Об образовании избирательных участков по Абайскому району
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 8 января 2025 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 января 2025 года № 6700-09.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Абайского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Абайского района:
1) решение акима Абайского района от 06 сентября 2024 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6648-09);
2) решение акима Абайского района от 22 октября 2024 года №07 "О внесении изменений в решение акима Абайского района от 6 сентября 2024 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6678-09).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Абайская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Абайского района
от 8 января 2025 года
№ 01
Перечень избирательных участков по Абайскому району
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Абайского района Карагандинской области от 18.07.2025 № 03 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
№ избирательного участка
Центр избирательного участка
Адрес избирательного участка
Границы избирательного участка
1.
№ 350
здание товарищества с ограниченной ответственностью "Абайлық жылу жүйелері"
город Абай, улица Сакена Сейфуллина, 2
город Абай, улица Сәкен Сейфуллин, дома № 4, 4А, 6, 6А, 8А, 22, 24;
город Абай, улица Теміржолшылар, дома № 2, 3, 5, 7, 9, 11;
город Абай, улица Ержанова, дома № 5, 7, 8, 9, 10/1, 11, 13, 13А, 15А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37А, 37Б, 39, 12, 12А, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 36, 38, 38А, 40, 44, 42, 46;
город Абай, переулок Атамекен, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, переулок Сарыарқа, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 13, 15, 16, 16А, 16В, 17, 19, 19А, 19Б, 19В, 19Г;
город Абай, улица Гете, дома № 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 15, 17, 19, 21, 23, 24А, 24Б, 24В, 26Б;

Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 10 қаңтарда № 6700-09 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Абай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауданы аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Абай ауданының әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Абай ауданы әкімінің 2024 жылғы 06 қыркүйектегі № 06 "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6648-09) шешімі;
2) Абай ауданы әкімінің 2024 жылғы 22 қазандағы № 07 "Абай ауданы әкімінің 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 06 "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6678-09) шешімі.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ":
Абай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Абай ауданының әкімі
2025 жылғы 8 қаңтардағы
№ 01
шешіміне қосымша
Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 18.07.2025 № 03 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Сайлау учаскесінің №
Сайлау учаскесінің орталығы
Сайлау учаскесінің мекен-жайы
Сайлау учаскесінің шекаралары
1.
№ 350
"Абайлық жылу жүйелері" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің ғимараты
Абай қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 2
Абай қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, № 4, 4А, 6, 6А, 8А, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Теміржолшылар көшесі, № 2, 3, 5, 7, 9, 11, үйлері;
Абай қаласы, Ержанов көшесі, № 5, 7, 8, 9, 10/1, 11, 13, 13А, 15А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37А, 37Б, 39, 12, 12А, 20, 22, 24, 26, 26А, 28, 30, 36, 38, 38А, 40, 44, 42, 46 үйлері;
Абай қаласы, Атамекен қиылысы, № 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Сарыарқа қиылысы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 10, 13, 15, 16, 16А, 16В, 17, 19, 19А, 19Б, 19В, 19Г үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі, № 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 15, 17, 19, 21, 23, 24А, 24Б, 24В, 26Б үйлері;

город Абай, улица Әлімхан Ермеков , дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
город Абай, улица Әл-Фараби, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 20Б, 20В;
город Абай, переулок Гетте, дом № 2;
2
№ 351
здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей имени Шокана Уалиханова" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, улица Сакена Сейфуллина, 35А
город Абай, 30А квартал дома № 17, 17А, 18, 18А;
город Абай, 29А квартал, дома № 1, 2, 3;
город Абай, улица Промышленная, дома № 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
город Абай, улица Шаңырақ, дома № 3, 5, 7;
город Абай, переулок 1 Строительный, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
город Абай, переулок 3 Строительный, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 37, 39, 43, 45;
3
№ 352
здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, 2 микрорайон, 35А
город Абай, 2 микрорайон, дома № 2, 3, 4, 27, 28, 30;
4
№ 353
здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, 2 микрорайон, 35А
город Абай, 2 микрорайон, дома № 1А, 5, 6, 8, 9, 11;
5
№ 354
здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия №5 имени Абая Кунанбаева" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, улица Сакена Сейфуллина, 45
город Абай, улица Промышленная, дома № 22, 26, 26А, 28, 28А;
город Абай, проспект Победы, дома № 2, 2А, 2Б, 4, 6, 6А, 8;
город Абай, улица Абая, дома № 56, 58;
город Абай, улица Шерубай Батыр, дома № 25, 27;
6
№ 355
здание государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Абайского района"
город Абай, 3 микрорайон, 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
7
№ 356
здание государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Абайского района"
город Абай, 3 микрорайон, 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 37, 38, 39, 40, 41;
8
№ 357
здание государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Абайского района"
город Абай, 3 микрорайон, 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 15;
9
№ 358
здание коммунального государственного учреждения "Школа-центр дополнительного образования имени Каныша Сатпаева" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, улица Гагарина,1

Абай қаласы, Әлімхан Ермеков көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
Абай қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 20Б, 20В үйлері;
Абай қаласы, Гетте қиылысы, № 2 үй;
2
№ 351
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 35А
Абай қаласы, 30А квартал № 17, 17А, 18, 18А үйлері;
Абай қаласы, 29А квартал, № 1, 2, 3 үйлері;
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлері;
Абай қаласы, Шаңырақ көшесі, № 3, 5, 7, үйлері;
Абай қаласы, 1 Строительный қиылысы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29 үйлері;
Абай қаласы, 3 Строительный қиылысы, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 37, 39, 43, 45 үйлері;
3
№ 352
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы мектеп- гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, 2 шағын ауданы, 35А
Абай қаласы, 2 шағым ауданы, № 2, 3, 4, 27, 28, 30 үйлері;
4
№ 353
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы мектеп- гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, 2 шағын ауданы, 35А
Абай қаласы, 2 шағым ауданы, № 1А, 5, 6, 8, 9, 11 үйлері;
5
№ 354
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы №5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 45
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 22, 26, 26А, 28, 28А үйлері;
Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, № 2, 2А, 2Б, 4, 6, 6А, 8 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 56, 58 үйлері;
Абай қаласы, Щерубай Батыр көшесі, № 25, 27 үйлері;
6
№ 355
"Абай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағым аудан, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
7
№ 356
"Абай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағым аудан, № 37, 38, 39, 40, 41 үйлері;
8
№ 357
"Абай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағым аудан, № 8, 9, 10, 11, 12, 15 үйлері;
9
№ 358
Қарағанды білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Қаныш Сатбаев атындағы қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Гагарина көшесі, 1

город Абай, улица Шерубай Батыр, дома № 33, 35, 39;
город Абай, проспект Победы, дома № 7/2, 16, 16А, 16Б, 18;
город Абай, улица Абая, дома № 53, 55;
10
№ 359
здание коммунального государственного учреждения "Школа-центр дополнительного образования имени Каныша Сатпаева" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, улица Гагарина,1
город Абай, 4 микрорайон, дома № 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 35, 46, 60, 68, 71, 76, 86, 107;
город Абай, улица Школьная, дома № 32, 43, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87;
город Абай, улица Шахтерская;
город Абай, улица Береке;
город Абай, улица Ақбиік;
город Абай, улица Мирас;
город Абай, улица Байжанова;
город Абай, улица Автомобилистов;
город Абай, улица Таттимбета;
город Абай, переулок Тұран;
город Абай, подстанция Зональная;
город Абай, улица Наурыз, дома № 2, 5, 6, 7, 4;
город Абай, улица Абая, дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43;
город Абай, улица Шерубай Батыр, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
город Абай, улица Коммунальная, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
город Абай, улица Гагарина, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 20, 22, 24, 26;
