Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических удобрений) на 2025 год
Постановление акимата Жамбылской области от 30 апреля 2025 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 2 мая 2025 года № 5277-08
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических удобрений) на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 30 апреля 2025 года № 107
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических удобрений) на 2025 год
Виды субсидируемых удоборений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Аммиачная, кальцевая, магневая селитра
1
Агрохимикат Селитра аммиачная марка Б
N-34,0-34,4
тонна

2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 107 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 2 мамырда № 5277-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Карашукеев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы 30 сәуірдегі № 107
қаулысына қосымша
2025 жылға тыңайтқыштарға арналған (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялардың тізбесі мен нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың мөлшері, %
Өлшем бірлігі
Субсидиялар нормасы, тенге/ тонна, литр, килограмм
Аммиачная, кальцевая, магневая селитра
1
Б маркалы аммиак селитрасы агрохимикаты
N-34,0-34,4
тонна

N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
207
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
208
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
209
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
210
Нитроаммофоска марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Са-0,5, Mg-0,9
211
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
212
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
213
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P2O2-16, K2O-16, S-2, Ca-1, Mg-0.6
214
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
215
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
216
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
N-10 P-26 K-26 S-1 Ca-0,8 Mg-0,8
217
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 14:14:23
N-14 P-14 K-23 S-1,7 Ca-0,5 Mg-0,9
218
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 23:13:8
N-23 P-13 K-8 S-1 Ca-0,5 Mg-0,4
219
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15%, P-15%, K-15% (S-10-11%)
220
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
221
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
222
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
223
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
224
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S-не менее 6%
225
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
Азот 15,0 Фосфор 15,0 Калий 15,0 Сера 10,0 Магний 0,3-1,0
Водорастворимые NPK-удобрения
226
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
343750
227
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
228
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
229
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8

N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
207
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6 + S + BCMZ маркалары
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
208
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 27-6-6 + S + BMZ маркалары
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
209
NPK 27-6-6 + S + Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
210
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Са-0,5, Mg-0,9
211
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
212
15:24:16 маркалы гранулометриялық құрамның жақсартылған нитроаммофоски
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
213
16:16:16 маркалы гранулометриялық құрамның жақсартылған нитроаммофоски
N-16, P2O2-16, K2O-16, S-2, Ca-1, Mg-0.6
214
17: 0,1: 28 маркалы гранулометриялық құрамның жақсартылған нитроаммофоски
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
215
8:24:24 маркалы гранулометриялық құрамның жақсартылған нитроаммофоски
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
216
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10 P-26 K-26 S-1 Ca-0,8 Mg-0,8
217
14:14:23 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-14 P-14 K-23 S-1,7 Ca-0,5 Mg-0,9
218
23:13:8 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-23 P-13 K-8 S-1 Ca-0,5 Mg-0,4
219
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15%, P-15%, K-15% (S-10-11%)
220
NPK 10:26:26 + B диаммофоска маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
221
NPK 10:26:26 + BCMZ диаммофоска маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
222
NPK 10:26:26 + BMZ диаммофоска маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
223
NPK 10:26:26 + Zn диаммофоска маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
224
Құрамында күкірті бар NPK (S) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы 13-17-17 (6) + 0,15B + 0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S-не менее 6%
225
Құрамында күкірті бар NPK (S) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы 15-15-15 (10)
Азот 15,0 Фосфор 15,0 Калий 15,0 Сера 10,0 Магний 0,3-1,0
Суда еритін NPK-тыңайтқыштар
226
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
343750
227
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
228
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
229
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8

230
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
231
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
232
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
233
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
234
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
235
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
236
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
237
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
238
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
239
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
240
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
241
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
242
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
243
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
244
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
245
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
246
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, B-0.025, Cu-0.01, Mn-0.05, Zn0.025, Fe-0.07, Mo-0.004
247
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
248
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
249
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
250
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

230
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
231
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
232
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
233
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
234
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
235
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
236
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
237
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
238
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
239
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
240
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
241
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыш: 12:8:31 + 2MgO + МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
242
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыш: 13:40:13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
243
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 15:15:30 + 1,5MgO + МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
244
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыш: 18:18:18 + 3MgO + МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
245
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыш: 20:20:20 + МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
246
3:11:38 + 3MgО + МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38, MgO-3, B-0.025, Cu-0.01, Mn-0.05, Zn0.025, Fe-0.07, Mo-0.004
247
Суда еритін NPK тыңайтқышы, маркасы 6:14:35 + 2MgO + МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
248
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
249
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
250
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

265
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
266
Удобрение комплексное водорастворимое марки старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
267
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
268
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
269
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:31:15+МЭ
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
270
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
271
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 19:19:19+МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
272
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
273
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
274
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
275
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 15:7:30+3MgO+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
Гуминовые удобрения
276
Гумат Калия
K2O-12
килограмм
800
277
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
литр
660
278
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
279
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%

265
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы
N-5±2, P-15±2, K-45±2
266
Су еритін маркалы кешенді тыңайтқыш старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
267
Старт 13:40:13 + МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-13±2, P-40±2, K-13±2
268
Старт 15:30:15 + 2MgO + МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
269
Старт 15:31:15 + МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
270
Әмбебап маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
271
Әмбебап маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш 19:19:19 + МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
272
Әмбебап маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш 20:20:20 + МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
273
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
274
Су еритін маркалы кешенді тыңайтқыш Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
275
15:7:30 + 3MgO + МЭ маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
Гуминді тыңайтқыштар
276
Калий гуматы
K2O-12
килограмм
800
277
Гумат калия Суфлер марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
литр
660
278
BP10% маркалы "Калий гуматы Сахалинский" органикалық-минералдық тыңайтқышы
органикалық заттың салмақтық үлесі - кемінде 5,5%, жалпы калийдің салмақтық үлесі (К2О) - кемінде 0,85%, күкірттің салмақтық үлесі - кемінде 0,002%, темiрдiң салмақтық үлесi - 0,144% -дан аспайды, калийдiң жалпы салмақтық үлесi, К2О қайта есептегенде - 1,225% артық емес, магнийдің массалық үлесі - 0,0205%, мыстың массалық үлесі - 0,001% -дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,1% -дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде - 0-ден артық емес,1%, мырыштың салмақтық үлесi - 0,001% артық емес, натрий - 0,17% артық емес, кальций оксидi - 0,345% артық емес
279
BP20% маркалы "Калий гуматы Сахалинский" органикалық-минералдық тыңайтқышы
органикалық заттың салмақтық үлесі - кемінде 11%, органикалық заттағы гумин қышқылының салмақтық үлесі - кемінде 50%, дисперсиялығы (100 мкм торлы електегі қалдықтың салмақтық үлесі) - 1% артық емес, жалпы калийдің салмақтық үлесі (К2О) - кемінде 1,75%, препараттың 1% су ерітіндісінің рН - 9,0-10,5 бірлік, күкірттің салмақтық үлесі - 0,002% -дан аспайды, темірдің салмақтық үлесі - 0,288%, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде - 2,45%, магнийдің салмақтық үлесі - 0,041% артық емес, мыстың салмақтық үлесі - 0,001% артық емес, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,2% -дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде - 0,1% -дан артық емес, мырыштың салмақтық үлесі - 0,001%, натрий - 0,34% артық емес, кальций тотығы - 0,69% артық емес

280
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
281
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
282
Удобрение органоминеральное Гумат калия
соли фульвовых кислот-20 г/л, соли гуминовых кислот-180 г/л, аминокислоты-25 г/л, микроэлементы-10 г/л
283
Удобрение гуминовое жидкое (гумат натрия) из выветрелых углей Шубаркольского месторождения
N общ-2,27%, массовая доля гуминовых кислот-30-90%, массовая доля органического вещества-47,4%
литр
268
284
Цитогумат марки Б
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг
литр
1938
285
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2%, P2O5-2,0%, K2O-2,4%
литр
759
286
Удобрение К-Гумат-Na с микроэлементами
N общий - 3,5, N органический - 0,25, N мочевинный - 3,25, Р2О5 - 0,5, К2О - 2,5, MgO - 0,1, B - 0,1, Co - 0,01, Cu - 0,05, Fe - 0,12, Mn - 0,1, Mo - 1, Zn - 0,12, гуминовые кислоты - 7, гидроксикарбоновые кислоты-0,6, аминокислоты-2,4
литр
1125
287
Удобрение К-Гумат-Na с микроэлементами
Азот(N) общий-3,5%, в т.ч.(N) органический-0,25%, в т.ч.(N) мочевинный-3,25%, Калий(K2O) с агентом-2,5%, Фосфор(P2O5)-с агентом-0,5%, Магний(MgO) с агентом-0,1%, Бор(B) бороэтаноломин-0,1%, Кобальт(Co) с агентом-0,01%. Медь(Cu) с агентом-0,05%, Железо(Fe) с агентом-0,12%, Марганец(Mn) с агентом-0,1%, Молибден(Mo) с агентом-1%, Цинк(Zn) с агентом-0,12%, Гуминовые кислоты(Гуматы)-7%, Гидроксикарбоновые кислоты-0,6%,Аминокислоты-2,4%

280
BP2,5% маркалы "Калий гуматы Сахалинский" органикалық-минералдық тыңайтқышы
органикалық заттың салмақтық үлесі - кемінде 1,3%, жалпы калийдің салмақтық үлесі (К2О) - 0,2% -дан кем емес, күкірттің салмақтық үлесі - 0,002%, темiрдiң салмақтық үлесi - 0,048% -дан аспайды, жалпы калийдiң салмақтық үлесi, К2О қайта есептегенде - 0,4083% -дан артық емес, магнийдің массалық үлесі - 0,0068%, мыстың салмақтық үлесі - 0,001% артық емес, жалпы азоттың салмақтық үлесі - 0,033% артық емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде - 0-ден артық емес,1%, мырыштың салмақтық үлесi - 0,001% артық емес, натрий - 0,057% артық емес, кальций оксидi - 0,115% артық емес
281
BP5% маркалы "Калий гуматы Сахалинский" органикалық-минералдық тыңайтқышы
органикалық заттың салмақтық үлесі - кемінде 2,7%, жалпы калийдің салмақтық үлесі (К2О) - 0,4% -дан кем емес, күкiрттiң салмақтық үлесi - 0,002%, темiрдiң салмақтық үлесi - 0,072% -дан аспайды, жалпы калийдiң салмақтық үлесi, К2О қайта есептегенде - 0,6125% -дан артық емес, магнийдің массалық үлесі - 0,0103%, мыстың массалық үлесі - 0,001% -дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,05% -дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде - 0-ден артық емес,1%, мырыштың салмақтық үлесi - 0,001% артық емес, натрий - 0,085% артық емес, кальций оксидi - 0,1725% артық емес
282
Органо-минералды тыңайтқыш Калий гуматы
фульва қышқылдарының тұздары-20 г/л, гумин қышқылдарының тұздары-180 г/л, аминқышқылдар-25 г/л, микроэлементтер-10 г/л
283
Шұбаркөл кен орнының жел соққан көмірінен алынған сұйық гуминдік тыңайтқыш (натрий гуматы)
N жалпы-2,27%, гумин қышқылының салмақтық үлесі-30-90%, органикалық заттың салмақтық үлесі-47,4%
литр
268
284
Б маркалы цитогумат
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг
литр
1938
285
"Оксигумат-У" кешенді органикалық минералды тыңайтқышы
NH4, NH2-1,2%, P2O5-2,0%, K2O-2,4%
литр
759
286
Микроэлементтері бар К-Гумат-Na тыңайтқышы
N жалпы - 3,5, N органикалық - 0,25, N мочевинный - 3,25, Р2О5 - 0,5, К2О - 2,5, MgO - 0,1, B - 0,1, Co - 0,01, Cu - 0,05, Fe - 0,12, Mn - 0,1, Mo - 1, Zn - 0,12, гумин қышқылы - 7, гидроксикарбон қышқылдары -0,6, аминқышқылдар -2,4
литр
1125
287
Микроэлементтері бар К-Гумат-Na тыңайтқышы
Жалпы азот (N) - 3,5%, оның ішінде органикалық (N) - 0,25%, оның ішінде несепнәр (N) - 3,25%, агенті бар калий (K2O) - 2,5%, агенті бар фосфор (P2O5) - 0,5%, агенті бар магний (MgO) - 0,1%, Бор (В) бороэтаноломин - 0,1%, Кобальт (Co) агентпен - 0,01%. Агенті бар мыс (Cu) - 0,05%, агенті бар темір (Fe) - 0,12%, агенті бар марганец (Mn) - 0,1%, агенті бар молибден (Mo) - 1%, агенті бар мырыш (Zn) - 0,12%, Гумин қышқылдары (Гуматтар) - 7% Ксикарбон қышқылдары - 0,6%, Аминқышқылдар - 2,4%

Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Маргане
килограмм
1296
468
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
469
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
470
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N)–25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2)–12%, Аммонийный Азот (NH4)–13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5)–5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (ED
471
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1683
472
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
473
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
литр
4291
474
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
литр
8727
475
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
литр
2627
476
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
литр
3252
477
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
литр
2627
478
Root Promoter
N-60, P2O5-25, K2O-60, Zn-2, B-1,8, Fe-1,4, экстракт водорослей-200, органическое вещество-80 (г/л)
литр
2550
479
Удобрение Rooter
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
литр
7758
480
RUTER AA V
N общий -5,65, P2O5-5, K2O-3,5, Fe (ЭДТА) - 0,044, Mn (ЭДТА) - 0,05, Zn (ЭДТА) - 0,07, Mo-0,10, свободные аминокислоты - 7
литр
1679
481
SALIFORT
Р2О5 - 24, К2О - 47
килограмм
4750
482
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Экстракт из морских водорослей (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгиновая кислота (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
литр

Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде Нитратты Азот (NO3) - 4%, Амидті Азот (NH2) - 4%, Аммонийлі Азот (NH4) - 2%; Суда еритін Фосфор пентоксиді (P2O5) - 10%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) - 40%; Хелат нысанындағы темір (Fe) (EDTA) - 0,02%; Маргане
килограмм
1296
468
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N)-10%, оның ішінде Аммоний Азоты (NH4)-10%; Суда еритін Фосфор пентоксиді (P2O5)-52%; Суда еритін Калий оксиді (К2О)-10%; Хелат нысанындағы темір (Fe) (EDTA)-0,02%; Хелат нысанындағы марганец (Mn) (EDTA)-0,01%; Хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA)-0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA)-0,002%; Суда еритін бор (В)-0,01%
469
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) - 20%, оның ішінде Нитратты Азот (NO3) - 2%, Амидті Азот (NH2) - 14%, Аммонийлі Азот (NH4) - 4%; Суда еритін Фосфор пентоксиді (P2O5) - 20%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) - 20%; Хелат нысанындағы темір (Fe) (EDTA) - 0,02%; Хелат нысанындағы марганец (Mn) (EDTA) - 0,01%; Хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) - 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) - 0,002%; Суда еритін бор (В) - 0,01%
470
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) - 25%, оның ішінде Амидті Азот (NH2) - 12%, Аммонийлі Азот (NH4) - 13%; Суда еритін Фосфор пентоксиді (P2O5) - 5%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) - 5%; Хелат нысанындағы темір (Fe) (EDTA) - 0,02%; Хелат түріндегі марганец (Mn) (ED)
471
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
литр
1683
472
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
473
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, еркін аминқышқылs-5,76 % w/v
литр
4291
474
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
литр
8727
475
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
литр
2627
476
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
литр
3252
477
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
литр
2627
478
Root Promoter
N-60, P2O5-25, K2O-60, Zn-2, B-1,8, Fe-1,4, балдырлар сығындысы-200, органикалық зат-80 (г/л)
литр
2550
479
Rooter тыңайтқышы
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
литр
7758
480
RUTER AA V
N жалпы -5,65, P2O5-5, K2O-3,5, Fe (ЭДТА) - 0,044, Mn (ЭДТА) - 0,05, Zn (ЭДТА) - 0,07, Mo-0,10, еркін аминқышқылдар - 7
литр
1679
481
SALIFORT
Р2О5 - 24, К2О - 47
килограмм
4750
482
Seafun
Фосфор (P2O5) ≥ 30 г/л, Калий (К2О) ≥ 60 г/л, Азот (N) ≥ 90 г/л, Теңіз балдырларынан алынған сығынды (Organic Matter) ≥ 150 г/л, Альгин қышқылы (Alginic Acid)) ≥ 14 г/л, EDTA- FE 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
литр

1340
558
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
559
Минеральное удобрения Ультрамаг Бор
B-11, N-3.7
литр
1250
560
Агрохимикат БОРО-Н
Легкодоступный бор (B) – 150 г/л (11%), аминный азот (N) – 51 г/л (3,7%)
561
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
тонна
343750
562
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
563
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
564
АМИНОМАКС 30
Общий азот (N): 9%, органический азот (N): 9%, свободные аминокислоты: 30%
литр
3835
565
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Общий азот (N): 2%, органический азот (N): 2% , фульвокислоты: 20%, свободные аминокислоты: 6%, общий гумусный экстракт: 20%
литр
3835
566
БИГУС
25 г/л по кислоте гуминовых кислот калиевые соли (фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины,каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод)
литр
1000
567
Удобрение Brexil Mix
MgO -6% (LSA), B-1,2%, Cu-0,8% (LSA), Fe-0,6% (LSA), Mn-0,7% (LSA), Mo - 1,0% (LSA), Zn-5,0% (LSA)
килограмм
3975
568
Удобрение Брексил Мульти (Brexil Multi)
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
569
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
литр
2541
570
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
литр
2925
571
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
литр
2486
572
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
литр
3010
573
Жидкое микроудобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
литр
2555
574
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
литр
3080
575
ГРОС Здоровье
N общий - 2,7, L-a-aминокислоты-8, фитогормоны-75ррm
литр

1340
558
ФЕРТИКС агрохимикаты (Б маркасы)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
559
Ультрамаг Бор минералды тыңайтқыштары
B-11, N-3.7
литр
1250
560
БОРО-Н агрохимикаты
Жеңіл қол жетімді бор (В) - 150 г/л (11%), аминді азот (N) - 51 г/л (3,7%)
561
Акварин суда еритін кешенді минералды тыңайтқыштар
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
тонна
343750
562
Акварин суда еритін кешенді минералды тыңайтқыштар
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
563
Акварин суда еритін кешенді минералды тыңайтқыштар
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
564
АМИНОМАКС 30
Жалпы азот (N): 9%, органикалық азот (N): 9%, бос аминқышқылдар: 30%
литр
3835
565
АМИНОМАКС КӨКӨНІС
Жалпы азот (N): 2%, органикалық азот (N): 2%, фульвокислоталар: 20%, бос аминқышқылдар: 6%, жалпы гумустық сығындысы: 20%
литр
3835
566
БИГУС
25 г/л гумин қышқылы бойынша калий тұздары (фульва қышқылдары, флавоноидтар, фитостериндер, каротиноидтар, аминқышқылдар, витаминдер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек)
литр
1000
567
Brexil Mix тыңайтқышы
MgO -6% (LSA), B-1,2%, Cu-0,8% (LSA), Fe-0,6% (LSA), Mn-0,7% (LSA), Mo - 1,0% (LSA), Zn-5,0% (LSA)
килограмм
3975
568
Brexil Multi тыңайтқышы
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
569
Микромак маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
литр
2541
570
Микроэл маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
литр
2925
571
"Экомак" маркалы "Волски Микрокомплекс" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
литр
2486
572
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформ" сұйық микро тыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
литр
3010
573
"Волски Моно-Цинк" маркалы "Волски Моноформ" сұйық микротыңайтқышы
Zn-5,8, N-4,7, P2O5-1,9
литр
2555
574
Микроэлементтермен модификацияланған полиэликтролитті гидрогель, - "ГИСИНАР-М"
30-50% - жабысқыш (проп-2-ен қышқылының проп-2-енамиді бар натрий тұзы полимері), хелат нысанындағы микроэлементтер мен макроэлементтер - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
литр
3080
575
ГРОС Денсаулық
N жалпы - 2,7, L-a- аминқышқылдар -8, фитогормондар-75ррm
литр

