О признании утратившим силу решение Каражалского городского маслихата от 17 марта 2025 года № 248 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27 ноября 2025 года № 320. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2025 года № 37552
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каражалского городского маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" от 17 марта 2025 года №248 (Зарегистрировано в Ресстре государственной регистрации нормативно правовых актов за №182-20).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата З. Оспанова

Қаражал қалалық мәслихатының "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2025 жылғы 17 наурыздағы № 248 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 320 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 8 желтоқсанда № 37552 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2025 жылғы 17 наурыздағы №248 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №182-20 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З. Оспанова