О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 26 декабря 2025 года № 241/27. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37752
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата
И. Теренченко
Приложение к решению
Павлодарского областного
маслихата
от 26 декабря 2025 года
№ 241/27
Перечень утративших силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
1. Решение Павлодарского областного маслихата от 8 ноября 2019 года № 418/35 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6604);
2. Решение Павлодарского областного маслихата от 8 июня 2021 года № 44/4 "О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 418/35 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23143);
3. Решение Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2022 года № 147/12 "О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 418/35 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27645);
4. Решение Павлодарского областного маслихата от 16 сентября 2022 года № 197/16 "О внесении изменений в решение маслихата Павлодарской области от 8 ноября 2019 года № 418/35 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29665);
5. Решение Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2024 года № 133/14 "О внесении изменения в решение Павлодарского областного маслихата от 8 ноября 2019 года № 418/35 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7573-14).

Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 241/27 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 желтоқсанда № 37752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы
И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 241/27 Шешіміне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6604 болып тіркелген);
2. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 8 маусымдағы № 44/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23143 болып тіркелген);
3. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 147/12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27645 болып тіркелген);
4. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 197/16 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29665 болып тіркелген);
5. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 8 қарашадағы № 418/35 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2024 жылғы 11 шілдедегі № 133/14 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7573-14 болып тіркелген).