N - 10%, P2O5 -52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
килограмм
313
602
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
603
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
604
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
605
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
606
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
607
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
608
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
609
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
610
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
611
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
612
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro
P2O5 -40 %, K2O – 40%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
килограмм
625
613
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
719
614
Комплексное удобрение Growfert марки: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
килограмм
228
615
Комплексное удобрение Growfert марки "Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
килограмм
161
616
Mоlibor
Mo - 2%, B - 5%
литр
2232
617
Комплексное удобрение "Micrall"
MgO-9%, B-0,5%, Cu-1,5%,Fe-4%,Mn-4%, Mo-0,1%, Zn-1,5%
килограмм
2259
618
Комплексное удобрение "Microlan"
B-4%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
килограмм
1295
619
Комплексное удобрение "Nematan"
N-2%, аминокислота - 25%
литр
2746
620
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
килограмм

N - 10%, P2O5 -52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
килограмм
313
602
Growfert + Micro маркалы кешенді тыңайтқыш: 13-6-26 + 8 CaO
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
603
Growfert + Micro маркалы кешенді тыңайтқыш: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
604
Growfert + Micro маркалы кешенді тыңайтқыш: 15-5-30 + 2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
605
Growfert + Micro маркалы кешенді тыңайтқыш: 16-8-24 + 2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
606
Growfert + Micro маркалы кешенді тыңайтқыш: 18-18-18 + 1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
607
Growfert + Micro маркалы кешенді тыңайтқыш: 20-10-20
N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
608
Growfert + Micro маркалы кешенді тыңайтқыш: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
609
Growfert + Micro 3-5-55 маркалы кешенді тыңайтқыш
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
610
3-8-42 маркалы Growfert + Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
611
Growfert + Micro 8-20-30 маркалы кешенді тыңайтқыш
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
612
Growfert маркалы 0-40-40 + Micro кешенді тыңайтқышы
P2O5 -40 %, K2O – 40%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
килограмм
625
613
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
719
614
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
килограмм
228
615
"Magnesium Sulphate" маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы
МgО-16%, SО3-32%
килограмм
161
616
Mоlibor
Mo - 2%, B - 5%
литр
2232
617
"Micrall" кешенді тыңайтқышы
MgO-9%, B-0,5%, Cu-1,5%,Fe-4%,Mn-4%, Mo-0,1%, Zn-1,5%
килограмм
2259
618
"Microlan" кешенді тыңайтқышы
B-4%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
килограмм
1295
619
"Nematan" кешенді тыңайтқышы
N-2%, амин қышқылы - 25%
литр
2746
620
NPK GOLD 12-12-36 + TE кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
килограмм

625
621
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
622
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
623
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
624
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
626
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
627
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
628
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
625
629
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
630
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
631
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
700
632
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
633
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
634
Trio
B-3%, MgO-7%, Zn-2%,Mo-0,05%
литр
1965
635
Комплексное удобрение "Polystim Global"
N - 8%, P2O5 - 11%, К2О - 5%
литр
2054
636
Комплексное удобрение "Sancrop"
N-1%, C-26%
килограмм
5402
637
Комплексное удобрение "Start-Up"
N - 6%, C- 24%
литр
1451
638
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%
килограмм
1875
639
Комплексное удобрение "Биограно форте"
Органические вещества – 2,14; Калий – 0,65; Оксид магния – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10^9.
литр
1250
640
Комплексное удобрение БиоЛип
Органические вещества (углеводы,аминокислоты) - не менее 5, Калий-0,028, оксид магния-0,002, фосфор- 0,015
литр
1786
641
Комплексное удобрение "Биомикол+"

625
621
NPK GOLD 13-40-13 + TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
622
NPK GOLD 15-5-30 + TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
623
NPK GOLD 16-8-24 + TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
624
NPK GOLD 18-18-18 + TE + MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
NPK GOLD 20-10-20 + TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
626
NPK GOLD 20-20-20 + TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
627
NPK GOLD 3-5-40 + TE кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
628
NPK MIRACLE 10-40-10 + TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
625
629
NPK MIRACLE 10-50-10 + TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
630
NPK MIRACLE 19-19-19 + TE кешенді тыңайтқышы
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
631
NPK PREMIUM 10-52-5 + TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
килограмм
700
632
NPK PREMIUM 17-7-27 + TE + MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
633
NPK PREMIUM 21-21-21 + TE кешенді тыңайтқышы
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
634
Trio
B - 3%, MgO- 7%, Zn- 2%, Mo-0,05%
литр
1965
635
"Polystim Global" кешенді тыңайтқышы
N - 8%, P2O5 - 11%, К2О - 5%
литр
2054
636
"Sancrop" кешенді тыңайтқышы
N-1%, C-26%
килограмм
5402
637
"Start-Up" кешенді тыңайтқышы
N - 6%, C- 24%
литр
1451
638
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%
килограмм
1875
639
"Биограно форте" кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар - 2,14; Калий - 0,65; Магний оксиді - 0,03; Натрий - 0,01; Фосфор - 0,002. Bacillus spp., және басқа өсуді ынталандыратын бактериялар, КОЕ/мл кемінде 2 * 10 ^ 9.
литр
1250
640
БиоЛип кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдар) - кемінде 5. Калий-0,028, магний оксиді-0,002, фосфор-0,015
литр
1786
641
"Биомикол +" кешенді тыңайтқышы

2854
831
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водор
килограмм
3818
832
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%; Полисахариды – 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; Цин
килограмм
2278
833
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, Фосфор(P2O5) с агентом - 6%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты - 4%
литр
3062
834
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 18%, Гуминовые кислоты(гуматы) - 6%, Гидроксикарбонывые кислоты - 2%, Аминокислоты - 6%
литр
1426
835
Удобрение Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) общий -8%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 6%, Медь(Cu) с агентом - 3,5%, Марганец(Mn) с агентом - 3,5%, Цинк(Zn) с агентом - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 16%, Аминокислоты -8%
литр
2500
836
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты-20%, Аминокислоты-8%
литр
2600
837
Удобрение Reasil Micro Amino B/Mo
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%.
литр
4594
838
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
Азот(N) общий - 10%, в т.ч.(N) органический - 1,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 12%, Молибден(Mo) с агентом -1%, Гуминовые кислоты(Гуматы) - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 4%, Аминокислоты-4%
литр
4594
839
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
литр
3010
840
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
литр

2854
831
Тыңайтқыш QadamFerti Start
Бос аминқышқылдар - 4%; Жалпы Азот (N) - 4%; Суда еритін Фосфор пентоксиді (P2O5) - 8%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) - 3%; Полисахаридтер - 15%; Хелат нысанындағы темір (Fe) (EDDHA) - 0,1%; Хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) - 0,02%; Су
килограмм
3818
832
Тыңайтқыш QadamFerti Unileaf
Бос Аминқышқылдар - 4%; Жалпы Азот (N) - 4%; Суда еритін Фосфор пентоксиді (P2O5) - 6%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) - 2%; Полисахаридтер - 12%; Хелат нысанындағы темір (Fe) (EDTA) - 0,4%; Хелат нысанындағы марганец (Mn) (EDTA) - 0,2%; Цин
килограмм
2278
833
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий (K2O) агентпен - 16%, Фосфор (P2O5) агентпен - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары - 20%, Аминқышқылдар - 4%
литр
3062
834
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-N-Humic
Жалпы азот (N) - 20%, оның ішінде органикалық (N) - 2%, оның ішінде несепнәр (N) - 18%, Гумин қышқылдары (гуматтар) - 6%, Гидроксикарбонды қышқылдар - 2%, Аминқышқылдар - 6%
литр
1426
835
Тыңайтқыш Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) жалпы -8%, в т.ч.(N) органикалық - 2%, оның ішінде несепнәр (N) - 6%, агенті бар мыс (Cu) - 3,5%, агенті бар марганец (Mn) - 3,5%, агенті бар мырыш (Zn) - 4%, гидроксикарбон қышқылдары - 16%, Аминқышқылдар - 8%
литр
2500
836
Тыңайтқыш Reasil Forte Семя Старт
Жалпы азот (N) - 6%, оның ішінде органикалық (N) - 2%, оның ішінде несепнәр (N) - 4%, Фосфор (P2O5) - агентпен - 2,5%, Калий (K2O) агентпен - 2,5%, Магний (MgO) агентпен - 2,5%, Бор (B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт (Co) агентпен - 0,1%. Агенті бар мыс (Cu) - 1%, Агенті бар темір (Fe) - 1,2%, Агенті бар марганец (Mn) - 1,2%, Агенті бар молибден (Mo) - 0,25%, Агенті бар мырыш (Zn) - 1,2%, Гумин қышқылдары (Гуматтар) - 0,25% Ксикарбон қышқылдары - 20%, Аминқышқылдар - 8%
литр
2600
837
Тыңайтқыш Reasil Micro Amino B/Mo
Азот (N) жалпы - 12%, оның ішінде органикалық (N) - 2%, оның ішінде несепнәр (N) - 10%, магний (MgO) агентпен - 4%, Бор (B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт (Co) агентпен - 0,1%.
литр
4594
838
Тыңайтқыш Reasil micro Amino B/Mo Humic
Жалпы азот (N) - 10%, оның ішінде органикалық (N) - 1,5%, Бор (B) бороэтаноломин - 12%, Молибден (Mo) агентімен - 1%, Гумин қышқылдары (Гуматтар) - 4%, Гидроксикарбон қышқылдары - 4%, Аминқышқылдар - 4%
литр
4594
839
Тыңайтқыш Reasil micro Amino Zn
Жалпы азот (N) - 15%, оның ішінде органикалық (N) - 2%, оның ішінде несепнәр (N) - 1%, оның ішінде нитратты (N) - 12%, агенті бар мырыш (Zn) - 12%, гидроксикарбон қышқылдары - 18%, Аминқышқылдар - 8%
литр
3010
840
Тыңайтқыш Reasil micro Hydro Mix
Азот (N) жалпы - 12%, оның ішінде органикалық (N) - 2%, оның ішінде несепнәр (N) - 10%, магний (MgO) агентпен - 4%, Бор (B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт (Co) агентпен - 0,1%. Агенті бар мыс (Cu) - 0,8%, Агенті бар темір (Fe) - 5%, Агенті бар марганец (Mn) - 2,5%, Агенті бар молибден (Mo) - 0,25%, Агенті бар мырыш (Zn) - 3%, Гидроксикарбон қышқылдары - 18%, Аминқышқылдар - 8%
литр

909
Удобрение Лебозол марки: Лебозол- Сера 800
S-56%
литр
5140
910
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Цинк 700
Zn-40%
литр
10475
911
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-ЗаатгутМикс
Mn-7.8%, N-6.8%, Zn-4.2%, Cu-2.2%
литр
5640
912
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1353
913
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N – 15,0%, P2O5 – 5,0%, K2O – 30,0%, MgO – 2,0%, B – 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
914
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
915
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
916
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
917
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
918
МС Крем (MC Cream)
Mn - 1,5%, Zn - 0,5%, Фитогормоны, Аминокислоты, Бетаин
литр
5512
919
Удобрение Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормоны, бетаин, витамины, белки, аминокислоты
литр
3575
920
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
килограмм
1250
921
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
922
Удобрение МС Сет (МС Set)
B-0,5, Zn-1,5 (EDTA), фитогормоны, аминокислоты, бетаин
литр
3777
923
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты
килограмм
9936
924
Удобрение Nutrivant 10-50-10
NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
килограмм
1624
925
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
литр
1350
926
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1565
927
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
928
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)

909
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол- Сера 800
S-56%
литр
5140
910
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол-Цинк 700
Zn-40%
литр
10475
911
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол-ЗаатгутМикс
Mn-7.8%, N-6.8%, Zn-4.2%, Cu-2.2%
литр
5640
912
Тыңайтқыш Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
1353
913
Тыңайтқыш Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N – 15,0%, P2O5 – 5,0%, K2O – 30,0%, MgO – 2,0%, B – 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
914
Тыңайтқыш Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
915
Тыңайтқыш Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
916
Тыңайтқыш Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
917
Тыңайтқыш Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
918
МС Крем (MC Cream)
Mn - 1,5%, Zn - 0,5%, Фитогормондар, аминқышқылдар, бетаин
литр
5512
919
Тыңайтқыш Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормондар, бетаин, витаминдер, ақуыздар, аминқышқылдар
литр
3575
920
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркалы: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
килограмм
1250
921
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркалы: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
922
Тыңайтқыш МС Сет (МС Set)
B-0,5, Zn-1,5 (EDTA), фитогормондар, аминқышқылдар, бетаин
литр
3777
923
Тыңайтқыш МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормондар, Бетаин, Маннитол, Ақуыздар, Аминқышқылдар
килограмм
9936
924
Тыңайтқыш Nutrivant 10-50-10
NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
килограмм
1624
925
Органо-минералды тыңайтқыш КомплеМет бренд Эластико
Р2О5, кемінде 34; К2О, кемінде 76; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық зат 300
литр
1350
926
Тыңайтқыш Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
1565
927
Тыңайтқыш Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
928
Тыңайтқыш Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)

N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
929
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
930
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
литр
7984
931
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
килограмм
1250
932
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
933
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
934
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
935
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
936
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
937
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
938
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
Азот (N) -20, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-20, Сера (S)-2,2, Fe-0,1, Бор (B)-0,04, Mo-0, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
939
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
940
Удобрение Ростолон марки: 35 -0-0
Азот (N) -35, Фосфор (P2O5)-0, Калий (К2О)-0, Сера (S)-0, Fe-0, Бор (B)-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
941
Удобрение Руткат (Rutkat)
P2O5 - 4, K2O-3, Fe-0,4, свободные аминокислоты- 10, полисахариды-6,1, ауксины - 0,6
литр
6060
942
Удобрение Свит (Sweet)
CaO-10, MgO-1, B-0,1, Zn-0,01 (EDTA), Моно-, ди-, три-, полисахариды
литр
7986
943
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
азот общий (N) -2-5 %; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) -2-5 %: сера общая (S) - 0,65-1,65 %; микроэлементы, %: бор (В) - 0,10; железо (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) - 0,10
литр
1696
944
Удобрение Ультрамаг марки "Калий"
K2O-22,0, N-2,6
литр
2400
945
Удобрение Ультрамаг марки "Кальций"
CaO-17,0, N-10,0
литр
2400
946
Удобрение Ультрамаг марки "Молибден"
Mo - 3, N-4,5
литр
2400
947
УДОБРЕНИЕ УНИВЕРСАЛЬНОЕ "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты - 2%, органические кислоты-14%, аминокислоты-0,15%, N-3,5%, P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементы-0,5%
литр

N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
929
Тыңайтқыш Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
930
Тыңайтқыш Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витаминдер, Сапонин, Бетаин, Белоктар, Аминқышқылдар
литр
7984
931
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
килограмм
1250
932
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
933
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
934
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
935
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
936
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
937
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
938
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 20-20-20
Азот (N) -20, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-20, Сера (S)-2,2, Fe-0,1, Бор (B)-0,04, Mo-0, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
939
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
940
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 35 -0-0
Азот (N) -35, Фосфор (P2O5)-0, Калий (К2О)-0, Сера (S)-0, Fe-0, Бор (B)-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
941
Тыңайтқыш Руткат (Rutkat)
P2O5 - 4, K2O-3, Fe-0,4,еркін
аминқышқыл-10,полисахаридтер-6,1, ауксиндер-0,6
литр
6060
942
Тыңайтқыш Свит (Sweet)
CaO-10, MgO-1, B-0,1, Zn-0,01 (EDTA), Моно-, ди-, три-, полисахаридтер
литр
7986
943
"Биобарс-М" микроэлементтері бар күрделі аралас тыңайтқыш
жалпы азот (N) -2-5%; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66%; калий (K2O) -2-5%: жалпы күкірт (S) - 0,65-1,65%; микроэлементтер,%: бор (В) - 0,10; темір (Fe2O3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; мыс (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; мырыш (Zn) - 0,10
литр
1696
944
Тыңайтқыш Ультрамаг маркалы "Калий"
K2O-22,0, N-2,6
литр
2400
945
Тыңайтқыш Ультрамаг маркалы "Кальций"
CaO-17,0, N-10,0
литр
2400
946
Тыңайтқыш Ультрамаг маркалы "Молибден"
Mo - 3, N-4,5
литр
2400
947
ГУМИМАКС-П ӘМБЕБАП ТЫҢАЙТҚЫШЫ микроэлементтері бар кешендік гуминді-минералды
гуминдік және фульвалық қышқылдар - 2%, органикалық қышқылдар - 14%, аминқышқылдар - 0,15%, N-3,5%, P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементтер - 0,5%
литр

693
970
Удобрения комплексные КомплеМет марки Кукуруза
Nобщ, не менее 2,4; P2O5, не менее 97; K2O, не менее 85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
литр
750
971
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14;Mn 30
литр
645
972
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Медь
Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
литр
757
973
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
литр
2043
974
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Хвоя
Nобщ, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO , не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
литр
387
975
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
1900
976
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
1592
977
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
"Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100"
литр
1613
978
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
1684
979
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
литр
1587
980
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
литр
1962
981
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
литр
693
982
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Бор
B-11%
литр
4260
983
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-МагС
MgO-29,3%, S-22%
литр
6148
984
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Медь-Хелат
Cu-7%
литр

693
970
Кешенді тыңайтқыш КомплеМет марки Кукуруза
N жалпы, кемінде 2,4; P2O5, кемінде 97; K2O, кемінде 85; SO4, кемінде 14;Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
литр
750
971
Кешенді тыңайтқыш КомплеМет маркалы: Марганец
N жалпы, кемінде 12; P2O5, кемінде 80; K2O, 103-тен кем емес; SO4, кемінде 14;Mn 30
литр
645
972
Кешенді тыңайтқыш КомплеМет маркалы: Медь
N жалпы, кемінде 14; Р2О5, кем дегенде 67; К2О, кемінде 88; Cu, 30
литр
757
973
Кешенді тыңайтқыш КомплеМет маркалы: Молибден
N жалпы, кемінде 3,8; Р2О5, кемінде 44; К2О, кемінде 58; Mo 30
литр
2043
974
Кешенді тыңайтқыш КомплеМет маркалы: Хвоя
N жалпы, кемінде 3,4; P2O5, 62-ден кем емес; K2O, кемінде 53; SO4, кемінде 6,4; MgO, кемінде 8,3;Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
литр
387
975
Кешенді органикалық минералды тыңайтқыш КомплеМет Старт
N жалпы, кемінде 25; P2O5, кемінде 180; K2O, кемінде 70; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде 17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
литр
1900
976
Кешенді органикалық минералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Актив
N жалпы, кемінде 105 *; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
литр
1592
977
Кешенді органикалық минералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Бутон
N жалпы, кемінде 50; Р2О5, кемінде 200; CaO, кемінде 50; B 3,0; белсенді органикалық зат 100
литр
1613
978
Кешенді органикалық минералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Жүгері Импульс
N жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 140; К2О, кемінде 90; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
литр
1684
979
Кешенді органикалық минералды тыңайтқыштар Жиынтық маркасы: Рапс Импульс
N жалпы, кемінде 25; Р2О5, кемінде 120; К2О, кемінде 80; SO4, кемінде 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; белсенді органикалық зат 200
литр
1587
980
Кешенді органикалық минералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Рубин
N жалпы, кемінде 50; Р2О5, кемінде 320; К2О, кем дегенде 95; CaO, кемінде 50; MgO, кемінде 15; Zn 4,5; белсенді органикалық зат 200
литр
1962
981
Кешенді органикалық минералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Сад-Бақша Импульс
N жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық зат 200
литр
693
982
Лебозол маркалы тыңайтқыш: Лебозол-Бор
B-11%
литр
4260
983
Лебозол маркалы тыңайтқыш: Лебозол-МагС
MgO-29,3%, S-22%
литр
6148
984
Лебозол маркалы тыңайтқыш: Лебозол-Медь-Хелат
Cu-7%
литр