176
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1 565,0
1177
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
килограмм
1 500,0
1178
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,0
1179
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,0
1180
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
килограмм
1 250,0
1181
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
килограмм
1 250,0
1182
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
килограмм
1 250,0
1183
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
килограмм
1 250,0
1184
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
килограмм
1 250,0
1185
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
килограмм
1 250,0
1186
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
килограмм
1 250,0
1187
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
килограмм
1 250,0
1188
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
килограмм
1 250,0
1189
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
килограмм
1 250,0
1190
Удобрение Руткат (Rutkat)

1174
Тыңайтқыш Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1 565,00
1175
Тыңайтқыш Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1 565,00
1176
Тыңайтқыш Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1 565,00
1177
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Бастапu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
килограмм
1 500,00
1178
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 19-19-19
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Бастапu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,00
1179
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Бастапu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,00
1180
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
килограмм
1 250,00
1181
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
килограмм
1 250,00
1182
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Күкірт (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
килограмм
1 250,00
1183
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
килограмм
1 250,00
1184
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
килограмм
1 250,00
1185
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
килограмм
1 250,00
1186
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
килограмм
1 250,00
1187
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
килограмм
1 250,00
1188
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
килограмм
1 250,00
1189
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
килограмм
1 250,00
1190
Руткат (Rutkat) тыңайтқышы

1230
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки: 11-37
N-11%, P-37%
тонна
133 929,0
1231
Удобрения комплексные КомплеМет марки Кукуруза
Nобщ, не менее 2,4; P2O5, не менее 97; K2O, не менее 85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
литр
750,0
1232
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Бобовые
Nобщ, не менее 6,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее103; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 2,0; Zn 5,0; B 8,0; Mo 15; Co 3,0
литр
1 637,0
1233
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Железо
P2O5, не менее 80; K2O, не менее 39; SО4, не менее 51; Fe 30
литр
675,0
1234
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Железо+Цинк
P2O5, не менее 73; K2O, не менее 41; SО4, не менее 25; Fe 15; Zn 15
литр
673,0
1235
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Картофель
Nобщ, не менее 9,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 99; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
693,0
1236
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Лен
Nобщ, не менее 3,9; P2O5, не менее 92; K2O, не менее85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
803,0
1237
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14;Mn 30
литр
645,0
1238
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Медь
Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
литр
757,0
1239
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
литр
2 043,0
1240
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
литр
657,0
1241
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
793,0
1242
Удобрения комплексные КомплеМет марки: СО
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
литр
693,0
1243
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Хвоя
Nобщ, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO , не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
литр
387,0
1244
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
литр
459,0
1245
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив

1230
Кешенді сұйық тыңайтқыштар (ТКҚ), маркалары: 11-37
N-11%, P-37%
тонна
133 929,00
1231
Жүгері маркалы комплементті кешенді тыңайтқыштар
Nжалпы, 2,4-тен кем емес; P2O5, 97-ден кем емес; K2O, 85-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
литр
750
1232
КомплеМет маркалы кешенді тыңайтқыштар: Бұршақ тұқымдастар
Nжалпы, 6,8-ден кем емес; P2O5, 83-тен кем емес; K2O, 103-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 15; Cu 2,0; Zn 5,0; B 8,0; Mo 15; Co 3,0
литр
1 637,00
1233
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Темір
P2O5, 80-нен кем емес; K2O, 39-дан кем емес; SO4, 51-ден кем емес; Fe 30
литр
675
1234
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Темір+Мырыш
P2O5, 73-тен кем емес; K2O, 41-ден кем емес; SO4, 25-тен кем емес; Fe 15; Zn 15
литр
673
1235
Комплемент маркасының кешенді тыңайтқыштары: Картоп
Nжалпы, 9,8-ден кем емес; P2O5, 83-тен кем емес; K2O, 99-дан кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
693
1236
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Зығыр
Nжалпы, 3,9-дан кем емес; P2O5, 92-ден кем емес; K2O, 85-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
литр
803
1237
Комплемент маркалы кешенді тыңайтқыштар: Марганец
Nжалпы, 12-ден кем емес; P2O5, 80-ден кем емес; K2O, 103-тен кем емес; SO4, 14-тен кем емес;Mn 30
литр
645
1238
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Мыс
Nжалпы, 14-тен кем емес; Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 88-ден кем емес; Cu, 30
литр
757
1239
Комплемент маркасының кешенді тыңайтқыштары: Молибден
Nжалпы, 3,8-ден кем емес; Р2О5, 44-тен кем емес; К2О, 58-ден кем емес; Мо 30
литр
2 043,00
1240
Комплемент маркасының кешенді тыңайтқыштары: Рапс
Nжалпы, 1,0 кем емес; P2O5, 83 кем емес; K2O, 57 кем емес; SO4, 35 кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
литр
657
1241
Комплемент маркалы кешенді тыңайтқыштар: Қызылша
Nжалпы, 11-ден кем емес; P2O5, 87-ден кем емес; K2O, 106-дан кем емес; SO4, 14-тен кем емес; Mn 25; Cu 4.0; Zn 6.0; B 7.0; Mo 0.15; Co 0.05
литр
793
1242
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: СО
Nжалпы, кемінде 5,5; P2O5, кемінде 79; K2O, кемінде 83; SO4, кемінде 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
литр
693
1243
Комплемент маркалы кешенді тыңайтқыштар: Қылқанжапырақтар
Nжалпы, 3,4-тен кем емес; P2O5, 62-ден кем емес; K2O, 53-тен кем емес; SO4, 6,4-тен кем емес; MgO, 8,3-тен кем емес; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
литр
387
1244
Кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Мырыш
Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 43-тен кем емес; Zn 30
литр
459
1245
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Актив

Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
1 592,0
1246
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
литр
1 613,0
1247
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
1 684,0
1248
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
литр
1 587,0
1249
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
литр
1 962,0
1250
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
693,0
1251
Удобрения Лебозол марки: Лебозол – Бор
В-11%
литр
4 260,0
1252
Удобрения Лебозол марки: Лебозол – МагС
MgO-29,3%: S-22%
литр
6 148,0
1253
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
литр
7 553,0
1254
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
литр
11 011,0
1255
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
литр
11 675,0
1256
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
килограмм
1 500,0
1257
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,0
1258
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,0
1259
Удобрения Ревитаплант, марки Картофель
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
тонна
1 750 000,0

Nжалпы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
литр
1 592,00
1246
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Буд
Жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 200-ден кем емес; БастапaO, кемінде 50; B 3,0; белсенді органикалық заттар 100
литр
1 613,00
1247
Органоминералдық кешенді комплемент маркалы тыңайтқыштар: Жүгері импульсі
Nбарлығы, 20-дан кем емес; Р2О5, 140-тан кем емес; К2О, 90-нан кем емес; SO4, 10-нан кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
литр
1 684,00
1248
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар комплемент маркасы: Рапс импульсі
Nжалпы, 25-тен кем емес; Р2О5, 120-дан кем емес; К2О, 80-нен кем емес; SO4, 10-нан кем емес; Mn 20; Cu 2.0; Zn 12; B 7.0; Mo 0.15;Co 0.06; белсенді органикалық заттар 200
литр
1 587,00
1249
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркасы: Рубин
N жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 320-дан кем емес; К2О, 95-тен кем емес; CaО, 50-ден кем емес; MgO, 15-тен кем емес; Zn 4,5; белсенді органикалық заттар 200
литр
1 962,00
1250
Органоминералды кешенді тыңайтқыштар Комплемент маркалары: Импульс бақ-бақшасы
Nжалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
литр
693
1251
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол – Бор
В-11%
литр
4 260,00
1252
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол – МагС
MgO-29,3%: S-22%
литр
6 148,00
1253
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
литр
7 553,00
1254
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
литр
11 011,00
1255
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
литр
11 675,00
1256
15-7-30 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқыштары
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
килограмм
1 500,00
1257
19-19-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқыштары
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,00
1258
21-11-21 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқыштары
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
килограмм
1 500,00
1259
Ревитаплант тыңайтқыштары, Картоп маркасы
Mg-0,5%, Si-0,5%, Fe(EDTA)-0,2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, амин қышқылдары 8%
тонна
1 750 000,00