О признании утратившим силу решения Кызылординского городского маслихата от 30 июня 2023 года № 45-5/1 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Кызылорда"
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 ноября 2025 года № 310-44/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2025 года № 37515
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 30 июня 2023 года № 45-5/1 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8438-11).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кызылординского
городского маслихата
И. Кутухуджаев

"Қызылорда қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 45-5/1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 310-44/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 2 желтоқсанда № 37515 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 2 тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 45-5/1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8438-11 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қызылорда қалалық
мәслихатының төрағасы
И. Кутухуджаев