О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 103 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 13 ноября 2025 года № 246. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2025 года № 37447
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Саранского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 103 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6578-09) внести следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас".
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Размер и Правила оказания жилищной помощи в городе Сарани и поселке Актас";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Размер жилищной помощи рассчитывается уполномоченным органом, в пределах норм, утвержденных Правилами предоставления жилищной помощи.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Саранского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Саранского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель Саранского городского маслихата О. Баймаганбетов

"Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 103 шешіміне өзгерiстер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2025 жылғы 13 қарашадағы № 246 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 20 қарашада № 37447 болып тіркелді
Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6578-09 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары бекітілсін";
көрсетілген шешіммен бекітілген Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Саран қаласы мен Ақтас кентінде тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Тұрғын үй көмегінің мөлшерін уәкілетті орган Тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларында бекітілген нормалар шегінде есептейді."
2. "Саран қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Саран калалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қалалық мәслихатының төрағасы О. Баймаганбетов