Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения, а также объем бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2025 год
Постановление акимата Алматинской области от 28 мая 2025 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2025 года № 6236-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №20209) акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объем бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2025 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.

2025 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялар тізбесі мен нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 мамырдағы № 141 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 30 мамырда № 6236-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) 2025 жылға арналған тыңайтқыштарға (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялар тізімі мен нормалары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес.;
2) 2025 жылға тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) арналған субсидиялар көлемі осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опуликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев
Приложение 1 к постановлению акимата Алматинской области от 28 мая 2025 года № 141
Перечень и нормы субсидий на удобрения на 2025 год
Вид удобрения
Содержание
Норма субсидии
Единица измерения
1
AGRIKER AMIN B

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 мамырдағы № 141
қаулысына 1-қосымша
2025 жылға арналған тыңайтқыштарға арналған субсидиялардың тізімі мен нормалары
Тыңайтқыш түрі
белсенді заттардың тыңайтқыштағы мөлшері, %
Субсидия нормасы
Өлшем бірлігі
1
AGRIKER AMIN B

1000
литр
295
Водорастворимое NPK удобрение марка 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
296
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
297
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
298
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
299
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
300
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
301
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
302
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
303
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
304
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
305
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
306
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
307
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
308
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна

1000
литр
295
Су ішінде еритін NPK тыңайтқышы маркасы 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
296
Су ішінде еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
297
Су ішінде еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
298
Су ішінде еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
299
Су ішінде еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
300
Су ішінде еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
301
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
302
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
303
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
304
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
305
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
306
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
307
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
308
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

309
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
310
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
311
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
312
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
313
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
314
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
315
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
316
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
1250
килограмм
317
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
318
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
319
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
320
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
343750
тонна
321
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
343750
тонна
322
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
323
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна

309
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
310
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
311
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
312
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
313
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыш "Акварин" маркасы 1-ден 16-ға дейін
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
314
Су ішінде еритін NPK тыңайтқышы 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
315
Су ішінде еритін NPK тыңайтқышы 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
316
Су ішінде еритін NPK тыңайтқышы 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
317
Су ішінде еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
318
Су ішінде еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
319
Су ішінде еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
320
Су ішінде еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
321
Су ішінде еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
322
Су ішінде еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
323
Су ішінде еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

324
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
325
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
326
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
343750
тонна
327
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080
литр
328
грос Здоровье
L-a-аминокислоты -8%, фитогормоны-75 ppm
5250
литр
329
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-7,5
5250
литр
330
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминокислоты-3, фитогормоны-22 ррm
3000
литр
331
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250
литр
332
Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч калий 30 г/л Аминокислоты 25 г/л Микроэлементы 10 г/л
660
литр
333
Гумат Калия
K2O-12
800
килограмм
334
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660
литр
335
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
660
литр
336
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
660
литр

324
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыштар "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
325
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыштар "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
326
Су ішінде еритін кешенді минералды тыңайтқыштар "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
327
Микроэлементтермен модификацияланған полиэлектролиттік гидрогель,- "ГИСИНАР-М"
Жабысқақ зат (проп-2-ен қышқылының полимері мен проп-2-енамидінің натрий тұзы) - 30-50%, Микроэлементтер және хелатталған формадағы макроэлементтер - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080
литр
328
грос Здоровье
L-a-аминқышқылдар -8%, фитогормондар-75 ppm
5250
литр
329
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-аминқышқылдар-7,5
330
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-аминқышқылдар-3, фитогормондар-22 ррm
3000
литр
331
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250
литр
332
Гумат калия
Фульвоқышқылдардың тұздары 20 г/л Гумин қышқылдарының тұздары 180 г/л соның ішінде калий 30 г/л аминқышқылдар 25 г/л Микроэлементтер 10 г/л
660
литр
333
Гумат Калия
K2O-12
800
килограмм
334
Гумат калия "Суфлер" маркасы: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660
литр
335
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
Органикалық заттың массалық үлесі – кемінде 5,5%, Жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85%, күкіртқұрамдың массалық үлесі – Кем емес 0,002%, Темірдің массалық үлесі – Кем емес 0,144%, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O түрінде қайта есептегенде – Кем емес 1,225%, Магнийдің массалық үлесі – Кем емес 0,0205%, Мысдың массалық үлесі – Кем емес 0,001%, жалпы азоттың массалық үлесі – Кем емес 0,1%, Жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 түрінде қайта есептегенде – Кем емес 0,1%, Мырыштың массалық үлесі – Кем емес 0,001%, натрий – Кем емес 0,17%, Кальций оксиді – Кем емес 0,345%
336
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
Органикалық заттың массалық үлесі – кемінде 11%, Органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – кемінде 50%, дисперсия (100 мкм торлы сеңде қалған қалдықтың массалық үлесі) – Кем емес 1%, Жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 1,75%, Препараттың 1%-дық су ерітіндісінің рН көрсеткіші. – 9,0-10,5 өлшем бірлігі, күкіртқұрамдың массалық үлесі – Кем емес 0,002%, Темірдің массалық үлесі – Кем емес 0,288%, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O түрінде қайта есептегенде – Кем емес 2,45%, Магнийдің массалық үлесі – Кем емес 0,041%, Мысдың массалық үлесі – Кем емес 0,001%, жалпы азоттың массалық үлесі – Кем емес 0,2%, Жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 түрінде қайта есептегенде – Кем емес 0,1%, Мырыштың массалық үлесі – Кем емес 0,001%, натрий – Кем емес 0,34%, Кальций оксиді – Кем емес 0,69%

337
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
660
литр
338
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
660
литр
339
Жидкие комплексные удобрения марки 11-37
N-11, P-37
133929
тонна
340
Жидкое азотное удобрение марки КАС-32
N-32
71766
тонна
341
Жидкое борное удобрение "BORON"
N-4, B-9
1786
литр
342
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5г/л, гуминовые кислоты-38,9г/л, фульвокислоты-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8%, рН-7,2
2232
литр
343
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000
литр
344
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4554
литр
345
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541
литр
346
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925
литр
347
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"

337
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
Органикалық заттың массалық үлесі – кемінде 1,3%, Жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,2%, күкіртқұрамдың массалық үлесі – Кем емес 0,002%, Темірдің массалық үлесі – Кем емес 0,048%, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O түрінде қайта есептегенде – Кем емес 0,4083%, Магнийдің массалық үлесі – Кем емес 0,0068%, Мысдың массалық үлесі – Кем емес 0,001%, жалпы азоттың массалық үлесі – Кем емес 0,033%, Жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 түрінде қайта есептегенде – Кем емес 0,1%, Мырыштың массалық үлесі – Кем емес 0,001%, натрий – Кем емес 0,057%, Кальций оксиді – Кем емес 0,115%
338
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
Органикалық заттың массалық үлесі – кемінде 2,7%, Жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,4%, күкіртқұрамдың массалық үлесі – Кем емес 0,002%, Темірдің массалық үлесі – Кем емес 0,072%, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O түрінде қайта есептегенде – Кем емес 0,6125%, Магнийдің массалық үлесі – Кем емес 0,0103%, Мысдың массалық үлесі – Кем емес 0,001%, жалпы азоттың массалық үлесі – Кем емес 0,05%, Жалпы фосфордың массалық үлесі, P2O5 түрінде қайта есептегенде – Кем емес 0,1%, Мырыштың массалық үлесі – Кем емес 0,001%, натрий – Кем емес 0,085%, Кальций оксиді – Кем емес 0,1725%
339
Сұйық кешенді тыңайтқыштар маркасы 11-37
N-11, P-37
133929
тонна
340
Сұйық азотты тыңайтқыш маркасы КАС-32
N-32
71766
тонна
341
Сұйық борлы тыңайтқыш "BORON"
N-4, B-9
1786
литр
342
Сұйық гуминді тыңайтқыш "Белый жемчуг"
органикалық зат-46,5г/л, гумин қышқылдары-38,9г/л, фульвоқышқылдар-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола-55,8%, рН-7,2
2232
литр
343
Сұйық кешенді микротыңайтқыш "Silver Mix"
Күміс (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Мыс (Cu)-0,45±0,1; Мырыш (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000
литр
344
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Диформы" маркасы "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4554
литр
345
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" маркасы "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541
литр
346
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" маркасы "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925
литр
347
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Волски Микрокомплекс" маркасы "Экомак"

N-10%, P2O5-15%, K2O - 5%, SO3-30%
4018
литр
538
Минеральное удобрение Vigilax
N-6%, C-23%
2277
литр
539
Минеральное удобрение "ВитаБентАгро"
SiO2-61-63%: Al2O3-5-7%: Fe2O3-1,3-1,8%:CaO-10-14:MgO-1-1,5%:Na2O-0,1-0,3%:K2O-0,8-2%:P2O5-0,3-0,5%:SO3-0,02-0,003%:N-3%: глицин-0.095±0.14%: аланин -13±0,19%: валин-1,82±0,27%: лейцин-4,46±0,67;,изолейцин-3,18±0,48%
60000
тонна
540
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Азот
N-41,1, K-4,11, P-2,47, S-2,33, Vg-0,48, Zn-0,27, Cu-0,14, Mo-0,07, Fe-0,07, B-0,03, Mn-0,02, Se-0,03, Co-0,01
1983
литр
541
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Вита
Zn-2,51, Cu-1,92, Mn-0,37, Mo-0,22, B-0,16, Fe-0,40, Co-0,11, Ni-0,006, N-3,20, K2О-0,06, SО3-9,34, MgО-2,28
2838
литр
542
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
K-15,2, P-6,6, N-6,6, NO3-2,5, S-4,6, Mn-0,33, Cu-0,12, Zn-0,07, Fe-0,07, Mo-0,07, B-0,01, Se-0,003, Co-0,001
2554
литр
543
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Форс питание
N-6,9, P-0,55, K-3,58, Mo-0,67, B-0,57, Cr-0,12, V-0,09, Se-0,02
2640
литр
544
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
545
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Бор
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
546
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
2640
литр
547
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-210, SО3-20, MgO-6, Cu-2,5, Zn-2,5, Fe-1,0, Mn-1,0, B-0,8, Mo-0,6, Co-0,12
1345
литр
548
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1495
литр
549
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
550
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
551
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
552
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
553
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л

N-10%, P2O5-15%, K2O - 5%, SO3-30%
4018
литр
538
минералды тыңайтқыш Vigilax
N-6%, C-23%
2277
литр
539
минералды тыңайтқыш "ВитаБентАгро"
SiO2-61-63%: Al2O3-5-7%: Fe2O3-1,3-1,8%:CaO-10-14:MgO-1-1,5%:Na2O-0,1-0,3%:K2O-0,8-2%:P2O5-0,3-0,5%:SO3-0,02-0,003%:N-3%: глицин-0.095±0.14%: аланин -13±0,19%: валин-1,82±0,27%: лейцин-4,46±0,67;,изолейцин-3,18±0,48%
60000
тонна
540
минералды тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Азот
N-41,1, K-4,11, P-2,47, S-2,33, Vg-0,48, Zn-0,27, Cu-0,14, Mo-0,07, Fe-0,07, B-0,03, Mn-0,02, Se-0,03, Co-0,01
1983
литр
541
минералды тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Вита
Zn-2,51, Cu-1,92, Mn-0,37, Mo-0,22, B-0,16, Fe-0,40, Co-0,11, Ni-0,006, N-3,20, K2О-0,06, SО3-9,34, MgО-2,28
2838
литр
542
минералды тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Калий
K-15,2, P-6,6, N-6,6, NO3-2,5, S-4,6, Mn-0,33, Cu-0,12, Zn-0,07, Fe-0,07, Mo-0,07, B-0,01, Se-0,003, Co-0,001
2554
литр
543
минералды тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Форс питание
N-6,9, P-0,55, K-3,58, Mo-0,67, B-0,57, Cr-0,12, V-0,09, Se-0,02
2640
литр
544
минералды тыңайтқыш Изагри-К, маркасы Фосфор
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
545
минералды тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Бор
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
546
минералды тыңайтқыш Изагри-М, маркасы Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
2640
литр
547
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Азот
N-210, SО3-20, MgO-6, Cu-2,5, Zn-2,5, Fe-1,0, Mn-1,0, B-0,8, Mo-0,6, Co-0,12
1345
литр
548
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1495
литр
549
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
550
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
551
минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
552
минералды тыңайтқыш микроэлементтермен Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
553
минералды тыңайтқыш микроэлементтермен Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витаминдер (РР,С,В1,В6)-4 г/л

904
Удобрение "Контур" марки "Контур Аргент"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л
2800
литр
905
Удобрение "Контур" марки "Контур Профи"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, комплекс микроэлементов
2755
литр
906
Удобрение "Контур" марки "Контур Рост"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 40 г/л; комплекс аминокислот - 66 г/л, комплекс микроэлементов (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
2545
литр
907
Удобрение "Контур" марки "Контур Старт"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л, комплекс микроэлементов
2550
литр
908
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
909
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
910
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
911
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
912
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
913
Удобрение микробиологическое "СТЕРНЯ-12"
4 штамма спорообразующих бактерий Bacillus subtilis (не менее 108 КОЕ/мл); 3 штамма гриба Trichoderma, молочнокислые, фосфор- и калий мобилизующие, азотфиксирующие бактерии (не менее 4х108 КОЕ/мл); комплекс целлюлозолитических ферментов (активность не менее 5 ед./мл); природные полисахариды, фитогормоны, витамины, L-аминокислоты; гумат калия - 0,5 %
1516
литр
914
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893
килограмм
915
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250
килограмм
916
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограмм
917
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31

904
тыңайтқыш "Контур" маркасы "Контур Аргент"
в.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л
2800
литр
905
тыңайтқыш "Контур" маркасы "Контур Профи"
в.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л; Янтар қышқылы - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, микроэлементтер кешені
2755
литр
906
тыңайтқыш "Контур" маркасы "Контур Рост"
в.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л; Янтар қышқылы - 40 г/л; жиынтық аминқышқылы - 66 г/л, микроэлементтер кешені (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
2545
литр
907
тыңайтқыш "Контур" маркасы "Контур Старт"
в.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдар - 30 г/л; Янтар қышқылы - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л, микроэлементтер кешені
2550
литр
908
тыңайтқыш Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1353
килограмм
909
тыңайтқыш Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
910
тыңайтқыш Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
911
тыңайтқыш Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
912
тыңайтқыш Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
913
тыңайтқыш микробиологиялық "СТЕРНЯ-12"
4 штамма спораообразующих Bacillus subtilis бактериялары (кемінде 108 КОЕ/мл); 3 штамма гриба Trichoderma, молочнокислые, фосфор- и калий мобилизующие, азотфиксирующие бактерии (кемінде 4х108 КОЕ/мл); жиынтық целлюлозолитических ферментов (активность кемінде 5 ед./мл); природные полисахаридтер, фитогормондар, Витаминдер, L-аминқышқылдар; гумат калия - 0,5 %
1516
литр
914
тыңайтқыш минералды Пекацид
Фосфаттардың массалық үлесі (P₂O₅) в %кемінде 59-60, Калийдің массалық үлесі (К₂О) в % кемінде 19-20
893
килограмм
915
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250
килограмм
916
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
917
тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограмм
918
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250
литр
919
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200
литр
920
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050
литр
921
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1050
литр
922
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200
литр
923
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
1200
литр
924
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
1200
литр
925
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
1200
литр
926
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1200
литр
927
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминокислоты – 2,86 %; органические кислоты – 2,3%; полисахариды – 0,00403 %; фитогормоны – 0,00046 %)
1050
литр
928
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1050
литр
929
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1050
литр
930
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%

N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
918
тыңайтқыш НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдар-35; полисахаридтер-0,1; фитогорионы-0,012
1250
литр
919
тыңайтқыш НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдар-0,78; Органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
1200
литр
920
тыңайтқыш Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминқышқылдар – 3,0 %; Органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахаридтер – 0,00388 %; фитогормондар – 0,00044 %
1050
литр
921
тыңайтқыш НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдар-5,19; Органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
922
тыңайтқыш Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминқышқылдар – 4,26 %; Органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
1200
литр
923
тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминқышқылдар-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
924
тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдар-1,39; Органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
925
тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Мырыш
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминқышқылдар-2,68; Органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
926
тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдар-2,78; Органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
927
тыңайтқыш Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминқышқылдар – 2,86 %; Органикалық қышқылдар – 2,3%; полисахаридтер – 0,00403 %; фитогормондар – 0,00046 %)
1050
литр
928
тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА маркасы 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
929
тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА маркасы 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
930
тыңайтқыш Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминқышқылдар-0,08%, Органикалық қышқылдар-4,5%, полисахаридтер-0,00365%, фитогормондар-0,00042%

1500
литр
931
Удобрение "Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)"
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Железо (Fe) – 0,05%; - Цинк (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - Марганец (Mn) – 0,2%; - Медь (Cu) – 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
1495
килограмм
932
Удобрение "Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)"
P2O5-20, K2O-33, Mg-1, B-1,5, SO3-20, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
1662
килограмм
933
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
1350
литр
934
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
935
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
936
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
937
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
938
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1250
килограмм
939
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1250
килограмм
940
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
1250
килограмм
941
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1250
килограмм
942
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1250
килограмм
943
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1250
килограмм
944
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1250
килограмм
945
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1250
килограмм
946
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1250
килограмм
947
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1250
килограмм

1500
литр
931
тыңайтқыш "Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)"
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Темір (Fe) – 0,05%; - Мырыш (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - Марганец (Mn) – 0,2%; - Мыс (Cu) – 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
1495
килограмм
932
тыңайтқыш "Нутривант Плюс Масличный (0-20-33)"
P2O5-20, K2O-33, Mg-1, B-1,5, SO3-20, Zn-0,02, B-0,15, Mn-0,5, Mo-0,001
1662
килограмм
933
тыңайтқыш органикалық минералды КомплеМет маркасы Эластико
Р2О5, кемінде 34; К2О, кемінде 76; Fe 5,0; Zn 5,0; Белсенді органикалық зат 300
1350
литр
934
тыңайтқыш Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
935
тыңайтқыш Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
936
тыңайтқыш Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
937
тыңайтқыш Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
938
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1250
килограмм
939
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
940
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, күкірт (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
941
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, күкірт (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
942
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
943
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
944
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
945
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
946
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
947
тыңайтқыш Ростолон маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

757
литр
1000
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
2043
литр
1001
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657
литр
1002
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793
литр
1003
Удобрения комплексные КомплеМет марки: СО
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
693
литр
1004
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
459
литр
1005
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1592
литр
1006
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1613
литр
1007
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1684
литр
1008
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
1587
литр
1009
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
1962
литр
1010
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
693
литр
1011
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1900
литр
1012
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%

757
литр
1000
Тыңайтқыш кешенді КомплеМет маркасы: Молибден
N жалпы, кемінде 3,8; Р2О5, кемінде 44; К2О, кемінде 58; Mo 30
2043
литр
1001
Тыңайтқыш кешенді КомплеМет маркасы: Рапс
N жалпы, кемінде 1,0; P2O5, кемінде 83; K2O, кемінде 57; SО4, кемінде 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657
литр
1002
Тыңайтқыш кешенді КомплеМет маркасы: Свекла
N жалпы, кемінде 11; P2O5, кемінде 87; K2O, кемінде 106; SО4, кемінде 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793
литр
1003
Тыңайтқыш кешенді КомплеМет маркасы: СО
N жалпы, кемінде 5,5; P2O5, кемінде 79; K2O, кемінде 83; SО4, кемінде 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
693
литр
1004
Тыңайтқыш кешенді КомплеМет маркасы: Цинк
Р2О5, кемінде 67; К2О, кемінде 43; Zn 30
459
литр
1005
Тыңайтқыш кешенді органикалық минералды КомплеМет маркасы: Актив
N жалпы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; SО4, кемінде 10; MgO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; Белсенді органикалық зат 200
1592
литр
1006
Тыңайтқыш кешенді органикалық минералды КомплеМет маркасы: Бутон
N жалпы, кемінде 50; Р2О5, кемінде 200; СaO, кемінде 50; B 3,0; Белсенді органикалық зат 100
1613
литр
1007
Тыңайтқыш кешенді органикалық минералды КомплеМет маркасы: Кукуруза Импульс
N жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 140; К2О, кемінде 90; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; Белсенді органикалық зат 200
1684
литр
1008
Тыңайтқыш кешенді органикалық минералды КомплеМет маркасы: Рапс Импульс
N жалпы, кемінде 25; Р2О5, кемінде 120; К2О, кемінде 80; SO4, кемінде 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; Белсенді органикалық зат 200
1587
литр
1009
Тыңайтқыш кешенді органикалық минералды КомплеМет маркасы: Рубин
N общ, кемінде 50; Р2О5, кемінде 320; К2О, кемінде 95; CaО, кемінде 50; MgO, кемінде 15; Zn 4,5; Белсенді органикалық зат 200
1962
литр
1010
Тыңайтқыш кешенді органикалық минералды КомплеМет маркасы: Сад-Огород Импульс
N жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; Белсенді органикалық зат 200
693
литр
1011
Тыңайтқыш кешенді органикалық минералды КомплеМет маркасы Старт
N жалпы, кемінде 25; P2O5, кемінде 180; K2O, кемінде 70; SO4, кемінде 10; MgO, кемінде,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; Белсенді органикалық зат 200
1900
литр
1012
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%

P2O5 (фосфит) -32, K2O-17, Zn (хелат ЕДТА) - 3,5, B-0,8
2150
литр
1034
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, aминокислоты L-a-7
2150
литр
Приложение 2 к постановлению
акимата Алматинской области
от 28 мая 2025 года № 141
Объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2025 год
Наименование области
Объем бюджетных средств на субсидирование, тенге
1
Алматинская область

P2O5 (фосфит) -32, K2O-17, Zn (хелат ЕДТА) - 3,5, B-0,8
2150
литр
1034
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, L-a-7 аминқышқылдары
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 мамырдағы № 141 қаулысына 2 қосымша
2025 жылға тыңайтқыштарға арналған (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялаудың бюджеттік қаражат көлемі.
Облыс атауы
Субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі, теңге
1
Алматы облысы