О признании утратившим силу решения Байганинского районного маслихата от 15 ноября 2024 года № 214 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Байганинском районе"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2025 года № 344. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2025 года № 37622
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байганинского районного маслихата от 15 ноября 2024 года № 214 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Байганинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8655-04).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
М. Сержан

"Байғанин ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 қарашадағы № 214 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 344 шешімі. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2025 жылғы 19 желтоқсанда № 37622 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байғанин ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 қарашадағы № 214 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8655-04 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
М. Сержан