О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 17 апреля 2017 года № 151 "Об утверждении норм субсидий"
Постановление акимата Алматинской области от 25 апреля 2025 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 мая 2025 года № 6231-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 17 апреля 2017 года № 151 "Об утверждении норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 111914).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев

Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі "Субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" № 151 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 113 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 2 мамырда № 6231-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі "Субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" № 151 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 111914 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев