О признании утратившим силу постановления акимата Туркестанской области от 9 декабря 2021 года № 268 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 19 ноября 2025 года № 244. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2025 года № 37452
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Туркестанской области от 9 декабря 2021 года № 268 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25706).
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Н. Кушеров

Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 268 "Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 19 қарашадағы № 244 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 қарашада № 37452 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Түркістан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 268 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 25706 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Н. Кушеров