О признании утратившим силу решение Саранского городского маслихата от 27 июня 2023 года № 37 "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 18 декабря 2025 года № 262. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2025 года № 37696
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Саранского городского маслихата от 27 июня 2023 года № 37 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6443-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Саранского городского маслихата О. Баймаганбетов

"Бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолдану кезінде ставка мөлшерін төмендету туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 37 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 262 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 26 желтоқсанда № 37696 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Саран қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 37 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6443-09 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Саран қалалық мәслихатының төрағасы О. Баймаганбетов