О признании утратившими силу некоторых решений Абайского районного маслихата
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 27 ноября 2025 года № 41/377. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2025 года № 37502
В соответствии Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", п.2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Абайского районного маслихата:
1) решение от 8 июля 2021 года № 10/103 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23601);
2) решение от 9 июня 2022 года № 24/234 "О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 8 июля 2021 года № 10/103 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28483);
3) решение от 16 мая 2024 года № 19/184 "О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 8 июля 2021 года № 10/103 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6600-09).
2. Государственному учреждению "Аппарат Абайского районного маслихата" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Абайского районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, жилищно-коммунальному хозяйству и аграрным вопросам Абайского районного маслихата (Жабяк М.И.).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Абайского районного маслихата Д. Сакенов

Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 41/377 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 қарашада № 37502 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2021 жылғы 8 шілдедегі № 10/103 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешім (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 23601 болып тіркелген);
2) 2024 жылғы 9 маусымдағы № 24/234 "Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 10/103 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 28483 болып тіркелген);
3) 2024 жылғы 16 мамырдағы № 19/184 "Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 10/103 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 6600-09 болып тіркелген).
2. "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі:
1) осы шешімді әділет Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Абай аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Абай аудандық мәслихатының экономика, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және аграрлық мәселелер бойынша тұрақты комиссияға жүктелсін (М.И. Жабяк).
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д. Сакенов