О признании утратившим силу решения Шортандинского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 8С-16/6 "О понижении размера ставки"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2025 года № 8С-46/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37633
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата "О понижении размера ставки" от 27 марта 2024 года № 8С-16/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8726-03).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шортандинского районного маслихата Г. Садвокасова

"Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-16/6 Шортанды аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 8С-46/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37633 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 27 наурыздағы № 8С-16/6 Шортанды аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8726-03 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Шортанды аудандық мәслихатының төрағасы Г.Садвокасова