О признании утратившим силу решения Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 29 октября 2025 года № 191. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 октября 2025 года № 37303
Примечание ИЗПИ!
вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Костанай" от 29 ноября 2024 года № 133 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10327-10).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов

Қостанай қалалық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2025 жылғы 29 қазандағы № 191 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 қазанда № 37303 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 29 қарашадағы № 133 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10327-10 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов