О признании утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 31 декабря 2025 года № 31-652/VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 января 2026 года № 37910
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и пункту 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
1) Решение Урджарского районного маслихата от 18 марта 2024 года №13-243/VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Урджарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 237-18);
2) Решение Урджарского районного маслихата от 25 ноября 2024 года №20-384/VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Урджарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 378-18 ).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Урджарского районного маслихата
А. Омаров

Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 31-652/VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 қаңтарда № 37910 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) "Үржар ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 18 наурыздағы № 13-243/VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №237-18 болып тіркелген) Үржар аудандық мәслихатының шешімі;
2) "Үржар ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 25 қарашадағы № 20-384/VIII (Номативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 378-18 болып тіркелген) Үржар аудандық мәслихатының шешімі.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы
А. Омаров