О внесении изменений в совместное решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2022 года № 279/36-VII и постановление акимата города Астаны от 15 декабря 2022 года № 1-3728 "Об образовании нового района, установлении и изменении границ районов города Астаны"
Совместное постановление акимата города Астаны от 13 мая 2025 года № 292/37-VIII и решение маслихата города Астаны от 22 мая 2025 года № 510-1501. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 мая 2025 года № 1410-01.
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в совместное решение маслихата города Астаны от 14 декабря 2022 года № 279/36-VII и постановление акимата города Астаны от 15 декабря 2022 года № 1-3728 "Об образовании нового района, установлении и изменении границ районов города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31122) следующие изменения:
пункт 2 указанного совместного решения маслихата и постановление акимата изложить в следующей редакции:
"2. Установить границы нового района города Астаны общей площадью 18 927 гектаров.";
пункт 3 указанного совместного решения маслихата и постановление акимата изложить в следующей редакции:
"3. Изменить границы района "Есиль" города Астаны путем передачи 18 927 гектаров в границы нового района города Астаны, установив границы общей площадью 20 431 гектар."
1. Настоящее совместное решение маслихата и постановление акимата города Астаны вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
______________ Ж. Қасымбек
Председатель маслихата города Астаны
______________Т. Зейнұлқабден

Астана қаласында жаңа аудан құру, аудандардың шекараларын өзгерту және белгілеу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 279/36-VII бірлескен шешіміне және Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 1-3728 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 13 мамырдағы № 292/37-VIII және Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 22 мамырдағы № 510-1501 бірлескен шешімі және қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 23 мамырда № 1410-01 болып тіркелді
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласында жаңа аудан құру, аудандардың шекараларын өзгерту және белгілеу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 279/36-VII бірлескен шешіміне және Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 1-3728 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31122 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен мәслихат шешімі мен әкімдік қаулысының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жалпы ауданы 18 927 гектар болатын Астана қаласының жаңа ауданының шекаралары белгіленсін.";
көрсетілген бірлескен мәслихат шешімі мен әкімдік қаулысының 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жалпы ауданы 20 431 гектар шекараны белгілей отырып, Астана қаласының жаңа ауданының шекарасына 18 927 гектар беру жолымен Астана қаласының "Есіл" ауданының шекарасы өзгертілсін".
2. Осы бірлескен мәслихат шешімі мен Астана қаласы әкімдігінің қаулысы ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден