О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Абайского района
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 7 октября 2025 года № 31/8-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2025 года № 37123
В соответствии пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
Решение маслихата Абайского района от 28 марта 2024 года № 14/8-VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 256-18);
Решение от 8 октября 2024 года № 19/6-VIII "О внесении изменения в решение маслихата Абайского района от 28 марта 2024 года № 14/8-VІІІ "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 356-18);
Решение от 28 марта 2025 года № 25/8-VIII "О внесении изменения в решение маслихата Абайского района от 28 марта 2024 года № 14/8-VІІІ "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 434-18);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
М. Нұрсұлтанұлы

Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қазандағы № 31/8-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 14 қазанда № 37123 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
"Абай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14/8-VIII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 256-18 болып тіркелген) шешімі;
"Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14/8-VIIІ "Абай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2024 жылғы 8 қазандағы № 19/6-VIII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 356-18 болып тіркелген) шешімі;
"Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14/8-VIIІ "Абай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2025 жылғы 28 наурыздағы № 25/8-VIII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 434-18) болып тіркелген шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
М. Нұрсұлтанұлы