О признании утратившим силу решение Карагандинского городского маслихата от 27 июня 2023 года № 56 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Караганда"
Решение Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 331. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2025 года № 37655
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского городского маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Караганда" от 27 июня 2023 года № 56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6461-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель А. Букенов

Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 56 "Қарағанды қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 331 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 23 желтоқсанда № 37655 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 56 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6461-09 болып тіркелген) "Қарағанды қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Төраға А. Букенов