О признании утратившими силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 ноября 2025 года № 30/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2025 года № 37491
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об установлении Правил общего водопользования Северо-Казахстанской области" от 20 июня 2016 года № 3/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3831);
2) решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 июня 2016 года № 3/7 "Об установлении Правил общего водопользования Северо-Казахстанской области"" от 28 марта 2017 года № 13/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4162).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Северо-Казахстанского областного маслихата
В. Бубенко

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 30/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 қарашада № 37491 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мынадай шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысының ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" 2016 жылғы 20 маусымдағы № 3/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3831 болып тіркелген);
2) Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының ""Солтүстік Қазақстан облысының ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 3/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 28 наурыздағы № 13/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4162 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы
В. Бубенко