О признании утратившим силу решения Лисаковского городского маслихата
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20 ноября 2025 года № 201. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 ноября 2025 года № 37479
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Лисаковского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Лисаковского городского маслихата" от 19 марта 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7656).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева

Лисаков қалалық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 201 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 27 қарашада № 37479 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қалалық мәслихатының "Лисаков қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 19 наурыздағы № 229 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7656 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының төрағасы К. Мухамадиева