город Абай, переулок Жігер, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44;
город Абай, улица Әлия Молдағұлова, дом № 16;
город Абай, переулок Керуен, дома № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7;
город Абай, переулок Гагарина;
11
№ 360
здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей имени Шокана Уалиханова" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, улица Сәкен Сейфуллин, 35А
город Абай, улица Әлимхан Ермеков, дома № 3, 5, 7, 9, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23;
город Абай, улица Промышленная, дома № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67;
город Абай, улица Ержанова, дома № 45, 47, 47А, 48А, 48Б, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 25, 53, 53А, 54, 55, 55А;

Абай қаласы, Щерубай Батыр көшесі, № 33, 35, 39, үйлері;
Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, № 7/2, 16, 16А, 16Б, 18 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 53, 55 үйлері;
10
№ 359
Қарағанды білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Қаныш Сатбаев атындағы қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Гагарина көшесі, 1
Абай қаласы, 4 шағым ауданы, № 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 35, 46, 60, 68, 71, 76, 86, 107 үйлері;
Абай қаласы, Школьная көшесі, № 32, 43, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 үйлері;
Абай қаласы, Шахтерская көшесі;
Абай қаласы, Береке көшесі;
Абай қаласы, Ақбиік көшесі;
Абай қаласы, Мирас көшесі;
Абай қаласы, Байжанова көшесі;
Абай қаласы, Автомобилистов көшесі;
Абай қаласы, Таттимбета көшесі;
Абай қаласы, Тұран қиылысы;
Абай қаласы, Зональная подстанциясы;
Абай қаласы, Наурыз көшесі, № 2, 5, 6, 7, 4 үйлері;
Абай қаласы, Абая көшесі, № 33, 35, 37, 39, 41, 43, үйлері;
Абай қаласы, Щерубай Батыр көшесі, № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 үйлері;
Абай қаласы, Коммунальная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Абай қаласы, Жігер қиылысы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлері;
Абай қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі, № 16 үй;
Абай қаласы, Керуен қиылысы, № 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин қиылысы;
11
№ 360
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 35А
Абай қаласы, Әлімхан Ермеков көшесі, № 3, 5, 7, 9, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері;
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67 үйлері;
Абай қаласы, Ержанов көшесі, № 45, 47, 47А, 48А, 48Б, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 25, 53, 53А, 54, 55, 55А үйлері;

город Абай, переулок 4 Cтроительный, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
город Абай, переулок Толағай, дома № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
город Абай, переулок Кеншілер, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
город Абай, улица Шерубай Батыр, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
город Абай, улица Сәкен Сейфуллин, дома № 26, 28, 30, 31, 314Б, 33, 35;
12
№ 361
здание коммунального государственного учреждения "Специализированная детско-юношеская спортивная школа" Абайского района управления физической культуры и спорта Карагандинской области
город Абай, улица Аль-Фараби, 46
город Абай, улица Шерубай Батыр, дома № 40, 44;
город Абай, улица Абая, дома № 25, 27, 29, 46, 48, 50, 52;
город Абай, улица Әлимхан Ермеков, дома № 25, 27, 33, 35, 36, 36А, 37, 38;
город Абай, улица Гагарина, дома № 4, 6, 6А, 8, 8А, 10, 12;
13
№ 362
здание коммунального государственного казенного предприятия "Абайский районный культурно-досуговый центр" Отдела культуры и развития языков Абайского района
город Абай, улица Абая, 23А
город Абай, улица Сәкен Сейфуллин, дома № 23, 23А, 25, 27;
город Абай, улица Әлимхан Ермеков, дома № 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 28А, 30, 32, 30А;
город Абай, улица Мұхтара Әуэзов, дома № 26, 27, 28, 29, 31, 33, 32, 34;
город Абай, улица Абая, дома № 19, 21, 23, 34, 36, 38 40, 40А, 42, 44;
город Абай, улица Әл-Фараби, дома № 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36А, 38, 40, 40А, 44;
город Абай, улица Әлия Молдағұлова, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дом № 37;
14
№ 363
здание республиканского государственного учреждения "Абайское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля Карагандинской области Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
город Абай, улица Гете, 26
город Абай, улица Сәкена Сейфуллин, дома № 1, 1Б, 5Б, 11, 13, 13А, 13Б, 15, 17, 17А, 19;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 18, 20, 21, 23, 24, 26, 25, 27, 27А, 29, 30, 32, 31, 31А, 33, 35;
город Абай, улица Мұхтар Әуэзов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 10, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 22, 23, 24;
город Абай, улица Әл-Фараби, дома № 24, 26, 26А, 28, 30, 30А, 32; 34;

Абай қаласы, 4 Cтроительный қиылысы, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері;
Абай қаласы, Толағай қиылысы, № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері;
Абай қаласы, Кеншілер қиылысы, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлері;
Абай қаласы, Щерубай Батыр көшесі, № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлері;
Абай қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, № 26, 28, 30, 31, 31Б, 33, 35 үйлері;
12
№ 361
Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы "Абай ауданының мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Абай қаласы, Әл-Фараби көшесі, 46
Абай қаласы, Щерубай Батыр көшесі, № 40, 44 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 25, 27, 29, 46, 48, 50, 52 үйлері;
Абай қаласы, Әлімхан Ермеков көшесі, № 25, 27, 33, 35, 36, 36А, 37, 38 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин көшесі, № 4, 6, 6А, 8, 8А, 10, 12 үйлері;
13
№ 362
Абай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Абай аудандық мәдени-бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорының ғимараты
Абай қаласы, Абай көшесi, 23А
Абай қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, № 23, 23А, 25, 27 үйлері;
Абай қаласы, Әлімхан Ермеков көшесі, № 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 28А, 30, 32, 30А үйлері;
Абай қаласы, Мұхтар Әуэзов көшесі, № 26, 27, 28, 29, 31, 33, 32, 34 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 19, 21, 23, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44 үйлері;
Абай қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36А, 38, 40, 40А, 44 үйлері;
Абай қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 37 үй;
14
№ 363
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қарағанды облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Абай аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Абай қаласы, Гете көшесi, 26
Абай қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, № 1, 1Б, 5Б, 11, 13, 13А, 13Б, 15, 17, 17А, 19 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 18, 20, 21, 23, 24, 26, 25, 27, 27А, 29, 30, 32, 31, 31А, 33, 35 үйлері;
Абай қаласы, Мұхтар Әуэзов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 10, 15, 16, 17, 17А, 18, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Абай қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 24, 26, 26А, 28, 30, 30А, 32; 34 үйлері;

город Абай, улица Абая, дома № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32;
город Абай, переулок Орталық, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53;
город Абай, улица Гете, дома № 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47;
15
№ 364
здание коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) имени Нуркена Абдирова" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, улица Школьная, 12
город Абай, улица Теміржолшылар, дома № 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 160, 161, 161/1, 167, 169, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189;
город Абай, улица Абая, дома № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
город Абай, переулок Первомайский, дома № 3, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 9, 11;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 38, 40, 42, 46, 48, 43, 45, 47, 49, 50, 53, 55, 57, 59;
город Абай, улица Гете, дома № 32, 34, 36, 38, 53, 55, 57, 59;
город Абай, улица Школьная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7А, 8, 10, 11, 14, 15, 20, 21, 21А, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 39, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55;
город Абай, переулок Школьный, дома № 2, 4, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
город Абай, улица Әл-Фараби, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
город Абай, улица Әлия Молдағұлова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
город Абай, переулок 1 Школьный, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 51;
город Абай, улица Әлимхан Ермеков, дома № 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
город Абай, переулок Бейбітшілік, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 20;
город Абай, переулок 2 Школьный, дома № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
город Абай, переулок Межквартальный, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
16
№ 365
здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа №8" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, отделение Кзыл, улица Молина, 8
город Абай, отделение Кзыл и учетный квартал 009;
17
№ 366
здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №4" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, отделение Вольный, улица Труда, 14
город Абай, отделение Вольный и дома возле шахты "Абайская";
18
№ 367
здание коммунального государственного учреждения "Караганская основная средняя школа" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
город Абай, отделение Новый Караган, улица Бастау, 4
город Абай, отделение Новый Караган, отделение Северный Караган, отделение Южный Караган;
19
№ 368
здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №15" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
поселок Карабас, улица Бейбітшілік, 1
поселок Карабас: улица Мерей, улица Байтерек, улица Береке, улица Бейбітшілік, улица Болашақ, улица Қайнар, улица Линейная, улица Джамбула, улица Достық, улица Сарыарқа, улица Курылысшылар, улица Отан, улица Вокзальная, 35 объект, улица Нұрлы жол;
20
№ 369
здание дома культуры поселка Карабас
поселок Карабас, улица Кирова, 13
поселок Карабас: улица Интернациональная, улица Тұран, улица Алатау, улица Кирова, улица Ұлытау, улица Ыбырая Алтынсарина, улица Наурыз, улица Қазақстан, улица Отырар, улица Самал, № 754 км, отделение Талды-Құдк, улица Абая;
21
№ 370
здание коммунального государственного предприятия "Центральная больница города Абай" управления здравоохранения Карагандинской области
город Абай, улица Промышленная, 77
город Абай, коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Абая" (стационарные больные);
город Абай, коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг № 1 Абайского района Карагандинской области" (получатели услуг);
22
№ 371
здание республиканского государственного учреждение "Воинская 6505 Национальная гвардия Республики Казахстан"

Абай қаласы, Абай көшесі, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 32 үйлері;
Абай қаласы, Орталық қиылысы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53 үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі, № 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47 үйлері;
15
№ 364
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Нұркен Әбдіров атындағы тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Школьная көшесі, 12
Абай қаласы Теміржолшылар көшесі, № 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 160, 161, 161/1, 167, 169, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері;
Абай қаласы, Первомайск қиылысы, № 3, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 9, 11 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 38, 40, 42, 46, 48, 43, 45, 47, 49, 50, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі, № 32, 34, 36, 38, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Абай қаласы, Школьная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7А, 8, 10, 11, 14, 15, 20, 21, 21А, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 39, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55 үйлері;
Абай қаласы, Школьный қиылысы, № 2, 4, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 үйлері;
Абай қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 41, 43, 45, 47, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64 үйлері;
Абай қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлері;
Абай қаласы, 1 Школьный қиылысы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 51 үйлері;
Абай қаласы, Әлімхан Ермеков көшесі, № 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 үйлері;
Абай қаласы, Бейбітшілік қиылысы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 20 үйлері;
Абай қаласы, 2 Школьный қиылысы, № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
Абай қаласы, Межквартальный қиылысы, № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 үйлері;
16
№ 365
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "№8 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Қзыл бөлімшесі, Молина көшесі, 8
Абай қаласы, Қзыл бөлімшесі және 009 учеттік кварталы;
17
№ 366
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "№4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Вольный бөлімшесі, Труд көшесі, 14
Абай қаласы, Вольный бөлімшесі және "Абайская" шахтасы жанындағы үйлері;
18
№ 367
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Қараған негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Абай қаласы, Жаңа Қараған бөлімшесі, Бастау көшесі, 4
Абай қаласы, Жаңа Қараған бөлімшесі, Солтүстік Караған бөлімшесі, Оңтүстік Караған бөлімшесі;
19
№ 368
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Қарабас кенті, Бейбітшілік көшесі, 1
Қарабас кенті: Мерей көшесі, Байтерек көшесі, Береке көшесі, Бейбітшілік көшесі, Болашақ көшесі, Қайнар көшесі, Линейная көшесі, Джамбул көшесі, Достық көшесі, Сарыарқа көшесі, Құрылысшылар көшесі, Отан көшесі, Вокзальная көшесі, 35 объект, Нұрлы жол көшесі;
