О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение Павлодарского областного маслихата от 26 декабря 2025 года № 243/27. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37748
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Павлодарского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата
И. Теренченко
Приложение к решению
Павлодарского областного
маслихата
от 26 декабря 2025 года
№ 243/27
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
1. Решение Павлодарского областного маслихата от 6 декабря 2016 года № 70/9 "О Правилах общего водопользования Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5323);
2. Решение Павлодарского областного маслихата от 21 ноября 2018 года № 281/25 "О внесении изменения в решение маслихата Павлодарской области от 6 декабря 2016 года № 70/9 "О Правилах общего водопользования Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6137);
3. Решение Павлодарского областного маслихата от 19 марта 2025 года № 189/20 "О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского областного маслихата от 6 декабря 2016 года № 70/9 "О Правилах общего водопользования Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7646-14).

Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 243/27 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 желтоқсанда № 37748 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы
И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 243/27 шешіміне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облысы мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "Павлодар облысының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" № 70/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 болып тіркелген);
2. Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы "Павлодар облысы мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 70/9 "Павлодар облысының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 281/25 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6137 болып тіркелген);
3. Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы "Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 70/9 "Павлодар облысының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 189/20 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7646-14 болып тіркелген).