О внесении изменений и дополнения в совместное постановление и решение акимата города Жанаозен от 16 марта 2016 года № 155 и Жанаозенского городского маслихата от 17 марта 2016 года № 49/422 "Об установлении границы (черты) сел Тенге, Рахат, Кызылсай города Жанаозен"
Совместные постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 12 марта 2025 года № 89 и решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 12 марта 2025 года № 25/205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 марта 2025 года № 4775-12
Акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление и решение акимата города Жанаозен от 16 марта 2016 года № 155 и Жанаозенского городского маслихата от 17 марта 2016 года № 49/422 "Об установлении границы (черты) сел Тенге, Рахат, Кызылсай города Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3027), следующие изменения и дополнение:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении и изменении границ (черты) сел Тенге, Рахат, Кызылсай, Кендерли города Жанаозен";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить и изменить границы (черты) сел Тенге, Рахат, Кызылсай, Кендерли города Жанаозен, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему совместному постановлению и решению.";
приложение 2 к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен Ж. Қайнарбаев
Председатель Жанаозенского
городского маслихата
Г. Байжанов
Приложение 1 к совместному
постановлению и решению
акимата города Жанаозенот
12 марта 2025 года № 89 и
Жанаозенского городского
маслихата от 12 марта 2025 года
№ 25/205
Приложение 4 к совместному
постановлению и решению
акимата города Жанаозен
от 16 марта 2016 года № 155 и
Жанаозенского городского
маслихата от 17 марта 2016 года
№ 49/422
Схематическая карта границы села Рахат города Жанаозен
Экспликация земель села Рахат города Жанаозен
Предоставляется всего в границах административно-территориальной единицы, гектар
в том числе
пашня
сенокос
пастбища
прочие угодья
2350,5773
-
-
1527,87
822,7073
Приложение 2 к совместному
постановлению и решению
акимата города Жанаозен
от 12 марта 2025 года № 89 и
Жанаозенского городского

"Жаңаөзен қаласының Теңге, Рахат, Қызылсай ауылдарының шекарасын (шегін) белгілеу туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 155 және Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 49/422 бірлескен қаулы және шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 12 наурыздағы № 89 қаулысы және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 12 наурыздағы № 25/205 бірлескен шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 19 наурызда № 4775-12 болып тіркелді
Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңаөзен қаласының Теңге, Рахат, Қызылсай ауылдарының шекарасын (шегін) белгілеу туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 155 және Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 49/422 бірлескен қаулысы және шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3027 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жаңаөзен қаласының Теңге, Рахат, Қызылсай, Кендірлі ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы бірлескен қаулы және шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес Жаңаөзен қаласының Теңге, Рахат, Қызылсай, Кендірлі ауылдарының шекаралары (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.";
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімге 2 қосымша осы бірлескен қаулы және шешімге 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы бірлескен қаулы және шешімге 2 қосымшаға сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі Ж. Қайнарбаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің
2025 жылғы 12 наурыздағы
№ 89 мен Жаңаөзен қалалық
мәслихатының 2025 жылғы
12 наурыздағы № 25/205
бірлескен қаулы және шешіміне
1 қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 16 наурыздағы
№ 155 және Жаңаөзен қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
17 наурыздағы № 49/422
бірлескен қаулы және шешіміне
2 қосымша
Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы шекарасының схемалық картасы
Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы жерлерінің экспликациясы
Әкімшілік-аумақтық бірлік шекараларында барлығы беріледі, гектар
оның ішінде:
егістік
шабындық
жайылым
басқа алқаптар
2350,5773
-
-
1527,87
822,7073
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің