Об установлении за счет средств местного бюджета стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 22 мая 2025 года № 8С-21/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 мая 2025 года № 8948-03
В соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета в порядке и на условиях, определенных акиматом города Степногорска в размере:
1) по функциональным блокам:
"А" - 20 % (двадцать процентов) от должностного оклада;
"В" - 30 % (тридцать процентов) от должностного оклада;
"С", "D" - 50 % (пятьдесят процентов) от должностного оклада;
2) по квалифицированным рабочим – 50 % (пятьдесят процентов) от должностного оклада.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Степногорского городского маслихата О.Джагпаров

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 22 мамырдағы № 8С-21/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 мамырда № 8948-03 болып тіркелді
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қаласының әкімдігі айқындаған тәртібі мен шарттарында жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақылар мөлшерінде белгіленсін:
1) функционалдық блоктар бойынша:
"А" - лауазымдық айлықақының 20 % (жиырма пайыз);
"В" - лауазымдық айлықақының 30 % (отыз пайыз);
"С", "D" - лауазымдық айлықақының 50 % (елу пайыз);
2) білікті жұмысшылар бойынша – лауазымдық айлықақының 50 % (елу пайыз).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық мәслихатының төрағасы О.Джагпаров