20
№ 369
Қарабас кентінің мәдениет үйінің ғимараты
Қарабас кенті, Кирова көшесі, 13
Қарабас кенті: Интернациональная көшесі, Тұран көшесі, Алатау көшесі, Киров көшесі, Ұлытау көшесі, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Наурыз көшесі, Қазақстан көшесі, Отырар көшесі, Самал көшесі, № 754 км, Талды-Құдұк бөлімшесі, Абай көшесі;
21
№ 370
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
Абай қаласы, Промышленная көшесі, 77
Абай қаласы, "Абай қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (стационарлық науқастар); Абай қаласы, "Қарағанды облысы Абай ауданының № 1 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (қызмет алушылар);
22
№ 371
"Қазақстан Республикасының Әскери 6505 Ұлттық ұланы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

поселок Карабас воинская часть 6505, улица Бейбітшілік 9
поселок Карабас, воинская часть 6505 и 7 рота отделение Северный Караган;
23
№ 372
здание дома культуры "Энергетик" поселка Топар
поселок Топар, улица Казыбек би, 5
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
поселок Топар, улица Казыбек би, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18А, 20, 22, 24;
поселок Топар, улица Дінмұхамед Қонаев, дома № 1/16, 2/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/13, 12/11;
поселок Топар, улица Гагарина, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21;
поселок Топар, улица Жастар, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
поселок Топар, Учетный квартал 025: дома № 505, 514
24
№ 373
здание коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) имени Бауыржана Момышулы" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
поселок Топар, улица Казыбек би, 12
поселок Топар, улица Б.Мира, дом № 13;
поселок Топар, улица Жастар, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2Б, 2В, 2Г;
поселок Топар, улица Гиппократа, дома № 7А, 7;
поселок Топар, улица Атамекен, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 26;
поселок Топар, улица Пономарева, дома № 15, 21;
поселок Топар, улица Казыбек би, дома № 11, 28, 30;
поселок Топар, улица Жібек Жолы, дом № 8А;
поселок Топар, улица Макажанова;
поселок Топар, улица Олимпийская;
поселок Топар, улица Дайрабаевой;
поселок Топар, улица Мерей;
поселок Топар, разъезд № 769;
поселок Топар, улица Поповича, улица Гагарина, дом № 4;
поселок Топар, Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Абайского района" (стационарные больные);
25
№ 374
здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Прокофия Корниенко" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области"
поселок Топар, улица Сары-Арка, 46
поселок Топар, улица Б.Мира, дома № 3, 5;
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 44, 48, 50, 54;
поселок Топар, улица Н.Абдирова, дома № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
поселок Топар, переулок Ақжол, дома № 2, 4;
26
№ 375
здание коммунального государственного учреждения "Центр детско-юношеского творчества" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
поселок Топар, улица Сакена Сейфуллина, 7
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 1, 1/2, 2, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24, 26;
поселок Топар, улица Атамекен, дома № 1А, 5/18, 7, 9, 13, 15;
поселок Топар, улица Пономарева, дом № 9;
поселок Топар, улица Сатпаева, дома № 3, 4, 5/1, 8;
поселок Топар, переулок Сатпаева, дома № 3, 4, 6;
поселок Топар, улица Сейфуллина;
поселок Топар, улица Достық;
поселок Топар, улица Карагандинская;
поселок Топар, улица Казахстанская;
поселок Топар, улица Тәуелсіздік;
поселок Топар, улица Энергетиков;
поселок Топар, улица Отан;
поселок Топар, улица Шанырак;
поселок Топар, улица Жібек Жолы;
поселок Топар, улица Абая;
поселок Топар, улица Бауыржана Момышұлы, (15 квартал);
27
№ 376
здание коммунальное государственное учреждение "Опорная школа (ресурсный центр) имени Абая" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова, 11Г

Қарабас кенті, 6505 әскери бөлімі, Бейбітшілік көшесі, 9
Қарабас кенті, 6505 әскери бөлімі және Солтүстік Қараған бөлімшесінің 7 ротасы;
23
№ 372
Топар кентінің "Энергетик" мәдениет үйінің ғимараты
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 5
Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39 үйлері;
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18А, 20, 22, 24 үйлері;
Топар кенті, Дінмұхамед Қонаев көшесі, № 1/16, 2/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/13, 12/11 үйлері;
Топар кенті, Гагарин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21 үйлері;
Топар кенті, Жастар көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Топар кенті, Учетный квартал 025, № 505, 514 үйлері;
