О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 17 сентября 2025 года № 29/267-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2025 года № 36905
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Шымкентского городского маслихата от 29 марта 2019 года № 47/382-6с "Об установлении Правил общего водопользования в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27);
2) решение маслихата города Шымкент от 20 мая 2022 года № 16/143-VII "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Шымкент от 29 марта 2019 года № 47/382-6с "Об утверждении Правил общего водопользования города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28412).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов

Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 29/267-VIII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 23 қыркүйекте № 36905 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналардың:
1) "Шымкент қаласында ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/382-6с шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27 болып тіркелді);
2) "Шымкент қаласында ортақ су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 29 наурыздағы № 47/382-6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы №16/143-VII шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28412 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов