О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
Решение маслихата Костанайской области от 12 ноября 2025 года № 251. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2025 года № 37433
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Костанайского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение
к решению маслихата
от 12 ноября 2025 года
№ 251
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
1. Решение маслихата Костанайской области "Об установлении Правил общего водопользования на водных объектах Костанайской области" от 11 декабря 2015 года № 468 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6157).
2. Решение маслихата Костанайской области "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 468 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Костанайской области" от 13 декабря 2016 года № 101 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6808).
3. Решение маслихата Костанайской области "О внесении изменения в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 468 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Костанайской области" от 8 декабря 2017 года № 216 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7441).
4. Решение маслихата Костанайской области "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 468 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Костанайской области" от 21 июня 2021 года № 66 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23353).

Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 251 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 18 қарашада № 37433 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Мәслихаттың
2025 жылғы 12 қарашадағы
№ 251 шешіміне
қосымша
Қостанай облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қостанай облысының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 468 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6157 болып тіркелген).
2. "Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 468 "Қостанай облысының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 101 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6808 болып тіркелген).
3. "Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 468 "Қостанай облысының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 216 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7441 болып тіркелген).
4. "Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 468 "Қостанай облысының су объектілерінде ортақ су пайдалану қағидаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 66 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23353 болып тіркелген).