О признании утратившим силу решения Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2022 года № 139 "О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 июня 2025 года № 232. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2025 года № 36348
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2022 года № 139 "О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28467).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева

"Ақтөбе облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" Ақтөбе облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 139 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 232 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 27 маусымда № 36348 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 7-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28467 тіркелген) Ақтөбе облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 139 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Суентаева