24
№ 373
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 12/1
Топар кенті, Б.Мира көшесі, № 13 үй;
Топар кенті, Жастар көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2Б, 2В, 2Г үйлері;
Топар кенті, Гиппократа көшесі, № 7А, 7 үйлері;
Топар кенті, Атамекен көшесі, № 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Топар кенті, Пономарева көшесі, № 15, 21 үйлері;
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, № 11, 28, 30 үйлері;
Топар кенті, Жібек Жолы көшесі, № 8А үй;
Топар кенті, Макажанова көшесі;
Топар кенті, Олимпийская көшесі;
Топар кенті, Дайрабаева көшесі;
Топар кенті, Мерей көшесі;
Топар кенті, № 769 разъезд;
Топар кенті, Попович көшесі,
Топар кенті Гагарина көшесі, № 4 үй;
Топар кенті, "Абай ауданының орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (стационарлық науқастар);
25
№ 374
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Прокофий Корниенко атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Топар кенті, Сары- Арқа көшесі, 46
Топар кенті, Б.Мира көшесі, № 3, 5 үйлері;
Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 44, 48, 50, 54 үйлері;
Топар кенті, Н.Әбдіров көшесі, № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлері;
Топар кенті, Ақжол қиылысы, № 2, 4 үйлері;
26
№ 375
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Балалар-жасөспірімдер шығармашылығы орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Топар кенті, Сәкен Сейфуллин көшесі, 7
Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 1, 1/2, 2, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24, 26 үйлері;
Топар кенті, Атамекен көшесі, № 1А, 5/18, 7, 9, 13, 15 үйлері;
Топар кенті, Пономарев көшесі, № 9 үй;
Топар кенті, Сатпаева көшесі, № 3, 4, 5/1, 8 үйлері;
Топар кенті, Сатпаева қиылысы, № 3, 4, 6 үйлері;
Топар кенті: Сейфуллин көшесі;
Топар кенті, Достық көшесі;
Топар кенті, Қарағанды көшесі;
Топар кенті, Қазақстан көшесі;
Топар кенті, Тәуелсіздік көшесі;
Топар кенті, Энергетик көшесі;
Топар кенті, Отан көшесі;
Топар кенті, Шаңырак көшесі;
Топар кенті, Жібек Жолы көшесі;
Топар кенті, Абай көшесі;
Топар кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, (15 квартал);
27
№ 376
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Абай атындағы тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Топар кенті, Нүркен Әбдіров көшесі, 11Г

поселок Топар, улица Н.Абдирова № 2А, 2Б, 4, 10, 12, 17;
поселок Топар, улица Б.Мира, дома № 2, 2А, 4, 6, 7, 9;
поселок Топар, улица Жастар, дом № 16;
поселок Топар,улица Мустафина;
поселок Топар, улица Байжанова;
поселок Топар, улица Ынтымақ;
поселок Топар, улица Аль-Фараби;
поселок Топар, 3 аул, 2 аул;
поселок Топар, 2 квартал дом № 1;
28
№ 377
здание дома культуры поселка Южный
поселок Южный, улица Таймас Батыра, 14
поселок Южный;
станция Шерубай-Нура;
29
№ 378
здание селького клуба села Акбастау
село Акбастау, улица Тәуелсіздік 1
Акбастауский сельский округ;
30
№ 379
здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Шакарима" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
село Сарепта, улица Саялы, 25/1
Дзержинский сельский округ;
31
№ 380
здание сельского клуба села Есенгельды
село Есенгельды, улица Жеңістің 40 жылдығы, 20
Есенгельдинский сельский округ;
32
№ 381
здание коммунального государственного учреждения "Юбилейная общеобразовательная школа" отдела образования Абайского района управления образования Карагандинской области
село Юбилейное, улица Мектеп, 2
Ильичевский сельский округ;
33
№ 382
здание сельского дома культуры села Жартас
село Жартас, улица Қазақстан, 27
Карагандинский сельский округ;
34
№ 383
здание сельского дома культуры села Коксу
село Коксун, улица Орталық, 13А
Коксунский сельский округ, село Коксун, село Южное;
35
№ 384
здание республиканского государственного учреждения "Учреждения № 32" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Коксунский сельский округ, село Северное, улица Северная, 38
Коксунский сельский округ, село Северное;
36
№ 385
здание сельского дома культуры села Кулаайгыр
село Кулаайгыр, улица Бейбітшілік, 1В
Кулаайгырский сельский округ;
37
№ 386
здание сельского дома культуры села Курма
село Курминское, улица Абай, 33
Курминский сельский округ;
38
№ 387
здание сельского клуба села Агрогородок
село Агрогородок, улица Садовая, 8
Мичуринский сельский округ;
39
№ 388
здание сельского клуба села Самарка
село Самарка, улица Орталық 16/1
Самарский сельский округ;
40
№ 389
здание товарищества с ограниченной ответственностью "Дом отдыха Шахтер-санаторий Жартас"
Коксунский сельский округ село Жартас
Коксунский сельский округ, село Жартас;
41
№ 390
здание сельского дома культуры села Дубовка
село Дубовка, улица Абая, 35
Дубовский сельский округ.

Топар кенті, Н.Әбдіров көшесі № 2А, 2Б, 4, 10, 12, 17 үйлер;
Топар кенті, Б.Мира көшесі, № 2, 2А, 4, 6, 7, 9 үйлері;
Топар кенті, Жастар көшесі № 16 үй;
Топар кенті, Мустафин көшесі;
Топар кенті, Байжанов көшесі;
Топар кенті, Ынтымақ көшесі;
Топар кенті, Әл-Фараби көшесі;
Топар кенті, 3 аул, 2 аул;
Топар кенті, 2 квартал, № 1 үй;
28
№ 377
Южный кентінің мәдениет үйінің ғимараты
Южный кенті, Таймас Батыр көшесі, 14
Южный кенті;
Шерубай-Нұра станциясы;
29
№ 378
Ақбастау ауылының ауылдық клубының ғимараты
Ақбастау ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 1
Ақбастау ауылдық округі;
30
№ 379
Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Сәрепті ауылы, Саялы көшесі, 25/1
Дзержинск ауылдық округі;
31
№ 380
Есенгелді ауылынң ауылдық клубының ғимараты
Есенгелді ауылы, Жеңістің 40 жылдығы, 20
Есенгельді ауылдық округі;
32
№ 381
"Қарағанды облысы білім басқармасының Абай ауданы білім бөлімінің "Юбилейный жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекеменің ғимараты
Юбилейное ауылы, Мектеп көшесі, 2
Ильичевск ауылдық округі;
33
№ 382
Жартас ауылының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
Жартас ауылы, Қазақстан көшесі, 27
Қарағанды ауылдық округі;
34
№ 383
Көксу ауылының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
Көксу ауылы, Орталық көшесі, 13А
Көксу ауылдық округі, Көксу ауылы, Южное ауылы;
35
№ 384
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "№32 мекеме" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көксу ауылдық округі, Северное ауылы, Северная көшесі, 38
Көксу ауылдық округі, Северное ауылы;
36
№ 385
Құлаайғыр ауылының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
Құлаайғыр ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1В
Кұлаайғыр ауылдық округі;
37
№ 386
Құрма ауылының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
Құрма ауылы, Абай көшесі, 33
Құрма ауылдық округі;
38
№ 387
Агрогородок ауылының акылдық мәдениет үйінің ғимараты
Агрогородок ауылы, Садовая көшесі, 8
Мичурин ауылдық округі;
39
№ 388
Самарка ауылының ауылдық клубының ғимараты
Самарка ауылы, Орталық көшесі, 16/1
Самарка ауылдық округі;
40
№ 389
"Шахтер демалыс үйі - Жартас шипажайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
ғимараты
Көксу ауылдық округі, Жартас ауылы
Көксу ауылдық округі, Жартас ауылы;
41
№ 390
Дубовка ауылының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
Дубовка ауылы, Абай көшесі, 35
Дубовка ауылдық округі.