Решение акима Тараз "О внесении дополнений в решение акима города Тараз от 7 августа 2024 года № 8 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 23 апреля 2025 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 апреля 2025 года № 5274-08
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Тараз от 7 августа 2024 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5222-08) следующие дополнения:
приложение указанного решения дополнить избирательными участками № 122, № 123, № 144, № 145, № 152, № 153, № 154, № 156, № 157, № 158, № 162, № 163, № 165, № 472, № 507:
"Избирательный участок № 122
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Кызыл жулдыз, улица Канымкыза Тортаевой 53/1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Намазбая Акшабаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Кызыл жулдыз:
дома улицы Галымжана Апатаева,
дома переулка Биляла Калиева,
дома улицы Айтжана Богенбаева,
дома переулка Мухтара Ауезова,
дома улицы Канымкыза Тортаевой,
дома переулка Мехралы Агалиева,
дома улицы Керимбая Мырзакулова.
Избирательный участок № 123
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Талас, улица Б.Туганбаева 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Николая Гоголя отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Талас:
дома улицы Достык,
дома улицы Кажымукана,
дома улицы Бауыржан Момышулы,
дома улицы Жамилы Божбанбаевой,
дома улицы Б.Туганбаева,
дома улицы Турара Рыскулова,
дома улицы Кайрата Рыскулбекова,
дома улицы Алии Молдагуловой,
дома улицы Рапика Малябаева,
дома улицы С.Турсынбаева,
дома улицы Елены Свинковской.
Избирательный участок № 144
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Талас, улица Барысхан 55, здание фельдшерско-акушерского пункта массива Талас государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №7 управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Талас:
дома улицы Барысхан,
дома улицы Мектеп,
дома улицы Темиржол,
дома улицы Казахской,
дома улицы Арык,
дома улицы Торегелди,
дома улицы Талас.
Избирательный участок № 145
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Кызыл жулдыз, улица Канымкыза Тортаевой 70А, здание дома культуры массива Кызыл жулдыз государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Кызыл жулдыз:
дома улицы Агадила Суханбаева,
дома улицы Мухамедкали Нурбаева,
дома переулка Мухамедкали Нурбаева,
дома улицы Мынкоя Нурбаевой,
дома улицы Турара Рыскулова,
дома улицы Марзии Ибрагимовой,
дома переулка Жамбыла,
дома улицы Амангельды,
дома 1-переулка Амангельды,
дома 2-переулка Амангельды,
дома улицы Идаша Агадиловой,
дома переулка Абая,
дома улицы Низаметдина Фахрутдинова,
дома улицы Рустема Шупенова,
дома улицы Дариха Жантоковой,
дома переулка Сындыбала Онгарбаевой.
Избирательный участок № 152
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Жалпактобе, улица Болашак 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Валерия Чкалова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Жалпактобе:

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Тараз қаласы әкімінің шешімі
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 21 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 25 сәуірде № 5274-08 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5222-08 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы № 122, № 123, № 144, № 145, № 152, № 153, № 154, № 156, № 157, № 158, № 162, № 163, № 165, № 472, № 507 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 122 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Қызыл жұлдыз алабы, Қанымқыз Тортаева көшесі 53/1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Намазбай Ақшабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Қызыл жұлдыз алабы:
Ғалымжан Апатаев көшесінің үйлері,
Біләл Қалиев тұйық көшесінің үйлері,
Айтжан Бөгенбаев көшесінің үйлері,
Мұхтар Әуезов тұйық көшесінің үйлері,
Қанымқыз Тортаева көшесінің үйлері,
Мехралы Агалиев тұйық көшесінің үйлері,
Керімбай Мырзақұлов көшесінің үйлері.
№ 123 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Талас алабы, Б.Туғанбаев көшесі 3, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Николай Гоголь атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Талас алабы:
Достық көшесінің үйлері,
Қажымұқан көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы көшесінің үйлері,
Жәмиля Божбанбаева көшесінің үйлері,
Б.Туғанбаев көшесінің үйлері,
Тұрар Рысқұлов көшесінің үйлері,
Қайрат Рысқұлбеков көшесінің үйлері,
Әлия Молдағұлова көшесінің үйлері,
Рапик Малябаев көшесінің үйлері,
С.Тұрсынбаев көшесінің үйлері,
Елена Свинковская көшесінің үйлері.
№ 144 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Талас алабы, Барысхан көшесі 55, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы №7 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Талас алабындағы фельдшерлік-акушерлік пункт ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Талас алабы:
Барысхан көшесінің үйлері,
Мектеп көшесінің үйлері,
Теміржол көшесінің үйлері,
Қазақ көшесінің үйлері,
Арық көшесінің үйлері,
Төрегелді көшесінің үйлері,
Талас көшесінің үйлері.
№ 145 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Қызыл жұлдыз алабы, Қанымқыз Тортаева көшесі 70А, "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызыл жұлдыз алабындағы мәдениет үйі ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Қызыл жұлдыз алабы:
Ағаділ Суханбаев көшесінің үйлері,
Мұхамедқали Нұрбаев көшесінің үйлері,
Мұхамедқали Нұрбаев тұйық көшесінің үйлері,
Мыңқой Нұрбаева көшесінің үйлері,
Тұрар Рысқұлов көшесінің үйлері,
Мәрзия Ибрагимова көшесінің үйлері,
Жамбыл тұйық көшесінің үйлері,
Амангелді көшесінің үйлері,
Амангелді 1-ші тұйық көшесінің үйлері,
Амангелді 2-ші тұйық көшесінің үйлері,
Идаш Ағаділова көшесінің үйлері,
Абай тұйық көшесінің үйлері,
Низаметдин Фахрутдинов көшесінің үйлері,
Рустем Шупенов көшесінің үйлері,
Дариха Жантоқова көшесінің үйлері,
Сындыбала Оңғарбаева тұйық көшесінің үйлері.
№ 152 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жалпақтөбе алабы, Болашақ көшесі 10, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Валерий Чкалов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жалпақтөбе алабы:

дома 1-285 (нечетная сторона) улицы Жалпактобе,
дома 1-195 (нечетная сторона), 2-158 (четная сторона) улицы Нурлы жол,
дома улицы Хализа Сулейманова,
дома улицы Карой,
дома улицы Магазы Масанчи,
дома улицы Касыма Марасулова,
дома 1-переулка Касыма Марасулова,
дома улицы Ясыра Шывазы,
дома улицы Юнчи,
дома улицы Болашак,
дома улицы Муллы Месира,
дома улицы Бауыржан Момышулы,
дома улицы Достык,
дома улицы Жикил.
Избирательный участок № 153
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Жалпактобе, улица Болашак 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Валерия Чкалова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Жалпактобе:
дома 287-361Б (нечетная сторона), 334-430 (четная сторона) улицы Жалпактобе,
дома 197-277 (нечетная сторона), 160-228/1 (четная сторона) улицы Нурлы жол,
дома улицы Юсупа Каримова,
дома переулка Юсупа Каримова,
дома улицы Шокана Алимбаева,
дома улицы Лазер Васильевич Цхай,
дома улицы Эрли Эрбуду,
дома улицы Кулимжана Кутумовой,
дома улицы Абдуллы Байтленова,
дома улицы Шамуз Госунфу,
дома улицы Максыма Джамалова,
дома улицы Акбулак,
дома улицы Турара Рыскулова,
дома улицы Бакира Абдуллаева,
дома улицы Бирлик,
дома улицы Миртая Бейсалиева,
дома улицы Искандера Мусаева,
дома улицы Бастау,
дома улицы Шиели,
дома улицы Мынбулак,
дома улицы Кульсуна Избасаровой,
дома улицы Искака Сулейманова,
дома 1-переулка Искака Сулейманова,
дома 2-переулка Искака Сулейманова,
дома 3-переулка Искака Сулейманова,
дома улицы Родниковой,
дома 1-переулка Родникового,
дома 2-переулка Родникового,
дома улицы Новостройка-5,
дома улицы Новостройка-6.
Избирательный участок № 154
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Акбулым, улица Дербис Болыса 33/1, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Баймырзы Бесбаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Акбулым.
Избирательный участок № 156
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Турксиб, улица Жуниса Асабаева 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Антона Макаренко отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Турксиб.
Избирательный участок № 157
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Сулутор, улица Анапии Кожамкулова 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абдрахмана Айтиева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Сулутор:
дома улицы Абая,
дома улицы Балабека Бекназарова,
дома улицы Сабита Муканова,
дома улицы Есмырза Келдигулулы,
дома улицы Айтбая Шынасилова,
дома улицы Амангельды Иманова,
дома улицы Данебека Алимбетова,
дома улицы Дулата Баянбаева,
дома улицы Маншук Маметовой,
дома улицы Исака Бекбасарова,
дома улицы Мынбулак,
дома улицы Арна,
дома улицы Турара Жайымбаева,
дома улицы Шокана Уалиханова,
дома улицы Карой,
дома улицы Ойлы,
дома переулка Набережного,
дома 1-переулка улицы Абая,
дома 2-переулка улицы Абая,
дома 3-переулка улицы Абая,
дома улицы 2-Абая,
дома улицы 3-Абая,
дома 1-переулка улицы Б.Бекназарова,
дома 2-переулка улицы Б.Бекназарова,
дома 3-переулка улицы Б.Бекназарова,
дома 4-переулка улицы Б.Бекназарова,
дома 1-переулка улицы Есмырза Келдигулулы,
дома 2-переулка улицы Есмырза Келдигулулы,
дома улицы Теректи,
дома улицы Аксуат,
дома 1-переулка улицы С.Муканова,
дома 2-переулка улицы С.Муканова,
дома улицы Бирлик,
дома улицы Ырысты,
массив Кемел:
дома улицы Киргиз,
дома улицы Сулусаз,
дома улицы Байконыс,
дома улицы Самал.
Избирательный участок № 158
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Сулутор, улица Анапии Кожамкулова 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Абдрахмана Айтиева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Сулутор:
дома улицы Куттыбека Пиримкулова,
дома улицы Анапии Кожамкулова,
дома улицы Оспана Таттибаева,
дома улицы Таусамалы,
дома улицы Рауан,
дома улицы Арай,
дома улицы Шапагат,
дома улицы Акбулак,
дома улицы Тауелсиздик,
дома улицы Абдихалыка Усипбекова,
дома переулка Абдрахмана Айтиева,
дома улицы Аль-Фараби,
дома улицы А.Жангелдина,
дома улицы Алматы,
дома улицы Бауыржан Момышулы,
дома переулка Жамбыла,
дома улицы Кенена Азербаева,
дома улицы Жигер,
дома улицы Курмангазы Сагырбайулы,
дома улицы Береке,
дома улицы Бастау,
дома улицы Мусы Серимова,
дома улицы Мухтара Ауезова,
дома улицы Оркен,
дома улицы Казына,
дома улицы Ыбырая Алтынсарина,
дома переулка Куттыбека Пиримкулова,
дома переулка улицы А.Кожамкулова,
дома 1-переулка улицы А.Кожамкулова,
дома 2-переулка улицы А.Кожамкулова,
дома 3-переулка улицы А.Кожамкулова,
дома 4-переулка улицы А.Кожамкулова,
дома переулка Кенена Азербаева,
дома улицы Сункар,
дома улицы Мерей,
дома улицы Кайнар.
Избирательный участок № 162
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Бектобе, улица Жамбыла 136, здание дома культуры массива Бектобе государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Бектобе:

Жалпақтөбе көшесінің 1-285 (тақ сан жағы) үйлері,
Нұрлы жол көшесінің 1-195 (тақ сан жағы), 2-158 (жұп сан жағы) үйлері,
Хализ Сулейманов көшесінің үйлері,
Қарой көшесінің үйлері,
Магазы Масанчи көшесінің үйлері,
Касым Марасулов көшесінің үйлері,
Касым Марасулов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ясыр Шывазы көшесінің үйлері,
Юнчи көшесінің үйлері,
Болашақ көшесінің үйлері,
Мулла Месир көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы көшесінің үйлері,
Достық көшесінің үйлері,
Жікіл көшесінің үйлері.
№ 153 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жалпақтөбе алабы, Болашақ көшесі 10, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Валерий Чкалов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жалпақтөбе алабы:
Жалпақтөбе көшесінің 287-361Б (тақ сан жағы), 334-430 (жұп сан жағы) үйлері,
Нұрлы жол көшесінің 197-277 (тақ сан жағы), 160-228/1 (жұп сан жағы) үйлері,
Юсуп Каримов көшесінің үйлері,
Юсуп Каримов тұйық көшесінің үйлері,
Шоқан Алимбаев көшесінің үйлері,
Лазер Васильевич Цхай көшесінің үйлері,
Эрли Эрбуду көшесінің үйлері,
Күлімжан Кутумова көшесінің үйлері,
Абдулла Байтленов көшесінің үйлері,
Шамуз Госунфу көшесінің үйлері,
Максым Джамалов көшесінің үйлері,
Ақбұлақ көшесінің үйлері,
Тұрар Рысқұлов көшесінің үйлері,
Бакир Абдуллаев көшесінің үйлері,
Бірлік көшесінің үйлері,
Міртай Бейсалиев көшесінің үйлері,
Искандер Мусаев көшесінің үйлері,
Бастау көшесінің үйлері,
Шиелі көшесінің үйлері,
Мыңбұлақ көшесінің үйлері,
Кульсун Избасарова көшесінің үйлері,
Искак Сулейманов көшесінің үйлері,
Искак Сулейманов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Искак Сулейманов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Искак Сулейманов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Родниковая көшесінің үйлері,
Родниковая 1-тұйық көшесінің үйлері,
Родниковая 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жаңақұрылыс-5 көшесінің үйлері,
Жаңақұрылыс-6 көшесінің үйлері.
№ 154 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Ақбұлым алабы, Дербіс Болыс көшесі 33/1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Баймырза Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Ақбұлым алабы.
№ 156 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Түрксіб алабы, Жүніс Асабаев көшесі 6, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Антон Макаренко атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Түрксіб алабы.
№ 157 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Сұлутөр алабы, Анапия Қожамқұлов көшесі 5, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Әбдірахман Әйтиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Сұлутөр алабы:
Абай көшесінің үйлері,
Балабек Бекназаров көшесінің үйлері,
Сәбит Мұқанов көшесінің үйлері,
Есмырза Келдіғұлұлы көшесінің үйлері,
Айтбай Шынасилов көшесінің үйлері,
Амангелді Иманов көшесінің үйлері,
Дәнебек Әлімбетов көшесінің үйлері,
Дулат Баянбаев көшесінің үйлері,
Мәншүк Мәметова көшесінің үйлері,
Исақ Бекбасаров көшесінің үйлері,
Мыңбұлақ көшесінің үйлері,
Арна көшесінің үйлері,
Тұрар Жайымбаев көшесінің үйлері,
Шоқан Уәлиханов көшесінің үйлері,
Қарой көшесінің үйлері,
Ойлы көшесінің үйлері,
Набережная тұйық көшесінің үйлері,
Абай көшесінің 1-тұйығының үйлері,
Абай көшесінің 2-тұйығының үйлері,
Абай көшесінің 3-тұйығының үйлері,
2-ші Абай көшесінің үйлері,
3-ші Абай көшесінің үйлері,
Б.Бекназаров көшесінің 1-тұйығының үйлері,
Б.Бекназаров көшесінің 2-тұйығының үйлері,
Б.Бекназаров көшесінің 3-тұйығының үйлері,
Б.Бекназаров көшесінің 4-тұйығының үйлері,
Есмырза Келдіғұлұлы көшесінің 1-тұйығының үйлері,
Есмырза Келдіғұлұлы көшесінің 2-тұйығының үйлері,
Теректі көшесінің үйлері,
Ақсуат көшесінің үйлері,
С.Мұқанов көшесінің 1-тұйығының үйлері,
С.Мұқанов көшесінің 2-тұйығының үйлері,
Бірлік көшесінің үйлері,
Ырысты көшесінің үйлері,
Кемел алабы:
Қырғыз көшесінің үйлері,
Сұлусаз көшесінің үйлері,
Байқоныс көшесінің үйлері,
Самал көшесінің үйлері.
№ 158 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Сұлутөр алабы, Анапия Қожамқұлов көшесі 5, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Әбдірахман Әйтиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Сұлутөр алабы:
Құттыбек Пірімқұлов көшесінің үйлері,
Анапия Қожамқұлов көшесінің үйлері,
Оспан Тәттібаев көшесінің үйлері,
Таусамалы көшесінің үйлері,
Рауан көшесінің үйлері,
Арай көшесінің үйлері,
Шапағат көшесінің үйлері,
Ақбұлақ көшесінің үйлері,
Тәуелсіздік көшесінің үйлері,
Әбдіхалық Үсіпбеков көшесінің үйлері,
Әбдрахман Әйтиев тұйық көшесінің үйлері,
Әл-Фараби көшесінің үйлері,
Ә.Жангелдин көшесінің үйлері,
Алматы көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы көшесінің үйлері,
Жамбыл тұйық көшесінің үйлері,
Кенен Әзірбаев көшесінің үйлері,
Жігер көшесінің үйлері,
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесінің үйлері,
Береке көшесінің үйлері,
Бастау көшесінің үйлері,
Мұса Серімов көшесінің үйлері,
Мұхтар Әуезов көшесінің үйлері,
Өркен көшесінің үйлері,
Қазына көшесінің үйлері,
Ыбырай Алтынсарин көшесінің үйлері,
Құттыбек Пірімқұлов тұйық көшесінің үйлері,
А.Қожамқұлов көшесі тұйығының үйлері,
А.Қожамқұлов көшесінің 1-тұйығының үйлері,
А.Қожамқұлов көшесінің 2-тұйығының үйлері,
А.Қожамқұлов көшесінің 3-тұйығының үйлері,
А.Қожамқұлов көшесінің 4-тұйығының үйлері,
Кенен Әзірбаев тұйық көшесінің үйлері,
Сұңқар көшесінің үйлері,
Мерей көшесінің үйлері,
Қайнар көшесінің үйлері.
№ 162 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Бектөбе алабы, Жамбыл көшесі 136, "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бектөбе алабындағы мәдениет үйі ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Бектөбе алабы:

дома 75/1-131 (нечетная сторона), 92-136А (четная сторона) улицы Жамбыла,
дома улицы Курмангазы,
дома улицы Бектобе,
дома улицы Тилеуимбет Омар,
дома улицы Бауыржан Момышулы,
дома улицы Кайрата Рыскулбекова,
дома улицы Токтара Аубакирова,
дома улицы Нурлы жол,
дома улицы Булак,
дома улицы Алтын Орда,
массив Кызылшарык:
дома 133-249 (нечетная сторона), 138-248 (четная сторона) улицы Жамбыла,
дома улицы Толегена Токтарова,
дома улицы Айшырак,
дома улицы Казыгурт,
дома улицы Атшабар,
дома 1-переулка Атшабар,
дома улицы Халипы Берикбаевой,
дома улицы Досымбека Райымбекова,
дома дачного массива Новоджамбулец,
дома дачного массива Дорожник.
Избирательный участок № 163
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Шайкорык, улица Райымбая Момбаева 11, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Шайкорык отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Шайкорык:
дома улицы Вархан,
дома улицы Ынтымак,
дома улицы Желтоксан,
дома улицы Теректи,
дома улицы Шалкар,
дома улицы Алаш,
дома улицы Казына,
дома улицы Маншук Маметовой,
дома улицы Динмухамеда Конаева,
дома улицы Абая,
дома улицы Райымбая Момбаева,
дома улицы Аширмет Ташметулы,
дома переулка Алаш,
массив Танта:
дома улицы Танта,
дома улицы Кайрата Рыскулбекова,
дома улицы Алии Молдагуловой.
Избирательный участок № 165
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Шайкорык, улица Сихымбай баба 22, здание дома культуры массива Шайкорык государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Коныртобе:
дома улицы Киши Бурыл,
дома улицы Култобе,
дома улицы Жайлау,
массив Шайкорык:
дома улицы Аккайнар,
дома улицы Акжол,
дома улицы Алатау,
дома улицы Береке,
дома улицы Телеу,
дома улицы Акбидай,
дома улицы Байтерек,
дома улицы Сихымбай баба,
дома улицы Жетису,
дома улицы Карасаз,
дома улицы Балдырган,
дома улицы Ыбырайыма Сулейменова,
дома улицы Жумадила Садырбаева,
дома улицы Климента Тимирязева,
дома улицы Бейсенбая Сабаева.
Избирательный участок № 472
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Жалпактобе, улица Жалпактобе 161Д, здание дома культуры имени Шамши Калдаякова массива Жалпактобе государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Жалпактобе:

Жамбыл көшесінің 75/1-131 (тақ сан жағы), 92-136А (жұп сан жағы) үйлері,
Құрманғазы көшесінің үйлері,
Бектөбе көшесінің үйлері,
Тілеуімбет Омар көшесінің үйлері,
Бауыржан Момышұлы көшесінің үйлері,
Қайрат Рысқұлбеков көшесінің үйлері,
Тоқтар Әубәкіров көшесінің үйлері,
Нұрлы жол көшесінің үйлері,
Бұлақ көшесінің үйлері,
Алтын Орда көшесінің үйлері,
Қызылшарық алабы:
Жамбыл көшесінің 133-249 (тақ сан жағы), 138-248 (жұп сан жағы) үйлері,
Төлеген Тоқтаров көшесінің үйлері,
Айшырақ көшесінің үйлері,
Қазығұрт көшесінің үйлері,
Атшабар көшесінің үйлері,
Атшабар 1-тұйық көшесінің үйлері,
Халипа Берікбаева көшесінің үйлері,
Досымбек Райымбеков көшесінің үйлері,
Новоджамбулец саяжайының үйлері,
Дорожник саяжайының үйлері.
№ 163 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шайқорық алабы, Райымбай Момбаев көшесі 11, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Шайқорық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Шайқорық алабы:
Вархан көшесінің үйлері,
Ынтымақ көшесінің үйлері,
Желтоқсан көшесінің үйлері,
Теректі көшесінің үйлері,
Шалқар көшесінің үйлері,
Алаш көшесінің үйлері,
Қазына көшесінің үйлері,
Мәншүк Мәметова көшесінің үйлері,
Дінмұхамед Қонаев көшесінің үйлері,
Абай көшесінің үйлері,
Райымбай Момбаев көшесінің үйлері,
Әшірмет Тәшметұлы көшесінің үйлері,
Алаш тұйық көшесінің үйлері,
Танта алабы:
Танта көшесінің үйлері,
Қайрат Рысқұлбеков көшесінің үйлері,
Әлия Молдағұлова көшесінің үйлері.
№ 165 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шайқорық алабы, Сихымбай баба көшесі 22, "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шайқорық алабындағы мәдениет үйі ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Қоңыртөбе алабы:
Кіші Бурыл көшесінің үйлері,
Күлтөбе көшесінің үйлері,
Жайлау көшесінің үйлері,
Шайқорық алабы:
Аққайнар көшесінің үйлері,
Ақжол көшесінің үйлері,
Алатау көшесінің үйлері,
Береке көшесінің үйлері,
Телеу көшесінің үйлері,
Ақбидай көшесінің үйлері,
Бәйтерек көшесінің үйлері,
Сихымбай баба көшесінің үйлері,
Жетісу көшесінің үйлері,
Қарасаз көшесінің үйлері,
Балдырған көшесінің үйлері,
Ыбырайым Сүлейменов көшесінің үйлері,
Жұмаділ Садырбаев көшесінің үйлері,
Климент Тимирязев көшесінің үйлері,
Бейсенбай Сабаев көшесінің үйлері.
№ 472 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жалпақтөбе алабы, Жалпақтөбе көшесі 161Д, "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жалпақтөбе алабындағы Шәмші Қалдаяқов атындағы мәдениет үйі ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Жалпақтөбе алабы:

дома 2-332 (четная сторона) улицы Жалпактобе,
дома улицы Тараз,
дома улицы Шамши Калдаякова,
дома улицы Акыртас,
дома улицы Патыша Юнусовой,
дома улицы Мухтара Ауезова,
дома улицы Манзуса Ванахуна,
дома улицы Динмухамеда Конаева,
дома улицы Дагира Джапарова,
дома улицы Дауыта Абдуллаева,
дома улицы Ма-Да-Жын,
дома улицы Карима Мусина,
дома улицы Махмута Аширова,
дома улицы Талас,
дома участка Кыршынды.
Избирательный участок № 507
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Бектобе, улица Жамбыла 119, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Амангелди отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив Бектобе:
дома 1-73 (нечетная сторона), 2-90 (четная сторона) улицы Жамбыла,
дома улицы Кылышбай,
дома улицы Жайлау,
дома 2-переулка Жайлау,
дома улицы Сыганак,
дома улицы Керей хана,
дома улицы Миржакыпа Дулатова,
дома улицы Акмешит,
дома улицы Байтерек,
дома улицы Алатау,
дома улицы Бескена Абдраимова,
дома улицы Нарбай Оразбекулы,
дома улицы Пирали Жолшыбекова,
дома улицы Сагынбека Юсупова,
дома улицы Хамита Ергалиева,
дома улицы Баласагуна,
дома улицы Бектурсына Кулжабаева,
дома улицы Жайык,
дома улицы Акыртас,
дома улицы Ахмета Байтурсынова,
дома улицы Аныракай,
дома улицы Коктем,
дома 4-переулка Коктем,
дома переулка Бескена Абдраимова,
дома улицы Сарайшык,
дома улицы Кожа Ахмета Яссауи,
дома улицы Тараз,
дома улицы Алихана Бокейхана,
дома улицы Коктобе,
дома улиц Жана Курылыс-1, 2, 3, 4, 5, 6.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Н. Исабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Таразская городская территориальная
избирательная комиссия

Жалпақтөбе көшесінің 2-332 (жұп сан жағы) үйлері,
Тараз көшесінің үйлері,
Шәмші Қалдаяқов көшесінің үйлері,
Ақыртас көшесінің үйлері,
Патыш Юнусова көшесінің үйлері,
Мұхтар Әуезов көшесінің үйлері,
Манзус Ванахун көшесінің үйлері,
Дінмұхамед Қонаев көшесінің үйлері,
Дагир Джапаров көшесінің үйлері,
Дауыт Абдуллаев көшесінің үйлері,
Ма-Да-Жын көшесінің үйлері,
Карим Мусин көшесінің үйлері,
Махмут Аширов көшесінің үйлері,
Талас көшесінің үйлері,
Қыршынды учаскесінің үйлері.
№ 507 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Бектөбе алабы, Жамбыл көшесі 119, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы: Бектөбе алабы:
Жамбыл көшесінің 1-73 (тақ сан жағы), 2-90 (жұп сан жағы) үйлері,
Қылышбай көшесінің үйлері,
Жайлау көшесінің үйлері,
Жайлау 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сығанақ көшесінің үйлері,
Керей хан көшесінің үйлері,
Міржақып Дулатов көшесінің үйлері,
Ақмешіт көшесінің үйлері,
Бәйтерек көшесінің үйлері,
Алатау көшесінің үйлері,
Бескен Абдраимов көшесінің үйлері,
Нарбай Оразбекұлы көшесінің үйлері,
Пірәлі Жолшыбеков көшесінің үйлері,
Сағынбек Юсупов көшесінің үйлері,
Хамит Ерғалиев көшесінің үйлері,
Баласағұн көшесінің үйлері,
Бектұрсын Құлжабаев көшесінің үйлері,
Жайық көшесінің үйлері,
Ақыртас көшесінің үйлері,
Ахмет Байтұрсынов көшесінің үйлері,
Аңырақай көшесінің үйлері,
Көктем көшесінің үйлері,
Көктем 4-тұйық көшесінің үйлері,
Бескен Абдраимов тұйық көшесінің үйлері,
Сарайшық көшесінің үйлері,
Қожа Ахмет Яссауи көшесінің үйлері,
Тараз көшесінің үйлері,
Әлихан Бөкейхан көшесінің үйлері,
Көктөбе көшесінің үйлері,
Жаңа Құрылыс-1, 2, 3, 4, 5, 6 көшелерінің үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н. Исабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы