О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 159 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Каргалинском районе"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 30 сентября 2025 года № 377. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 октября 2025 года № 37030
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Каргалинском районе" от 11 апреля 2024 года № 159 (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8578-04) следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении указанного размера и Правил жилищной помощи в Каргалинском районе";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи в Каргалинском районе".
В размере и порядке оказания жилищной помощи в Каргалинском районе, утвержденных указанным решением:
Заголовок изложить в следующей редакции:
"Размер и правила оказания жилищной помощи в Каргалинском районе";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов

Қарғалы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 159 "Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 377 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 2 қазандағы № 37030 болып тіркелді
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 159 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8578-04 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегінің көрсетілген мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Ережесі бекітілсін".
Көрсетілген шешіммен бекітілген Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібінде:
Тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қарғалы ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен ережелері";
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.";
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов