О признании утратившим силу некоторых решений маслихата города Алматы
Решение очередной XXXVI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 29 октября 2025 года № 248. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 октября 2025 года № 37301
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения маслихата города Алматы:
1) от 31 мая 2021 года № 48 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23122);
2) от 8 июня 2022 года № 140 "О внесении изменения в решение маслихата города Алматы от 31 мая 2021 года № 48 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28533).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектi XXXVI сессиясының 2025 жылғы 29 қазандағы № 248 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 қазанда № 37301 болып тіркелді
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Алматы қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 31 мамырдағы № 48 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23122 болып тіркелген);
2) "Алматы қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 31 мамырдағы № 48 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 8 маусымдағы № 140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28533 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев