О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского областного маслихата от 6 декабря 2016 года № 70/9 "О Правилах общего водопользования Павлодарской области"
Решение Павлодарского областного маслихата от 19 марта 2025 года № 189/20. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 26 марта 2025 года № 7646-14. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26 декабря 2025 года № 243/27
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26.12.2025 № 243/27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "О Правилах общего водопользования Павлодарской области" от 6 декабря 2016 года № 70/9 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5323) следующие изменения и дополнение:
в Правилах общего водопользования Павлодарской области, утвержденных указанным решением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила общего водопользования в Павлодарской области (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 1) статьи 38, пунктом 4 статьи 65 Водного кодекса Республики Казахстан (далее – Кодекс), приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан "Об утверждении Типовых правил общего водопользования" от 20 марта 2015 года № 19-1/252 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11434) и определяют порядок общего водопользования в Павлодарской области.";
подпункт 1) пункта 11 изложить в следующей редакции:
"1) купание в местах на водных объектах, расположенных на территории Павлодарской области согласно приложению к настоящим Правилам.
На опасных и не оборудованных для отдыха и купания участках водоемов местными исполнительными органами устанавливаются запрещающие и предупреждающие знаки согласно требованиям приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан "Об утверждении Правил безопасности на водоемах" от 19 января 2015 года № 34 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10335);";
дополнить Правила общего водопользования Павлодарской области приложением согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата И. Теренченко
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 19 марта 2025 года № 189/20
Приложение
к Правилам общего
водопользования
Павлодарской области
Места на водных объектах, расположенных на территории
Павлодарской области, где не осуществляется купание
Наименование водного объекта
Месторасположение водного объекта
Места на водных объектах
(координаты широты и долготы)
Расстояние между координатами
Ограничения общего
водопользования
Начало координата
Конец координаты
город Павлодар
1.
река Усолка
микрорайон Усолка, 1-я точка, левая сторона пешеходного моста, противоположная часть берега

Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 70/9 "Павлодар облысының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 189/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 26 наурызда № 7646-14 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы желтоқсандағы № 243/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 26.12.2025 № 243/27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 70/9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Павлодар облысының ортақ су пайдалану Қағидаларында:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Осы Павлодар облысының ортақ су пайдалану қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) Қазақстан Республикасы Су кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 38-бабының 1) тармақшасына, 65-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Ортақ су пайдаланудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 19-1/252 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11434 болып тіркелген) сәйкес әзірленді және Павлодар облысында ортақ су пайдалану тәртібін айқындайды.";
11-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) осы Қағидалардың қосымшасына сәйкес Павлодар облысының аумағында орналасқан су объектілеріндегі орындарда шомылу.
Жергілікті атқарушы органдар су айдындарының демалу және шомылу үшін қауіпті және жабдықталмаған учаскелерінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің "Су айдындарындағы қауіпсіздік қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 34 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10335 болып тіркелген) талаптарына сәйкес тыйым салу және ескерту белгілерін белгілейді;";
Павлодар облысының Ортақ су пайдалану қағидалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының 2025 жылғы
19 наурыздағы
№ 189/20 шешіміне
қосымша
Павлодар облысының ортақ
су пайдалану қағидаларына
қосымша
Павлодар облысының аумағында орналасқан су объектілеріндегі
шомылу жүзеге асырылмайтын жерлер
Су объектісінің атауы
Су объектісінің орналасқан жері
Су объектілеріндегі орындар (ендік пен бойлық координаттары)
Координаттар арасындағы қашықтық
Ортақ су пайдалану шектеулері
Координатаның басталуы
Координатаның соңы
Павлодар қаласы
1.
Усолка өзені
Усолка шағын ауданы, 1-ші нүкте, жаяу жүргіншілер көпірінің сол жағы, жағалаудың қарама-қарсы бөлігі

52.245459ºN
76.961379ºE
52.246874ºN
76.953740ºE
0,5 км
Места запрещенные для купания
2.
река Усолка
микрорайон Усолка, 2-я точка, правая сторона пешеходного моста, противоположная часть берега
52.247077ºN
76.952963ºE
52.262980ºN
76.928162ºE
6 км
Места запрещенные для купания
3.
река Усолка
микрорайон Усолка, 3-я точка, левая сторона пешеходного моста
52.245575ºN
76.961797ºE
52.249654ºN
76.952782ºE
0,7 км
Места запрещенные для купания
4.
река Усолка
микрорайон Усолка, 4-я точка, правая сторона пешеходного моста
52.247308ºN
76.951867ºE
52.246299ºN
76.948457ºE
0,35 км
Места запрещенные для купания
5.
река Усолка
микрорайон Усолка, 5-я точка, берег от улицы Майры 19 до Лыжной базы
52.248375ºN
76.943680ºE
52.268090ºN
76.935727ºE
2 км
Места запрещенные для купания
6.
река Иртыш
1-я точка, от Лыжной базы до центрального пляжа
52.268147ºN
76.935485ºE
52.278708ºN
76.933136ºE
1,5 км
Места запрещенные для купания
7.
река Иртыш
2-я точка, центральный пляж от Естаевского спуска до Лермонтовского спуска
52.281133ºN
76.933928ºE
52.284243ºN
76.935072ºE
0,55 км
Места запрещенные для купания
8.
река Иртыш
3-я точка, центральный пляж от Лермонтовского спуска до села Павлодарское
52.291823ºN
76.931093ºE
52.420684ºN
76.830139ºE
17 км
Места запрещенные для купания
Итого: 8 запрещенных мест
город Экибастуз
9.
озеро "Шандаксор"
Вблизи поселка Солнечный
52.0148ºN 75.2655ºE
52.0150ºN 75.2653ºE
25,1 км
Места запрещенные для купания
10.
озеро "Жынгылды"
Вблизи ТОО
"ГРЭС-1 имени Б.Нуржанова"
51.5308ºN 75.2259ºE
51.5117ºN 75.2447ºE
19,3 км
Места запрещенные для купания
11.
канал имени К.Сатпаева
Вдоль автодороги республиканского значения "Кызылорда – Павлодар"
51.5756ºN 75.5835ºE
51.1211ºN 73.5940ºE
458 км
Места запрещенные для купания
12.
озеро "Туз"
Вдоль автодороги районного значения "Экибастуз – Майкаин"
51.4111ºN 75.1859ºE
51.3950ºN 75.1808ºE
9,8 км
Места запрещенные для купания
13.
водоем западнее станции "Экибастуз-2"
Вблизи железнодорожных путей станции "Экибастуз-2"
51.4227ºN 75.1628ºE
51.4233ºN 75.1621ºE
810 км
Места запрещенные для купания
14.
озеро "Ащиколь"
Вблизи города Экибастуз
51.4621ºN 75.1735ºE
51.4805ºN 75.1711ºE
14,9 км
Места запрещенные для купания
15.
водоем "Сковородка"
Вблизи города Экибастуз
51.4502ºN 75.1707ºE
51.4502ºN 75.1708ºE
0,34 км
Места запрещенные для купания
16.
водоем "Зеркалка"
Водоем между 19 микрорайоном и водоочистным сооружением
51.4421ºN 75.1534ºE
51.4421ºN 75.1536ºE
0,6 км
Места запрещенные для купания
17.
питьевое водохранилище
Вдоль автодороги республиканского значения "Кызылорда – Павлодар"
51.4848ºN 75.1458ºE
51.4845ºN 75.1033ºE
15,9 км
Места запрещенные для купания
18.
озеро "Амансор"
В 5 км от села Коянды

52.245459ºN
76.961379ºE
52.246874ºN
76.953740ºE
0,5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
2.
Усолка өзені
Усолка шағын ауданы, 2-ші нүкте, жаяу жүргіншілер көпірінің оң жағы, жағалаудың қарама-қарсы бөлігі
52.247077ºN
76.952963ºE
52.262980ºN
76.928162ºE
6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
3.
Усолка өзені
Усолка шағын ауданы, 3-ші нүкте, жаяу жүргіншілер көпірінің сол жағы
52.245575ºN
76.961797ºE
52.249654ºN
76.952782ºE
0,7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
4.
Усолка өзені
Усолка шағын ауданы, 4-ші нүкте, жаяу жүргіншілер көпірінің оң жағы
52.247308ºN
76.951867ºE
52.246299ºN
76.948457ºE
0,35 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
5.
Усолка өзені
Усолка шағын ауданы, 5-ші нүкте, Майра көшесі 19-дан Шаңғы базасына дейінгі жағалау
52.248375ºN
76.943680ºE
52.268090ºN
76.935727ºE
2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
6.
Ертіс өзені
1-ші нүкте, Шаңғы базасынан орталық жағажайға дейін
52.268147ºN
76.935485ºE
52.278708ºN
76.933136ºE
1,5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
7.
Ертіс өзені
2-ші нүкте, Естай түсуінен Лермонтов түсуіне дейінгі орталық жағажай
52.281133ºN
76.933928ºE
52.284243ºN
76.935072ºE
0,55 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
8.
Ертіс өзені
3-ші нүкте, Лермонтов түсуінен Павлодар ауылына дейінгі орталық жағажай
52.291823ºN
76.931093ºE
52.420684ºN
76.830139ºE
17 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 8 тыйым салынған жер
Екібастұз қаласы
9.
"Шаңдақсор" көлі
Солнечный ауылының жанында
52.0148ºN 75.2655ºE
52.0150ºN 75.2653ºE
25,1 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
10.
"Жыңғылды" көлі
"Б. Нұржанов атындағы ГРЭС-1" ЖШС маңында
51.5308ºN 75.2259ºE
51.5117ºN 75.2447ºE
19,3 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
11.
Қ. Сәтбаев атындағы арна
"Қызылорда-Павлодар" республикалық маңызы бар автожолының бойында
51.5756ºN 75.5835ºE
51.1211ºN 73.5940ºE
458 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
12.
"Тұз" көлі
Аудандық маңызы бар "Екібастұз – Майқайың" автожолының бойында
51.4111ºN 75.1859ºE
51.3950ºN 75.1808ºE
9,8 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
13.
"Екібастұз-2" станциясының батысындағы су айдыны
"Екібастұз-2" станциясының теміржол жолдарының жанында
51.4227ºN 75.1628ºE
51.4233ºN 75.1621ºE
810 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
14.
"Ащыкөл" көлі
Екібастұз қаласының маңында
51.4621ºN 75.1735ºE
51.4805ºN 75.1711ºE
14,9 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
15.
"Сковородка" су айдыны
Екібастұз қаласының маңында
51.4502ºN 75.1707ºE
51.4502ºN 75.1708ºE
0,34 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
16.
"Зеркалка" су айдыны
19 шағын аудан мен су тазарту құрылысының арасындағы су айдыны
51.4421ºN 75.1534ºE
51.4421ºN 75.1536ºE
0,6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
17.
ауыз су қоймасы
"Қызылорда-Павлодар" республикалық маңызы бар автожолының бойында
51.4848ºN 75.1458ºE
51.4845ºN 75.1033ºE
15,9 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
18.
"Амансор" көлі
Қоянды ауылынан 5 км жерде

51.4058ºN 75.0640ºE
51.4015ºN 75.0744ºE
6 км
Места запрещенные для купания
19.
водоем севернее села Коянды
В 12 км от села Коянды
51.4310ºN 74.5705ºE
51.4412ºN 74.5710ºE
8,9 км
Места запрещенные для купания
Итого: 11 запрещенных мест
город Аксу
20.
река Иртыш
Кызылжарский сельский округ
52.2952ºN
76.4655ºE
52.2819ºN
76.4730ºE
2,81 км
Места запрещенные для купания
21.
река Иртыш
Кызылжарский сельский округ, село Караколь
52.2629ºN
76.4646ºE
52.2315ºN
76.4555ºE
6,46 км
Места запрещенные для купания
22.
река Иртыш
сельский округ Қанаш Қамзин,
село Қанаш Қамзин
52.2230ºN
76.4643ºE
52.2030ºN
76.4950ºE
5,17 км
Места запрещенные для купания
23.
река Иртыш
сельский округ Қанаш Қамзин,
село Айнаколь
52.2033ºN
76.5134ºE
52.1406ºN
76.5336ºE
11,9 км
Места запрещенные для купания
24.
река Иртыш
сельский округ Қанаш Қамзин,
село Коктас
52.1348ºN
76.5419ºE
52.1131ºN
76.5726ºE
5,58 км
Места запрещенные для купания
25.
канал Иртыш-Караганда
Калкаманский сельский округ, село Калкаман
51.5820ºN
76.0042ºE
51.5813ºN
76.0501ºE
4,90 км
Места запрещенные для купания
26.
канал Иртыш-Караганда
Достыкский сельский округ, село Торткудук
51.5815ºN
76.0626ºE
51.5919ºN
76.4601ºE
45,3 км
Места запрещенные для купания
27.
канал Иртыш-Караганда
Евгеньевский сельский округ, село Евгеньевка
51.5918ºN
76.4615ºE
51.5934ºN
76.5909ºE
14,8 км
Места запрещенные для купания
28.
река Иртыш
сельская зона города Аксу
52.0952ºN 76.5407ºE
52.0942ºN
76.5351ºE
0,4 км
Места запрещенные для купания
29.
река Иртыш
сельская зона города Аксу
52.0941ºN
76.5347ºE
52.0934ºN
76.5312ºE
0,72 км
Места запрещенные для купания
30.
река Иртыш
сельская зона города Аксу
52.0932ºN
76.5308ºE
52.0914ºN
76.5225 ºE
1,02 км
Места запрещенные для купания
31.
река Иртыш
сельская зона города Аксу
52.0913ºN
76.5225ºE
52.0859ºN
76.5241ºE
0,49 км
Места запрещенные для купания
32.
река Иртыш
сельская зона города Аксу
52.0857ºN
76.5240ºE
52.0810ºN
76.5224ºE
1,50 км
Места запрещенные для купания
33.
река Иртыш
сельская зона города Аксу
52.0702ºN
76.5255ºE
52.0629ºN
76.5634ºE
4,19 км
Места запрещенные для купания
34.
река Иртыш
сельская зона города Аксу
52.0622ºN
76.5649ºE
52.0453ºN
76.5742ºE
2,94 км
Места запрещенные для купания
35.
река Иртыш
сельская зона города Аксу
52.0445ºN
76.5742ºE
52.0336ºN
76.5654ºE
2,40 км
Места запрещенные для купания
36.
река Белая
сельская зона города Аксу
52.0329ºN
76.5641ºE
52.0319ºN
76.5624ºE
0,43 км
Места запрещенные для купания
37.
река Белая
сельская зона города Аксу
52.0318ºN
76.5624ºE
52.0306ºN
76.5618ºE
0,35 км
Места запрещенные для купания
38.
река Белая
сельская зона города Аксу
52.0305ºN
16.5617ºE
52.0301ºN
76.5617ºE
0,14 км
Места запрещенные для купания
39.
река Белая
сельская зона города Аксу

51.4058ºN 75.0640ºE
51.4015ºN 75.0744ºE
6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
19.
Қоянды ауылының солтүстігіндегі су айдыны
Қоянды ауылынан 12 км жерде
51.4310ºN 74.5705ºE
51.4412ºN 74.5710ºE
8,9 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 11 тыйым салынған жер
Ақсу қаласы
20.
Ертіс өзені
Қызылжар ауылдық округі
52.2952ºN
76.4655ºE
52.2819ºN
76.4730ºE
2,81 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
21.
Ертіс өзені
Қаракөл ауылы, Қызылжар ауылдық округі
52.2629ºN
76.4646ºE
52.2315ºN
76.4555ºE
6,46 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
22.
Ертіс өзені
Қанаш Қамзин ауылы, Қанаш Қамзин ауылдық округі
52.2230ºN
76.4643ºE
52.2030ºN
76.4950ºE
5,17 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
23.
Ертіс өзені
Айнакөл ауылы, Қанаш Қамзин ауылдық округі
52.2033ºN
76.5134ºE
52.1406ºN
76.5336ºE
11,9 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
24.
Ертіс өзені
Көктас ауылы, Қанаш Қамзин ауылдық округі
52.1348ºN
76.5419ºE
52.1131ºN
76.5726ºE
5,58 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
25.
Ертіс-Қарағанды каналы
Қалқаман ауылы, Қалқаман ауылдық округі
51.5820ºN
76.0042ºE
51.5813ºN
76.0501ºE
4,90 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
26.
Ертіс-Қарағанды каналы
Төртқұдық ауылы, Достық ауылдық округі
51.5815ºN
76.0626ºE
51.5919ºN
76.4601ºE
45,3 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
27.
Ертіс-Қарағанды каналы
Евгеньевка ауылы, Евгеньевка ауылдық округі
51.5918ºN
76.4615ºE
51.5934ºN
76.5909ºE
14,8 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
28.
Ертіс өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0952ºN 76.5407ºE
52.0942ºN
76.5351ºE
0,4 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
29.
Ертіс өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0941ºN
76.5347ºE
52.0934ºN
76.5312ºE
0,72 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
30.
Ертіс өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0932ºN
76.5308ºE
52.0914ºN
76.5225 ºE
1,02 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
31.
Ертіс өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0913ºN
76.5225ºE
52.0859ºN
76.5241ºE
0,49 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
32.
Ертіс өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0857ºN
76.5240ºE
52.0810ºN
76.5224ºE
1,50 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
33.
Ертіс өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0702ºN
76.5255ºE
52.0629ºN
76.5634ºE
4,19 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
34.
Ертіс өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0622ºN
76.5649ºE
52.0453ºN
76.5742ºE
2,94 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
35.
Ертіс өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0445ºN
76.5742ºE
52.0336ºN
76.5654ºE
2,40 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
36.
Белая өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0329ºN
76.5641ºE
52.0319ºN
76.5624ºE
0,43 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
37.
Белая өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0318ºN
76.5624ºE
52.0306ºN
76.5618ºE
0,35 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
38.
Белая өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0305ºN
16.5617ºE
52.0301ºN
76.5617ºE
0,14 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
39.
Белая өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы

52.0254ºN
76.5625ºE
52.0242ºN
76.5645ºE
0,52 км
Места запрещенные для купания
40.
река Белая
сельская зона города Аксу
52.0247ºN
76.5658 ºE
52.0242ºN
76.5834ºE
1,84 км
Места запрещенные для купания
41.
река Белая
сельская зона города Аксу
52.0256ºN
76.5925ºE
52.0228ºN
77.0014ºE
1,27 км
Места запрещенные для купания
42.
река Белая
сельская зона города Аксу
52.0213ºN
77.0026ºE
52.0009ºN
76.5936ºE
3,84 км
Места запрещенные для купания
43.
река Белая
город Аксу
52.0022ºN
76.2929ºE
51.5910ºN
76.5947ºE
2,27 км
Места запрещенные для купания
44.
река Белая
сельский округ имени Мамаита Омарова, село Енбек
51.5914ºN
77.0003ºE
51.5809ºN
77.0109ºE
2,37 км
Места запрещенные для купания
45.
река Белая
сельский округ имени Мамаита Омарова
51.5810ºN
77.0129ºE
51.5657ºN
77.0310ºE
3,18 км
Места запрещенные для купания
46.
река Белая
сельский округ имени Мамаита Омарова
51.5617ºN
77.0329ºE
51.5454ºN
77.0552ºE
3,38 км
Места запрещенные для купания
47.
река Белая
сельский округ имени Мамаита Омарова, село Донентаев
51.5452ºN
77.0619ºE
51.5352ºN
77.0639ºE
1,84 км
Места запрещенные для купания
48.
река Белая
сельский округ имени Мамаита Омарова, село Курколь
51.5349ºN
77.0706ºE
51.5231ºN
77.1133ºE
5,71 км
Места запрещенные для купания
Итого: 29 запрещенных мест
Актогайский район
49.
приток реки Иртыш
Караобинский сельский округ,
село Отес
52.616298ºN
76.562520ºE
52.64032,7ºN
76.540587ºE
2,7 км
Места запрещенные для купания
50.
приток реки Иртыш
Караобинский сельский округ,
село Ауельбек
52.715139ºN
76.619459ºE
52.695154ºN
76.643245ºE
2,6 км
Места запрещенные для купания
51.
приток реки Иртыш
Караобинский сельский округ,
с.Жанауыл
52.716042ºN
76.479055ºE
52.710201ºN
76.492335ºE
1,1 км
Места запрещенные для купания
52.
приток реки Иртыш
Караобинский сельский округ, село Исантерек
52.779819ºN 76.396990ºE
52.772667ºN 76.417622ºE
1,6 км
Места запрещенные для купания
53.
приток реки Иртыш
Муткеновский сельский округ, село Жанатап
52.811470ºN 76.387785ºE
52.792037ºN 76.398052ºE
2,32 км
Места запрещенные для купания
54.
приток реки Иртыш
Муткеновский сельский округ, село Жанабет
52.852008ºN 76.340793ºE
52.845376ºN 76.370962ºE
2,18 км
Места запрещенные для купания
55.
приток реки Иртыш
Муткеновский сельский округ, село Естая
52.882568ºN 76.290882ºE
52.872855ºN 76.314593ºE
1,96 км
Места запрещенные для купания
56.
приток реки Иртыш
Муткеновский сельский округ, село Абжан
52.959570ºN 76.117869ºE
52.945802ºN 76.150485ºE
2,68 км
Места запрещенные для купания
57.
приток реки Иртыш
Актогайский сельский округ, село Жоламан
52.960901ºN 76.115004ºE
52.972668ºN 76.115519ºE
1,30 км
Места запрещенные для купания
58.
река Иртыш
Актогайский сельский округ, село Приреченское

52.0254ºN
76.5625ºE
52.0242ºN
76.5645ºE
0,52 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
40.
Белая өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0247ºN
76.5658 ºE
52.0242ºN
76.5834ºE
1,84 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
41.
Белая өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0256ºN
76.5925ºE
52.0228ºN
77.0014ºE
1,27 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
42.
Белая өзені
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52.0213ºN
77.0026ºE
52.0009ºN
76.5936ºE
3,84 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
43.
Белая өзені
Ақсу қаласы
52.0022ºN
76.2929ºE
51.5910ºN
76.5947ºE
2,27 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
44.
Белая өзені
Еңбек ауылы, Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
51.5914ºN
77.0003ºE
51.5809ºN
77.0109ºE
2,37 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
45.
Белая өзені
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
51.5810ºN
77.0129ºE
51.5657ºN
77.0310ºE
3,18 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
46.
Белая өзені
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
51.5617ºN
77.0329ºE
51.5454ºN
77.0552ºE
3,38 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
47.
Белая өзені
Дөнентаев ауылы, Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
51.5452ºN
77.0619ºE
51.5352ºN
77.0639ºE
1,84 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
48.
Белая өзені
Құркөл ауылы, Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
51.5349ºN
77.0706ºE
51.5231ºN
77.1133ºE
5,71 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 29 тыйым салынған жер
Ақтоғай ауданы
49.
Ертіс өзенінің саласы
Өтес ауылы, Қараоба ауылдық округі
52.616298ºN
76.562520ºE
52.64032,7ºN
76.540587ºE
2,7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
50.
Ертіс өзенінің саласы
Әуелбек ауылы, Қараоба ауылдық округі
52.715139ºN
76.619459ºE
52.695154ºN
76.643245ºE
2,6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
51.
Ертіс өзенінің саласы
Жаңаауыл ауылы, Қараоба ауылдық округі
52.716042ºN
76.479055ºE
52.710201ºN
76.492335ºE
1,1 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
52.
Ертіс өзенінің саласы
Исатерек ауылы, Қараоба ауылдық округі
52.779819ºN 76.396990ºE
52.772667ºN 76.417622ºE
1,6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
53.
Ертіс өзенінің саласы
Жанатап ауылы, Мүткенов ауылдық округі
52.811470ºN 76.387785ºE
52.792037ºN 76.398052ºE
2,32 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
54.
Ертіс өзенінің саласы
Жаңабет ауылы, Мүткенов ауылдық округі
52.852008ºN 76.340793ºE
52.845376ºN 76.370962ºE
2,18 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
55.
Ертіс өзенінің саласы
Естай ауылы, Мүткенов ауылдық округі
52.882568ºN 76.290882ºE
52.872855ºN 76.314593ºE
1,96 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
56.
Ертіс өзенінің саласы
Әбжан ауылы, Мүткенов ауылдық округі
52.959570ºN 76.117869ºE
52.945802ºN 76.150485ºE
2,68 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
57.
Ертіс өзенінің саласы
Жоламан ауылы, Ақтоғай ауылдық округі
52.960901ºN 76.115004ºE
52.972668ºN 76.115519ºE
1,30 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
58.
Ертіс өзені
Приреченск ауылы, Ақтоғай ауылдық округі

53.032172ºN 75.906605ºE
53.021467ºN 75.944167ºE
2,78 км
Места запрещенные для купания
59.
река Иртыш
Кожамжарский сельский округ, село Кожамжар
53.044340ºN 75.851505ºE
53.031638ºN 75.873231ºE
2,25 км
Места запрещенные для купания
60.
приток реки Иртыш
Кожамжарский сельский округ, село Кайран
53.064338ºN 75.794334ºE
53.068703ºN 75.805782ºE
0,96 км
Места запрещенные для купания
61.
приток реки Иртыш
Кожамжарский сельский округ, село Жамбыл
53.076083ºN 75.785193ºE
53.066517ºN 75.780837ºE
1,35 км
Места запрещенные для купания
62.
приток реки Иртыш
Кожамжарский сельский округ, село Караой
53.093191ºN 75.762199ºE
53.088726ºN 75.770428ºE
1,08 км
Места запрещенные для купания
63.
река Селеты
Жалаулинский сельский округ, село Шолаксор
52.712624ºN 73.715330ºE
52.714567ºN 73.728130ºE
1,17 км
Места запрещенные для купания
Итого: 15 запрещенных мест
Баянаульский район
64.
озеро Сабындыкөл
Баянаульский сельский округ
50.787985ºN 75.725102ºE
50.775197ºN 75.688435ºE
3,6 км
Места запрещенные для купания
65.
озеро Сабындыкөл
Баянаульский сельский округ
50.780412ºN
75.731377ºE
50.773897ºN 75.733286ºE
0,77 км
Места запрещенные для купания
Итого: 2 запрещенных места
Железинский район
66.
река Иртыш
Железинский сельский округ, село Моисеевка
53.446085ºN
75.463384ºE
53.446087ºN
75.463334ºE
0,07 км
Места запрещенные для купания
67.
река Иртыш
Железинский сельский округ, село Пятерыжск
53.366678ºN
75.530688ºE
53.365627ºN
75.529858ºE
0,05 км
Места запрещенные для купания
68.
приток реки Иртыш "Старица"
Башмачинский сельский округ, село Береговое
53.584397ºN
75.215423ºE
53.584174ºN
75.218260ºE
0,05 км
Места запрещенные для купания
69.
река Иртыш
Прииртышский сельский округ, село Урлютюб
53.735241ºN 75.017701ºE
53.736344ºN 75.016185 ºE
0,12 км
Места запрещенные для купания
Итого: 4 запрещенных места
Майский район
70.
река Белая
с границы Майского района до пляжа детского лагеря "Акжелкен"
52.4839ºN 77.1333ºE
51.3443ºN 77.2608ºE
29,6 км
Места запрещенные для купания
71.
река Белая
с пляжа детского лагеря "Акжелкен" до центрального пляжа села Коктобе
51.3434ºN 77.2611ºE
51.3146ºN 77.2845ºE
5,97 км
Места запрещенные для купания
72.
река Белая
с центрального пляжа села Коктобе до села Акжар
51.3145ºN 77.2845ºE
50.4728ºN 78.2914ºE
108 км
Места запрещенные для купания
Итого: 3 запрещенных мест
Павлодарский район
73.
канал Иртыш -Успенка
Мичуринский сельский округ
52.463313ºN
76.812460ºE
52.460686ºN
76.804651ºE
0,5 км
Места запрещенные для купания
74.
река Иртыш
Мичуринский сельский округ
52.460686ºN
76.804651ºE
52.464492ºN
76.800122ºE
0,5 км
Места запрещенные для купания
75.
Мичуринский затон
Мичуринский сельский округ
52.493162ºN

53.032172ºN 75.906605ºE
53.021467ºN 75.944167ºE
2,78 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
59.
Ертіс өзені
Қожамжар ауылы, Қожамжар ауылдық округі
53.044340ºN 75.851505ºE
53.031638ºN 75.873231ºE
2,25 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
60.
Ертіс өзенінің саласы
Қайран ауылы, Қожамжар ауылдық округі
53.064338ºN 75.794334ºE
53.068703ºN 75.805782ºE
0,96 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
61.
Ертіс өзенінің саласы
Жамбыл ауылы, Қожамжар ауылдық округі
53.076083ºN 75.785193ºE
53.066517ºN 75.780837ºE
1,35 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
62.
Ертіс өзенінің саласы
Қараой ауылы, Қожамжар ауылдық округі
53.093191ºN 75.762199ºE
53.088726ºN 75.770428ºE
1,08 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
63.
Селеті өзені
Шолақсор ауылы, Жалаулы ауылдық округі
52.712624ºN 73.715330ºE
52.714567ºN 73.728130ºE
1,17 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 15 тыйым салынған жер
Баянауыл ауданы
64.
Сабындыкөл көлі
Баянауыл ауылдық округі
50.787985ºN 75.725102ºE
50.775197ºN 75.688435ºE
3,6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
65.
Сабындыкөл көлі
Баянауыл ауылдық округі
50.780412ºN
75.731377ºE
50.773897ºN 75.733286ºE
0,77 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 2 тыйым салынған жер
Железин ауданы
66.
Ертіс өзені
Моисеевка ауылы, Железинка ауылдық округі
53.446085ºN
75.463384ºE
53.446087ºN
75.463334ºE
0,07 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
67.
Ертіс өзені
Пятерыжск ауылы, Железинка ауылдық округі
53.366678ºN
75.530688ºE
53.365627ºN
75.529858ºE
0,05 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
68.
"Старица" Ертіс өзенінің саласы
Береговое ауылы, Башмачин ауылдық округі
53.584397ºN
75.215423ºE
53.584174ºN
75.218260ºE
0,05 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
69.
Ертіс өзені
Урлітүб ауылы, Прииртышск ауылдық округі
53.735241ºN 75.017701ºE
53.736344ºN 75.016185 ºE
0,12 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 4 тыйым салынған жер
Май ауданы
70.
Белая өзені
Май ауданының шекарасынан "Ақжелкен" балалар лагерінің жағажайына дейін
52.4839ºN 77.1333ºE
51.3443ºN 77.2608ºE
29,6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
71.
Белая өзені
"Ақжелкен" балалар лагерінің жағажайынан Көктөбе ауылының орталық жағажайына дейін
51.3434ºN 77.2611ºE
51.3146ºN 77.2845ºE
5,97 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
72.
Белая өзені
Көктөбе ауылының орталық жағажайынан Ақжар ауылына дейін
51.3145ºN 77.2845ºE
50.4728ºN 78.2914ºE
108 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 3 тыйым салынған жер
Павлодар ауданы
73.
Ертіс-Успенка каналы
Мичурин ауылдық округі
52.463313ºN
76.812460ºE
52.460686ºN
76.804651ºE
0,5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
74.
Ертіс өзені
Мичурин ауылдық округі
52.460686ºN
76.804651ºE
52.464492ºN
76.800122ºE
0,5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
75.
Мичурин шығанағы
Мичурин ауылдық округі
52.493162ºN

76.806812ºE
52.493067ºN
76.807061ºE
0,05 км
Места запрещенные для купания
76.
рукав реки Иртыш
Заринский сельский округ,
село Подстепное
52.099785ºN 77.086672ºE
52.100465ºN 77.086892ºE
0,2 км
Места запрещенные для купания
77.
рукав реки Иртыш
Заринский сельский округ,
село Подстепное
52.114120ºN 77.088613ºE
52.114542ºN 77.087901ºE
0,3 км
Места запрещенные для купания
78.
рукав реки Иртыш
Григорьевский сельский округ,
село Набережное
54.4032ºN
76.4232ºE
55.4133ºN
76.4232ºE
0,1 км
Места запрещенные для купания
79.
рукав реки Иртыш
Григорьевский сельский округ,
село Жана кала
52.3745ºN
76.4357ºE
53.3846ºN
76.4357ºE
0,1 км
Места запрещенные для купания
80.
река Иртыш
Чернорецкий сельский округ,
село Чернорецк
52.741865ºN 76.644713ºE
52.760609ºN
76.639743ºE
2,7 км
Места запрещенные для купания
81.
озеро Черное
Чернорецкий сельский округ,
село Достык
52.778761ºN 76,637913ºE
52.788275ºN 76.598236ºE
1,5 км
Места запрещенные для купания
82.
озеро Пресное
Чернорецкий сельский округ,
село Пресное
52.854441ºN 76.538712ºE
52.866101ºN 76.513693ºE
2,2 км
Места запрещенные для купания
83.
река Иртыш
Черноярский сельский округ, село Новочерноярка
52.532610ºN
76.807527ºE
52.531047ºN
76.808192ºE
1,5 км
Места запрещенные для купания
84.
река Иртыш
Черноярский сельский округ, село Новочерноярка
52.538292ºN
76.799072ºE
52.537615ºN
76.800625ºE
0,67 км
Места запрещенные для купания
85.
река Иртыш
Черноярский сельский округ, село Новочерноярка
52.543152ºN
76.785581ºE
52.544572ºN
76.788120ºE
0,7 км
Места запрещенные для купания
86.
река Иртыш
Черноярский сельский округ, село Сычевка
52,592647ºN
76,751886ºE
52,593101ºN
76,751172ºE
0,8 км
Места запрещенные для купания
87.
река Иртыш
Кенесский сельский округ, село Новоямышево
51.931181ºN 77.273863ºE
51.925518ºN 77.289226ºE
1,5 км
Места запрещенные для купания
88.
река Иртыш
Кенесский сельский округ, село Айтим
51.907518ºN 77.325618ºE
51.917207ºN 77.309697ºE
1,2 км
Места запрещенные для купания
Итого: 16 запрещенных мест
район Тереңкөл
89.
Качирка (приток реки Иртыш)
Теренкольский сельский округ, село Тереңкөл
53.049197ºN 76.112891ºE
53.050517ºN 76.111417ºE
0,1 км
Места запрещенные для купания
90.
река Иртыш
сельский округ Жаңабет
село Жанабет
53.261478ºN
76.613646ºE
53.261144ºN
75.626843ºE
0,75 км
Места запрещенные для купания
91.
река Иртыш
Береговой сельский округ, село Осьмерыжск
53.1169481ºN
75.9149302ºE
53.1157723ºN
75.9137427ºE
0,15 км
Места запрещенные для купания
92.
река Иртыш
Песчанский сельский округ, село Песчаное
52.9956107ºN 76.2923677ºE
52.9955508ºN 76.2956993ºE
0,3 км
Места запрещенные для купания
93.
река Черное
Байконысский сельский округ, село Байконыс
52.569457ºN
76.244072ºE

76.806812ºE
52.493067ºN
76.807061ºE
0,05 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
76.
Ертіс өзенінің тармағы
Подстепное ауылы, Заря ауылдық округі
52.099785ºN 77.086672ºE
52.100465ºN 77.086892ºE
0,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
77.
Ертіс өзенінің тармағы
Подстепное ауылы, Заря ауылдық округі
52.114120ºN 77.088613ºE
52.114542ºN 77.087901ºE
0,3 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
78.
Ертіс өзенінің тармағы
Набережное ауылы, Григорьевка ауылдық округі
54.4032ºN
76.4232ºE
55.4133ºN
76.4232ºE
0,1 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
79.
Ертіс өзенінің тармағы
Жаңа қала ауылы, Григорьевка ауылдық округі
52.3745ºN
76.4357ºE
53.3846ºN
76.4357ºE
0,1 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
80.
Ертіс өзені
Чернорецк ауылы, Чернорецк ауылдық округі
52.741865ºN 76.644713ºE
52.760609ºN
76.639743ºE
2,7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
81.
Черное көлі
Достық ауылы, Чернорецк ауылдық округі
52.778761ºN 76,637913ºE
52.788275ºN 76.598236ºE
1,5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
82.
Пресное көлі
Пресное ауылы, Чернорецк ауылдық округі
52.854441ºN 76.538712ºE
52.866101ºN 76.513693ºE
2,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
83.
Ертіс өзені
Новочерноярка ауылы, Черноярка ауылдық округі
52.532610ºN
76.807527ºE
52.531047ºN
76.808192ºE
1,5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
84.
Ертіс өзені
Новочерноярка ауылы, Черноярка ауылдық округі
52.538292ºN
76.799072ºE
52.537615ºN
76.800625ºE
0,67 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
85.
Ертіс өзені
Новочерноярка ауылы, Черноярка ауылдық округі
52.543152ºN
76.785581ºE
52.544572ºN
76.788120ºE
0,7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
86.
Ертіс өзені
Сычевка ауылы, Черноярка ауылдық округі
52,592647ºN
76,751886ºE
52,593101ºN
76,751172ºE
0,8 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
87.
Ертіс өзені
Новоямышево ауылы, Кеңес ауылдық округі
51.931181ºN 77.273863ºE
51.925518ºN 77.289226ºE
1,5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
88.
Ертіс өзені
Әйтім ауылы, Кеңес ауылдық округі
51.907518ºN 77.325618ºE
51.917207ºN 77.309697ºE
1,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 16 тыйым салынған жер
Тереңкөл ауданы
89.
Качирка (Ертіс өзенінің саласы)
Тереңкөл ауылы, Тереңкөл ауылдық округі
53.049197ºN 76.112891ºE
53.050517ºN 76.111417ºE
0,1 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
90.
Ертіс өзені
Жаңабет ауылы, Жаңабет ауылдық округі
53.261478ºN
76.613646ºE
53.261144ºN
75.626843ºE
0,75 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
91.
Ертіс өзені
Осьмерыжск ауылы, Береговой ауылдық округі
53.1169481ºN
75.9149302ºE
53.1157723ºN
75.9137427ºE
0,15 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
92.
Ертіс өзені
Песчаное ауылы, Песчан ауылдық округі
52.9956107ºN 76.2923677ºE
52.9955508ºN 76.2956993ºE
0,3 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
93.
Черное өзені
Байқоныс ауылы, Байқоныс ауылдық округі
52.569457ºN
76.244072ºE

52.564452ºN
76.242592ºE
0,5 км
Места запрещенные для купания
94.
река Восемнадцатый
Байконысский сельский округ, село Кызылтан
52.459142ºN
76.315314ºE
52.545112ºN
76.315304ºE
0,72 км
Места запрещенные для купания
Итого: 6 запрещенных мест
Успенский район
95.
искусственный водоем
Успенский сельский округ, село Успенка
52.5558ºN 77.2648ºE
-
0,92 км
Места запрещенные для купания
96.
искусственный водоем
Успенский сельский округ, село Травянка
53.0008ºN 77.1332ºE
-
3,7 км
Места запрещенные для купания
97.
искусственный водоем
Равнопольский сельский округ, село Таволжан
52.4203ºN 77.2723ºE
-
6,7 км
Места запрещенные для купания
98.
искусственный водоем
Козыкеткенский сельский округ, село Козыкеткен
53.0510ºN 77.2701ºE
-
3,9 км
Места запрещенные для купания
99.
искусственный водоем
Лозовской сельский округ, село Лозовое
53.0510ºN 77.2701ºE
-
6 км
Места запрещенные для купания
100.
искусственный водоем
Новопокровский сельский округ, село Галицкое
53.0103ºN 78.0744ºE
-
7,1 км
Места запрещенные для купания
Итого: 6 запрещенных мест
Щербактинский район
101.
озеро без названия
Шарбактинский сельский округ, село Назаровка
52.537320ºN 78.382749ºE
52.546450ºN 78.355178ºE
3,7 км
Места запрещенные для купания
102.
озеро без названия
Шарбактинский сельский округ, село Назаровка
52.548557ºN
78.342547ºE
52.575101ºN 78.308625ºE
2,1 км
Места запрещенные для купания
103.
озеро Кабантакыр
Орловский сельский округ, село Орловка
52,612649ºN
78,022575ºE
52.631971ºN 78.002656ºE
2,4 км
Места запрещенные для купания
104.
озеро
Мамбетколь
Александровский сельский округ, село Александровка
52,423971ºN
78,658417ºE
52.436645ºN 78.646676ºE
1,8 км
Места запрещенные для купания
105.
озеро без названия
Галкинский сельский округ, село Галкино
52,287017ºN
78,432779ºE
52.301688ºN 78.414202ºE
2 км
Места запрещенные для купания
106.
озеро без названия
Галкинский сельский округ, село Галкино
52,233798ºN
78,254358ºE
52.227890ºN 78.277785ºE
1,7 км
Места запрещенные для купания
Итого: 6 запрещенных мест
район Аққулы
107.
река Иртыш
Кызылагашский сельский округ, село Бескарагай
51.413854ºN
77.812269ºE
51.149581ºN
78.101793ºE
35 км
Места запрещенные для купания
108.
река Иртыш
сельский округ Аққулы, село Аққулы
51.476843ºN
77.729429ºE
51.442692ºN
77.786083ºE
6 км
Места запрещенные для купания
109.
река Иртыш
сельский округ Аққулы, село Аққулы
51.439792ºN
77.801825ºE
51.413854ºN
77.812269ºE
6 км
Места запрещенные для купания
110.
река Иртыш
Жамбылский сельский округ, село Жамбыл
51.518590ºN
77.654475ºE
51.476843ºN
77.729429ºE
8 км
Места запрещенные для купания
111.
река Иртыш
Жамбылский сельский округ, село Жанатан
51.546514ºN
77.563511ºE
51.518590ºN
77.654475ºE
5 км
Места запрещенные для купания

52.564452ºN
76.242592ºE
0,5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
94.
Восемнадцатый өзені
Қызылтаң ауылы, Байқоныс ауылдық округі
52.459142ºN
76.315314ºE
52.545112ºN
76.315304ºE
0,72 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 6 тыйым салынған жер
Успен ауданы
95.
жасанды су айдыны
Успен ауылы, Успен ауылдық округі
52.5558ºN 77.2648ºE
-
0,92 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
96.
жасанды су айдыны
Травянка ауылы, Успен ауылдық округі
53.0008ºN 77.1332ºE
-
3,7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
97.
жасанды су айдыны
Таволжан ауылы, Равнополь ауылдық округі
52.4203ºN 77.2723ºE
-
6,7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
98.
жасанды су айдыны
Қозыкеткен ауылы, Қозыкеткен ауылдық округі
53.0510ºN 77.2701ºE
-
3,9 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
99.
жасанды су айдыны
Лозовое ауылы, Лозов ауылдық округі
53.0510ºN 77.2701ºE
-
6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
100.
жасанды су айдыны
Галицкое ауылы, Новопокров ауылдық округі
53.0103ºN 78.0744ºE
-
7,1 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 6 тыйым салынған жер
Шарбақты ауданы
101.
атауы жоқ көл
Назаровка ауылы, Шарбақты ауылдық округі
52.537320ºN 78.382749ºE
52.546450ºN 78.355178ºE
3,7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
102.
атауы жоқ көл
Назаровка ауылы, Шарбақты ауылдық округі
52.548557ºN
78.342547ºE
52.575101ºN 78.308625ºE
2,1 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
103.
Қабантақыр көлі
Орловка ауылы, Орловка ауылдық округі
52,612649ºN
78,022575ºE
52.631971ºN 78.002656ºE
2,4 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
104.
Мамбеткөл көлі
Александровка ауылы, Александровка ауылы
52,423971ºN
78,658417ºE
52.436645ºN 78.646676ºE
1,8 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
105.
атауы жоқ көл
Галкино ауылы, Галкино ауылдық округі
52,287017ºN
78,432779ºE
52.301688ºN 78.414202ºE
2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
106.
атауы жоқ көл
Галкино ауылы, Галкино ауылдық округі
52,233798ºN
78,254358ºE
52.227890ºN 78.277785ºE
1,7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 6 тыйым салынған жер
Аққулы ауданы
107.
Ертіс өзені
Бесқарағай ауылы, Қызылағаш ауылдық округі
51.413854ºN
77.812269ºE
51.149581ºN
78.101793ºE
35 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
108.
Ертіс өзені
Аққулы ауылы, Аққулы ауылдық округі
51.476843ºN
77.729429ºE
51.442692ºN
77.786083ºE
6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
109.
Ертіс өзені
Аққулы ауылы, Аққулы ауылдық округі
51.439792ºN
77.801825ºE
51.413854ºN
77.812269ºE
6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
110.
Ертіс өзені
Жамбыл ауылы, Жамбыл ауылдық округі
51.518590ºN
77.654475ºE
51.476843ºN
77.729429ºE
8 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
111.
Ертіс өзені
Жаңатаң ауылы, Жамбыл ауылдық округі
51.546514ºN
77.563511ºE
51.518590ºN
77.654475ºE
5 км
Шомылу жүзеге асырылмайды

112.
река Иртыш
Жамбылский сельский округ, село Айтей
51.572919ºN
77.480492ºE
51.546514ºN
77.563511ºE
7 км
Места запрещенные для купания
113.
река Иртыш
сельский округ Қарақала, село Шабар
51.599872ºN
77.427155ºE
51.572919ºN
77.480492ºE
12 км
Места запрещенные для купания
114.
река Иртыш
сельский округ Қарақала, село Шамши
51.650661ºN
77.424442ºE
51.599872ºN
77.427155ºE
6 км
Места запрещенные для купания
115.
река Иртыш
сельский округ Қарақала, село Қарақала
51.712279ºN
77.425401ºE
51.650661ºN
77.424442ºE
13 км
Места запрещенные для купания
116.
река Иртыш
Ямышевский сельский округ, село Қызылқоғам
51.745458ºN
77.444698ºE
51.712279ºN
77.425401ºE
8 км
Места запрещенные для купания
117.
река Иртыш
Ямышевский сельский округ, село Тлектес
51.803524ºN
77.441382ºE
51.745458ºN
77.444698ºE
15 км
Места запрещенные для купания
118.
река Иртыш
Ямышевский сельский округ, село Ямышево
51.899651ºN
77.342665ºE
51.803524ºN
77.441382ºE
18 км
Места запрещенные для купания
Итого: 12 запрещенных мест
Иртышский район
119.
река Иртыш
Каракудукский сельский округ, село Караоткель
53.204231ºN
75.684226ºE
53.207163ºN
75.680658ºE
0,2 км
Места запрещенные для купания
120.
река Иртыш
Каракудукский сельский округ, село Ынтымак
53.246530ºN
75.656419ºE
53.248950ºN
75.650103ºE
0,2 км
Места запрещенные для купания
121.
река Иртыш
Каракудукский сельский округ, село Кенес
53.258710ºN
75.586294ºE
53.259097ºN
75.582465ºE
0,2 км
Места запрещенные для купания
122.
река Иртыш
Кызылжарский сельский округ, село Кызылжар
53.387752ºN
75.448800ºE
53.390002ºN
75.446594ºE
0,3 км
Места запрещенные для купания
123.
река Иртыш
Кызылжарский сельский округ, село Тогузак
53.488070ºN
75.419865ºE
53.490535ºN
75.414173ºE
0,2 км
Места запрещенные для купания
124.
река Иртыш
Байзаковсковский сельский округ, село Луговое
53.497536ºN
75.321917ºE
53.498755ºN
75.317813ºE
0,2 км
Места запрещенные для купания
125.
река Иртыш
Байзаковсковский сельский округ, село Исы Байзакова
53.543018ºN
75.160323ºE
53.545551ºN
75.164161ºE
0,3 км
Места запрещенные для купания
126.
река Иртыш
Байзаковсковский сельский округ, село Ульгули
53.663205ºN
75.006090ºE
53.663282ºN
75.004117ºE
0,2 км
Места запрещенные для купания
127.
река Иртыш
Северный сельский округ, село Северное
53.755472ºN
75.977569ºE
53.756318ºN
75.977783ºE
0,3 км
Места запрещенные для купания
128.
река Иртыш
Северный сельский округ, село Караагаш
53.796064ºN
75.962196ºE
53.798045ºN
75.960565ºE
0,3 км
Места запрещенные для купания
Всего: 128 запрещенных мест

112.
Ертіс өзені
Әйтей ауылы, Жамбыл ауылдық округі
51.572919ºN
77.480492ºE
51.546514ºN
77.563511ºE
7 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
113.
Ертіс өзені
Шабар ауылы, Қарақала ауылдық округі
51.599872ºN
77.427155ºE
51.572919ºN
77.480492ºE
12 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
114.
Ертіс өзені
Шәмші ауылы, Қарақала ауылдық округі
51.650661ºN
77.424442ºE
51.599872ºN
77.427155ºE
6 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
115.
Ертіс өзені
Қарақала ауылы, Қарақала ауылдық округі
51.712279ºN
77.425401ºE
51.650661ºN
77.424442ºE
13 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
116.
Ертіс өзені
Қызылқоғам ауылы, Ямышево ауылдық округі
51.745458ºN
77.444698ºE
51.712279ºN
77.425401ºE
8 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
117.
Ертіс өзені
Тілектес ауылы, Ямышево ауылдық округі
51.803524ºN
77.441382ºE
51.745458ºN
77.444698ºE
15 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
118.
Ертіс өзені
Ямышево ауылы, Ямышево ауылдық округі
51.899651ºN
77.342665ºE
51.803524ºN
77.441382ºE
18 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 12 тыйым салынған жер
Ертіс ауданы
119.
Ертіс өзені
Қараөткел ауылы, Қарақұдық ауылдық округі
53.204231ºN
75.684226ºE
53.207163ºN
75.680658ºE
0,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
120.
Ертіс өзені
Ынтымақ ауылы, Қарақұдық ауылдық округі
53.246530ºN
75.656419ºE
53.248950ºN
75.650103ºE
0,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
121.
Ертіс өзені
Кеңес ауылы, Қарақұдық ауылдық округі
53.258710ºN
75.586294ºE
53.259097ºN
75.582465ºE
0,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
122.
Ертіс өзені
Қызылжар ауылы, Қызылжар ауылдық округі
53.387752ºN
75.448800ºE
53.390002ºN
75.446594ºE
0,3 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
123.
Ертіс өзені
Тоғызақ ауылы, Қызылжар ауылдық округі
53.488070ºN
75.419865ºE
53.490535ºN
75.414173ºE
0,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
124.
Ертіс өзені
Луговое ауылы,
Байзақов ауылдық округі
53.497536ºN
75.321917ºE
53.498755ºN
75.317813ºE
0,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
125.
Ертіс өзені
Иса Байзақов ауылы,
Байзақов ауылдық округі
53.543018ºN
75.160323ºE
53.545551ºN
75.164161ºE
0,3 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
126.
Ертіс өзені
Үлгілі ауылы, Байзақов ауылдық округі
53.663205ºN
75.006090ºE
53.663282ºN
75.004117ºE
0,2 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
127.
Ертіс өзені
Северное ауылы, Северный ауылдық округі
53.755472ºN
75.977569ºE
53.756318ºN
75.977783ºE
0,3 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
128.
Ертіс өзені
Қараағаш ауылы, Северный ауылдық округі
53.796064ºN
75.962196ºE
53.798045ºN
75.960565ºE
0,3 км
Шомылу жүзеге асырылмайды
Барлығы: 128 тыйым салынған жер