О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 марта 2024 года № 13-2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2025 года № 33-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2025 года № 37581
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 20 марта 2024 года № 13-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7729-15) следующие изменения:
заголовок вышеуказанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
пункт 1 вышеуказанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему решению.";
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, определенным вышеуказанным решением:
заголовок изложить в новой редакции следующего содержания:
"Размер и Правила оказания жилищной помощи в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области";
в приложении 1 к указанному решению:
второй абзац пункта 3 изложить в новой редакции:
"Размер жилищной помощи рассчитывается услугодателем в соответствии с пунктом 4-1 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденным приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении Правил
предоставления жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33763) (далее – Правила).";
пункт 5 вышеуказанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"5. Совокупный доход услугополучателя исчисляется услугодателем за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи согласно Правилам.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 13-2 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 33-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 10 желтоқсанда № 37581 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2024 жылғы 20 наурыздағы № 13-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7729-15 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен айқындалған, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
тақырыбы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидалары";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасындағы 3-тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 117 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33763 болып тіркелген) бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларының (бұдан әрі – Қағидалар) 4-1-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін есептейді.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Көрсетілетін қызметті алушының жиынтық табысын көрсетілетін қызметті беруші Қағидаларға сәйкес тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсанға есептейді.".
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Магжана Жумабаева А. Рахметова

1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихаты аппаратының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының төрағасы А. Рахметова