Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Постановление акимата Акмолинской области от 15 мая 2025 года № А-5/259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2025 года № 8940-03.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 15 мая 2025 года
№ А-5/259
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 18.09.2025 № А-9/495 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, (%)
Норма субсидий, (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Агрохимикат Селитра аммиачная марка Б
N-34,0-34,4
62500
тонна
Селитра аммиачная
N-34,4
Селитра аммиачная марка Б
N-34,4
Селитра аммиачная марки "Б"
N-34,4
Селитра аммиачная марки Б
N 34,3
Селитра аммиачная марки Б
N 34,4
Селитра аммиачная, марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная, сорта: первый, второй, третий
N-34.4%
2
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-32,5-33,5
80357
тонна
3
нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
400000
тонна
4
сульфат аммония
N-21.S-34
48719
тонна
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония
N-20,5%, S-22,0%
Сульфат аммония
N-не менее 21, S-не менее 24, вода-не более 0,2
сульфат аммония гранулированный

2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 15 мамырдағы № А-5/259 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 15 мамырда № 8940-03 болып тіркелді.
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2025 жылғы 15 мамырдағы
№ А-5/259 қаулысына
қосымша
2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 18.09.2025 № А-9/495 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/р
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың әсер етуші заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Азотты тыңайтқыштар
1
Агрохимикат аммиак селитрасы Б маркасы
N-34,0-34,4
62500
тонна
Аммиак селитрасы
N-34,4
Аммиак селитрасы Б маркасы
N-34,4
"Б" маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
Б маркалы аммиак селитрасы
N 34,3
Б маркалы аммиак селитрасы
N 34,4
Б маркалы, аммиак селитрасы
N-34,4
Аммиак селитрасы, сорттары: бірінші, екінші, үшінші
N-34.4%
2
Құрамында 33,5% азот бар аммиак-нитратты тыңайтқышы
N-32,5-33,5
80357
тонна
3
сұйық аммоний нитраты, Б маркасы
NH4NO3-52
400000
тонна
4
аммоний сульфаты
N-21.S-34
48719
тонна
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Аммоний сульфаты
N-20,5%, S-22,0%
Аммоний сульфаты
N-21-ден кем емес, S-24-тен кем емес, су-0,2-ден артық емес
түйіршіктелген аммоний сульфаты

(NH4)2SO4
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония гранулированный
N-21
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки B
N-21%, S-24%
Сульфат аммония гранулированный марка В (аммоний сернокислый)
N-21%, S-24%
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13, 2,5*10^5, КОЕ/г
Сульфат аммония – побочный продукт (марка В)
N-21%, S-24%
Сульфат-нитрат аммония
N-26, S-13
5
Удобрение азотное жидкое (N:S)
N-23-28, S-1-3
100000
тонна
Удобрение азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
6
Карбамид
N-46,2
80000
тонна
Карбамид
N-46
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5, КОЕ/г
Карбамид+S
N-33-40%, S-4-12%
Карбамид марки Б
N-46,2
Карбамид марки Б
N 46
Карбамид марка Б
N-46,2
Карбамид, марка Б
N-46,2
7
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-31-33
71766
тонна
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-29-31
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"
N-27-29
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N-31,7-32,3
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N-32%
Жидкое азотное удобрение марки КАС-32
N-32
Удобрение азотное жидкое марки КАС-32
N-32
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрения жидкие азотные
NH4 - н.м.6.8%, NO3 - н.м.6.8%, NH2 - н.м.13,5%
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N-28
Удобрение жидкие азотные (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
Удобрения жидкие азотные марок КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-32%
8
Азотное удобрение Сoten
N-42, N-NH2-42
1325000
тонна
Фосфорные удобрения
9
Суперфосфат марки "А" (аммонизированный суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
19643
тонна
10
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
424000
тонна
11
Аммофос, марки: 10:39
N-10, P-39
100000
тонна
Аммофос, марки: 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки: 12:39
N-12, P-39
Аммофос
N-12, P-52
Аммофос
N-10, P-46
Аммофос
N-10-12, P-46-52
Аммофос без добавок и с добавками микроэлементов
N-12, P-52
Аммофос без добавок микроэлементов
N-12, P-52
Аммофос высший сорт
N-12, P-52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
АММОФОС 12:52+BMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52+BMZ(aa)

(NH4)2SO4
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты В маркасы
N-21, S-24
B маркалы түйіршікті аммоний сульфаты минералды тыңайтқыш
N-21%, S-24%
Түйіршіктелген аммоний сульфаты В маркасы (күкіртқышқылды аммоний)
N-21%, S-24%
SIB маркалы аммоний сульфаты (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24, Bacillus subtilis Ч-13, 2,5*10^5, КОЕ/г
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркасы)
N-21%, S-24%
Сульфат-аммоний нитраты
N-26, S-13
5
Сұйық азотты тыңайтқыш (N:S)
N-23-28, S-1-3
100000
тонна
Құрамында күкірті бар азотты тыңайтқыш N:S маркалы (26:13)
N-26, S-13
6
Карбамид
N-46,2
80000
тонна
Карбамид
N-46
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарның массалық үлесі-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид, SiB маркалары (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2, Bacillus subtilis Ч-13, 2*10^5, КОЕ/г
Карбамид+S
N-33-40%, S-4-12%
Б маркалы карбамид
N-46,2
Б маркалы карбамид
N 46
Б маркалы карбамид
N-46,2
Б маркалы, карбамид
N-46,2
7
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N-31-33
71766
тонна
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N-29-31
"ЕВРО КАС+S" сұйық минералды тыңайтқышы
N-27-29
КАС+ сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
КАС-32 маркалы азотты сұйық тыңайтқышы
N-31,7-32,3
КАС-32 маркалы азотты сұйық тыңайтқышы
N-32%
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
КАС-32 маркалы азотты сұйық тыңайтқышы
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыштар
NH4 - н.м.6.8%, NO3 - н.м.6.8%, NH2 - н.м.13,5%
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-28
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыштар
N-32
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-32%
8
Coten азот тыңайтқышы
N-42, N-NH2-42
1325000
тонна
Фосфорлы тыңайтқыштар
9
"А" маркалы суперфосфат (аммонизацияланған суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
19643
тонна
10
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
424000
тонна
11
Аммофос, маркасы: 10:39
N-10, P-39
100000
тонна
Аммофос, маркасы: 11:42
N-11, P-42
Аммофос, маркасы: 12:39
N-12, P-39
Аммофос
N-12, P-52
Аммофос
N-10, P-46
Аммофос
N-10-12, P-46-52
Қосымша қоспасыз аммофос және микроэлементтермен байытылған аммофос
N-12, P-52
Микроэлементтер қоспалары жоқ Аммофос
N-12, P-52
Аммофос жоғары сорт
N-12, P-52
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
АММОФОС 12:52+BMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммофос 12:52+BMZ(aa)

N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52, марки Sib (модифицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N-12, P2O5-52
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
Аммофос марки 10:33
N-10%, P-33%
Аммофос марки: 10:33
N-10%, P-33%
Аммофос марки: 10:36
N-10, P-36
Аммофос, марки: 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 12:52
N-12, P-52
Аммофос плюс
N-10%, Р-48%
Аммофос плюс
N-10%, Р-46%, MgO-2%, S-2%
Аммофос Плюс марка А
N-12%, P-52%
Калийные удобрения
12
Калий хлористый (для экспорта)
К2О-60
113839
тонна
Калий хлористый
K-60
Калий хлористый
K2O-60
Калий хлористый
K2O-60
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Хлорид калия марки SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
Хлористый калий марки А 60%+ BMZ(aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Хлористый калий марки Б 45% + BMZ(aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-60, Bacilluis subtilis Ч-13, 5*10^4, КОЕ/г
13
YaraTera Krista SOP (сульфат калия)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
145000
тонна
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
К2О-53,0; S-18,0
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-50 SO4-45
Калий сернокислый очищенный (сульфат калия)
K2O-53,0 S-18,0
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Сульфат калия
K2O-51%, SO3-47%
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
Сульфат калия
K2O-51, SO4- 46
Сульфат калия
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2O-53%, SO4-18%
Сульфат калия
K2O-52
Сульфат Калия
К2O-50
Сульфат калия
K2O-52%, SO4-45%
Сульфат калия "OLTIN SULPHATE OF POTASH"
K2O-50, SO3-44, S-17,5
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Solupotasse®)
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
Сульфат калия
K2O-51,5%, SO4-56%
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Фертика сульфат калия
К2О-50
Фертика Сульфат калия
(калий сернокислый)
К2О-50±1, SO4-51±0,5
Фертика Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
Фертика Сульфат калия (Калий сернокислый)

N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарның массалық үлесі-0,125
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52, Sib маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-52, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Аммофос маркасы 12-52
N-12, P-52
Аммофос маркасы 12-52
N-12, P2O5-52
12-52 маркалы Аммофос
N-12, P-52
10:33 маркалы Аммофос
N-10%, P-33%
Аммофос маркалы: 10:33
N-10%, P-33%
Аммофос маркалы: 10:36
N-10, P-36
Аммофос, маркасы: 10:36
N-10, P-36
12:52 маркалы Аммофос
N-12, P-52
Аммофос плюс
N-10%, Р-48%
Аммофос плюс
N-10%, Р-46%, MgO-2%, S-2%
А маркалы Аммофос Плюс
N-12%, P-52%
Калийлы тыңайтқыштар
12
Хлорлы калий (экспорт үшін)
К2О-60
113839
тонна
Калий хлориді
K-60
Калий хлориді
K2О-60
Калий хлориді
K2О-60
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
SOLUMOP® маркалы калий хлориді
KCl-95,8, K2O-60
А маркалы калий хлориді 60%+ BMZ (aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарның массалық үлесі-0,125
Б маркалы калий хлориді 45% + BMZ (aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарның массалық үлесі-0,125
Калий хлориді, SIB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-60, Bacilluis subtilis Ч-13, 5*10^4, КОЕ/г
13
YaraTera Krista SOP (калий сульфаты)
K2O-52%, S-18%, SO3-45%
145000
тонна
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
К2О-53,0; S-18,0
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-50 SO4-45
Күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53,0 S-18,0
Күкірт қышқылды калий сульфаты, SIB маркалы (өзгертілген минералды тыңайтқыш)
К2О-50, Bacillus subtilis Ч-13-5*10^4КОЕ/г
Калий сульфаты
K2O-51%, SO3-47%
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
Калий сульфаты
K2O-51, SO4- 46
Калий сульфаты
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2O-53%, SO4-18%
Калий сульфаты
K2O-52
Калий сульфаты
К2O-50
Калий сульфаты
K2O-52%, SO4-45%
"OLTIN SULPHATE OF POTASH" калий сульфаты
K2O-50, SO3-44, S-17,5
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Solupotasse®)
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
Калий сульфаты
K2O-51,5%, SO4-56%
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Фертика калий сульфаты
К2О-50
Фертика калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
К2О-50±1, SO4-51±0,5
Фертика калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
Фертика калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)

K2O-50, SO4-52
NOVA SOP
сульфат калия-более 99
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150000
тонна
Сложные удобрения
15
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
133929
тонна
16
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки: 11-37
N-11%, P-37%
17
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, P-37
18
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ) марка 11-37
N-11, P2О5-37
19
Нитроаммофоска
N-23, P2O5-13, K2O-8
97500
тонна
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска
N-43,9, P-0,3, K-1,5
Нитроаммофоска
N-14, P2O5-14, K2O-23
Нитроаммофоска (15:15:15), марки SiB (модифицированные минеральные удобрения)
N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15:15:15
N-15, p-15, K-15
Нитроаммофоска (16:16:16), марки SiB (модифицированные минеральные удобрения)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (MOP) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марок NPK 18-9-18
N-18, P-9, К-18
Нитроаммофоска (азофоска), марок NPK 20-10-10
N-20, P-10, K-10
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение), марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N-10, P2O5-26, К2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N-7, P-7, K-7
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26

K2O-50, SO4-52
NOVA SOP
сульфат калия - 99 астам
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
14
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (ФЕРТИМ КМТ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2O-55, MgO-5
150000
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
15
Сұйық кешенді тыңайтқыш (СКТ)
N-11, Р-37
133929
тонна
16
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ), маркалары: 11-37
N-11%, P-37%
17
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, P-37
18
11-37 маркалы сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ)
N-11, P2О5-37
19
Нитроаммофоска
N-23, P2O5-13, K2O-8
97500
тонна
NPK маркалы Нитроаммофоска (азофоска) 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска
N-43,9, P-0,3, K-1,5
Нитроаммофоска
N-14, P2O5-14, K2O-23
Нитроаммофоска (15:15:15), SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-15, P-15, K-15, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 15:15:15 маркалы
N-15, p-15, K-15
Нитроаммофоска (16:16:16), SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-16, P-16, K-16, Bacillus subtilis Ч-13, 3*10^4, КОЕ/г
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска),
NPK 27-6-6+S+Zn маркалы
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Азофоска (нитроаммофоска)
NPK (MOP) 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 16-16-8 маркалы
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска
NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 18-9-18 маркалы
N-18, P-9, К-18
Нитроаммофоска (азофоска),
NPK 20-10-10 маркалы
N-20, P-10, K-10
Нитроаммофоска (азофоска)
NPK 24-6-12 маркалы
N-24, P-6, K-12
NPK 24-6-12 маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска маркасы: 19: 4: 19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска маркасы: 21:1: 21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска
NPK 24-6-12 маркалы
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска маркасы: 10:26: 26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска маркасы 15:15: 15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска маркасы 17:17: 17
N- 17, P-17, K-17
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш), 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23
Аралас минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ FertiM NPK 10:26: 26 маркалы
N-10, P2O5-26, К2О-26
10:20:20 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-20, K-20
15:15:15 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
16:16:16 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K 16
7:7:7 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-7, P-7, K-7
8:19:29 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
8:20:30 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26

Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10%, P-26%, K-26%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марка 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение минеральное комплексное азотно-фосфорно-калийное (NPK 15)
N-15, P2O5-15, K2O-15
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16
20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки 10:26:26
N-10%; P2O5-26%; K2O-26%; CaO-0,8%, MgO-0,8%, SO4-2%
97500
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6 Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S-не менее 6%
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска (азафоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B

Азот-фосфор-калий маркалы тыңайтқыш: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10%, P-26%, K-26%
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10, P2О5-26, K2О-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10, P2О5-26, K2О-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10, P-26, K-26
Диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
12:32:12 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-12 P-32 K-12
13:19:19 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
Минералды кешенді азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK 15)
N-15, P2O5-15, K2O-15
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
20
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш)
N-10%; P2O5-26%; K2O-26%; CaO-0,8%, MgO-0,8%, SO4-2%
97500
тонна
15:15:15 маркалы, азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
NPK 10:26:26+B диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
NPK 10:26:26+BCMZ диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
NPK 10:26:26+BMZ диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 10:26:26+Zn диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
NPKS-8 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-20, K-30
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15 В+0,6 Zn маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
NPK(S) 13-17-17(6)+0,15 В+0,6 Zn маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13±1, P-17±1, K-17±1, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1, S-не менее 6%
Нитроаммофоска маркасы 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска маркасы 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы - 20:10:10 + S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы - 20:10:10 + S+B

N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+B
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+BCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+BMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P2O5-16, K2O-16, S-2, CaO-0,8, MgO-0,8, SO4-2
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
21
Удобрение азотно-фосфорное-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26, (S-1)
96800
тонна
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10±1, P2O5-26±1, K2O-26±1, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26

N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы - 20:10:10 + S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы - 20:10:10 + S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы - 20:10:10 + S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска), NPK маркасы: 27-6-6 + S + B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы Нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос массаның үлесі аминоқышқыл-0,125
NPK Нитроаммофоска, маркасы: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
NPK Нитроаммофоска, маркасы: 16:16:16 + B
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
NPK Нитроаммофоска, маркасы: 16:16:16+BCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
NPK Нитроаммофоска, маркасы: 16:16:16+BMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, S-2, CaO-0,8, MgO-0,8, SO4-2
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
NPK маркалы тыңайтқыш 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
NPK маркалы тыңайтқыш 7:21: 21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK маркалы тыңайтқыш 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
21
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, (S-1)
96800
тонна
NPKS маркалы Нитроаммофоска 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
NPKS маркалы Нитроаммофоска 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
NPK-1 (диаммофоска) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10±1, P2O5-26±1, K2O-26±1, S-2
NPKS-4 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
NPKS-8 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
NPKS-4 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15%, Р-15%, K-15%, S-11%
Диаммофоск 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы

N-10, P2O5-26, K2O-26, S-1-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки диаммофоска NPK (S)10-26-26(1)
N-10, P-26, K-26, S-1
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки диаммофоска NPK (S)10-26-26(1)
N-10, P-26, K-26, (S-1)
Удобрение азотно-фосфорно- калийное серосодержащее марки Диаммофоска NPK(S) 10:26:26(1)
N-10±1, Р2O5-26±1, К2O-26±1, S-1
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26, S-1
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-не менее 6%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S-не менее 10 %
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15:15:15(10)
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
22
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
100000
тонна
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P2О5-14, S-10
23
сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16%; Р-20%; S-12%
85500
тонна
сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос
из фосфоритов Каратау
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-14-16. P205-20-34, S-8-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки NP+S=20:20+14
N-20%, P-20%, S-14%
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14, NP+S=16:20+12
N-20, P205-20, S-12-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P2O5-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-20, P205-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P205-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20%, P-20%, S-14%
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20

N-10, P2O5-26, K2O-26, S-1-2
NPK (S)10-26-26(1) диаммофоска маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26, S-1
NPK (S)10-26-26(1) диаммофоска маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26, (S-1)
NPK(S) 10:26:26(1) диаммофоска маркалы құрамында азот-фосфор - калий күкірті бар тыңайтқыш
N-10±1, Р2O5-26±1, К2O-26±1, S-1
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-1
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6
NPK(S) 13-17-17(6) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-не менее 6%
NPKS маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш
N-15±1, P-15±1, K-15±1, S- кемінде 10 %
NPK(S) маркалы құрамында азот-фосфор-калий күкірті бар тыңайтқыш 15:15:15(10)
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%
22
Кешенді минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) маркалар NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
100000
тонна
Кешенді минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМТ ФЕРТИМ) маркалар NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P2О5-14, S-10
23
сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16%; Р-20%; S-12%
85500
тонна
сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос
Қаратау фосфориттерінен
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос маркалар 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш (NP(S)) Сульфоаммофос
N-14-16. P205-20-34, S-8-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш, NP S=20:20+14 маркалы
N-20%, P-20%, S-14%
NP+S=20:20+14, NP+S=16:20+12 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-20, P205-20, S-12-14
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, S-14
NP+S=20:20+12 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы
N-20, P205-20, S-12
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы
N-20, P205-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқышы
N-20%, P-20%, S-14%
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш

N-20, P2O5-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20±1, P2O5-20±1, S-14±1
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-14
24
NPS 20:20 + BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
135000
тонна
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВCMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+Zn
N-20, P2O5-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+В
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
25
Комплексное удобрение Growfert марок: 12-61-0 (МАР)
N-12, P2O5-61
272321
тонна
Моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-l2±1, Р205-61±1
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N 12 P 60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический (МАР) марки N:P/12:61
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марка А
N-12, P-61
26
Монокалийфосфат
P2O5-52,0 K2O-34,0
303571
тонна
Монокалийфосфат (MKP)
P2O-52, K20-34,4
Монокалийфосфат (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Монокалийфосфат
P2O-52, K2О-34,4
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
MKP
монокалийфосфат-более 95
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52%, K2O-34%
Микроудобрения
27
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187500
тонна
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
N-15.5%, NO3-14.4%, NH4-1.1%, Ca-19%, CaO-26.5%
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
Аммоний кальций нитрат марки А Премиум
N-15.5%, CaO-26.6%
Аммоний кальций нитрат марки, В
N-15.5%, Cao-26.6%
Аммоний кальций нитрат марки, Д
N-15.5%, CaO-26.6%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марок: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Нитрат кальция (кальциевая селитра) марки Б
CaО-26,3%, N-14,5%, NO3-13,8%, NH3-0,7%, В-0,3%
Нитрат кальция YaraLivaТМ CALCINIT
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Селитра кальциевая гранулированная марки "Г"
N-15,4%, CaO-90%
Селитра кальциевая гранулированная марки "Е"

N-20, P2O5-20, S-14
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20±1, P2O5-20±1, S-14±1
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
24
NPS 20:20 + BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарның массалық үлесі 0,125
135000
тонна
Тыңайтқыш маркасы NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркалары: 20:20+ВCMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркалары: 20:20+Zn
N-20, P2O5-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркалары: 20:20+В
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркалары: 20:20+ВMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
25
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 12-61-0 (МАР)
N-12, P2O5-61
272321
тонна
Моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
Моноаммонийфосфат суда еритін
N-l2±1, Р205-61±1
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12, P2O5-61
Суда еритін арнайы моноаммоний фосфаты
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
Б маркалы суда еритін кристалды моноаммоний фосфаты
N 12 P 60
Суда еритін кристалды моноаммоний фосфаты (МАР) маркалары: N:P/12:61
N-12, P-61
Суда еритін арнайы моноаммоний фосфаты, А маркасы
N-12, P-61
26
Монокалийфосфат
P2O5-52,0 K2O-34,0
303571
тонна
Монокалийфосфат (MKP)
P2O-52, K20-34,4
Монокалийфосфат (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Монокалийфосфат
P2O-52, K2О-34,4
Haifa калий монофосфаты
P2O5-52, K20-34
MKP
монокалий фосфаты-95-тен астам
0-52-34 (MKP) маркалы Growfert кешенді тыңайтқыш
P2O5-52%, K2O-34%
Микротыңайтқыштар
27
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187500
тонна
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)
N-15.5%, NO3-14.4%, NH4-1.1%, Ca-19%, CaO-26.5%
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
А Премиум маркалы Аммоний кальций нитраты
N-15.5%, CaO-26.6%
В маркалы Аммоний кальций нитраты
N-15.5%, Cao-26.6%
Д маркалы Аммоний кальций нитраты
N-15.5%, CaO-26.6%
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
15-0-0 + 27 CaO (CN) маркалы Growfert кешенді тыңайтқыш
N-15%, CaO-27%
Б маркалы кальций нитраты (кальций селитрасы)
CaО-26,3%, N-14,5%, NO3-13,8%, NH3-0,7%, В-0,3%
YaraLivaТМ CALCINIT кальций нитраты
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Концентрацияланған кальций нитраты
N-17, CaO-32
"Г" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы
N-15,4%, CaO-90%
"Е" маркалы түйіршіктелген кальций селитрасы

N-15,5%, CaO-26,3%
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
YaraTera Calcinit (calcium nitrate)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
28
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
343750
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Водорастворимое NPK удобрение марка 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

N-15,5%, CaO-26,3%
YaraLiva Calcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
YaraTera Calcinit (calcium nitrate)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
28
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
343750
тонна
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
12:8:31 + 2MgO + МЭ маркасы NPK суда еритін тыңайтқыш
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы NPK суда еритін тыңайтқыш
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы NPK суда еритін тыңайтқыш
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Универсал маркалы 18:18:18+3MgO+МЭ кешенді суда еритін тыңайтқыш
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
20:20:20+МЭ маркалы NPK суда еритін тыңайтқыш
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
20:20:20+МЭ маркалы NPK суда еритін тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы NPK суда еритін тыңайтқыш
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
3:11:38+3MgO+МЭ маркалы NPK суда еритін тыңайтқыш
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы NPK суда еритін тыңайтқыш:
N-3, P-11, K-38, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы NPK суда еритін тыңайтқыш
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
"Акварин" 1-ден 16-ға дейін маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
"Акварин" 1-ден 16-ға дейін маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
"Акварин" 1-ден 16-ға дейін маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
"Акварин" 1-ден 16-ға дейін маркалы суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марка 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марка 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+ МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%

3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқыштар
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+me
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+me
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+ МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы 13:40: 13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы 13:40: 13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы 13:40: 13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы 13:40: 13 + МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 13: 40:13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 13: 40:13 + МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15: 30 +1,5 MgO + МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыштары брендтер: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%

Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:31:15+МЭ
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 19:19:19+МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
29
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10; P2O5-52; K2O-10
343750
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12; P2O5-42; K2O-8
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12; P2O5-45; K2O-12
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12; P2O5-9; K2O-34
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-20+ME

NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
Старт маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Старт маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
Старт маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш 15:30:15+2MgO+МЭ
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
Старт маркалы кешенді суда еритін тыңайтқыш 15:31:15+МЭ
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
Әмбебап маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш 19:19:19+МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
Әмбебап маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркасы Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркасы 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркасы Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
29
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10; P2O5-52; K2O-10
343750
тонна
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12; P2O5-42; K2O-8
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12; P2O5-45; K2O-12
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12; P2O5-9; K2O-34
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-20+ME

Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
36
Гумат Калия
K2O-12
800
килограмм
Удобрение "Гумат калия"
Гуминовые кислоты-61,2%; К2O-12,6%
37
Удобрение Гумат натрия
Гуминовые кислоты-60,5%; гуматы натрия-35-40%
2000000
тонна
38
Удобрение гуминовое жидкое (гумат натрия) из выветрелых углей Шубаркольского месторождения
N общ-2,27%, массовая доля гуминовых кислот-30-90%, массовая доля органического вещества-47,4%

Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқыш
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
36
Гумат Калия
K2O-12
800
килограмм
"Гумат калия" тыңайтқышы
Гумин қышқылдары -61,2%; К2O-12,6%
37
Гумат натрия тыңайтқышы
Гумин қышқылдары -60,5%; натрий гуматтары -35-40%
2000000
тонна
38
Шұбаркөл кен орнының тозған көмірінен сұйық гумин (натрий гуматы) тыңайтқышы
N общ-2,27%, гумин қышқылдарының массалық үлесі-30-90%, Органикалық заттардың массалық үлесі-47,4%

268
литр
39
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
1203750
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
40

268
литр
39
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
1203750
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
40

Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
500000
тонна
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
41
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, P2О5-0, K2О-36
527625
тонна
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2O5-5, K2O-26
42
Комплексное удобрение Growfert марок: 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
357000
тонна
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13,5, К-37,6
Удобрение Yara Tera Krista K Plus

YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
500000
тонна
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
41
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, P2О5-0, K2О-36
527625
тонна
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2O5-5, K2O-26
42
13-0-46 (NOP) маркалы: кешенді тыңайтқыш Growfert
N-13, K2O-46
357000
тонна
СХ техникалық маркалы калий силитрасы
N-13,5, К-37,6
Yara Tera Krista K Plus тыңайтқышы

N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
43
Магний сернокислый (сульфат магния)
МgO-29,1-29,8, S-23
225446
тонна
44
Удобрение азотно-магниевое
N-34,4, MgO-0,3-1,0
75893
тонна
45
BORDO TAN
N-1%, Cu-20%
3000
килограмм
46
Cristaphos
N: 11% (P205): 30% (K2O): 11% C14H12O8: 2%
1900
килограмм
47
Fertiplant® Combi K
азот 6, фосфор 5, калий 46+МЕ (HCS)
1563
килограмм
Fertiplant® Combi P (НСS)
азот-8, фосфор-56, калий 10+ME (HCS)
48
N-Hance B
Всего Азота (N): 2% Доступный фосфор (P2O5): 3% Растворимый Калий (K2O): 0% Кальций (Ca): 7%
724
килограмм
49
NITARD GOLD 20-20-20 + 2MgO + TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-2%, B-0,0070%, Cu-0,0015%, Fe-0,0100%, Mn-0,0150%, Mo-0,0015%, Zn-0,0070%
625
килограмм
50
Amcofert 5-70-3
N-5%, P2O5-70%, K2O-3%
1260
литр
51
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8%, P2O5-45%, K2O-10%, B-0,5%, Cu-0,5%, Fe-1%, Mn-1%, Mo-0,3%, Zn-1%
1127
килограмм
52
OLIGOMIX №8
B-6,21%, Cu-0,93%, Mn-8,80%, Zn-11,05%
2425
килограмм
53
PLANTIN FER 648
Fe-6,0%
4000
килограмм
54
Удобрение Prairie Pride В (10-40-6)
N-10, P2O5-40, K2O-6, S-4
1500
килограмм
55
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
56
SALIFORT

N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
43
Күкіртқышқылды магний (магний сульфаты)
МgO-29,1-29,8, S-23
225446
тонна
44
Азот-магний тыңайтқышы
N-34,4, MgO-0,3-1,0
75893
тонна
45
BORDO TAN
N-1%, Cu-20%
3000
килограмм
46
Cristaphos
N: 11% (P205): 30% (K2O): 11% C14H12O8: 2%
1900
килограмм
47
Fertiplant® Combi K
азот 6, фосфор 5, калий 46+МЕ (HCS)
1563
килограмм
Fertiplant® Combi P (НСS)
азот-8, фосфор-56, калий 10+ME (HCS)
48
N-Hance B
Барлық Азот (N): 2% Қол жетімді фосфор (P2O5): 3% Еритін Калий (K2O): 0% Кальций (Ca): 7%
724
килограмм
49
NITARD GOLD 20-20-20 + 2MgO + TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-2%, B-0,0070%, Cu-0,0015%, Fe-0,0100%, Mn-0,0150%, Mo-0,0015%, Zn-0,0070%
625
килограмм
50
Amcofert 5-70-3
N-5%, P2O5-70%, K2O-3%
1260
литр
51
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N-8%, P2O5-45%, K2O-10%, B-0,5%, Cu-0,5%, Fe-1%, Mn-1%, Mo-0,3%, Zn-1%
1127
килограмм
52
OLIGOMIX №8
B-6,21%, Cu-0,93%, Mn-8,80%, Zn-11,05%
2425
килограмм
53
PLANTIN FER 648
Fe-6,0%
4000
килограмм
54
Prairie Pride В (10-40-6) тыңайтқышы
N-10, P2O5-40, K2O-6, S-4
1500
килограмм
55
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амид азоты (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
1296
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) - 10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
56
SALIFORT

313
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок 3-5-55
N-3%, P2O5-5%, K2O-55%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
69
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE

313
килограмм
Growfert+Micro маркалы: 13-6-26+8 CaO кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 15-30-15 кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 15-5-30+2MgO кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 16-8-24+2MgO кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 18-18-18+1MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 20-10-20 кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 20-20-20 кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 3-5-55 кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-55%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 3-8-42 кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Growfert+Micro маркалы: 8-20-30 кешенді тыңайтқышы
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
69
NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625
килограмм
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK MIRACLE 10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы

700
килограмм
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
71
Комплексное удобрение "Sancrop"
N-1%, C-26%
5402
килограмм
72
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%

700
килограмм
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
71
"Sancrop" кешенді тыңайтқышы
N-1%, C-26%
5402
килограмм
72
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%

1353
килограмм
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

1353
килограмм
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%; К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

Удобрения Maстер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N - 3,0%, P2O5 - 11,0%, K2O - 38,0%, MgO - 4,0%, SO3 - 25,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
121
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13

Maстер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N - 3,0%, P2O5 - 11,0%, K2O - 38,0%, MgO - 4,0%, SO3 - 25,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
121
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы маркалары: ФЕРТИКА Жапырақты СТАРТ 13-40-13

N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
122
Удобрение MC Extra (МС ЭКСТРА)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты
9936
килограмм
123
Удобрение Nutrivant 10-50-10

N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограмм
ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы маркалары: ФЕРТИКА Жапырақты 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
122
MC Extra (МС ЭКСТРА) тыңайтқышы
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминқышқылдар
9936
килограмм
123
Nutrivant 10-50-10 тыңайтқышы

NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
1624
килограмм
124
Nutrivant Универсал
Дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4) -25% Нитрат Калия (KNO3) -10% Карбамид (CH4N2O) -25% Сульфат Магния (MgSO4) -2.5% Борная кислота– 0.5%
1220
килограмм
125
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)

NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
1624
килограмм
124
Nutrivant Универсал
Калий дигидроортофосфаты (KH2PO4) -25% Калий Нитраты (KNO3) -10% Карбамид (CH4N2O) -25% Магний Сульфаты (MgSO4) -2.5% Бор қышқылы – 0.5%
1220
килограмм
125
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565
килограмм
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы

N-20%; Р205-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30,0%, P2O5 - 10,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
126
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1250
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
Удобрение "Ростолон 13-40-13 + МЕ"
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, Fe-0,032%, B-0,011%, Cu-0,009%, Zn-0,027%, Mn-0,024%
Удобрение "Ростолон 17-7-24+ME"
N-17%, P2O5-7%, K2O-24%, Fe-0,032%, B-0,011%, Cu-0,009%, Zn-0,027%, Mn-0,024%
Удобрение "Ростолон 18-18-18 + МЕ"
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, Fe-0,05%, Zn-0,1%, Mn-0,03%
Удобрение "Ростолон 20-20-20+ME"

N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30,0%, P2O5 - 10,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
126
Ростолон тыңайтқышы, маркалары: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1250
килограмм
Ростолон тыңайтқышы, маркалары: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон тыңайтқышы, маркалары: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Күкірт (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
Ростолон тыңайтқышы, маркалар: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы, маркалар: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
Ростолон тыңайтқышы, маркалар: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
Ростолон тыңайтқышы, маркалар: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон тыңайтқышы, маркалар: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
Ростолон тыңайтқышы маркалар: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Ростолон тыңайтқышы маркалар: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
"Ростолон 13-40-13 + МЕ" тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, Fe-0,032%, B-0,011%, Cu-0,009%, Zn-0,027%, Mn-0,024%
"Ростолон 17-7-24+ME" тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-24%, Fe-0,032%, B-0,011%, Cu-0,009%, Zn-0,027%, Mn-0,024%
"Ростолон 18-18-18 + МЕ" тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, Fe-0,05%, Zn-0,1%, Mn-0,03%
"Ростолон 20-20-20+ME" тыңайтқышы

N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, S-2,2%, Fe-0,1%, B-0,04, Cu-0,25%, Zn-0,25%, Mn-0,2%
127
Удобрение Феррилен 4,8 (Ferrilene 4,8)
Fe-6,0% (EDDHSA орто-орто)
3929
килограмм
Удобрение Феррилен (Ferrilеne)
Fe-6% (EDDHSA)
Удобрение Феррилен Триум (Ferriline Trium)
Fe-6,0% (EDDHA/EDDHSA), Mn-1,0% (EDTA), K2O-6,0%
128
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn (EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,012%, Cu (EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%

N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, S-2,2%, Fe-0,1%, B-0,04, Cu-0,25%, Zn-0,25%, Mn-0,2%
127
Феррилен 4,8 тыңайтқышы (Ferrilene 4,8)
Fe-6,0% (EDDHSA орто-орто)
3929
килограмм
Феррилен тыңайтқышы (Ferrilеne)
Fe-6% (EDDHSA)
Феррилен Триум (Ferriline Trium) тыңайтқышы
Fe-6,0% (EDDHA/EDDHSA), Mn-1,0% (EDTA), K2O-6,0%
128
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы, маркалар 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%

1500
килограмм
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn (EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Cu (EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn (EDTA)-0,05%, Zn (EDTA)-0,015%, Сu (EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
129
ADOB BORON
B-11,1%, N-5,8%
2000
литр
130
Минеральное удобрение "AGRI-N"
N-18,3%, Fe-0,1087%, Zn-0,1087%

1500
килограмм
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы маркалар 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы, маркалар: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
129
ADOB BORON
B-11,1%, N-5,8%
2000
литр
130
"AGRI-N" минералды тыңайтқыш
N-18,3%, Fe-0,1087%, Zn-0,1087%

2009
литр
301
Минеральное удобрение Phoskraft MKP
P2O5-35%, K2O-23%
2232
литр
302
Минеральное удобрение "PLANTROOT"
N-12%
5300
литр
303
Минеральное удобрение Super K
Р2О5-5%, К2О-40%
3884
литр
304
Минеральное удобрение SWISSGROW Phomazin
N-3%, P2O5-30%, Mn-5%, Zn-5%
6473
литр
305
Минеральное удобрение SWISSGROW Thiokraft
N-10%, P2O5-15%, K2O - 5%, SO3-30%
4018
литр
306
Минеральное удобрение Vigilax
N-6%, C-23%
2277
литр
307
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4554
литр
308
НЕРТУС АЗОМИКС 36
N - 36
1116
литр
309
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2%, гуминовые кислоты-36,5%, фульвовые кислоты-63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893
литр
310
Органо-минеральное удобрение Millerstart
Zn-0,5%, экстракт морских водорослей-99,5%
13556
литр
311
Органоминеральное удобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты- 40, свободные аминокислоты L- 6, органический углерод- 11, органическое вещество-30
3000
литр
312
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
Массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
660
литр
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
660
литр

2009
литр
301
Phoskraft MKP минералды тыңайтқыш
P2O5-35%, K2O-23%
2232
литр
302
"PLANTROOT" минералды тыңайтқыш
N-12%
5300
литр
303
Super K минералды тыңайтқыш
Р2О5-5%, К2О-40%
3884
литр
304
SWISSGROW Phomazin минералды тыңайтқыш
N-3%, P2O5-30%, Mn-5%, Zn-5%
6473
литр
305
SWISSGROW Thiokraft минералды тыңайтқыш
N-10%, P2O5-15%, K2O - 5%, SO3-30%
4018
литр
306
Vigilax минералды тыңайтқыш
N-6%, C-23%
2277
литр
307
"Волски Диформы" сұйық кешенді минералды тыңайтқыш, маркасы "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4554
литр
308
НЕРТУС АЗОМИКС 36
N - 36
1116
литр
309
AL KARAL Herb органикалық минералды тыңайтқыш
гумат калия-2%, гумин қышқылдары-36,5%, фульволы қышқыл -63,5%, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893
литр
310
Millerstart органикалық минералды тыңайтқыш
Zn-0,5%, теңіз балдыры сығындысы-99,5%
13556
литр
311
"Zargreen Natural Liquid Fertilizer" органикалық минералды тыңайтқыш
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминқышқылдар- 40, Бос аминқышқылдар L- 6, органикалық көміртегі- 11, органикалық заттар-30
3000
литр
312
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
Органикалық заттардың массалық үлесі- 5,5 %, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,144% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –1,225% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,17% - дан аспайды, кальций оксиді-0,17% - дан аспайды 0,345%
660
литр
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
органикалық заттың массалық үлесі-11% - дан кем емес, Органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50% – дан кем емес, дисперсиясы (100 мкм торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі-1,75% - дан кем емес, РН 1% су препарат ерітіндісі-9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,288% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде-2,45% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі-0,041% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың үлесі – 0,2% - дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,34% - дан аспайды, кальций оксиді-0,69% - дан аспайды%
660
литр

"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
660
литр
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
660
литр

"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,048% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О есебінде – 0,4083% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,033% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,057% - дан аспайды, кальций оксиді-0,057% - дан аспайды 0,115%
660
литр
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,072% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –0,6125% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,05% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,085% - дан аспайды, кальций оксиді-0,085% - дан аспайды 0,1725%
660
литр

313
Органоминеральное удобрение "Комби"
аммонийный азот-0,004, Фосфор-0,013, Калий-0,33, Гуминовые кислоты-4,0, рН-раствор-7,1, Натрий-0,23, Цинк-0,00005, Медь-0,0001, Марганец-0,00001, Железо-0,032, Оксид кальция-0,00001, сера-0,00001, Хелаты:цинка, меди, бора, магний, молибден, марганца, железа
2000
литр
314
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%

313
"Комби" органикалық минералды тыңайтқыш
аммоний азоты-0,004, Фосфор-0,013, Калий-0,33, Гумин қышқылдары-4,0, рН-раствор-7,1, Натрий-0,23, Мырыш-0,00005, Мыс-0,0001, Марганец-0,00001, Темір-0,032, Кальций оксидтері -0,00001, Күкірт-0,00001, мырыш, мыс, бор, магний, молибден, марганец, темір хелатары
2000
литр
314
Биостим органикалық минералды тыңайтқыш, маркасы "Зерновой"
аминқышқылдар-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
Биостим органикалық минералды тыңайтқыш, маркасы "Жүгері"
аминқышқылдар-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
Биостим органикалық минералды тыңайтқыш, маркасы "Масличный"
аминқышқылдар-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
Биостим органикалық минералды тыңайтқыш, маркасы "Өсім"
аминқышқылдар-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
Биостим органикалық минералды тыңайтқыш, маркасы "Қызылша"
аминқышқылдар-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%

7874
литр
383
Удобрение Аминосит 33% (Aminosit 33%)
- Свободные аминокислоты - 33%; - Общее количество органических веществ – 48%; - Общее содержание азота (N) - 9,8%
4197
литр
384
Удобрение Benefit PZ
N-3,0%, C-10,0%, Нуклеотиды, Витамины, Белки, Аминокислоты
8242
литр
385
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Мо"
B-7%, S-0,04%, Cu-0,01%, Zn-0,01%, Mn-0,04%, Mo-3%, Co-0,002%, Ni-0,002%, Li-0,0004%, Se-0,0001%, Cr-0,0005%, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-2%, фитоспорин-М (титр≥5х10^6 KOE/ мл)
5000
литр
386
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B-4%, S-0,17%, Fe-0,05%, Cu-0,2%, Zn-0,01%, Mn-0,02%, Mo-0,05%, Co-0,005%, Ni-0,001%, Li-0,0002%, Se-0,0001%, Cr-0,0002%, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1%, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)
2373
литр
387
Удобрение "БОРОГУМ"
B-11%, S-0,04%, Mn-0,05%, Cu-0,01%, Zn-0,01%, Mo-0,005%, Co-0,002%, Ni-0,002%, Li-0,0005%, Se-0,0002%, Cr-0,0007%, калийные соли БМВ-гуминовых кислот-1,5%
2344
литр
388
Удобрение Viva (Вива)
N-3,0%, K2O-8,0%, C-8,0%, Fe-0,02% (EDDHSA), Полисахариды, Витамины, Белки, Аминокислоты, Очищеyные Гумусовые Кислоты
3136
литр
389
Гумат-Антистресс
Азот (N) общий 0,32, калий (K2O) комплекс с агентом 1,5, гуминовые и фульвовые кислоты 1,0, pH 8,5-9,5
900
литр
390
Удобрение Кальбит C (Calbit C)
CaO - 15% (LSA)
2347
литр
391
Удобрение Гумат K/Na с микроэлементами
Азот(N)общий 3,50, Азот (N) органический 0,25, Азот (N) мочевинный 3,25, Фосфор (P2O5) комплекс с агентом 0,50, Калий (К2О) комплекс с агентом 2,50, Магний (MgO) комплекс с агентом 0,10, Бор (В) бороэтаноламин 0,10, Кобальт (Со) комплекс с агентом 0,01, Медь (Сu) комплекс с агентом 0,05, Железо (Fе) комплекс с агентом 0,12, Марганец (Mn) комплекс с агентом 0,10, Молибден (Мо) комплекс с агентом 0,025, Цинк (Zn) комплекс с агентом 0,12, Гуминовые и фульвовые кислоты 10,00, Гидроксикарбоновые кислоты 0,60, АМИНОКИСЛОТЫ 2,40, Вода остальное
1125
литр
392
Удобрение К-Гумат-Na с микроэлементами
N общий-3,5, N органический-0,25, N мочевинный-3,25, Р2О5-0,5, К2О-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-1, Zn-0,12, гуминовые кислоты-7, гидроксикарбоновые кислоты-0,6, аминокислоты-2,4
1125
литр
393
Удобрение комплексное органо-минеральное BACTOLIKS- maximus
N-8%, C-25%, аминокислоты-5%
3000
литр
394
Удобрение комплексное органо-минеральное BIO HUMIN
N-1%, C-8%, гуминовые кислоты-18% фульвокислоты-18%
2000
литр
395
Удобрение комплексное органо-минеральное BLOOM SET
N-0,5%, C-8%, Zn-1%, B-0,05%, аминокислоты-6%
2240
литр
396
Удобрение комплексное органо-минеральное Doping-ENERGY
N-0,5%, C-8%, аминокислоты-2%

7874
литр
383
Аминосит 33% (Aminosit 33%) тыңайтқышы
- Бос аминқышқылдар - 33%; - органикалық заттардың жалпы саны – 48%; - азоттың жапы құрамы (N) - 9,8%
4197
литр
384
Benefit PZ тыңайтқышы
N-3,0%, C-10,0%, Нуклеотид, Дәрумендер, ақуыз, Аминқышқылдар
8242
литр
385
"БОРОГУМ- М", маркасы "Мо"
B-7%, S-0,04%, Cu-0,01%, Zn-0,01%, Mn-0,04%, Mo-3%, Co-0,002%, Ni-0,002%, Li-0,0004%, Se-0,0001%, Cr-0,0005%, калий тұзы БМВ-гумин қышқылы -2%, фитоспорин-М (титр≥5х10^6 KOE/ мл)
5000
литр
386
"БОРОГУМ- М" тыңайтқышы, маркасы "Комплексный"
B-4%, S-0,17%, Fe-0,05%, Cu-0,2%, Zn-0,01%, Mn-0,02%, Mo-0,05%, Co-0,005%, Ni-0,001%, Li-0,0002%, Se-0,0001%, Cr-0,0002%, калий тұздары БМВ-гумин қышқылы-1%, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)
2373
литр
387
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B-11%, S-0,04%, Mn-0,05%, Cu-0,01%, Zn-0,01%, Mo-0,005%, Co-0,002%, Ni-0,002%, Li-0,0005%, Se-0,0002%, Cr-0,0007%, калий тұзы БМВ-гумин қышқылы - 1,5%
2344
литр
388
Viva (Вива) тыңайтқышы
N-3,0%, K2O-8,0%, C-8,0%, Fe-0,02% (EDDHSA), Полисахарид, Дәрумендер, Ақуыздар, Аминқышқылдар, Тазаланған Гумус қышқылы
3136
литр
389
Гумат-Антистресс
Азот (N) жалпы 0,32, агентпен калий (K2O) жинағы 1,5, 1,0, pH 8,5-9,5 гумин және фульво қышқылы
900
литр
390
Кальбит C (Calbit C) тыңайтқышы
CaO - 15% (LSA)
2347
литр
391
Микроэлементтермен Гумат K/Na тыңайтқышы
Жалпы Азот(N) 3,50, органикалық Азот (N) 0,25, Азот (N) мочевиналық 3,25, агентпен Фосфор (P2O5) жинағы 0,50, агентпен Калий (К2О) жинағы 2,50, агентпен Магний (MgO) жинағы 0,10, Бор (В) бороэтаноламин 0,10, агентпен Кобальт (Со) жинағы 0,01, агентпен Мыс жинағы (Сu) 0,05, агентпен Темір (Fе) жинағы 0,12, агентпен Марганец (Mn) жинағы 0,10, агентпен Молибден (Мо) жинағы 0,025, агентпен Мырыш (Zn) жинағы 0,12, Гумин және фульво қышқылы 10,00, Гидроксикарбонды қышқылы 0,60, аминқышқылдар 2,40, қалғаны су
1125
литр
392
К-Гумат-Na микроэлементтермен тыңайтқышы
N жалпы-3,5, N органикалық-0,25, N мочевина-3,25, Р2О5-0,5, К2О-2,5, MgO-0,1, B-0,1, Co-0,01, Cu-0,05, Fe-0,12, Mn-0,1, Mo-1, Zn-0,12, гумин қышқылдары-7, гидроксикарбонды қышқылы-0,6, аминқышқылдар-2,4
1125
литр
393
BACTOLIKS- maximus кешенді органоминералды тыңайтқыш
N-8%, C-25%, аминқышқылдар-5%
3000
литр
394
BIO HUMIN кешенді органоминералды тыңайтқыш
N-1%, C-8%, гумин қышқылдары-18% фульвоқышқылдары-18%
2000
литр
395
BLOOM SET кешенді органо-минералды тыңайтқыш
N-0,5%, C-8%, Zn-1%, B-0,05%, аминқышқылдар-6%
2240
литр
396
Doping-ENERGY кешенді органо-минералды тыңайтқыш
N-0,5%, C-8%, аминқышқылдар-2%

9800
килограмм
514
Stimax Growth
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 5%, общий азот (N): 8,3%, нитратный азот (N): 8,3%, водорастворимый фосфор (P2O5): 8,3%, водорастворимый калий (K2O): 8,3%, железо (Fe), хелат EDTA: 0,03%, водорастворимый марганец (Mn): 0,02%, водорастворимый молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02%, водорастворимый бор (B): 0,03%, водорастворимый цинк (Zn): 0,01%, водорастворимая медь (Cu): 0,02%
4980
литр
515
Stimax plus
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 10% Свободные аминокислоты: 4% Общий азот (N): 2% Мочевинный азот(N): 0,6% Органический азот (N): 1,4% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8% Водорастворимый калий (K2O): 7% Водорастворимый бор (B): 0,15% Водорастворимый молибден (Mo): 0,15%
5605
литр
516
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15% Общий азот (N): 5,6% Мочевинный азот(N): 5% Органический азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% Железо (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Цинк (Zn), хелат: 0,5%
4422
литр
517
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12%, свободные аминокислоты: 6%, общий азот (N): 6%, мочевинный азот(N): 3,8%, органический азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, железо (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5%
5130
литр
518
TECAMIN 31/ ТЕКАМИН 31
Аминокислоты-33% азот-9%
2949
литр
519
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357000
тонна
520
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
343750
тонна

9800
килограмм
514
Stimax Growth
Балдыр сығындысы Ascophyllum nodosum: 5%, Жалпы азот (N): 8,3%, азот нитраты (N): 8,3%, суда еритін фосфор (P2O5): 8,3%, суда еритін калий (K2O): 8,3%, темір (Fe), EDTA хелаты: 0,03%, суда еритін марганец (Mn): 0,02%, суда еритін молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02%, суда еритін бор (B): 0,03%, суда еритін мырыш (Zn): 0,01% , суда еритін мыс (Cu): 0,02%
4980
литр
515
Stimax plus
Балдыр сығындысы Ascophyllum nodosum: 10% Бос аминқышқылдар: 4% Жалпы азот (N): 2% мочевин азоты (N): 0,6% Органикалық азот (N): 1,4% Суда еритін фосфор (P2O5): 8% Суда еритін калий (K2O): 7% Суда еритін бор (B): 0,15% Суда еритін молибден (Mo): 0,15%
5605
литр
516
Stimax universal
Балдыр сығындысы Ascophyllum nodosum: 15% Жалпы азот (N): 5,6% мочевин азоты (N): 5% Органикалық азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% темір (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Мырыш (Zn), хелат: 0,5%
4422
литр
517
Stimax Yield
Балдыр сығындысы Ascophyllum nodosum: 12%, Бос аминқышқылдар: 6%, Жалпы азот (N): 6%, мочевин азоты (N): 3,8%, Органикалық азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, Темір (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, мырыш (Zn), хелат EDTA: 0,5%
5130
литр
518
TECAMIN 31/ ТЕКАМИН 31
Аминқышқылдар-33% азот-9%
2949
литр
519
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357000
тонна
520
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
343750
тонна

2000
литр
567
Комплексное удобрение Биоконсорт, марки: Биоконсорт старт
Свободные амин-ты, L-77,0; аминокислоты-106,6; Ph-7,0; N-35,5; орг. в-ва-355,2; экстракт морских водорослей-47,7
2250
литр
568
Комплексное удобрение "Start-Up"
N-6%, C-24%
1451
литр
569
Микроудобрение "ES Bor"
Бор - не менее 10,8%, азот-не менее 3%
3125
литр
570
Микроудобрение жидкое универсальное "ВИ-АГРО"
N-26,6-31,48%; MgO-2,8-3,48%; Fe-0,017-0,38%; SO3-0,22-2,07%; B-0,017-0,38%; Cu-0,017-0,38%; Zn-0,009-0,38%; Mn-0,24-1,014%; Co-0,002-0,008%; Mo-0,002-0,012%;
990
литр
571
Минеральное микроудобрение V-Agro (порошок в капсулах)
Азот-5, фосфор-0,01, калий-0,01
2925
килограмм
572
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Азот
N-41,1, K-4,11, P-2,47, S-2,33, Vg-0,48, Zn-0,27, Cu-0,14, Mo-0,07, Fe-0,07, B-0,03, Mn-0,02, Se-0,03, Co-0,01
1983
литр
573
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Вита
Zn-2,51, Cu-1,92, Mn-0,37, Mo-0,22, B-0,16, Fe-0,40, Co-0,11, Ni-0,006, N-3,20, K2О-0,06, SО3-9,34, MgО-2,28
2838
литр
574
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
K-15,2, P-6,6, N-6,6, NO3-2,5, S-4,6, Mn-0,33, Cu-0,12, Zn-0,07, Fe-0,07, Mo-0,07, B-0,01, Se-0,003, Co-0,001
2554
литр
575
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Форс питание
N-6,9, P-0,55, K-3,58, Mo-0,67, B-0,57, Cr-0,12, V-0,09, Se-0,02
2640
литр
576
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
577
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Бор
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
578
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37, Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
2640
литр
579
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
580
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098
литр
581
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
1045
литр
582
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л

2000
литр
567
Биоконсорт кешенді тыңайтқыш, маркасы: Биоконсорт старт
Бос амин-ты, L-77,0; аминқышқылдар-106,6; Ph-7,0; N-35,5; орг. з-тар 355,2; теңіз балдыры сығындысы-47,7
2250
литр
568
"Start-Up" кешенді тыңайтқыш
N-6%, C-24%
1451
литр
569
"ES Bor" микротыңайтқыш
Бор- 10,8% кем емес, азот- 3% кем емес
3125
литр
570
"ВИ-АГРО" микротыңайтқыш сұйық әсбебап
N-26,6-31,48%; MgO-2,8-3,48%; Fe-0,017-0,38%; SO3-0,22-2,07%; B-0,017-0,38%; Cu-0,017-0,38%; Zn-0,009-0,38%; Mn-0,24-1,014%; Co-0,002-0,008%; Mo-0,002-0,012%;
990
литр
571
V-Agro минералды микротыңайтқыш (капсуладағы ұнтақ)
Азот-5, фосфор-0,01, калий-0,01
2925
килограмм
572
Изагри-К минералды тыңайтқыш, маркасы: Азот
N-41,1, K-4,11, P-2,47, S-2,33, Vg-0,48, Zn-0,27, Cu-0,14, Mo-0,07, Fe-0,07, B-0,03, Mn-0,02, Se-0,03, Co-0,01
1983
литр
573
Изагри-К минералды тыңайтқыш, маркасы: Вита
Zn-2,51, Cu-1,92, Mn-0,37, Mo-0,22, B-0,16, Fe-0,40, Co-0,11, Ni-0,006, N-3,20, K2О-0,06, SО3-9,34, MgО-2,28
2838
литр
574
Изагри-К минералды тыңайтқыш, маркасы: Калий
K-15,2, P-6,6, N-6,6, NO3-2,5, S-4,6, Mn-0,33, Cu-0,12, Zn-0,07, Fe-0,07, Mo-0,07, B-0,01, Se-0,003, Co-0,001
2554
литр
575
Изагри-К минералды тыңайтқыш, маркасы: Форс қоректену
N-6,9, P-0,55, K-3,58, Mo-0,67, B-0,57, Cr-0,12, V-0,09, Se-0,02
2640
литр
576
Изагри-К минералды тыңайтқыш, маркасы: Фосфор
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
577
Изагри-М минералды тыңайтқыш, маркасы: Бор
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
578
Изагри-М минералды тыңайтқыш, маркасы: Форс Рост
Zn-3,36, Cu-3,76, Mn-0,37,Fe-0,54, Mg-2,37, S-15,2, Mo-0,22, B-0,16, Co-0,23, Li-0,06, Ni-0,02
2640
литр
579
Бином "NPK 10:40:10" микроэлементтерімен минералды тыңайтқыш
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы - 1 г/л, Дәрумендер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
580
Бином "NPK19:19:19" микроэлементтерімен минералды тыңайтқыш
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы -1 г/л, Дәрумендер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098
литр
581
БИНОМ "Актив" микроэлементтерімен минералды тыңайтқыш
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминқышқылдар-3,9 г/л
1045
литр
582
БИНОМ "Амбер" микроэлементтерімен минералды тыңайтқыш
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтар қышқылы-800 г/л

2500
литр
616
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) общий – 10%, в том числе(N) органический – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден (Мо) с агентом -1%, Гуминовые кислоты (Гуматы) – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 4%, Аминокислоты – 4%
4594
литр
617
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в том числе(N) органический - 2%, в том числе(N) мочевинный - 1%, в том числе(N) нитратный - 12%, Цинк (Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
3010
литр
618
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в том числе(N) органический - 2%, в том числе(N) мочевинный - 10%, Магний (MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт (Co) с агентом - 0,1%. Медь (Cu) с агентом - 0,8%, Железо (Fe) с агентом -5%, Марганец (Mn) с агентом - 2,5%, Молибден (Mo) с агентом - 0,25%, Цинк (Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
4118
литр
619
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на сухом веществе * - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухом органическом веществе** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на сухом веществе. - 1,5%. Фосфор (P2O5) на сухом веществе. - 1,5%, Калий(K2O) на сухом веществе - 1,5%
686
литр
620
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на сухом веществе-80-85%, Общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на сухом органическом веществе **-90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ-95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ-4-5%, Органическиий Азот на сухом веществе -1,2-1,7
686
килограмм
621
Удобрение Rooter
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
7758
литр
622
Удобрение SAGA (САГА)
Органические вещества-34, N-10, P-10,5, K-11
3306
литр
623
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
7460
литр
624
Удобрение SunnyMix B
N-4,05%, B-10,2% (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
1850
литр
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + орг-е кислоты-25 г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, MgO-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)

2500
литр
616
Reasil micro Amino B/Mo тыңайтқышы
Азот(N) жалпы – 10%, о.і. (N) тыңайтқышы – 1,5%, Бор (В) бороэтаноломин – 12%, агентпен молибден (Мо) -1%, Гумин қышқылдары (Гуматы) – 4%, Гидроксикарбонды қышқылы – 4%, Аминқышқылдар – 4%
4594
литр
617
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 15%, о.і. (N) органикалық - 2%, о.і. (N) мочевина - 1%, о.і. (N) нитрат - 12%, Агентпен мырыш (Zn) - 12%, Гидроксикарбонды қышқылы - 18%, Аминқышқылдар - 8%
3010
литр
618
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 12%, о.і. (N) органикалық - 2%, о.і. (N) мочевина - 10%, агентпен магний (MgO) - 4%, Бор (B) бороэтаноломин - 2%, агентпен кобальт (Co) - 0,1%. Агентпен мыс (Cu) - 0,8%, агентпен темір (Fe) -5%, агентпен марганец (Mn) - 2,5%, агентпен молибден (Mo) - 0,25%, Агентпен мырыш (Zn) - 3%, Гидроксикарбонды
қышқылы - 18%, Аминқышқылдар - 8%
4118
литр
619
Reasil® Soil Conditioner тыңайтқыш, топырақтың құнарлылығын қалпына келтіру үшін
Жалпы органикалық заттар құрғақ затта.* - 75-80%, Жалпы Гумин сығындысы (ЖГС) құрғақ органикалық заттарда.** - 90-95%, ЖГС табиғи, гумин қышқылдары - 54-56%, ЖГС Гумин қышқылдары (калий тұздары) - 40%, ЖГС табиғи фульвоқышқылы - 4-6%, Органикалық азот (N) құрғақ затта. - 1,5%. Фосфор (P2O5) құрғақ затта. - 1,5%, Калий(K2O) құрғақ затта. - 1,5%
686
литр
620
органикалық егіншілік үшін
Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
Жалпы органикалық заттар құрғақ затта-80-85%, Жалпы гумин сығындысы (ЖГС) құрғақ органикалық заттарда**-90-95%, ЖГС табиғи гумин қышқылдары -95-96%, ЖГС табиғи фульвоқышқылдар -4-5%, Органикалық Азот құрғақ затта-1,2-1,7
686
килограмм
621
Rooter тыңайтқышы
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
7758
литр
622
SAGA (САГА) тыңайтқышы
Органикалық заттар -34, N-10, P-10,5, K-11
3306
литр
623
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%, B-37,11%
7460
литр
624
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05%, B-10,2% (+ жабысқақ, сурфактант, гумектант)
1850
литр
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + органикалық қышқылдар - 25 г/л + аминқышқылдар-25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар-10 г/л (+ жабысқақ, сурфактант, гумектант)
"SunnyMix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, MgO-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органикалық қышқылдар-25г/л + аминқышқылдар-25г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар-10г/л (+ жабысқақ, сурфактант, гумектант)

625
Удобрение "SunnyMix семена зерновых"
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2200
литр
626
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
7758
литр
627
Удобрение Vitalroot
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
7758
литр
628
Удобрение "Zn Commander"
N-3; Zn-5,5
2663
литр
629
Удобрение "БиоСера" гранулированное
Сера элементарная-85,95%, Сера сульфатная -не менее 0,09%, Оксид калия -не менее 0,002%, Пентаоксид фосфора -не менее 0,003%, Азот-не менее 0,003%
60000
тонна
630
Удобрение комплексное КомплеМет Зерно
Nобщ, не менее 9,2; P2O5, не менее 96; K2O, не менее 105; SО4, не менее 14; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
797
литр
631
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций
Nобщ, не менее 125; SО4, не менее 0,46; СaO, не менее 200; MgO, не менее 13; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
276
литр
632
Удобрение комплексное КомплеМет Кальций+Магний
N общ., не менее 109; CaO, не менее 160; MgO, не менее 42; B 2,3; органическое вещество 10
666
литр
633
Удобрение комплексное КомплеМет Огурцы
Nобщ, не менее 3,2; P2O5, не менее 91; K2O, не менее 78; SО4, не менее 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
665
литр
634
Удобрение комплексное КомплеМет Томаты
Nобщ,не менее 3,7; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 79; SО4, не менее 23; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
647
литр
635
Удобрение комплексное КомплеМет Хвоя
Nобщ, не менее 3,4; P2O5, не менее 62; K2O, не менее 53; SО4, не менее 6,4; MgO, не менее 8,3; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
387
литр
636
Удобрение комплексное КомплеМет Хлопчатник
Nобщ, не менее 70; P2O5, не менее 90; K2O, не менее 80; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
831
литр
637
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1900
литр
638
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2%, P2O5-2,0%, K2O-2,4%
759
литр
639
Удобрение "Контур" марки "Контур"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2425
литр
640
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л; тритерпеновые кислоты - 2 г/л; комплекс аминокислот - 45 г/л, комплекс микроэлементов

625
"SunnyMix астық тұқымдары" тыңайтқышы
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органикалық қышқылдар-25г/л + аминқышқылдар-25 г/л + өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін ынталандырушылар-10г/л (+жабысқақ, сурфактанты, гумектанты)
2200
литр
626
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
7758
литр
627
Vitalroot тыңайтқышы
P2O5-13%, K2O-5%, GA142-25%
7758
литр
628
"Zn Commander" тыңайтқышы
N-3; Zn-5,5
2663
литр
629
Қиыршықталған "БиоКүкірт" тыңайтқышы
Қарапайым күкірт -85,95%, Күкірт сульфат - 0,09% кем емес, Калий оксиді - 0,002% кем емес, Пентаоксид фосфор - 0,003% кем емес, Азот- 0,003% кем емес
60000
тонна
630
КомплеМет Дән кешенді тыңайтқыш
N жалпы, 9,2 кем емес; P2O5, 96 кем емес; K2O, 105 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 20; Cu 5,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
797
литр
631
"КомплеМет Кальций" кешенді тыңайтқыш
N жалпы, 125 кем емес; SО4, 0,46 кем емес; СaO, 200 кем емес; MgO, 13 кем емес; Fe 0,3; Mn 0,5; Cu 4,5; Zn 0,75; B 0,23; Mo 0,015; Co 0,005
276
литр
632
КомплеМет Кальций+Магний кешенді тыңайтқыш
N жалпы, 109 кем емес; CaO, 160 кем емес; MgO, 42; B 2,3 кем емес; органикалық заттар 10
666
литр
633
КомплеМет Қияр кешенді тыңайтқыш
N жалпы, 3,2 кем емес; P2O5, 91 кем емес; K2O, 78 кем емес; SО4, 25 кем емес; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
665
литр
634
КомплеМет Қызанақ кешенді тыңайтқыш
N жалпы, 3,7 кем емес; P2O5, 87 кем емес; K2O, 79 кем емес; SО4, 23 кем емес; Fe 7,7; Mn 5,9; Cu 5,6; Zn 8,4; B 2,8; Mo 0,1; Co 0,03
647
литр
635
КомплеМет Қылқан кешенді тыңайтқыш
N жалпы, 3,4 кем емес; P2O5, 62 кем емес; K2O, 53 кем емес; SО4, 6,4 кем емес; MgO, 8,3 кем емес; Fe 3,33; Mn 1,39; Cu 0,22; Zn 0,33; B 0,39; Mo 0,008; Co 0,006
387
литр
636
КомплеМет Мақта кешенді тыңайтқыш
N жалпы, 70 кем емес; P2O5, 90 кем емес; K2O, 80 кем емес; SО4, 14 кем емес; Mn 10; Cu 5,0; Zn 25; B 10; Mo 0,15; Co 0,05
831
литр
637
КомплеМет кешенді органоминералды тыңайтқыштар, маркасы: Старт
N жалпы, 25 кем емес; P2O5, 180 кем емес; K2O, 70 кем емес; SO4, 10; кем емес MgO, 17 кем емес; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1900
литр
638
"Оксигумат-У" кешенді органоминералды тыңайтқыш
NH4, NH2-1,2%, P2O5-2,0%, K2O-2,4%
759
литр
639
"Контур" тыңайтқышы, маркасы: "Контур"
в.р. гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылдары - 30 г/л, микроэлементтер кешені Темір 4%, мырыш 1,5%, магний 5,4%, Мыс 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2425
литр
640
"Контур" тыңайтқышы, маркасы: "Контур Антистресс"
гумин қышқылдары - 70 г/л; фульвоқышқылы- 30 г/л; арахид қышқылы -0,01 г/л; тритерпендік қышқыл - 2 г/л; аминқышқылдарның кешені - 45 г/л, микроэлементтер кешені

1516
литр
662
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250
литр
663
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004

1516
литр
662
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдар-35; полисахарид-0,1; фитогорион-0,012
1250
литр
663
НАНОВИТ: Кальций тыңайтқышы
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдар-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахарид-0,00347; фитогормон-0,0004

1200
литр
664
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050
литр
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045

1200
литр
664
Нановит Макро тыңайтқышы
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминқышқылдар – 3,0 %; органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахаридтер – 0,00388 %; фитогормондар – 0,00044 %
1050
литр
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдар-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер -0,00379; фитогормондар -0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар -0,045

665
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200
литр
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84%, N-2,66%, SO3-4,41%, аминокислоты-1,39%, органические кислоты-7,20%, моносахариды-0,00329%, фитогормоны-0,00038%
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь

665
Нановит Молибденовый тыңайтқышы
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминқышқылдар – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахарид – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
1200
литр
НАНОВИТ: Моно Бор тыңайтқышы
B-10,95; аминқышқылдар-1,5; полисахарид-0,00368; фитогормондар -0,00042
Нановит Моно Марганец тыңайтқышы
Mn-10,84%, N-2,66%, SO3-4,41%, аминқышқылдар-1,39%, органикалық қышқылдар-7,20%, моносахарид- 0,00329%, фитогормондар -0,00038%
НАНОВИТ: Моно Мыс тыңайтқышы

N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
666
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминокислоты – 2,86 %; органические кислоты – 2,3%; полисахариды – 0,00403 %; фитогормоны – 0,00046 %)

N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминқышқылдар-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахарид-0,00397; фитогормондар -0,00045
НАНОВИТ: Моно Мырыш тыңайтқышы
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдар-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахарид-0,00385; фитогормондар -0,00044
666
Нановит Супер тыңайтқышы
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминқышқылдар – 2,86 %; органикалық қышқылдар – 2,3%; полисахарид – 0,00403 %; фитогормондар – 0,00046 %)

1050
литр
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
667
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%

1050
литр
НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы, маркасы: 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы, маркасы: 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
667
Нановит Фосфорный тыңайтқышы
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминқышқылдар-0,08%, органикалық қышқылдар-4,5%, полисахарид-0,00365%, фитогормондар -0,00042%

793
литр
685
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
459
литр
686
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1613
литр
687
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; активное органическое вещество 200
1587
литр
688
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
1962
литр
689
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
693
литр
690
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1592
литр
691
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1684
литр
692
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11011
литр
693
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7553
литр
694
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11675
литр
695
Удобрения Ревитаплант, марки: Зерновые + NPK
N-10%, P-10%, K-10%, Mg-0,4%, Si-0.5%, Fe (EDTA)-0.4%, Mn (EDTA)-0,6%, Zn (EDTA)-1,5%, Cu (EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминокислоты 8%
1750000
тонна
Удобрения Ревитаплант, марки Картофель
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe (EDTA)-0.2%, Mn (EDTA)-0,6%, Zn (EDTA)-1,1%, Cu (EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
Удобрения Ревитаплант, марки Подсолнечник
MgО-0,5%, Si-0,05%, Mn (EDTA)-0,7%, Zn (EDTA)-2,1%, Cu (EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
696
Цитогумат марки Б
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг
1938
литр
697
Органо-минеральное удобрение ЭФИКА БОР, марка

793
литр
685
КомплеМет кешенді тыңайтқыш, маркасы: Мырыш
Р2О5, 67 кем емес; К2О, 43 кем емес; Zn 30
459
литр
686
КомплеМет кешенді органоминералды тыңайтқыш, маркасы: Бутон
N жалпы, 50 кем емес; Р2О5, 200 кем емес; СaO, 50 кем емес; B 3,0; белсенді органикалық заттар 100
1613
литр
687
КомплеМет кешенді органоминералды тыңайтқыш, маркасы: Рапс Импульс
N жалпы, 25 кем емес; Р2О5, 120 кем емес; К2О, 80 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200
1587
литр
688
КомплеМет кешенді органоминералды тыңайтқыш, маркасы: Рубин
N общ, 50 кем емес; Р2О5, 320 кем емес; К2О, 95 кем емес; CaО, 50 кем емес; MgO, 15 кем емес; Zn 4,5; белсенді органикалық заттар 200
1962
литр
689
КомплеМет кешенді органоминералды тыңайтқыш, маркасы: Сад-Огород Импульс
N жалпы, 20 кем емес; Р2О5, 110 кем емес; К2О, 75 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
693
литр
690
КомплеМет кешенді органоминералды тыңайтқыш, маркасы: Актив
N жалпы, 105 кем емес *; P2O5, 99 кем емес; K2O, 87 кем емес; SО4, 10 кем емес; MgO, 11,6 кем емес; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1592
литр
691
КомплеМет кешенді органоминералды тыңайтқыш, маркасы: Жүгері Импульс
N жалпы, 20 кем емес; Р2О5, 140 кем емес; К2О, 90 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1684
литр
692
Лебозол тыңайтқышы, маркасы: Лебозол-КвадроС
Mn-12,2%, S-12%, Zn-6%, Сu-4,8%
11011
литр
693
Лебозол тыңайтқышы, маркасы: Лебозол- РапсМикс
S-9,2%, СaO-8,7%, Mn-4,8%, B-4,1%, Mo-0,5%
7553
литр
694
Лебозол тыңайтқышы, маркасы: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11675
литр
695
Ревитаплант тыңайтқышы, маркасы: Дәнді дақылдар + NPK
N-10%, P-10%, K-10%, Mg-0,4%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.4%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,5%, Cu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминқышқылдар 8%
1750000
тонна
Ревитаплант тыңайтқышы, маркасы: Картоп
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминқышқылдар 8%
Ревитаплант тыңайтқышы, маркасы: Күнбағыс
MgО-0,5%, Si-0,05%, Mn(EDTA)-0,7%, Zn(EDTA)-2,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминқышқылдар 8%
696
Цитогумат маркасы: Б
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг
1938
литр
697
Органо-Минералды тыңайтқыш маркасы: ЭФИКА БОР,

N-4,0%, B-9,5%
1645
литр
698
Органо-минеральное удобрение ЭФИКА, марка: "ЭФИКА АЗОТ"
N-9,0%, Mg-3,0%
945
литр
Органо-минеральное удобрение ЭФИКА, марка: "ЭФИКА МАГНИЙ"
N-4,0%, Mg-2,5%
699
Органо-минеральное удобрение ЭФИКА, марка: "ЭФИКА РК"
P-9,0%, K-8,0%
1845
литр
700
Органо-минеральное удобрение ЭФИКА, марка: "ЭФИКА ЦИНК"
N-1,0%, Zn-3,0%
1128
литр
701
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-40-40+Micro
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
702
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-60-20
P2O5-60%, K2O-20%
719
килограмм
703
ACID3CONTROL
Раствор NP (4-15); Содержание: общий азот (N)-4,0%, азот мочевины (N)-4,0%, водорастворимый фосфор (P2O5)-15,0%, pH 1,0-1,5
2679
литр
704
ALGASEED
Массовая доля питательных веществ: общий азот-1% м/м, органическое вещество-20% м/м, органический углерод-11,6% м/м, водорастворимый марганец (Mn)-0,8% м/м, водорастворимый цинк (Zn)-1,2% м/м, свободные аминокислоты-6% м/м, pH 7,3-8,3
13393
литр
705
Amco Potato
Азот (N) - 14% Фосфор (P2O5) - 25% Оксид калия (К2О) - 13% Оксид магния (MgO) - 3,2% Цинк (Zn) - 1,8% Серный ангидрид (SО3) - 12,5%
990
килограмм
706
EXCELAMIN
Массовая доля питательных веществ: общий азот (N)-7,1% м/м, органический азот (N)-4,2% м/м, мочевинный азот (N)-1,25% м/м, аммиачный азот (N)-1,25% м/м, нитратный азот (N)-0,4% м/м, органическое вещество-44,5% м/м, органический углерод-25,0% м/м, водорастворимый марганец (Mn)-1,5% м/м, водорастворимый цинк (Zn)-0,5% м/м, свободные аминокислоты-28% м/м, pH 6,0-7,0
4464
литр
707
NITARD GOLD K 10-10-40+2 MGO+TE
NO3-1,0%, NH4-9,0%, P2O5-44,0%, K2O-10,0%, MgO-3,0%, SO3-10,0%, B-0,0100%, Cu-0,0030%, Fe-0,0400%, Mn-0,0120%, Mo-0,0050%, Zn-0,0030%
625
килограмм
708
NITARD GOLD P 10-44-10+2.5 MGO+TE
NO3-9,0%, NH4-1,0%, P2O5-10,0%, K2O-40,0%, MgO-2,0%, SO3-6,0%, B-0,0100%, Cu-0,0030%, Fe-0,0400%, Mn-0,0120%, Zn-0,0030%
625
килограмм
709
Агрохимикат БИОНЕКС-КЕМИ ЖИДКИЙ марки 10:10:10
N – 10%; P2O5 – 10%; K2O – 10%; S – 0,04%; В – 0,01%; Cu – 0,02%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,002%; Cо – 0,002%
1617
литр
710
Агрохимикат БИОНЕКС-КЕМИ ПРОФИ марка 35:1:1,5
N – 35%; P2O5 – 1%; K2O – 1,5%; Mg – 0,7%; S – 6%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%; Zn – 0,01%
941
килограмм
711
Агрохимикат БИОНЕКС-КЕМИ ПРОФИ марка 40:1,5:2
N – 40%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Mg – 0,7%; S – 2%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%; Zn – 0,01%
941
килограмм
712
Агрохимикат БИОНЕКС КЕМИ РАСТВОРИМЫЙ марка 2:40:27+1,2
N – 2%; P2O5 – 40%; K2O – 27%; Mg – 1,2%; S – 4%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%

N-4,0%, B-9,5%
1645
литр
698
Органо-Минералды тыңайтқыш ЭФИКА, маркасы: "ЭФИКА АЗОТ"
N-9,0%, Mg-3,0%
945
литр
Органо-Минералды тыңайтқыш ЭФИКА, маркасы: "ЭФИКА МАГНИЙ"
N-4,0%, Mg-2,5%
699
Органо-Минералды тыңайтқыш ЭФИКА, маркасы: "ЭФИКА РК"
P-9,0%, K-8,0%
1845
литр
700
Органо-Минералды тыңайтқыш ЭФИКА, маркасы: "ЭФИКА МЫРЫШ"
N-1,0%, Zn-3,0%
1128
литр
701
Growfert маркалы: 0-40-40+Micro кешенді тыңайтқышы
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
702
Growfert маркалы: 0-60-20 кешенді тыңайтқышы
P2O5-60%, K2O-20%
719
килограмм
703
ACID3CONTROL
NP ерітіндісі (4-15); Құрамы: жалпы азот (N)-4,0%, мочевина азоты (N)-4,0%, суда еритін фосфор (P2O5)-15,0%, pH 1,0-1,5
2679
литр
704
ALGASEED
Қоректік заттардың массалық үлесі: жалпы азот-1% м/м, органикалық заттар -20% м/м, органикалық көміртегі -11,6% м/м, суда еритін марганец (Mn)-0,8% м/м, суда еритін мырыш (Zn)-1,2% м/м, бос аминқышқылдары-6% м/м, pH 7,3-8,3
13393
литр
705
Amco Potato
Азот (N) - 14% Фосфор (P2O5) - 25% Калий оксиді (К2О) - 13% Магний оксиді (MgO) - 3,2% Цинк (Zn) - 1,8% Күкірт ангидриді (SО3) - 12,5%
990
килограмм
706
EXCELAMIN
Қоректік заттардың массалық үлесі: жалпы азот (N)-7,1% м/м, органикалық азот (N)-4,2% м/м, мочевина азоты (N)-1,25% м/м, аммиак азоты (N)-1,25% м/м, нитрат азоты (N)-0,4% м/м, органикалық заттар-44,5% м/м, органикалық көміртек-25,0% м/м, суда еритін марганец (Mn)-1,5% м/м, суда еритін мырыш (Zn)-0,5% м/м, бос аминқышқылдары-28% м/м, pH 6,0-7,0
4464
литр
707
NITARD GOLD K 10-10-40+2 MGO+TE
NO3-1,0%, NH4-9,0%, P2O5-44,0%, K2O-10,0%, MgO-3,0%, SO3-10,0%, B-0,0100%, Cu-0,0030%, Fe-0,0400%, Mn-0,0120%, Mo-0,0050%, Zn-0,0030%
625
килограмм
708
NITARD GOLD P 10-44-10+2.5 MGO+TE
NO3-9,0%, NH4-1,0%, P2O5-10,0%, K2O-40,0%, MgO-2,0%, SO3-6,0%, B-0,0100%, Cu-0,0030%, Fe-0,0400%, Mn-0,0120%, Zn-0,0030%
625
килограмм
709
10:10:10 маркалы БИОНЕКС-КЕМИ СҰЙЫҚ агрохимикаты
N – 10%; P2O5 – 10%; K2O – 10%; S – 0,04%; В – 0,01%; Cu – 0,02%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,002%; Cо – 0,002%
1617
литр
710
35:1:1,5 маркалы БИОНЕКС-КЕМИ ПРОФИ агрохимикаты
N – 35%; P2O5 – 1%; K2O – 1,5%; Mg – 0,7%; S – 6%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%; Zn – 0,01%
941
килограмм
711
40:1,5:2 маркалы БИОНЕКС-КЕМИ ПРОФИ агрохимикаты
N – 40%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Mg – 0,7%; S – 2%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%; Zn – 0,01%
941
килограмм
712
2:40:27+1,2 маркасы БИОНЕКС-КЕМИ ЕРИТІН агрохимикаты
N – 2%; P2O5 – 40%; K2O – 27%; Mg – 1,2%; S – 4%; В – 0,025%; Fe – 0,01%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Mo – 0,005%; Co – 0,001%

941
килограмм
713
Агрохимикат БОГАТЫЙ марка 5:6:9
Гуминовых кислот натриевые соли - 2,5%; N – 5%; P2O5 – 6%; K2O – 9%; B – 0,7%; Mo – 0,005%; Co – 0,002%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Ni – 0,002%; Cr – 0,0006%; S – 0,04%
1643
литр
714
Агрохимикат БОРОГУМ
Гуминовых кислот натриевые соли – 3%; B – 9%
2405
литр
715
Агрохимикат БОРОГУМ ЭКСТРА марка Mo
Гуминовых кислот натриевые соли – 3%; B – 7%; Mo – 3%; S – 0,05%; Co – 0,002%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,04%; Ni – 0,002%
5130
литр
716
Агрохимикат БОРОГУМ ЭКСТРА марка Комплексный
Гуминовых кислот натриевые соли – 1%; B – 4%; Mo – 0,05%; S – 0,17%; Co – 0,005%; Cu – 0,2%; Zn – 0,01%; Mn – 0,02%; Ni – 0,001%; Fe – 0,05%
2434
литр
717
Агрохимикат ГУМИ марка ГУМИ-20
N – 1%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Гуминовых кислот натриевые соли – 60%
921
литр
718
Агрохимикат "Ультрамаг Супер Сера-900"
SO3-70,0, N-5,0
3170
литр
719
Гумат Калия Гумигрейн Эко Органик
N-1,2%; P2O5-0,5%; K2O-3%; органические вещества-4,0-7,0; углеводы-3,5-5,5%
660
литр
720
Гумат Калия Силазем Эко Органик
N-1,2%; P2O5-0,5%; K2O-3; органические вещества-4,0-7,0%; углеводы-3,5-5,5%
660
литр
721
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Азот
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
1935
литр
722
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Бор
N-3,85, B-11,5
2002
литр
723
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Рост
N-6,6, P-5,86, K-0,84, Mg-3,19, Fe-0,34, S-9,07, Cu-1,68, Zn-2,09, Mn-0,34, Mo-0,17, Co-0,09, Ni-0,01
1935
литр
724
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Семена
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2002
литр
725
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2672
литр
726
Жидкое органо- минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Азот"
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1985
литр
727
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" МАРКИ "Бор"
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, гидролизат растительных белков-3
2672
литр
728
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Старт"
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, гидролизат растительных белков-15,0
2002
литр
729
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "ФосфорКалий"
N-0,5, P-10, K-10, Zn-0,9, Cu-0,9, Mn-0,9, Fe-0,2, гидролизат растительных белков-10,0

941
килограмм
713
5:6:9 маркасы БОГАТЫЙ агрохимикаты
Гумин қышқылдары натрий тұздары - 2,5%; N – 5%; P2O5 – 6%; K2O – 9%; B – 0,7%; Mo – 0,005%; Co – 0,002%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,01%; Ni – 0,002%; Cr – 0,0006%; S – 0,04%
1643
литр
714
БОРОГУМ агрохимикаты
Гумин қышқылдары натрий тұздары – 3%; B – 9%
2405
литр
715
Mo маркасы БОРОГУМ ЭКСТРА агрохимикаты
Гумин қышқылдары натрий тұздары – 3%; B – 7%; Mo – 3%; S – 0,05%; Co – 0,002%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,04%; Ni – 0,002%
5130
литр
716
Комплексный маркасы БОРОГУМ ЭКСТРА агрохимикаты
Гумин қышқылдары натрий тұздары – 1%; B – 4%; Mo – 0,05%; S – 0,17%; Co – 0,005%; Cu – 0,2%; Zn – 0,01%; Mn – 0,02%; Ni – 0,001%; Fe – 0,05%
2434
литр
717
ГУМИ-20 маркасы ГУМИ агрохимикаты
N – 1%; P2O5 – 1,5%; K2O – 2%; Гумин қышқылдары натрий тұздары – 60%
921
литр
718
"Ультрамаг Супер Сера-900" агрохимикаты
SO3-70,0, N-5,0
3170
литр
719
Гумат Калия Гумигрейн Эко Органик
N-1,2%; P2O5-0,5%; K2O-3%; органикалық заттар-4,0-7,0; көмірсулар -3,5-5,5%
660
литр
720
Гумат Калия Силазем Эко Органик
N-1,2%; P2O5-0,5%; K2O-3; органикалық заттар -4,0-7,0%; көмірсулар-3,5-5,5%
660
литр
721
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Азот
N-20,03, P-2,05, K-2,87, Mg-0,80, Fe-0,8, S-3,07, B-0,05, Cu-0,20, Zn-0,25, Mn-0,05, Mo-0,08, Co-0,04, Se-0,01
1935
литр
722
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Бор
N-3,85, B-11,5
2002
литр
723
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Рост
N-6,6, P-5,86, K-0,84, Mg-3,19, Fe-0,34, S-9,07, Cu-1,68, Zn-2,09, Mn-0,34, Mo-0,17, Co-0,09, Ni-0,01
1935
литр
724
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Тұқым
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2002
литр
725
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2672
литр
726
"Азот" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1985
литр
727
"Бор" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-3
2672
литр
728
"Старт" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-15,0
2002
литр
729
"ФосфорКалий" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-0,5, P-10, K-10, Zn-0,9, Cu-0,9, Mn-0,9, Fe-0,2, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-10,0

2672
литр
730
Жидкое органо-минеральные удобрение "ПРОСТОР" марки "Сила"
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, гидролизат растительных белков-15
1985
литр
731
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Cu-15"
Cu -15
3431
килограмм
732
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe – 13
3431
килограмм
733
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985
килограмм
734
Микроудобрение БИНОМ марки "Гумилайн"
гуминовые кислоты не менее-60%; фульвовые кислоты не менее-15%; MgO-5 г/л; Zn-3 г/л; Mo-1 г/л; Cu-2 г/л; Mn-0,5 г/л; B-0,5 г/л; Fe-0,5 г/л; Co-0,05 г/л
2232
литр
735
Микроудобрение Бином "Стимул"
N-15 г/л; P-15 г/л; K-15 г/л; SO-120 г/л; MgO-16 г/л; Zn-25,1 г/л; Mo-2,6 г/л; Cu-20,1 г/л; Mn-6,5 г/л; B-1,9 г/л; Fe-2,6 г/л; L-аминокислоты-100 г/л
2232
литр
736
Микроудобрение "ГИСИНАР БОР"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль), B - 150г/л (11%), N - 50г/л (3,7%)
3121
литр
737
Минеральное удобрение БИНОМ "NPK 10:40:10"
N-100 г/л; P-400 г/л; K-100 г/л; SO-65 г/л; MgO-35 г/л; Zn-0,25 г/л; Mo-0,05 г/л; Cu-0,17 г/л; Mn-0,51 г/л; B-0,9 г/л; Fe-0,85 г/л; Co-0,05 г/л; Витамины (PP, C, B1, B6) 4ppm, Архидоновая кислота ppm
1313
литр
738
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Вита
Аминокислоты-15, SO3-9,3, Nобщ-3,2, Zn-EDTA-2,6, MgO-2,2, Cu-EDTA-2, Fe-EDTA-0,4, Mn-EDTA-0,3, Mo-0,2, B-0,1, Co-EDTA-0,1, K2O-0,06, Ni-0,006
2838
литр
739
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Форс Питание
Аминокислоты-2, Nобщ-6,9, K2O-3,6, Mo-0,7, B-0,6, P2O5-0,6, Cr-0,1, V-0,09, Se-0,02
2640
литр
740
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P2O5-27,7, Nобщ-9,7, K2O-6,8, SO3-0,5, Zn-EDTA-0,4, MgO-0,2, B-0,2, Fe-EDTA-0,2, Cu-EDTA-0,2, Mn-EDTA-0,08, Mo-0,08, Co-EDTA-0,02, Аминокислоты-2, Смачиватели-1
1908
литр
741
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Аминокислоты-15, SO3-15,2, Cu-EDTA-3,8, Zn-EDTA-3,3, MgO-2,3, Fe-EDTA-0,6, Mn-EDTA-0,3, Co-EDTA-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарная кислота-1
2640
литр
742
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
1345
литр
743
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1495
литр
744
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
745
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1650
литр
746
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01

2672
литр
730
"Сила" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-15
1985
литр
731
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштар: "хелат Cu-15"
Cu -15
3431
килограмм
732
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштар: "хелат Fe-13"
Fe – 13
3431
килограмм
733
Ультрамаг кристалды хелатталған тыңайтқыштар: "хелат Zn-15 "
Zn-15
2985
килограмм
734
"Гумилайн" маркалы БИНОМ микротыңайтқыш
гумин қышқылдары-60% кем емес; фульв қышқылдары-15% кем емес; MgO-5 г/л; Zn-3 г/л; Mo-1 г/л; Cu-2 г/л; Mn-0,5 г/л; B-0,5 г/л; Fe-0,5 г/л; Co-0,05 г/л
2232
литр
735
"Стимул" БИНОМ микротыңайтқыш
N-15 г/л; P-15 г/л; K-15 г/л; SO-120 г/л; MgO-16 г/л; Zn-25,1 г/л; Mo-2,6 г/л; Cu-20,1 г/л; Mn-6,5 г/л; B-1,9 г/л; Fe-2,6 г/л; L- аминқышқылдары-100 г/л
2232
литр
736
"ГИСИНАР БОР" микротыңайтқыш
жабысқақ (проп-2-намидпен про-2-пен қышқылының полимері натрий тұзы), B - 150г/л (11%), N - 50г/л (3,7%)
3121
литр
737
"NPK 10:40:10" БИНОМ микротыңайтқыш
N-100 г/л; P-400 г/л; K-100 г/л; SO-65 г/л; MgO-35 г/л; Zn-0,25 г/л; Mo-0,05 г/л; Cu-0,17 г/л; Mn-0,51 г/л; B-0,9 г/л; Fe-0,85 г/л; Co-0,05 г/л; Витаминдер (PP, C, B1, B6) 4ppm, Архидон қышқылы ppm
1313
литр
738
Изагри-К минералды тыңайтқышы, Вита маркасы
Аминқышқылдары-15, SO3-9,3, Nобщ-3,2, Zn-EDTA-2,6, MgO-2,2, Cu-EDTA-2, Fe-EDTA-0,4, Mn-EDTA-0,3, Mo-0,2, B-0,1, Co-EDTA-0,1, K2O-0,06, Ni-0,006
2838
литр
739
Изагри-К минералды тыңайтқышы, Форс Питание маркасы
Аминқышқылдары-2, Nжалпы-6,9, K2O-3,6, Mo-0,7, B-0,6, P2O5-0,6, Cr-0,1, V-0,09, Se-0,02
2640
литр
740
Изагри-К минералды тыңайтқышы, Фосфор маркасы
P2O5-27,7, Nобщ-9,7, K2O-6,8, SO3-0,5, Zn-EDTA-0,4, MgO-0,2, B-0,2, Fe-EDTA-0,2, Cu-EDTA-0,2, Mn-EDTA-0,08, Mo-0,08, Co-EDTA-0,02, Аминқышқылдары-2, Ылғалдандырғыштар-1
1908
литр
741
Изагри-М минералды тыңайтқышы, Форс Рост маркасы
Аминқышқылдары-15, SO3-15,2, Cu-EDTA-3,8, Zn-EDTA-3,3, MgO-2,3, Fe-EDTA-0,6, Mn-EDTA-0,3, Co-EDTA-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Сукцин қышқылы-1
2640
литр
742
МЕГАМИКС-Азот минералды тыңайтқышы
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
1345
литр
743
МЕГАМИКС-Бор минералды тыңайтқышы
N-5, B-10
1495
литр
744
МЕГАМИКС-Калий минералды тыңайтқышы
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
745
МЕГАМИКС – Магний-Цинк минералды тыңайтқышы
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1650
литр
746
МЕГАМИКС-Профи минералды тыңайтқышы
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01