О внесении изменений в решение акима Жаксынского района от 8 августа 2024 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Жаксынского района"
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 6 октября 2025 года № 7
Аким Жаксынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жаксынского района "Об образовании избирательных участков на территории Жаксынского района" от 8 августа 2024 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8814-03) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
строку 8 изложить в новой редакции:
"
8
Избирательный участок № 464
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Киевское, улица Рагузова, 177, здание сельского дома культуры.
Границы: село Киевское
";
строку 15 изложить в новой редакции:
"
15
Избирательный участок № 471
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Запорожье, улица Мира, 96В, здание сельского дома культуры.
Границы: село Запорожье
";
строку 16 изложить в новой редакции:
"
16
Избирательный участок № 472
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица Дружбы, 14А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Жаксынского района.
Границы: село Жаксы, улица Дружбы - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18А, 20; улица Пионерская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; улица имени Кенжеша Туктубаева - 2, 2А, 2Б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37Б, 38, 40, 42, 44, 45, 47; улица Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Тауелсиздик – 3А, 5, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 23А, 25, 26, 27, 28, 29Б, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; улица Западная - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 7А, 9; улица Энергетиков - 1, 3, 5, 7; улица Амангельды Иманова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17А, 18, 18А, 20; улица Токтара Аубакирова - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А; улица А. Молдагуловой - 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 6; улица Юрия Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 36; улица Коктем - 1, 2, 3, 4; улица Мереке - 1, 2, 3, 4, 5; улица Дорожная - 1, 1А, 2А, 2Б, 3, 4; улица Абай - 1, 1А, 1Б, 2, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 9, 9А, 11, 12, 12А, 13А, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29; микрорайон Микрорайон - 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
";
строку 18 изложить в новой редакции:
"
18
Избирательный участок № 474
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица Абай, 33Б, здание коммунального государственного учреждения "Дом школьников села Жаксы отдела образования по Жаксынскому району управления образования Акмолинской области".

"Жақсы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 тамыздағы № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2025 жылғы 6 қазандағы № 7 шешімі
Жақсы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жақсы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 тамыздағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8814-03 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
8-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
8
№ 464 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Киев ауылы, Рагузов көшесі, 177, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Киев ауылы
";
15-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
15
№ 471 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Запорожье ауылы, Мира көшесі, 96В, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Запорожье ауылы
";
16-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
16
№ 472 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Дружбы көшесі, 14А, Жақсы ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекаралары: Жақсы ауылы, Дружбы көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18А, 20; Пионерская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Кенжеш Түктібаев атындағы көшесі - 2, 2А, 2Б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37Б, 38, 40, 42, 44, 45, 47; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Тәуелсіздік көшесі - 3А, 5, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 23А, 25, 26, 27, 28, 29Б, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Западная көшесі - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 7А, 9; Энергетиков көшесі - 1, 3, 5, 7; Амангелді Иманов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17А, 18, 18А, 20; Тоқтар Әубәкіров көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7А; А. Молдагулова көшесі - 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 6; Юрий Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 36; Көктем көшесі - 1, 2, 3, 4; Мереке көшесі - 1, 2, 3, 4, 5; Дорожная көшесі - 1, 1А, 2А, 2Б, 3, 4; Абай көшесі - 1, 1А, 1Б, 2, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 9, 9А, 11, 12, 12А, 13А, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29; Микрорайон шағын ауданы - 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
";
18-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
18
№ 474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Абай көшесі, 33Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Жақсы ауданы бойынша білім бөлімі Жақсы ауылының оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: село Жаксы, улица Бауыржан Момышұлы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Сакена Сейфуллина - 1, 2, 2А, 2Б, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; улица Мағжан Жұмабаев - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33; улица Адильбека Майкутова - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; улица Максима Горького - 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; улица Маншук Маметовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Октябрьская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Молодежная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Жамбыла Жабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Транспортная - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; переулок Дорожный - 3; улица Абай - 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; микрорайон Болашак - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13
";
строку 21 изложить в новой редакции:
"
21
Избирательный участок № 477
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица имени Сейтжана Жакупова, 86, здание железнодорожного вокзала станции Жаксы филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" - "Акмолинское отделение магистральной сети".
Границы: село Жаксы, улица имени Кали Еспенбетулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 82, 83, 85, 87; улица Ильяса Жансугурова - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; улица Бирлик - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; улица Бейимбета Майлина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; улица Алиби Жангельдина - 3, 4, 6, 10, 13; улица Строительная - 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; улица Мухтара Ауезова - 1, 1А, 3, 5, 9, 11, 15, 17, 19, 23; улица имени Сейтжана Жакупова - 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 30А, 31А, 32, 33, 35, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48Б, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; улица Советская - 1, 1А, 1Г, 2, 2Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; улица Мира - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44А, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 82А, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 89А, 90, 90А, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167
".

Шекаралары: Жақсы ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 2А, 2Б, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; Мағжан Жұмабаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33; Әділбек Майкүтов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; Максим Горький көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; Мәншүк Маметова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Октябрьская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Транспортная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Дорожный тұйық көшесі - 3; Абай көшесі - 31, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 44, 45, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Болашақ шағын ауданы - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13
";
21-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
21
№ 477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Сейітжан Жакупов атындағы көшесі, 86, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Ақмола магистральдық желі бөлімшесі" филиалы Жақсы бекетінің темір жол вокзалының ғимараты.
Шекаралары: Жақсы ауылы, Қали Еспенбетұлы атындағы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 82, 83, 85, 87; Ілияс Жансүгіров көшесі - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; Бірлік көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Бейімбет Майлин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; Әліби Жангелдин көшесі - 3, 4, 6, 10, 13; Строительная көшесі - 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 1А, 3, 5, 9, 11, 15, 17, 19, 23; Сейітжан Жакупов атындағы көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 30А, 31А, 32, 33, 35, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48Б, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; Советская көшесі - 1, 1А, 1Г, 2, 2Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; Мира көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44А, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 82А, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 89А, 90, 90А, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167
".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жаксынского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаксынского района А. Кадралина
"СОГЛАСОВАНО"
Жаксынская районная территориальная
избирательная комиссия

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкімі А.Қадыралина
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы